تاتو رژ لب دائم | ۰ تا ۱۰۰ هر آنچه که باید درباره تاتو لب بدانید | فیلم تاتو رژ لب دائم

آنچه در این مطلب می خوانید :

تاتو رژ لب دائم | ۰ تا ۱۰۰ هر آنچه که باید درباره تاتو لب بدانید

تاتو رژ لب و یا رژ لب دائم یک آرایش نیمه دائمی است که با تغییر رنگ و سایز لب، لب هایی خوش رنگ، خوش فرم و البته طبیعی و ماندگار را به شما هدیه می دهد. یکی از شاخص ترین ویژگیهای صورت انسان لب ها هستند، لب ها به دلیل اینکه دائماٌ در حال حرکت هستند.

لب ها به دلیل این که بیشتر از بقیه اعضای صورت در مرکز توجه قرار می گیرند،  تاثیر بسیار زیادی در زیبایی چهره دارند. وقتی لب های شما بی نقص باشد، بقیه اعضای صورت شما نیز جذاب تر دیده می شوند. در نتیجه زیبایی طبیعی برای شما به ارمغان می آورد.

اگر دوست دارید که لب هایتان همیشه زیبا و بی نقص باشد، ما یک  پیشنهاد برای شما داریم و آن تاتو رژ لب است . با استفاده از این روش شما دیگر نیازی به آرایش روزانه لب ندارید.

فیلم مراحل کامل انجام رژ لب دائم  یا تاتو رژ لب

در این فیلم مراحل تاتو رژ لب دائم از ۰ تا تا ۱۰۰ ارائه شده است.

چه کسی بهترین کاندید برای رژ لب دائمی است؟

 • این روش درمانی مناسب افرادی است که به آرایش علاقه مند هستند و دوست دارند از مداد، رژ لب و برق لب استفاده کند، اما می خواهند از وقت خود حداکثر استفاده را ببرند .
 • این روش مناسب افرادی است که لبهایی بسیار کم رنگ دارند.
 • رژ لب دائم مناسب افرادی است که عدم تقارن قابل توجهی در لب های خود دارند، زیرا این روش می تواند تعادل در ظاهر لب ها ایجاد کند.
 • افرادی که لبهای باریکی دارند و علاقه ای به روش های تزریقی حجم دهی به لب ها ندارند از جمله تزریق ژل و تزریق فیلر.

روند انجام آرایش دائمی لب چگونه است؟

ابتدا آرایشگر دائمی شما به منظور جلوگیری از درد ، کرم بی حسی را به لب ها می زند. و اطمینانحاصل می کند که سطح لب های شما به اندازه کافی بی حس شده است .

بعد از بی حس کردن ناحیه، با مداد دور لب را خط می کشد. در صورت لزوم عدم تقارن نیز اصلاح می شود. خط باید از نظر ضخامت با فرم لب هماهنگ باشد و در مرز خارجی و داخلی لب قرار گیرد. در غیر این صورت ناهموار یا کج به نظر می رسد. همچنین برای انتخاب رنگ تاتو رژ لب رنگ چهره و رنگ لب طبیعی مشتری در نظر گرفته می شود. رنگ رژ لب دائمی بهتر است حداکثر چهار درجه تیره تر از رنگ طبیعی لب باشد.

و سپس با دستگاه های دیجیتال مخصوص آرایش دائمی، سطح لب ها را به اندازه کافی خراش داده و به اندازه کافی رنگ تاتو رژ لب را بر روی ناحیه مورد نظر قرار می دهند.


نتایج خط لب دائمی چگونه است؟

نتایج بسته به تکنیک و سطح مهارت متخصص آرایش دائم شما متفاوت است ، اما  هدف نهایی رژ لب دائمی کمک به این است که لب ها پرتر ، متقارن تر ، پر رنگ تر و ظاهر بهتری داشته باشد.

بسته به مهارت آرایشگر دائم با افزودن سایر تکنیک های آرایش دائمی نیز می تواند اثرات آن را افزایش دهد.

این نکته را در نظر بگیرید که رژ لب دائمی در واقع دائمی نیست ، به این معنی که با گذشت زمان کمرنگ می شود. با فرض اینکه با رنگدانه مناسب انجام شده باشد  ، به آرامی کمرنگ می شود و به آرامی از بین می رود. می توانید انتظار داشته باشید که با محو شدن تدریجی آن ، رژ لب دائم شما حدود سه سال دوام بیاورد.


با آرایش دائم می توانید همیشه آراسته و ظاهری زیبا داشته باشید

تاتو لب

تاتو لب

خبرنگاران، سلبریتی ها و مجریان شبکه های تلوزیونی بیشتراز بقیه افراد از این روش آرایش دائم برای زیباتر شدن، استفاده می کنند.

اگر می خواهید که مردم از صحبت کردن با شما شما لذت ببرند، شما باید لب هایی خوش فرم و خوش رنگ داشته باشید. با استفاده از تاتو رژ لب این امر ممکن می شود.

در این روش از یک سوزن بسیار ظریف استفاده می شود که صدها سوراخ کوچک در دقیقه روی لب ایجاد می کند و لایه ای از رنگ را وارد این منافذ می کند  وبا این روش رنگ لب و ظاهر لب ها را تغییر می دهد.

پس از انجام تاتوی رژ لب و التیام آن ، شما لب هایی با حالت، حجم ، و به طور کلی ظاهری طبیعی و زیبا خواهید داشت .

بسیاری از اوقات مردم از لکه های تیره و چین و چروک دور لب شکایت می کنند و از صورت خود راضی نیستند. ما احساس شما را درک می کنیم و راه حل مناسبی برای شما داریم .

ما با استفاده از این روش می توانیم در پوشاندن رنگدانه های لب ، لکه های تیره و چین و چروک صورتتان به شما  کمک می کنیم.


قبل از تاتو لب به چه مواردی باید توجه کرد!

رنگ رژ لب دائمی

رنگ رژ لب دائمی

نتایج در افراد مختلف، متفاوت است . قبل از انجام تاتو، رنگ های رژ لب مورد علاقه ی خود را درطیف های سرخ، مرجانی، قهوه ای ، فلامینگو ، شعله ای ، فوشیا و رنگ های نود را امتحان کنید تا ببینید چه رنگی را میخواهید و کدام رنگ با پوست شما بیشترهمخوانی دارد.

در مورد بهترین و مناسب ترین رنگ برای پوستتان، بسیار تحقیق کنید. پس از اطمینان از رنگ مورد نظرتان، ما آن را برای شما عملی می کنیم.

به طور کلی ، تاتو رژ لب می تواند  تا ۳ سال ماندگاری داشته باشد، اگرچه سبک زندگی شما تعیین می کند که چه مدت دوام داشته باشد.

سیگار کشیدن و قرار گرفتن در معرض آفتاب می تواند سرعت محو شدن را افزایش دهد.

همچنین اگر شما پوست چربی دارید، دچار کمبود آهن هستید یا از محصولات لایه بردار مختلف  در روتین پوستی خود استفاده می کنید  ، رنگدانه پوست نیز می تواند با سرعت بیشتری محو شود.

برای اطمینان از ماندگاری بیشترآن ، ما معمولا لیستی از مواردی را که باید هنگام انجام تاتو لب از آنها اجتناب شود، در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم.

تاتوی رژ لب ، یک عمل زیبایی است که باید توسط یک متخصص حرفه ای انجام شود.

برای دریافت خدمات آرایش دائم و تاتو رژ لب باید به یک مرکز آرایش دائم معتبر مراجعه نمایید و قبل از مراجعه حتمابرای مشاوره و دریافت اطلاعات با آنها تماس بگیرید


بایدها و نباید هایی در مورد تاتوی لب

قبل از آنکه تاتو لب انجام دهیم ضروری است که برای محافظت از خود و همچنین دستیابی به بهترین اثر، باید از برخی روتین های مراقبتی استفاده کنید.

همچنین پس از اتمام مراحل تاتو باید باز هم به روتین های پوستی ادامه دهید.

تاتو رژ لب

تاتو رژ لب دائمی

رعایت این نکات علاوه بر حفاظت ازسلامتی شما، باعث می شود نتیجه ای فوق العاده و ماندگار داشته باشید.


به شما توصیه می شود که قبل از انجام تاتو رژ لب، موارد زیر را رعایت کنید:

 • این روش را نمی توان روی زنان شیرده یا باردار انجام داد.
 • کسانی که دیابت، تبخال، یا سرماخوردگی یا خونریزی دارند نیز نباید از این روش استفاده کنند.
 • دو روز قبل از تاتو رژ لب از خوردن و نوشیدن هرچیزی که حاوی کافئین است، خودداری کنید.
 • اطمینان حاصل کنید که تزریق بوتاکس ۳ هفته  قبل و بعد از تاتو، انجام نشود.
 • درروز عمل زیبایی کاری انجام ندهید.
 • در معرض نور آفتاب نباشید و به مدت ۳۰ روز از آفتاب گرفتن و برنزه کردن خودداری کنید.
 • این روش برای کسانی که دارای پوست چربی هستند مناسب نخواهد بود.
 • کسانی که فشارخون بالا یا فشار خون پایین دارند، قبل از انجام تاتو  باید با پزشک خود مشورت کنند.

باید و نباید های مراقبتی بعد از تاتو رژ لب

مراقبت بعد از تاتو لب

رژ لب دائمی

 • بعد از انجام رژ لب دائم حدود پانزده ثانیه پماد را به آرامی روی لب ماساژ دهید.
 • پس از بهبودی، برای محافظت از رنگ از برق لب همراه با ضد آفتاب استفاده کنید.
 • نوبت ویزیت خود را از قبل رزرو کنید .
 • بلافاصله بعد از انجام عمل تاتو از سیگار کشیدن خودداری کنید.
 • هشدار: اگر شما معمولا دچار تبخال می شوید، باید بدانید که تاتو رژ لب ممکن است باعث ایجاد تبخال شود.

تاتو رژ لب سه بعدی بهترین جایگزین تزریق فیلر لب

تاتو رژ لب سه بعدی یک روش زیبایی است که برای خوش فرم کردن لب های باریک بکار می رود. این روش  زیبایی  مناسب افرادی است که می خواهند رنگ زیبایی به لب های خود هدیه کنند.

روش میکرو پیگمنتیشن با استفاده از یک رنگ دلخواه که توسط خود مشتری انتخاب می شود. نتیجه بسیار طبیعی و خوشایندی را به وجود می آورد و لب ها را به طرز زیبایی خوش فرم می سازد.

این روش برای افرادی که لب های باریکی دارند، و یا در ظاهر لب های خود نقصی دارند یک پیشنهاد عالی است .

تاتو رژ لب سه بعدی برای لب های کوچک

تاتو رژ لب سه بعدی یک روش زیبایی است که برای خوش فرم کردن لب های باریک بکار می رود. این روش  زیبایی  مناسب افرادی است که می خواهند رنگ زیبایی به لب های خود هدیه کنند. روش میکرو پیگمنتیشن با استفاده از یک رنگ دلخواه که توسط خود مشتری انتخاب می شود، نتیجه بسیار طبیعی و خوشایندی را به وجود می آورد و لب ها را به طرز زیبایی خوش فرم می سازد. این روش برای افرادی که لب های باریکی دارند یک پیشنهاد عالی است .

تاتو رژ لب سه بعدی

تاتو رژ لب سه بعدی

رنگ دهی به لب با روش های تاتو رژ لب سه بعدی

اگر میخواید ظاهر و رنگی زیبا به لب های خود ببخشید ما یک روش فوق العاده را برای شما درنظر داریم. Ombera روشی است که با ان لب های نازک را به زیبایی هرچه تمام تر بزرگتر و طبیعی تر میکند و برای کسانی که از باریک بودن لب های خود احساس خوبی ندارند، میتواند بهترین روش زیبایی باشد.

اگر شما جز آن دسته از افراد هستید که فقط بخاطر ترس از درد داشتن عمل های زیبایی، این روش ها را انجام نمی دهید، باید بگویم که جای نگرانی نیست. زیرا در این روش از مواد مورد نیاز برای کاهش درد وجلوگیری از تورم تا حد ممکن استفاده می شود.

انتخاب بهترین رنگ تاتو رژ لب

یکی از مهمترین عوامل برای انتخاب مناسب رنگ تاتوی رژ لب ، رنگ پوست منحصر به فرد شماست. این مهم است که ابتدا به درستی رنگ پوست خود را شناسایی کنید.

شناسایی رنگ پوست شما برای رنگ تاتو رژ لب

یک راه سریع برای تشخیص رنگ پوست ، مشاهده رگ­های شماست.

در صورتی که رگهای آبی دارید ، معمولاً ته رنگ صورتی دارید.

اگر رگهای شما سبز است ، ته رنگی گرم و زرد دارید.

در صورتی که رنگ آنها بین آبی و سبز هستید ، رنگ پوست شما خنثی است ، و شما تقریباً انتخاب هر رنگ لب را انعطاف دارید.

کدام سایه ها با کدام رنگ خوب می روند؟

به طور معمول ، ته رنگ صورتی به خوبی با رنگ آبی یا بنفش مطابقت دارد. در حالی که زیر رده رنگ زرد با رنگ های گرم مطابقت دارد.

رنگ رژ لب دائم برای پوست رنگ پریده

بهترین رنگ برای خانم هایی که پوست کم رنگ دارند ، رنگ های هلویی است. هر رنگ نزدیک به رنگ هلو برای خانم هایی با پوست رنگ پریده ایده آل خواهد بود. از  تاتو رژ لب با رنگ تیره پرهیز کنید زیرا باعث ایجاد کنتراست بیش از حد می شود.

رنگ رژ لب دائم برای پوست رنگ پریده

رنگ رژ لب دائم برای پوست رنگ پریده

رنگ رژ لب دائم برای پوست زیتونی

برای خانم هایی که پوست زیتونی دارند ، بهترین رنگ رژ لب دائم رنگ های گرم و طبیعی است. کهربا ، قرمز یا مرجان از رنگ های ایده آل هستند. از  استفاده از رنگ های تیره خودداری کنید زیرا کنتراست بیش از حد نیز خواهد داشت.

رنگ رژ لب دائم برای پوست زیتونی

رنگ رژ لب دائم برای پوست زیتونی

پوست آسیایی سبک

برخی از قابل توجه ترین رنگ ها برای پوست سبک آسیایی ، رنگ های طبیعی مرجانی است. برخی از قرمزهای پررنگ نیز ممکن است برای رنگ های پوستی سبک آسیایی به خوبی کار کنند.

رنگ تاتو لب مناسب پوست آسیایی

رنگ تاتو لب مناسب پوست آسیایی

زرد رنگ

اگر رنگ پوست شما بین زیتونی و کم رنگ است ، بهترین رنگ تاتو رژ لب برای پوست شما قرمزهای سرد است. برنزها با ته رنگ زرد نیز به خوبی کار می کنند.

رنگ تاتو مناسب پوست زرد

رنگ تاتو مناسب پوست زرد

رنگ تاتو مناسب پوست های صورتی رنگ

اگر رنگ پوست شما نیز بین زیتونی و رنگ پریده است اما ته رنگ صورتی دارید ، با تاتو رژ لب دائم قرمز تیره یا قرمز بر پایه نارنجی بسیار زیبا به نظر می رسید. سعی کنید از قرمزهای پایه آبی پرهیز کنید زیرا خیلی خوب به نظر نمی رسند.

رنگ تاتو مناسب پوست های صورتی رنگ

رنگ تاتو مناسب پوست های صورتی رنگ

رنگ تاتو رژ لب برای پوست تیره

پوست تیره به دلیل پیچیدگی هایی که دارد، انتخاب های متنوعی را می­توان برای رنگ تاتو رژ لب دائم در نظر گرفت. سایه های مرجانی و عناصر نارنجی بسیار زیبا به نظر می رسند ، اما فراموش نکنید که شما انعطاف پذیری بسیاری از رنگ ها را دارید(بسیاری از رنگ ها روی پوست شما مینشیند)، بنابراین انتخاب خود را داشته باشید.

رنگ تاتو رژ لب برای پوست تیره

رنگ تاتو لب برای پوست تیره

فقط سعی کنید از رنگ های گچی زیاد سفید دوری کنید.


سوالات متداول تاتو رژ لب دائم

تاتو رژ لب چه فرقی با تاتو های معمولی دارد؟

رژ لب دائم کاملا شبیه یک تاتو معمولی نیس ، اما شباهت زیادی دارد. اگرچه روند انجام آن تقریباً یکسان است ، اما در انجام تاتو رژ لب دائمی از رنگدانه مخصوص لب  استفاده می شود ، در حالی که در یک تاتو معمولی از جوهر تاتو استفاده می کند.

آیا تاتو رژ لب ایمن است؟

اگر همه سوزن ها استریل شده و این کار را در یک سالن حرفه ای انجام دهید ، تاتو رژ لب نسبتاً بی خطر است. با این حال ، این بدان معنا نیست که حتی در صورت انجام این کار توسط یک متخصص ، خطر واکنش های آلرژیک و عفونت وجود ندارد.

همچنین ، یک نکته نگران کننده این است که ممکن است دچار تبخال شوید. بنابراین حتی اگر فقط یکبار در زندگی خود دچار تبخال لب شده اید ، این احتمال وجود دارد که انجام تاتو رژ لب باعث فعال شدن ویروس شود.

قیمت تاتو لب چقدر است؟

رژ لب دائمی قطعاً ارزان نیست. بسته به جایی که انجام می دهید ، تاتو رژ لب می تواند هزینه متفاوتی داشته باشد. به علاوه ، برای ترمیم کردن رنگ لب خود حداقل سالی یکبار به تمدید تاتو لب نیاز دارید.

ماندگاری تاتو لب چقدر است؟

رژ لب دائمی می تواند از سه تا پنج سال دوام داشته باشد زیرا رنگدانه ای که برای این روش استفاده می شود با گذشت زمان محو می شود. شما همچنین باید رنگ تاتو را حداقل یک بار در سال تجدید کنید. بنابراین این روش قطعاً دائمی نیست.

آیا انجام تاتو لب درد می کند؟

پاسخ ساده این است: بله. درست مانند هر تاتوی دیگر ، تاتو رژ لب دائمی نیز احساس درد دارد. در واقع به این بستگی دارد که آستانه درد شما چقدر بالا یا پایین است.

اگر از سوزن بسیار می ترسید و درد را دوست ندارید ، این بهترین روش برای شما نیست. در عوض ، به شما پیشنهاد می کنم برای پرتر شدن لب های خود سرم های پرپشت لب را امتحان کنید.

پروسه چقدر طول می کشد؟

معمولاً انجام تاتو رژ لب حدود دو ساعت طول می کشد ، اما بستگی به نوع نتیجه ای که می خواهید دارد. توصیه می کنم از قبل وقت بگیرید و برنامه روزانه خود را مشخص کنید. همچنین ، قبل از جلسه تاتو حتما غذا بخورید.

فرایند درمان چقدر طول می کشد؟

بهد از انجام تاتو رژ لب معمولاً حدود ۴ هفته طول می کشد تا لب های شما به طور کامل بهبود یابد.

هنگامی که برای اولین بار تاتو رژ لب را انجام می دهید، تورم را تجربه خواهید کرد که ممکن است تا پنج روز ادامه یابد. بعد از این مرحله لب های شما پشروع به پوست اندازی می کنند، بنابراین به نظر می رسد حدود یک هفته لب های شما ترک خورده است.

رنگ نیز در طول روند بهبودی بسیار تغییر خواهد کرد ، بنابراین تا زمانی که لب های شما به طور کامل بهبود نیافتند که معمولاً حدود چهار هفته است ، رنگ نهایی رژ لب مشخص نمی شود. بنابراین روند بهبود قطعاً ساده نیست و لازم است که در این مدت واقعاً از لب های خود مراقبت کنید.

آیا بعد از تاتو می توانید دوباره از رژ لب استفاده کنید؟

بله ، حتی اگر لب های خود را تاتو کرده اید ، می توانیداز رژ لب استفاده کنید. البته بهتر است که در تا بهبودی کامل استفاده از رژ لب را به تعویق بیندازید.

آیا رژ لب دائمی واقعا لب های شما را پرتر می کند؟

اگرچه رژ لب دائمی می تواند لب های شما را پررنگ ر و زیبا تر نشان دهد ، اما لب های شما را پر نمی کند. ممکن است یک توهم ظریف برای لب های پرتر وجود داشته باشد ، اما تاتو رژ لب به سادگی رنگ لب های شما را تقویت می کند ، نه اینکه آنها را شفاف تر کند.

چگونه می توانم یک آرایشگر دائمی عالی پیدا کنم؟

انتخاب متخصص آرایش دائم بسیار مهم است، زیرا روی سلامت و زیبایی شما تاثیر مستقیم دارد. بنابراین بهتر است نکات زیر را هنگام انتخاب متخصص آرایش دائم درنظر بگیرید.

 • ابتدا اطمینان حاصل کنید که شخصی که شما انتخاب کرده اید، با تجربه است و رزومه کاری خوبی دارد.
 • تنظیم و مکان نیز مهم است.
 • مرکز آرایش دائم باید درمکان مناسبی قرارداشته باشد.
 • مرکز آرایش دائم مورد نظر باید دارای تجهیزات کافی باشد.
 • زیبایی شناسی هنرمند باید مطابق با نظرات شما باشد تا اطمینان حاصل شود که نتیجه نهایی چیزی کمال نیست.

منابع مقاله :

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در pinterest
Pinterest
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در reddit
Reddit
اشتراک گذاری در tumblr
Tumblr
اشتراک گذاری در mix
Mix
اشتراک گذاری در vk
VK
اشتراک گذاری در odnoklassniki
OK
[html_block id="258"]
منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات پوسته -> سربرگ -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تعیین کنید
برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.