همه آنچه که باید درباره تاتو ابرو و روشهای مختلف آن بدانید

همه آنچه که باید درباره تاتو ابرو بدانید

همه آنچه که باید درباره تاتو ابرو و روشهای مختلف آن بدانید

آیا از اینکه هر روز ابروهایتان را با مداد پر کنید خسته شده اید؟ آیا از رفتن به استخر و خراب کردن ابروهای پر مداد خود می ترسید؟ یا شاید فقط کمی از ریزش موی ابرو رنج می برید و نمی دانید با آن چه کار کنید؟ آیا قصد آرایش دائم دارید؟
اگر هر یک از موارد ذکر شده در بالا برای شما صادق است، احتمالاً به همین دلیل است که به اینجا رسیده اید. خوب شما جای درستی هستید در این مقاله قصد داریم هر آنچه را که باید در مورد تاتو ابرو، روش آن، قیمت، عوارض جانبی و بسیاری از نکات دیگر بدانید را به شما بگوییم.

تاتو ابرو چیست؟

همه ما در مورد خالکوبی شنیده ایم یا تصاویری از طرح های تاتو روی پوست افراد دیده ایم. حتی ممکن است تاتو روی دست یا بازویمان کشیده شود. تاتوی ابرو دقیقاً به همین صورت است، فقط در آن هنرمند شکل ابروی شما را کامل می‌کند و با عمق کمتری نسبت به تاتو بدن ، یعنی رنگدانه‌ها به سطح لایه درم پوست نفوذ می‌کنند. تاتو ابرو به گونه ای انجام می شود که ابروهای شما پرتر و پرپشت تر به نظر برسد.

تاتو ابرو نیز با ماده ای متفاوت از جوهر تاتو بدن انجام می شود که به این ماده جوهر تاتو آرایشی یا پیگمن تی می گویند . بر خلاف جوهر تاتو بدن، جوهر تاتو آرایشی به دلیل ساختار مولکولی خود در نهایت تا حدی محو می شود.

تاتو ابرو؟ میکروبلیدینگ؟ یا میکروپیگمنتیشن؟

هر روشی که رنگ را به پوست شما تزریق کند، نوعی تاتو است . بنابراین از نظر تکنیکی میکروبلیدینگ و میکروشیدینگ و سایر روشهای آرایش دائم ابروها از تکنیک های تاتوی ابرو هستند که با ابزارها و شرایط مختلف انجام می شوند.

اما برای دقیق تر، به تصاویر زیر نگاه کنید:

ابزار تاتو دارای نوک سوزنی

ابزار تاتو دارای نوک سوزنی

ابزار تاتو دارای نوک تیغه ای

ابزار تاتو دارای نوک تیغه ای

 دستگاه میکروپیگمنتیشن (نانو ابرو) دارای نوک سوزنی است. همانطور که می بینید ابزار میکروبلیدینگ دارای نوک تیغه ای شکل است.

اما در مورد ابروهای سایه یا ابروهای پودری یا ابروهای آمبره چطور؟

حتی پس از حل معمای تاتو در مقابل میکروبلیدینگ در مقابل میکروپیگمنتیشن، معمای ابروهای پر در مقابل ابروهای پودری یا ابروهای آمبره در مقابل ابروهای ترکیبی وجود دارد.

اما باز هم نیازی به گیج شدن نیست. ابروهای پر و ابروهای پودری در واقع مدل های تاتو ابرو هستند. هم ابروهای پودری و هم ابروهای پر را می توان با ابزار دستی یا دستگاه انجام داد.

ابروهای نانو 

این روش یک مدل ابرو است که در آن هنرمند تاتو موها را در ابرو می کشد. نانو بروز ابرو برای مشتریانی مناسب است که ابروهای طبیعی تری را با تصور موهای واقعی ترجیح می دهند.

ابروهای سایه

ابروهای آمبره همان میکروشیدینگ ابرو هستند. آنها ظاهری نرم به ابروهای شما می دهند و بسته به ترجیح مشتری می توانند ظاهری سایه دار به ابروهای شما ببخشند و نوک ابروها را روشن تر و قوس را تیره تر کنند.

ابروهای ترکیبی

ابروهای ترکیبی در واقع ترکیبی از ابروهای پر و ابروهای پودری هستند. به آنها میکرو تلفیقی ابرو نیز می گویند.

برای درک تفاوت بین ابروهای پر و ابروهای پودری، به تصویر زیر نگاه کنید:

مدل های تاتو ابرو

مدل های تاتو ابرو

از آنجایی که میکروبلیدینگ خالکوبی سنتی ابرو را در دست گرفت، ما همچنان شاهد ظهور تکنیک‌های جدیدتر و پیچیده‌تر برای تقویت ابرو هستیم. احتمالاً اکنون نام Microshading، Powder Brows، Ombré Brows و Microfeathering را شنیده اید. اینها دقیقاً چه هستند و آیا آنها فقط اصطلاحات متفاوتی برای درمان یکسان دارند؟

برخی از افراد تمایل دارند از آنها به جای یکدیگر استفاده کنند، اما هر کدام سبک بسیار خاصی دارند. در برخی موارد، حتی می توانید ترکیبی از تکنیک ها را انجام دهید. این واقعاً به این معنی است که بیش از حد احتمال، هر کسی اکنون می تواند درمانی را پیدا کند که کاملاً برای او مناسب است.

اگر می خواهید ابروهای خود را میکرو تیغه کنید اما مطمئن نیستید که کدام نوع درمان را انتخاب کنید، در اینجا یک مقایسه جامع وجود دارد که به شما کمک می کند یکی را انتخاب کنید که زیبایی طبیعی شما را تحسین کند.

بیایید درست بپریم داخل  

جزئیات بیشتر در مورد روش های مختلف تاتو

میکروبلیدینگ میکروسایه ترکیبی آمبره براونز
ابروهای میکرو تیغه دار ابروهای میکروسایه ترکیب تیغه و سایه ابروهای سایه
اثر – ظاهری طبیعی
– سکته های مو مانند
– پوشش سبک تر
– جلوه ابرو پر از آرایش – مدل ابرو
پودری – روکش ملایم تر، مانند آرایش ابرو پودری
– استایل ابروی اینستاگرام – پوشش کامل تر و پررنگ تر گزینه ای برای افزودن افکت گرادیان
– ابروهای متراکم تر و مشخص تر
– اشاره ای به آرایش
– گزینه ای برای افزودن جلوه ombre
– در داخل روشن تر و در دم متراکم تر و پررنگ تر
– افکت دو رنگ
– قابل افزودن بر روی ابروهای ریز سایه و ترکیبی
ایده آل برای  – ابروهای نه خیلی متراکم اما نه خیلی کم پشت
– مشتریانی که خواهان ابروهایی با ظاهری طبیعی هستند به جای سبک دراماتیک تر
– ابروهای بسیار کم پشت
– ابروهای   بیش از حد کنده
– ابروهای   خالکوبی شده قدیمی *(باید به میزان قابل توجهی پژمرده باشند)
مشتریانی که کمی از هر دو سبک میکروبلیدینگ و میکروشیدینگ می خواهند – مشتریانی که می خواهند جلوه چشمگیرتری داشته باشند
– افراد مد پیشرو
نوع پوست مناسب  پوست معمولی تا خشک پوست چرب و حساس انواع پوست انواع پوست
ابزار  میکرو تیغه دستی ابزار چرخشی دستی / ماشین / هر دو ترکیبی از ابزار دستی و ماشین ترکیبی از ابزار دستی و ماشین
هزینه  $۳۷۵ $۳۷۵ $۴۵۰ ۳۷۵ دلار – وقتی با میکروسایدینگ انجام شود
برنامه زمانبندی تعمیر و نگهداری معمولی  ۳-۶ ماه * (همه لمس ها هنوز برای هر فرد متفاوت است) ۶ تا ۸ ماه * (همه لمس ها هنوز برای هر فرد متفاوت است) ۶ تا ۸ ماه * (همه لمس ها هنوز برای هر فرد متفاوت است) ۶ تا ۸ ماه * (همه لمس ها هنوز برای هر فرد متفاوت است)
پیش نمایش مقایسه سریع

 

تاتو ابرو چگونه انجام می شود؟

تاتو ابرو در واقع یک فرآیند چند جلسه ای (یک یا دو جلسه ای) است. حتی ممکن است در ابتدا خسته کننده به نظر برسد، اما پس از پایان این جلسات، می توانید از ابروهای جدید خود برای ۸ تا ۱۵ ماه لذت ببرید، درست است، دیگر نیازی به کیت ابرو نیست.

طراحی ابرو

طراحی ابرو

حالا بیایید مراحل تاتو ابرو را بررسی کنیم:

۱٫ مشاوره ابرو

اولین قدم برای خالکوبی ابرو، داشتن یک جلسه مشاوره است. برخی از کلینیک ها این کار را انجام می دهند و برخی نه، اما اگر توصیه ما را می خواهید، مراقب کلینیک هایی باشید که قبل از جلسه خالکوبی هیچ مشاوره ای نمی دهند. بعد از همه این یک آرایش نیمه دائمی است و حداقل به مدت ۸ ماه بخشی از صورت شما خواهد بود. بنابراین بسیار منطقی است که با هنرمند تاتو مشورت کنید تا از مواد و ابزاری که استفاده می کند، شکل ابرویی که پیشنهاد می کند و رنگ ابرویی که به شما توصیه می کند، مطمئن شوید.

۲٫ کشیدن طرح ابرو

مرحله دوم در واقع همان روز خالکوبی است. هنرمند تاتو معمولا شکل نهایی ابرو را در اطراف ابروی فعلی شما می کشد. طراحی ابرو انجام می شود و خطوط ترسیم شده به شما نشان می دهد که نتیجه نهایی واقعی چگونه خواهد بود. اگر شک دارید یا به سادگی سرد شده اید، این زمان آن است که با هنرمند خود مشورت کنید.

۳٫ تاتو ابرو

و البته مهم ترین مرحله، خود کار تاتو ابرو است. برخی از کلینیک ها قبل از شروع عمل از پیش بی حسی استفاده می کنند. با این حال، این می تواند باعث سفت شدن و متورم شدن پوست و سخت تر شدن این روش شود.

در عوض، برخی از کلینیک‌ها این روش را بدون بی‌حس کردن شروع می‌کنند و پس از چند بار عبور، از کرم بی‌حس‌کننده استفاده می‌کنند. این روش بر نتیجه نهایی نیز تأثیر می گذارد و آن را دقیق تر می کند.

پس از شروع کرم بی‌حس‌کننده (که نباید بیش از چند دقیقه طول بکشد)، فرآیند اصلی شروع می‌شود و هنرمند شکل و الگوی انتخاب شده توسط مشتری را ترسیم می‌کند. معمولا این فرآیند می تواند حدود ۱:۳۰ تا ۲ ساعت طول بکشد.

۴٫ ترمیم تاتو ابرو

و آخرین مرحله و مهمترین، جلسه ترمیم تاتو ابرو است. معمولاً پس از جلسه اول تاتو ابرو، رنگ در ماه اول پس از آن تا حدودی محو می شود. این زمان برای مشتریان مختلف بر اساس نوع پوست و رنگ مو متفاوت است. بنابراین ممکن است جلسه دیگری به جز جلسه اصلی مورد نیاز باشد. این جلسه به عنوان جلسه کمال یا تاچ آپ شناخته می شود.

ترمیم ابرو شامل تنظیم رنگ ابرو و همچنین اعمال تغییرات لازم در شکل ابرو برای کامل شدن آن است.

ماندگاری تاتو ابرو چقدر است؟

ماندگاری تاتو ابرو

ماندگاری تاتو ابرو

خالکوبی ابرو بسته به نوع پوست و تکنیک بین ۸ تا ۱۵ ماه دوام داشته باشد. بنابراین از نظر فنی تمام این تکنیک ها روش های آرایش نیمه دائمی هستند . اما به طور دقیق تر، تکنیک میکروبلیدینگ حدود ۸-۱۰ ماه و با تکنیک میکروپیگمنتیشن حدود ۱۲-۱۵ ماه طول می کشد.

هزینه تاتو ابرو چقدر است؟

هزینه تاتو ابرو بسته به تکنیک مورد استفاده  و تجربه هنرمند متفاوت است. اما در مورد قیمت، یک توصیه حیاتی از ما بگیرید: ابروها قاب چشمان شما و ویژگی بارز صورت شما هستند. پس عاقلانه روی آنها خرج کنید و ارزان ترین مکان را انتخاب نکنید.

به نمونه کارهای کلینیک، بهداشت آنها و تخصص و تجربه هنرمندان تاتو توجه کنید.

سوالات متداول در مورد تاتو ابرو؟

آیا می توانم بعد از تاتوی ابرو صورتم را بشورم؟

بله، بعد از آن می توانید صورت خود را بشویید. در واقع شستن صورت به حذف پلاسما از روی پوست شما کمک می کند که نتایج راحت تر و بهتری به شما می دهد و همچنین به جلوگیری از ایجاد دلمه کمک می کند. با این حال، این کار را با صابون ها یا پاک کننده های صورت که فاقد عطر هستند انجام دهید.

آیا می توانم تاتوی ابرویم را پاک کنم؟

بله، خالکوبی ابرو را می توان با فناوری لیزر پاک کرد. فرقی نمی کند از کدام تکنیک استفاده شده باشد، میکروبلیدینگ یا میکروپیگمنتیشن، می توانید مطمئن باشید که اگر روزی از ابروهای تاتو شده خود خسته شدید، می توانید به راحتی آن را با لیزر پاک کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حذف تاتو با لیزر ، این مقاله را بخوانید.

آیا خالکوبی ابرو محو می شود؟

ممکن است اصطلاح “آرایش دائمی” را شنیده باشید، اما همانطور که در بالا ذکر کردیم، چنین چیزی وجود ندارد. همه تکنیک ها نیمه دائمی هستند، به این معنی که با گذشت زمان محو می شوند، مگر اینکه از جوهر تاتو بدن به جای رنگدانه تاتو آرایشی استفاده شود که به شدت توصیه نمی شود.

تاتوی سه بعدی ابرو چیست؟

تاتوی سه بعدی ابرو ابرو دوزی AKA در واقع همان پر کردن است که می توان آن را با دستگاه میکروبلیدینگ یا نانو ابرو انجام داد. هنرمند خالکوبی موها را شبیه به موهای واقعی ایجاد می کند.

تاتوی نیمه دائمی ابرو چیست؟

تاتو ابرو نیمه دائمی به انواع تاتو ابرو از جمله میکروبلیدینگ، میکروپیگمنتیشن و مدل های مختلف ابرو اشاره دارد.

آیا می توانم شکل ابروی خود را قبل از تاتوی ابرو انتخاب کنم؟

بله، و به صداقت، این است باید در روند. قبل از اینکه خالکوبی ها کار خود را شروع کنند، باید فرم ابروی مشتری را بکشند. اگر قبلاً موهای ابرو دارید، الگوی ابرو احتمالاً باید با فرم طبیعی شما مطابقت داشته باشد، اما اگر موهای ابروی خود را از دست داده اید، گزینه های زیادی برای انتخاب دارید. به عنوان مثال این اشکال و الگوهای ابرو را بررسی کنید .

آیا تاتو ابرو دردناک است؟

نه، دقیق تر، نه چندان. البته در این فرآیند، تیغه/سوزن دستگاه به داخل پوست می رود، اما از آنجایی که به عمق پوست نمی رود، درد شبیه برداشتن ابرو است. هنرمند خالکوبی همچنین ممکن است نیاز به استفاده از ژل\کرم بی حس کننده برای آرامش مشتری داشته باشد.

آیا تاتو ابرو عوارضی دارد؟

برخی از افراد ممکن است واکنش آلرژیک به خالکوبی خود داشته باشند که پس از مدتی آرام می شود. همچنین بدون رعایت بهداشت استاندارد ممکن است خطر عفونت وجود داشته باشد. بنابراین مهم است که یک کلینیک حرفه ای را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید این مقاله را بخوانید تا ببینید بعد از انجام تاتو ابرو چه انتظاری دارید .

آیا باید تاتوی ابرو انجام داد؟

بنابراین شما آن را دارید: تمام جزئیات در مورد آرایش نیمه دائمی ابرو. اکنون می دانید که:

  • هر دو میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن اشکالی از تکنیک های خالکوبی هستند که با دو دستگاه مختلف انجام می شوند.
  • هر دو روش می توانند ابروهای پر، پودر یا ترکیبی به شما بدهند.

اکنون ممکن است تعجب کنید که آیا خالکوبی ابرو واقعاً راه درستی برای شماست ؟

در اینجا چیزی است که ما توصیه می کنیم:

  • اگر ابروهای شما نازک هستند یا به درستی فرم ندارند…
  • این که آیا مجبور هستید کیت ابروی خود را همه جا با خود ببرید…
  • اگر شما یک خانم شاغل یا یک مادر پرمشغله هستید که هیچ وقت وقت کافی برای پرکردن ابروها ندارید…

… سپس ما حتما تاتو ابرو را به شما پیشنهاد می کنیم.

اگر هنوز در مورد انجام تاتو ابرو مطمئن نیستید، می توانید یک مشاوره رایگان دریافت کنید . جلسات مشاوره ما ۳۰ دقیقه طول می کشد و ما در مورد هر گونه نگرانی در مورد این روند به شما کمک خواهیم کرد.

پوشاندن تاتو های قدیمی ابرو

برای کسانی که کارهای قبلی PMU (آرایش دائمی) را روی ابروهای خود انجام داده اند، مانند خالکوبی ابرو، چندین فاکتور برای انتخاب درمان مناسب برای پوشاندن ابروها وجود دارد.

بسیاری از مشتریانی که خالکوبی ابروهای قدیمی دارند، در نظر دارند ابروهای خود را میکرو تیغه کنند تا طبیعی تر به نظر برسند. یکی از مواردی که باید در نظر گرفت، عمق جوهری است که در پوست رسوب کرده است. در مقایسه با میکروبلیدینگ، خالکوبی جوهر را در لایه‌های عمیق‌تر درم رسوب می‌کند. میکروبلیدینگ تنها در صورتی توصیه می شود که جوهر خیلی عمیق نشده باشد. در غیر این صورت، ابروها بسیار تیره باقی می‌مانند و سکته‌های مویی به اندازه‌ای دیده نمی‌شوند که تفاوت ایجاد کنند.

در این مورد، ممکن است بخواهید ابتدا قبل از اصلاح نیمه دائمی ابرو، برداشتن ابرو را در نظر بگیرید.

با این حال، اگر ابروهای خالکوبی شده شما به طور قابل توجهی پژمرده شده و پوست چرب دارید، میکروسایدینگ همچنان بهترین جایگزین خواهد بود.

در حال حاضر، احتمالاً ایده بهتری در مورد اینکه کدام درمان را ترجیح می دهید دارید. اگر هنوز سوالی دارید، در صورت تمایل برای ما پیام بگذارید.

چگونه رنگ مناسب را برای تاتو ابرو انتخاب کنیم

رنگ مورد استفاده به اندازه شکل تاتو ابرو مهم است، شاید هم بیشتر. برای روشن شدن مطلب، چشم ها و ابروها یکی از اولین ویژگی های صورت است که برای دیگران ظاهر می شود. بنابراین هر تغییری در رنگ ابروها می تواند چهره را کاملا متفاوت جلوه دهد.

معمولاً هنگام تاتو ابرو، رنگ طبیعی ابرو بهترین انتخاب است. اما گاهی به خصوص با موهای رنگ شده، تغییر صحیح رنگ ابرو می تواند معجزه کند.

هنگامی که شکل ابروهای خود را با خالکوبی های زیبایی مانند میکروبلیدینگ یا میکروشیدینگ ابرو تغییر می دهید ، رنگ نیز دچار تغییراتی می شود. دقیقاً به همین دلیل است که انتخاب رنگ مناسب برای ابرو یک موضوع ظریف است.

در این مطلب اطلاعات جامعی در مورد نحوه انتخاب رنگ جمع آوری کرده ایم. بنابراین اگر می خواهید در مورد انتخاب رنگ مناسب برای تاتو ابرو های خود بیشتر بدانید، به خواندن ادامه دهید.

رنگ تاتو ابرو
رنگ تاتو ابرو

روش های انتخاب رنگ مناسب تاتو ابرو

انتخاب رنگ مناسب تاتو می تواند ابروهای شما را پرتر و با حجم بیشتر نشان دهد. احتمالاً به همین دلیل است که حتی با خالکوبی ابرو با کیفیت بالا و رنگ نادرست می تواند نتیجه وحشتناکی را تحت تأثیر قرار دهد. برای جلوگیری از چنین موقعیتی، قبل از انتخاب رنگ ابرو که مناسب ظاهر صورت شماست، باید عوامل اساسی را در نظر بگیرید.

مقیاس فیتزپاتریک

اگر در تصمیم گیری در مورد نوع پوست یا سایه های رنگی که باید استفاده کنید مشکل دارید، ممکن است از مقیاس فیتزپاتریک استفاده کنید.

Fitzpatrick یک مقیاس علمی بین المللی است که انواع پوست را بر اساس رنگ پوست، مو و چشم طبقه بندی می کند. در دهه ۷۰، هدف اولیه از طراحی این سیستم، جداسازی انواع پوست بر اساس تراکم رنگدانه ها بود. از سوی دیگر، این طبقه بندی می تواند تعیین کند که کدام نوع پوست در معرض خطر ابتلا به سرطان پوست است یا کدام یک شانس بیشتری برای آفتاب سوختگی دارند.

اگرچه این مقیاس نمی تواند به شما بگوید که کدام رنگ برای تاتو ابرو انتخاب درستی است، اما هنوز هم می توانید با مطالعه نوع پوست خود، مانند کرم پودر و کانسیلر استفاده کنید، کدام رنگ سایه چشم می تواند چشمان شما را برجسته کند و غیره، چیزهای زیادی به دست آورید.

انواع پوست بر اساس مقیاس فیتزپاتریک

مقیاس فیتزپاتریک انواع پوست را از ۱ تا ۶ طبقه بندی می کند، از روشن ترین تا تیره ترین رنگ پوست موجود است.

نوع پوست رنگ مو رنگ چشم رنگ پوست مشخصات فنی
نوع ۱ – قرمز
– خرمایی
– بلوند روشن
– خاکستری روشن
– سبز
روشن – آبی روشن
– عاج و رنگ پریده – به راحتی بسوزانید
– هرگز برنزه نمی شود
– دارای کک و مک های زیادی است
نوع ۲ – طلایی – خاکستری
– سبز
– آبی
– نسبتاً کم رنگ
– صورتی روشن
– به راحتی می
سوزد – به سختی برنزه می شود
– دارای کک و مک در زیر نور مستقیم خورشید است
نوع ۳ – بلوند تیره
– قهوه ای روشن
– قهوه ای فندقی
– سایه های مختلف قهوه ای روشن – طلایی
– بژ
– پس از ساعت‌های طولانی پس از قرار گرفتن در معرض آفتاب
بسوزد – به خوبی برنزه می‌شود
نوع ۴ – سایه های تیره قهوه ای – مشکی
– قهوه ای تیره
– قهوه ای روشن
– قهوه ای کاراملی
– زیتونی
– به سختی می سوزد
– به راحتی برنزه می شود
– بدون کک و مک
نوع ۵ – مشکی
– قهوه ای تیره
– مشکی
– قهوه ای تیره
– سایه های تیره قهوه ای – بدون کک و مک
– همیشه برنزه
– هرگز نمی سوزد
نوع ۶ – مشکی – مشکی
– قهوه ای تیره
– سایه های تیره ترین قهوه ای – بدون کک و مک
– تیره برنزه
– هرگز نمی سوزد

بنابراین مشخص می شود که هر چه پوست روشن تری داشته باشید، بیشتر در معرض آسیب نور خورشید قرار خواهید داشت و این خطر برای افرادی که تراکم رنگدانه های پوستی بیشتری دارند، به حداقل می رسد.

برای انتخاب رنگ مناسب برای تاتو ابرو مناسب، می توانید توصیف طبیعی خود را با مقیاس مطابقت دهید و نوع پوست خود را پیدا کنید. سپس تحقیقات خود را در مورد اینکه کدام آرایش و سایه رنگ برای شما مناسب است، شروع کنید. از این رو نتیجه به شما ابروهایی طبیعی می دهد که بهترین ویژگی های صورت شما را برجسته می کند.

ته رنگ پوست

آنچه در آینه می بینید رنگ پوست شما است که با آن می توانید نوع پوست خود را طبقه بندی کنید. اما ته رنگ پوست شما نیز وجود دارد که باید مراقب آن باشید.

دانستن نوع ته رنگ پوست می تواند به شما در انتخاب سبک و پالت رنگ مناسب آرایش، لباس ها و فونداسیون های نیمه دائمی مانند کرم بی بی و کرم سی سی کمک کند.

سه ته رنگ پوست وجود دارد. دانستن اینکه چه رنگ پوستی دارید، به انتخاب رنگ مناسب برای تاتو ابرو کمک می کند:

ته رنگ سرد

صرف نظر از نوع پوست و رنگ پوست، افرادی که رنگ صورتی، قرمز یا حتی آبی در قاعده پوست خود دارند، ته رنگ سردی دارند. یکی از راه‌هایی که می‌توان فهمید رنگ پوست شما سرد است یا نه این است که از خود بپرسید که آیا جواهرات نقره‌ای بهتر از طلایی به نظر می‌رسند؟

ته رنگ گرم

افرادی که دارای رنگ های طلایی، زیتونی یا زرد در پوست خود هستند، ته رنگ پوست گرمی دارند. بررسی کنید که آیا رگ های قابل مشاهده در داخل مچ دست شما سبز هستند یا خیر. همچنین به تعیین ته رنگ پوست شما کمک می کند.

رنگ پوست خنثی

اگر هر دو نشانه ته رنگ سرد و گرم را در پوست خود می بینید، احتمالاً ته رنگ پوستی خنثی دارید. افرادی که ته رنگ خنثی دارند، هر دو سایه صورتی و زرد در پوست خود دارند. آنها همچنین می توانند هنگام برنزه شدن زیر نور خورشید بسوزند.

اگر تصمیم گیری هنوز سخت باشد، رنگ سفید می تواند کمک کند. کدام لباس پوست صورت شما را بهتر برجسته می کند: لباس سفید یا سفید؟ سفید به معنای ته رنگ گرم است در حالی که رنگ سفید برای ته رنگ های سرد مناسب است.

در مورد انتخاب رنگ مناسب برای تاتو ابرو ، باید بدانید که رنگ های سرد ابرو برای افرادی که ته رنگ صورتی دارند مناسب تر است. اما رنگ های گرم روی رنگ های زیتونی یا زرد بهتر به نظر می رسند. و اگر ته رنگ پوست ترکیبی از این دو باشد، هر دو رنگ سرد و گرم انتخاب های خوبی هستند. خوش شانس برای آنها!

انواع ته رنگ پوست
انواع ته رنگ پوست

رنگ و نوع موی طبیعی برای تاتو ابرو

به غیر از رنگ پوست و ته رنگ، موها نیز نقش مهمی در انتخاب رنگ مناسب تاتو ابرو دارند. شکل مو، طول یا نوع به هیچ وجه بر رنگی که برای ابروهای خود انتخاب می کنید تأثیر نمی گذارد. اما رنگ مو متفاوت است.

برای موهای بلوند، رنگ های روشن پیشنهاد کارشناسان است. اکثر مردم بر این باورند که تضاد بین ابروها و موهای بلوند می تواند بهترین جفت را ایجاد کند، اما نتیجه انتخاب عاقلانه ای برای همه نیست. در حالی که رنگ های قهوه ای روشن یا طلایی می توانند به هر بلوندی ظاهر طبیعی زیبایی ببخشند.

همین امر در مورد رنگ موی قهوه ای، قرمز یا نارنجی نیز صدق می کند. تطبیق رنگ تاتو با رنگ موی مشابه نمی تواند نتیجه مد روز داشته باشد. در عوض، تاتو ابرو سرد یا قهوه ای روشن را انتخاب کنید. آنها ظاهری گرم به شما می دهند و تضاد زیبایی با موهای شما ایجاد می کنند.

اگر رنگ موی قهوه ای با سایه های مختلف دارید، دو تا از تیره ترین سایه های خود را انتخاب کنید و رنگ ابروی خود را از بین آنها انتخاب کنید. رنگ موهای قهوه ای حتی می تواند با رنگ ابروهای تیره تر مطابقت داشته باشد. ابروهای تیره می توانند ظاهری تیز با ویژگی های برجسته به شما بدهند، اما قوانینی برای انتخاب آنها وجود دارد، پس مراقب باشید.

درست مانند موهای بلوند، افرادی که رنگ موی قهوه ای تیره و مشکی دارند نباید رنگی شبیه به رنگ مو انتخاب کنند. اگر موهای شما خیلی تیره یا مشکی است، به سراغ همان رنگ تاتو ابرو های تیره نروید. درعوض، سایه روشن‌تری مانند قهوه‌ای متوسط، قهوه‌ای شکلاتی یا خاکستری انتخاب کنید.

نوع ابرو طبیعی

با تمام عواملی که در بالا ذکر شد، باید شکل طبیعی ابرو خود را نیز در نظر بگیرید. به عنوان مثال، اگر ابروهای شما پر و پرپشت هستند، انتخاب عاقلانه این است که به سراغ رنگ های تیره تر بروید. همین امر در مورد افرادی که خواهان ابروهای پرپشت و پرپشت با میکروبلیدینگ یا نانو ابرو هستند نیز صدق می کند. از طرف دیگر، اگر ابروهای روشن و نازکی دارید و می خواهید آن را در درمان خود حفظ کنید، رنگ های روشن به شدت پیشنهاد می شود.

قبل از شرکت در تاتو ابرو، یک جلسه مشاوره با یک متخصص داشته باشید که چه ابرویی می خواهید و چه فرمی برای شما مناسب است. پس از تصمیم گیری در مورد طرح کلی و نحوه سکته مغزی، می توانید در مورد اینکه کدام رنگ بیشتر به شما می آید صحبت کنید.

بنابراین کدام روش برای شما مناسب است؟

لازم است بدانید که انتخاب رنگ تاتو تنها بر اساس یکی از فاکتورهای بالا، اصلا راه درستی نیست. این بیشتر به این دلیل است که همیشه جایی برای تفسیر نادرست وجود دارد. بنابراین همیشه بهتر است از ترکیبی از بالا استفاده کنید و با خالکوبی کار مشورت کنید. همچنین فیلتر نهایی خواسته شماست. مهم نیست که مقیاس‌های دیگر چه چیزی را پیشنهاد می‌کنند، همچنان باید رنگ تاتو ابرو های خود را با توجه به احساسی که بیشتر از دیگران دارید انتخاب کنید. متخصص و پزشک در کلینیک می توانند بر اساس تجربه خود شما را راهنمایی کنند. به علاوه، با توجه به تمام آنچه که قبلاً در مورد آن صحبت کردیم، راه‌های متعددی برای کمک به شما در انتخاب رنگ مناسب وجود دارد.

این نکات را نیز در نظر بگیرید:

  • رنگ‌های تیره‌تر ابروها نسبت به سایه‌های روشن‌تر بیشتر می‌مانند.
  • متخصصان و هنرمندان حرفه ای آرایش دائمی تمایل به استفاده از رنگ طبیعی ابرو شما دارند.
  • رنگ میکروبلیدینگ یا خالکوبی می تواند با گذشت زمان کمرنگ شود. رنگدانه ها به دلیل برخی شرایط به ویژه در اثر قرار گرفتن در معرض نور خورشید تغییر می کنند. به همین دلیل است که پس از چند ماه به جلسات لمسی نیاز خواهید داشت.
  • پس از اتمام جلسه، ابروهای شما تیره تر از آنچه می خواستید به نظر می رسند. اما رنگ مناسب بعد از چند روز ظاهر می شود.
  • از رنگ ابروهای دیگران تقلید نکنید. به عبارت دیگر، اگر رنگی برای کسی خوب به نظر می رسد، به این معنی نیست که برای همه انتخاب مناسبی است.

کلمات اخر

انتخاب رنگ مناسب برای تاتو ابرو می تواند مشکل باشد، اما به خاطر آن به خود استرس ندهید. در آرایش نیمه دائمی همیشه جا برای تنظیم وجود دارد. برای روشن‌تر شدن این موضوع، اگر به احتمال زیاد ظاهر جدید خود را پس از درمان قدردانی نکردید، می‌توانید آن را در جلسه لمس یا کمال به چیز دیگری تغییر دهید .

قبل از حضور در خالکوبی ابرو تحقیق کاملی انجام دهید و کلینیک را عاقلانه انتخاب کنید. مقیاس فیتزپاتریک، ته رنگ پوست، شکل ابرو، نوع پوست و رنگ مو می تواند به شما در انتخاب رنگ مناسب تاتو ابرو  کمک کند، اما اگر هنرمند به اندازه کافی متخصص نباشد، اهمیتی نخواهد داشت. اگر در انتخاب یک کلینیک خوب شک دارید، پیشنهاد می کنیم پست وبلاگ ما را در مورد نحوه انتخاب بهترین کلینیک ابرو در پرث نیز مطالعه کنید .

https://www.elkaclinic.com.au/all-about-eyebrow-tattoo/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

[html_block id="258"]
منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.