طراحی و قرینه سازی ابرو برای تاتو

طراحی و قرینه سازی ابرو برای تاتو چگونه انجام می شود؟

همه عاشق یک داشتن جفت ابرو خوش فرم و زیبا هستند . و درک دلیل آن دشوار نیست . یک طراحی ابرو خوب می تواند ظاهر صورت هر کسی را به طرز چشمگیری تغییر دهد.  داشتن ابرو های خوش فرم حتی باعث  می شود که بینی شما بهتر جلوه کند. با  داشتن ابرو های خوب ، می توانید یک صورت متقارن که هرکسی آرزویش را دارد، داشته باشید. اما چه عواملی “خوب” یا “بد” بودن ابروهای فرد را تعیین می کند؟ و با وجود مدل های مختلف ابرو، چگونه تصمیم می گیرید کدام یک برای شما مناسب تر است؟ ما در این مقاله با برسی مدل های مختلف طراحی و قرینه سازی ابرو برای تاتو سعی داریم تا به اکثر پرسش های  شما درمورد ابروها پاسخ  دهیم .

همچنین این مقاله به شما کمک می کند تا مدل ابرویی را که مناسب شماست برای میکرو ابرو انتخاب کنید. علاوه بر این ، ما روش های مختلف موجود را ارائه می دهیم که می تواند به شما در دستیابی به یک جفت ابرو خیره کننده کمک کند.

 

اصول اولیه طراحی و قرینه سازی ابرو :

طراحی فرم ابرو

همانطور که می دانید  وقتی موهای خود را کوتاه می کنید ، باید سبکی را انتخاب کنید که ویژگی های صورت شما را برجسته و زیبا تر نشان دهد . به اصطلاح باید مدلی را انتخاب کنید که به صورت شما بیاید. اما شاید تاکنون نمی دانسته اید که این نظریه در مورد انتخاب فرم  و طراحی ابرو نیز صدق َمی کند. تصمیم گیری در مورد اینکه کدام مدل و شکل ابرو را انتخاب کنید . بستگی به تناسب صورت ، ابعاد و اندازه  صورت شما دارد. هنگامی که می دانید چگونه ابروهای خود را بر اساس فرم خاص صورت خود مدل  دهید ، از ظاهر متفاوت کل صورت خود شگفت زده خواهید شد.

طراحی ابرو عالی نه تنها به زیبایی شکل چشم ها ، بینی و لب ها کمک می کند ، بلکه می تواند اعتماد به نفس شما را به میزان زیادی افزایش دهد . به ویژه زمانی که دوست ندارید آرایش کنید. با داشتن ابرو هایی خوش فرم و زیبا نداشتن آرایش زیاد به چشم نمی آید زیرا شما همچنان زیبا به نظر می رسید. قبل از انجام میکروشیدینگ یا شیدینگ ابرو سبک های مختلف مدل ابرو که می توانید از آنها استفاده کنید، کدامند؟ و چگونه می توانید بفهمید که  کدام سبک و مدل برای شما مناسب است.

 

طراحی ابرو هایی با قوس بلند

برخی از افراد عاشق ابرو با قوس  بلند هستند که در بالای استخوان ابرو قرار دارد. قوس های بلند بسیار عالی هستند زیرا هم دراماتیک هستند و هم دارای ویژگی های فوق العاده ای هستند و برای کسانی که می خواهند با آرایش خود تصویری جسورانه از خود نشان دهند عالی است.این مدل طراحی ابرو  ظاهری بی نقص ایجاد می کند.

طراحی ابرو

ابرو هایی با قوس بلند

طراحی ابرو هایی با قوس ظریف

بسیاری از  افراد به جای داشتن ابرو های خیره کننده  ترجیح می دهند که یک  یک ابرو ظریف داشته باشند. در این مدل طراحی ابرو، قوس ابرو از شکل طبیعی ابرو پیروی می کند . این مدل ابروهای ساده ، تمیز نگهداشتنشان نیز ساده و آسان است . در حقیقت ،  در این روش تنها چیزی که برای زیبا تر کردن حالت طبیعی ابرو خود نیاز دارید یک مداد ابرو نرم است که  با آن بین ابرو های پراکنده را پر کرد.

طراحی ابرو با فرم گرد

لازم نیست همه ابروها دارای قوس چشمگیری باشند تا شگفت انگیز به نظر برسند. در حقیقت ، افرادی که دارای صورت طبیعی زاویه دار هستند باید از ابروهای قوس دار خودداری کنند . چنین افرادی به جای آن باید شکل گردتری را انتخاب کنند. ابروهای پر تراکم با این مدل بسیار زیبا به نظر می رسند.

طراحی ابرو با قوس گرد

ابروهایی با قوس گرد

طراحی مدل ابرو های صاف

ابروهای برخی افراد قوس طبیعی ندارند . در عوض شکلیک خط مستقیم است که بالا تر از چشم ها قرار گرفته است.  شاید فکر کنید یک ابرو عالی دارای قوس چشمگیر و ساختار واضح است . اما یک طراحی ابرو صاف می تواند به همان اندازه شگفت انگیز به نظر برسد. این مدل ابرو مخصوصاً برای کسانی که دارای صورت کشیده ای هستند، بسیار زیبا می شود.

اگر شمانیز دارای چنین مدل ابرویی هستید ، برای اینکه ابروهای مستقیم شما بی عیب و نقص به نظر برسند ، باید  یک اسپولی (یک برس کوچک به مانند برس ریمل مژه و ابرو)  داشته باشید و فقط آن ها را مرتب برس بکشید و اگر هم دوست داشته باشید می توانید از ریملل و سایه ابرو برای زیبا تر کردن ابرو هایتان استفاده کنید.

طراحی ابرو های ضخیم و ابروهای نازک

ابروهای پرپشت به لطف افراد مشهوری مانند کارا دلوین  یکی از محبوب ترین مدل های ابرو در سالهای اخیر  بوده است.  ابروهای ضخیم همیشه ظاهر طبیعی تری ایجاد می کنند . همچنین داشتن ابروهای طبیعی و پرپشت شما را جسور تر و جوان تر نشان می‌دهد. با این حال ،  نباید گول بخورید و فکر کنید که این مدل ابرو برای همه مناسب است. مثلأ  اگر مدل صورت قلبی ( فک کوچک و تأکید بیشتر بر قسمت بالای صورت ) دارید ،  نباید به دنبال داشتن ابروهای ضخیم و پر پشت باشید. با توجه به این ویژگی ها ، فردی با این فرم صورت باید همیشه ابرو های خود را مرتب و البته نازک نگه دارد. تا از توجه ناخواسته به پیشانی جلوگیری شود.

ابرو های کارادلوین

ابرو های پر پشت طبیعی

چگونه یک قرینه سازی ابرو ایده آل ایجاد کنیم

هنگامی که فهمیدید که کدام مدل ابرو بیشتر به ساختار چهره شما می آید و مناسب شماست. باید تصمیم بگیرید که برای داشتن یک جفت ابرو مناسب باید از چه روشی استفاده کنید. می دانید که  چیدن ابروها و اپیلاسیون رایج ترین (و سریع ترین) روش برای فرم دهی به ابروها است. اما روش های دائمی و نیمه دائمی دیگری برای طراحی ابرو و رسیدن به فرم دلخواه،  وجود دارد.

آرایش ابرو

آرایش و طراحی ابرو

قرینه سازی ابرو برای تاتو با استفاده از تکنیک نسبت طلایی

نسبت طلایی یک قانون ریاضی است که به ما امکان می دهد اشیا را طوری ترسیم کنیم که همیشه متناسب و قرینه باشند. به همین دلیل است که به آن «نسبت الهی» نیز می گویند. لازم نیست که یک نابغه ریاضی باشید تا بتوانید این مفهوم را در قرینه سازی ابرو به کار ببرید. اساساً به نسبت طلایی فی گفته می شود. اگر یک خط را به دو طول مساوی تقسیم کنید، عدد حاصل نزدیک به مقدار ۱٫۶۱۸ خواهد بود. این با کمال زیبایی شناسی همراه است و می تواند برای فرم دادن به ابروها بسیار مفید باشد.

نسبت طلایی برای طراحی و قرینه سازی ابرو

برای طراحی زیباترین ابروی خود باید با نسبت طلایی برای قرینه سازی ابرو آشنا شوید. با استفاده از این نسبت و با کمک چشمی بسیار ورزیده می توانید به تناسبات صورت ایده آل برسید.

نسبت طلایی یک نسبت ریاضی است که در طراحی و قرینه سازی طبیعت ظاهر می شود. هرچه صورت شما به این نسبت نزدیکتر باشد، بیشتر به عنوان “زیبا” تلقی می شود. یعنی هر چهره ای که زیباتر به نظرمی رسد، به نسبت طلایی نزدیک تر است.

طراحی ابرو برای تاتو هم یک فرمول ریاضی است و هم یک هنر. فرم صحیح ابرو صورت شما را به شکلی بی عیب و نقص زیباتر می کند و زیبایی طبیعی شما را بیش از هر زمان دیگری نمایان می کند.

“نسبت طلایی” در طراحی و قرینه سازی ابرو چیست؟

خانم آناستازیا بورلی هیلز فرمول نسبت طلایی را برای طراحی  و قرینه سازی ابرو به کار برد . زیبایی مربوط به تعادل و تناسب است – نه کمال”.  و اساساً به این معنی است که هماهنگی از طریق این تعادل و تناسب پیدا می‌شود. برای تاتو ، طراحی ابرو متناسب با ویژگی های چهره شما باید انجام شود. تا هماهنگی بین اعضای چهره ایجاد می کند.

او می‌گوید: «اگر در مورد شکل ایده‌آل ابروی خود مطمئن نیستید،باید از تکنیک طلایی برای طراحی ابرو استفاده کنید. سه اندازه گیری تکنیک نسبت طلایی ABH شکل ابرویی را ارائه می دهد که به بهترین وجه ساختار استخوانی منحصر به فرد شما را تحسین می کند.

  1. ابروها باید مستقیماً از وسط سوراخ های بینی شما شروع شوند.
  2. به جایی ختم شوند که گوشه سوراخ بینی با گوشه بیرونی چشم وصل می شود.
  3. بالاترین نقطه قوس باید وسط نوک بینی را به وسط عنبیه متصل کند.

هنگام طراحی ابرو برای تاتو شما باید سه نقطه نسبت طلایی را با مداد علامت بزنید و ابروهای خود را از آنجا پر کنید.

نسبت طلایی در قرینه سازی ابرو

نسبت طلایی در قرینه سازی ابرو

۳ نکته برای طراحی و قرینه سازی ابرو :

  1. طراحی ابرو طبیعی

ابرویی طراحی و قرینه سازی کنید که تا حد امکان به ابروی طبیعی شما نزدیک باشد. هنرمند انتخابی شما از یک سری اندازه گیری برای انجام این کار استفاده خواهد کرد. اگر موهای ابرو ندارید، آن ها با توجه به ساختار استخوانی صورت شما اندازه گیری می کنند. شکل ابرو تایید نهایی شما را دریافت می کند و هنرمند شما باید به اندازه نیاز زمان صرف کند تا دقیقاً آن را درست کند.

  1. شما هرگز نمی خواهید طرح ابرو خیلی بلند، کوتاه، خمیده یا صاف به نظر برسد، زیرا این امر می تواند شما را پیر کند.

    برای یافتن شکل مناسب، هنرمند شما به زیر قوس ابروی شما و نحوه جریان آن تا انتهای دم ابروی شما توجه زیادی خواهد کرد. ایجاد این جریان به آرامی از سر تا دم همان چیزی است که جوان ترین ابروی شما را به ارمغان می آورد.

  2. قرینه سازی ابرو با خط کش

مهمتر از همه، هنرمند باید رنگ و خطوط طبیعی ترکیب شده را به طور متناسب در سراسر شکل جدید ابروی شما قرار دهد. این به این معنی است که رنگ مناسب برای ابروهای خود را انتخاب کنید، از مقادیر مناسب استفاده کنید و آن را روی پوست خود در عمق مناسب بمالید تا به مدت ۱ تا ۳ سال نیمه دائمی بماند.

قرینه سازی ابرو با خط کش

قرینه سازی ابرو با خط کش

 

ابزار طراحی و قرینه سازی ابرو برای تاتو

در دنیای امروز ، صدها محصول مختلف وجود دارد که می توان از آنها برای ایجاد ابروهای پهن تر و خوش فرم تر استفاده کرد. از ژل گرفته تا پودرها ، مداد گرفته تا برس .  انتخاب یک‌ روش واحد و مناسب برای آرایش ابرو ها در بین این همه محصول و روش های مختلف سخت است. با استفاده از این محصولات ، می توانید از یک شابلون برای طراحی و قرینه سازی ابرو استفاده کنید یا می توانید شکل طبیعی ابروهای خود را  با استفاده از این ابزار و محصولات زیبا تر کنید. طراحی ابرو با مداد بسیار عالی است زیرا مقرون به صرفه است و شما کنترل کامل بر ظاهر ابروهای خود را دارید.

قبل از انجام میکروبلیدینگ شما می توانید از  ابزارهایی برای طراحی و قرینه سازی ابرو با نسبت طلایی را اعمال کنید، استفاده کنید. شما عملا می توانید از یک خط کش معمولی یا نوار اندازه گیری برای اندازه گیری فاصله بین چشم ها و اندازه گیری آنها نسبت به گوش و بینی استفاده کنید. اما ابزارهای تخصصی مانند خط کش های طراحی ابرو کل فرآیند را آسان می کند. یکی از ابزارهای اندازه گیری ضروری، کولیس ابرو است که معمولا شبیه قطب نما است اما دارای تیغه هایی در وسط است. برچسب خط کش ابرو و ورنی های پلاستیکی نیز وجود دارد. هنگام ثبت نام در دوره های ما لیستی از ابزارهای ضروری میکروبلیدینگ به شما داده می شود .

 

http://eyebrowdesign.com/

https://www.goodhousekeeping.com/beauty/g4868/different-eebrow-shapes/

 

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید
سبد خرید