میکرو تلفیقی ابرو

میکرو تلفیقی ابرو چیست؟

میکرو تلفیقی ابرو یا ابروی تلفیقی یک روش جدید تاتو ابرو است که در آن دو روش مختلف آرایش ابرو انجام می شود. در واقع با تلفیق میکروبلیدینگ ابرو و شیدینگ ابرو، میکرو تلفیقی ابرو انجام می شود. این روش ظاهری زیبا تر و بادوام تر برای ابرو ها ایجاد کنند.

میکرو تلفیقی ابرو چیست ؟ ابروهایی که به روش میکرو تلفیقی انجام شده اند، ظاهری متراکم تر و پرتر دارند. همچنین در عین زیبایی و خوش فرم بودن بسیار طبیعی به نظر می رسند. این روش همجنین برای کسانی که می خواهند ابرو هایی با ماندگاری بیشتر داشته باشند نیز مناسب است.

در این روش ابتدا تاج ابرو ها را با سوزن های بسیار نازک و شبیه تار های نازک مو می کشند و سپس نواقص و فضا های خالی بین تار های ابرو را به صورت سایه ابرو پر می کنند.

ابروهای تلفیقی که به آن ها ابروهای ترکیبی نیز گفته می شود، برای همه کسانی که واقعاً کاندیدای کاملی برای میکروبلیدینگ نیستند، انتخاب عالی است، زیرا آنها پوست چرب دارند یا به دلایل دیگر، و همچنین مشتریانی که می خواهند کمی به آن اضافه کنند.

ابروهای ترکیبی شکلی از تاتوی آرایشی ابرو است که شامل ضربات مو با میکروبلیدینگ یا ابروهای ماشینی (نانو ابرو) و سایه زدن است که جلوه پودری می‌افزاید.

ابروی تلفیقی چگونه ایجاد می شود؟

میکرو تلفیقی ابرو شامل میکروبلیدینگ و سایه ابرو است، اما کدام یک ابتدا انجام می شود؟ هنرمندان روش های مختلفی برای ایجاد ابروهای تلفیقی دارند. اکثر آنها ابتدا خطوط مو را با ابزار دستی یا با دستگاه نانو بلیدینگ  انجام می دهند. آنها اسکلت را ایجاد می کنند و می دانند کجا باید سایه بزنند – آنها ادعا می کنند که این نسخه ساده تر است.

ابروی تلفیقی
ابروی تلفیقی

با این حال، دیگران ابتدا سایه زنی را انجام می دهند زیرا، همانطور که می گویند، نتایج بهتر و واقعی تری به دست می دهد. پس از سایه زدن، موها را معمولاً به سر ابرو اضافه می کنند.

هر راهی را که انتخاب کنند، سایه باید بسیار سبک باشد تا ظاهری طبیعی ایجاد کند. همچنین ابروهای تلفیقی نسبت به میکروبلیدینگ نیاز به خطوط کمتری دارند.

فیلم مراحل انجام میکرو تلفیقی ابرو

در این فیلم مراحل انجام میکرو تلفیقی ابرو به صورت گام به گام به نمایش درآمده است.

ظاهر ابروی تلفیقی چه تفاوتی با بقیه روش ها دارد؟

ابروهای تلفیقی در بین افرادی که واقعاً ظاهر طبیعی موهای ابرو را دوست دارند، محبوبیت بیشتری دارد.به خصوص برای افرادی که کاندیدای خوبی برای میکروبلیدینگ نیستند.در روش میکرو تلفیقی ابرو ، موها و مقداری سایه ایجاد می شود که برای افرادی که پوست چرب دارند عالی است. پوست چرب برای میکروبلیدینگ چندان مناسب نیست زیرا خطوط ایجاد شده پس از مدتی تار می شوند.

ابروی تلفیقی برای چه کسانی توصیه می شود؟

ابروی میکرو تلفیقی برای مشتریانی که پوست معمولی تا نسبتاً چرب دارند عالی است. بنابراین اگر پوست شما خیلی چرب است، ابروی تلفیقی ممکن است برای شما بهترین گزینه باشد.

اگر احساس می کنید که ابرو های میکروبلید شده به تنهایی برجسته و زیبا نیستند و از  همچنین از طرفداران روش سایه ابرو نیز هستید، روش میکرو تلفیقی ابرو برای شما مناسب است. همچنین باید بدانید که برای انجام این روش حتماً باید کاندیدای مناسبی برای انجام هر دو روش باشید . بهتر است قبل از مراجعه به مرکز آرایش دائم درمورد شرایط پزشکی و مراقبت های قبل و بعد از هر دو روش را مطالعه و جست و جو کنید.

چه کسانی نباید میکرو تلفیقی ابرو را انجام دهند؟

مانند هر تاتوی ابرو، موارد منع مصرف خاصی وجود دارد. میکرو تلفیقی ابرو برای موارد زیر ایمن نیستند:

 • افرادی که دارای هر گونه اختلال خونریزی هستند
 • دیابت (با پزشک خود مشورت کنید)
 • بیماری های جدی مانند سرطان، صرع یا اختلالات خود ایمنی
 • افرادی که از داروهای رقیق کننده خون استفاده می کنند (با پزشک عمومی خود مشورت کنید و در صورت امکان مصرف را قطع کنید)
 • زنان باردار یا شیرده
 • افرادی که اخیراً تزریق بوتاکس یا فیلر انجام داده اند (حداقل ۴ هفته صبر کنید)
 • سابقه کلوئید یا اسکار هیپرتروفیک
 • افراد مبتلا به عفونت یا بیماری های ویروسی
 • افرادی که تحت شیمی درمانی هستند
 •  تحریکات پوستی یا پسوریازیس در نزدیکی ناحیه تحت درمان
 • افرادی که اخیراً پوستشان برنزه شده است

خطرات و عوارض میکرو تلفیقی ابرو چیست؟

هر خالکوبی زیبایی خطرات خاصی را به همراه دارد زیرا شامل برش و یا سوراخ کردن پوست می شود. برای جلوگیری از عوارض میکرو تلفیقی ابرو ، با دقت در مورد هنرمند تاتوی ابرو تحقیق کنید. اطمینان حاصل کنید که آنها در شرایط استریل کار می کنند، از محصولات با کیفیت استفاده می کنند و مهمتر از همه، دارای گواهی و مجوز هستند.

برخی از عوارض میکرو تلفیقی ابرو که ممکن است رخ دهد معمولاً به این دلیل است که هنرمند مهارت ندارد یا مشتری نکات مراقبت های بعدی را رعایت نمی کند.

مقداری تورم و قرمزی بعد از درمان طبیعی است. در طول دوره بهبودی پوسته ها را لمس نکنید، در غیر این صورت خطر ایجاد جای زخم و همچنین از بین بردن درمان را دارید.

با تست رنگ که باید قبل از درمان انجام دهید، می توان از واکنش های آلرژیک پیشگیری کرد. عفونت ها بسیار نادر هستند و اگر تورم، خارش و قرمزی را تجربه کردید که غیرعادی است و طبیعی به نظر نمی رسد، با هنرمند و متخصص پوست خود تماس بگیرید.

 آیا روش میکرو تلفیقی ابرو دردناک است؟

هر مشتری سطوح متفاوتی از ناراحتی را در طول عمل تجربه می کند. این به تحمل درد و حساسیت پوست بستگی دارد. به طور کلی ، مراجعین فقط کمی درد متوسط ​​را احساس می کنند. باید بدانید که هرچه درد کمتری را حس کنید به این معنی است که جوهر میکروبلیدینگ کمتر به پوست شما وارد شده است و فقط در لایه های سطحی پوست وارد شده است.

ابروی میکرو تلفیقی
ابروی میکرو تلفیقی

آماده شدن برای جلسه میکرو تلفیقی ابرو

درست همانطور که یک نقاش برای شروع یک اثر هنری به یک بوم خالی نیاز دارد،  متخصصان زیبایی نیز از شما می خواهند که  محدودیت های زیر را رعایت کنید تا مطمئن شوید که پوست شما در بهترین شرایط ممکن قرار دارد، تا بتوانند در بهینه ترین شرایط برای شما شاهکاری خلق کنند. لطفا محدودیت های قبل از قرار ما را به دقت بخوانید:

 • ۶۰ روز قبل از لایه برداری شیمیایی نکنید.
 • ۲۸ روز قبل از درمان بوتاکس خودداری کنید.
 • ۷ روز قبل برنزه نکنید و دچار آفتاب سوختگی نشوید.
 • از کندن، اپیلاسیون، رنگ کردن، نخ، یا اعمال هرگونه حذف مو خودداری کنید.
 • از Retinols/Retin-A یا سایر کرم های ضد پیری/آکنه استفاده نکنید.
 • موعظه های حاوی اسید را روی ابروها نزنید.
 • ۴۸ ساعت قبل آسپرین، ایبوپروفن، نیاسین، ویتامین E، روغن ماهی (امگا ۳) یا CoQ10 مصرف نکنید.
 • ۲۴ ساعت قبل الکل یا کافئین ننوشید.
 • وقت ملاقات شما برای ابروی میکرو تلفیقی جدید و زیبای خود آماده اید.

فرآیند بهبود میکرو تلفیقی ابرو

فرآیند بهبود میکرو تلفیقی ابرو
فرآیند بهبود میکرو تلفیقی ابرو

درست مانند هر تاتوی دیگری، میکرو تلفیقی ابرو نیز دوره نقاهت را پشت سر می گذارد. بیایید دریابیم که فرآیند ترمیم ابروهای تلفیقی چگونه به نظر می رسد.

روند ترمیم میکرو تلفیقی ابرو ۴-۶ هفته طول می کشد . با این حال ابروهای شما خوب به نظر می رسند و بهبود اولیه خیلی زودتر به پایان می رسد.

۲ هفته اول می تواند از نظر احساسی خسته کننده باشد. در این دوره باید مراقب ابروهای خود نیز باشید. پس از آن، می توانید کمی استراحت کنید و اجازه دهید آنها خودشان ترمیم پیدا کنند. پوست به مرور زمان ترمیم می شود و ابروها به شکل نهایی خود را پیدا می کنند.

پس از یک ماه یا کمی بیشتر، روند بهبودی ابروهای تلفیقی به طور کامل به پایان می رسد و نوبت به یک جلسه ترمیمی برای رفع مشکلات احتمالی می رسد.

مراحل فرآیند ترمیم ابروهای ترکیبی

برای کمک به درک فرآیند ترمیم ابروهای ترکیبی و نحوه عبور از این مرحله، مراحل آن را مرور می کنیم.

ظاهر تیره ابروها

ابروها معمولا خیلی تیره هستند و حتی ممکن است روز بعد از درمان خیلی ضخیم به نظر برسند. این مهم است که صبور باشید و درک کنید که پس از پایان دوره بهبودی تا ۴۰ درصد محو می‌شوند و احتمالاً کوچک می‌شوند.

حتی ممکن است شوک ابرو را تجربه کنید – ممکن است به زمان نیاز داشته باشید تا به ظاهر جدید خود عادت کنید. این امر به ویژه در شرایطی که شکل جدید ابرو با شکلی که شما به آن عادت کرده اید متفاوت است، رایج است. اگر هنرمند شما به اندازه کافی باتجربه و ماهر باشد، بهترین طراحی و قرینه سازی ابرو را برای صورت شما پیدا خواهد کرد.

توجه: هرگز قبل از تمیز کردن ابروها، لایه جدیدی از پماد نزنید.

 

مرحله پوسته ریزی

این آزاردهنده ترین بخش فرآیند ترمیم ابروهای ترکیبی است. بین روزهای ۳ تا ۵، دلمه‌ها ایجاد می‌شوند و ابروها می‌توانند بسیار نامناسب به نظر برسند. مهم این است که پوسته ها را نچینید و اجازه ندهید که خودشان بیفتند. اگر پوسته ها را انتخاب کنید، می توانید رنگدانه را بیرون بکشید و نتایج لکه دار دریافت کنید.

مرحله پوسته پوسته شدن ۷-۱۰ روز طول می کشد. به خاطر داشته باشید که این برای همه یکسان نیست – برخی افراد می توانند دلمه های بزرگ را ببینند، در حالی که برخی دیگر فقط پوسته های کوچک خواهند داشت. برای برخی افراد، دلمه به سختی قابل توجه است.

اگر مرحله پوسته پوسته شدن بیش از حد انتظار طول کشید، با هنرمند خود تماس بگیرید.

مراقبت های بعدی : به تمیز کردن ابروها و استفاده از پماد تجویز شده ادامه دهید. مراقب باشید هنگام دوش گرفتن یا شستن موها به ابروهایتان آسیب نرسانید – از ناحیه ابرو محافظت کنید.

همچنین تا زمانی که مرحله پوسته پوسته شدن به پایان برسد ، از آرایش و برخی محصولات مراقبت از پوست خودداری کنید.

کمرنگ شدن ابرو

مرحله دیگری که می تواند مشتریان را بترساند! برای برخی، بسیار برجسته است، در حالی که برای برخی دیگر می تواند کاملاً غیر قابل توجه باشد.

مرحله ای از فرآیند ترمیم ابروهای ترکیبی است که پس از پایان دوره لایه برداری صورت می گیرد. دلمه ها مقداری رنگدانه را با خود بیرون می کشند و ابروها بسیار روشن تر از بعد از درمان به نظر می رسند.

برای برخی از افراد، ابروها حتی ممکن است بیش از حد روشن به نظر برسند و ممکن است گیج شوند و فکر کنند که کل فرآیند ناموفق بوده است. با این حال، تا زمانی که روند بهبودی کامل به پایان برسد، رنگ تا حدودی باز خواهد گشت.

اگر رنگدانه دوباره ظاهر نشود، که بسیار نادر است، کاری به درستی انجام نشده است.

مراقبت های بعدی: وقتی همه دلمه ها می افتند، نیازی به ادامه مراقبت های بعدی نیست. اکنون می توانید به روال عادی خود بازگردید.

پایان فرآیند ترمیم ابرو تلفیقی

همانطور که در بالا گفته شد، دوره بهبودی ۴-۶ هفته طول می کشد. سپس نوبت به ترمیم کردن می رسد.

هر تاتوی زیبایی ابرو یک فرآیند ۲ جلسه ای است و دیگری برای اصلاح تمام عیوب ظاهر شده در حین بهبود ابروها وجود دارد. برخی از افراد متوجه خواهند شد که ابروهای خود لکه دار به نظر می رسند، برخی آن ها را تیره تر، بلندتر یا ضخیم تر می خواهند – هنرمند تمام این اصلاحات را با لمس کردن انجام می دهد.

ترمیم نباید زودتر از ۴ هفته پس از درمان انجام شود. فرآیند ترمیم ابروهای ترکیبی به طور کامل تمام نخواهد شد و خطر کار بیش از حد روی پوست و ایجاد جای زخم دائمی وجود دارد. اکثر هنرمندان ۶ تا ۸ هفته پس از درمان اولیه قرار ملاقات را رزرو می کنند تا مطمئن شوند که روند بهبودی به طور کامل انجام شده است.

 

مراقبت های بعد از انجام میکرو تلفیقی ابرو چگونه است؟

مراقبت از ابروهای جدید پس از درمان برای اینکه چگونه ابروهای شما پس از بهبودی کامل و ماندگاری ابروهای شما چگونه به نظر می رسد بسیار مهم است.

متخصص تاتو دائمی با روش میکرو تلفیقی ابرو منحصربه فرد برای شما ایجاد می کند. اما مراقبت پس از آن مسئولیت شماست. بنابراین ما به شدت توصیه می کنیم این دستورالعمل های مراقبت های بعدی را به طور روشمند دنبال کنید.

متخصص شما لیستی از دستورالعمل های مراقبت های بعدی را به شما ارائه می دهد و جلسات بعدی آنها را مورد بحث قرار می دهد. تمیز کردن ناحیه ابرو با محصولات مراقبتی که متخصص توجیز می کند، ضروری است. توصیه می شود در ۴ ساعت اول پس از عمل و روش تمیز کردن و برنامه مندرج در کیت مراقبت های بعدی را دنبال کنید. همچنین سفرهای طولانی مدت در سه هفته اول برای بهبودی میکرو تلفیقی ابرو خودداری کنید. به طور متوسط ​​، بهبود کامل بین ۶ تا ۸ هفته رخ می دهد.

از آنجایی که پوست باز می شود، یک چرخه ریکاوری را طی می کند و نیاز به مراقبت خاصی دارد. برای اطمینان از ترمیم صحیح ابروهای شانه دار و حفظ رنگدانه ها، موارد زیر را انجام دهید:

روز ۱

تا ۲۴ ساعت بعد از عمل، ناحیه ابروی خود را خیس نکنید. در صورت نیاز، می‌توانید ناحیه مورد نظر را با یک پد پنبه‌ای تمیز بمالید تا هر گونه پلاسمای اضافی را از بین ببرید و به کاهش دلمه کمک کنید.

روز ۲

اشکالی ندارد که ناحیه ابرو خود را خیس کنید، اما مستقیماً شسته نشده یا ابروهای خود را مالش یا لمس نکنید. هیچ گونه محصول مرطوب کننده یا آرایشی را به ابروهای خود نزنید.

روز ۳-۱۰

ابروهای خود را تا حد امکان خشک نگه دارید و از استفاده از هر محصولی خودداری کنید. هنگامی که تمام پوسته ها به طور طبیعی از بین رفت، خوب است که به روال عادی خود برای آرایش، مرطوب کننده و پاکسازی برگردید.

برای گرفتن بهترین نتیجه روتین مراقبت های پس از میکرو تلفیقی ابرو را متوقف نکنید و تا بهبود کامل از موارد زیر اجتناب کنید :

 • لایه برداری از خیس شدن ابروها
 • تعریق بیش از حد
 • آرایش کردن
 • مواد شیمیایی خشن و مواد مراقبت از پوست
 • قرار گرفتن در معرض نور خورشید

برای میکرو تلفیقی ابرو به چند جلسه نیاز دارم؟

ابروی تلفیقی برای تکمیل به دو نوبت نیاز دارد. برای اطمینان از اینکه تمام ضربه ها به طور یکنواخت از رنگدانه اشباع شده اند. به دو بار ترمیم برای میکرو تلفیقی ابرو نیاز دارید. ۶ تا ۸ هفته پس از قرار ملاقات اولیه پس از نشستن رنگدانه ها در پوست انجام می شود. در جلسه ترمیم، هنرمند هر گونه تنظیمات لازم را انجام می دهد و اطمینان حاصل می کند که هر ضربه مو دارای رنگ یکنواخت است.

جلسه میکرو تلفیقی
جلسه میکرو تلفیقی ابرو

ماندگاری میکرو تلفیقی ابرو چقدر است؟

مانند روش های دیگر، ابروی تلفیقی به تدریج محو می شوند. ماندگاری میکرو تلفیقی ابرو حدود ۲ سال یا حتی تا ۳ سال است، اگر پوست شما رنگدانه ها را به خوبی حفظ کند.

البته سایه جلوی ابروها روشن‌تر است. ممکن است سریعتر از بقیه ابروها محو شوند و روی پوست چرب با هم محو شوند.

میکرو تلفیقی ابرو
میکرو تلفیقی ابرو

قیمت میکرو تلفیقی ابرو چقدر است؟

این روش به دلیل اینکه به تجربه و تخصص بیشتری دارد قیمت بالاتری دارد . در واقع تلفیق دو روش میکروبلیدینگ و میکروشیدینگ است . محاسبه قیمت میکرو تلفیقی ابرو به تجربه ، میزان تخصص و همنین رنگدانه های مورد استفاده دارد

منبع:

https://microbladingla.com/services/combo-brows

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید
سبد خرید