طراحی ابرو برای تاتو چگونه انجام می شود

آنچه در این مطلب می خوانید :

طراحی ابرو برای تاتو چگونه انجام می شود

همه عاشق یک داشتن جفت ابرو خوش فرم و زیبا هستند . و درک دلیل آن دشوار نیست . یک طراحی ابرو خوب می تواند ظاهر صورت هر کسی را به طرز چشمگیری تغییر دهد.  داشتن ابرو های خوش فرم حتی باعث  می شود که بینی شما بهتر جلوه کند. با  داشتن ابرو های خوب ، می توانید یک صورت متقارن که هرکسی آرزویش را دارد، داشته باشید. اما چه عواملی “خوب” یا “بد” بودن ابروهای فرد را تعیین می کند؟ و با وجود مدل های مختلف ابرو، چگونه تصمیم می گیرید کدام یک برای شما مناسب تر است؟ ما در این مقاله با برسی مدل های مختلف طراحی ابرو سعی داریم تا به اکثر پرسش های  شما درمورد ابروها پاسخ  دهیم .

همچنین این مقاله به شما کمک می کند تا مدل ابرویی را که مناسب شماست انتخاب کنید. علاوه بر این ، ما روش های مختلف موجود را ارائه می دهیم که می تواند به شما در دستیابی به یک جفت ابرو خیره کننده کمک کند.

مطلب پیشنهادی : میکروبلیدینگ ابرو چیست؟ | ۰ تا ۱۰۰ همه آنچه که باید درباره میکروبلیدینگ ابرو بدانید 

بیایید با اصول اولیه شروع کنیم:

طراحی فرم ابرو

همانطور که می دانید  وقتی موهای خود را کوتاه می کنید ، باید سبکی را انتخاب کنید که ویژگی های صورت شما را برجسته و زیبا تر نشان دهد . به اصطلاح باید مدلی را انتخاب کنید که به صورت شما بیاید. اما شاید تاکنون نمی دانسته اید که این نظریه در مورد انتخاب فرم  و طراحی ابرو نیز صدق َمی کند. تصمیم گیری در مورد اینکه کدام مدل و شکل ابرو را انتخاب کنید . بستگی به تناسب صورت ، ابعاد و اندازه  صورت شما دارد. هنگامی که می دانید چگونه ابروهای خود را بر اساس فرم خاص صورت خود مدل  دهید ، از ظاهر متفاوت کل صورت خود شگفت زده خواهید شد.

طراحی ابرو عالی نه تنها به زیبایی شکل چشم ها ، بینی و لب ها کمک می کند ، بلکه می تواند اعتماد به نفس شما را به میزان زیادی افزایش دهد . به ویژه زمانی که دوست ندارید آرایش کنید. با داشتن ابرو هایی خوش فرم و زیبا نداشتن آرایش زیاد به چشم نمی آید زیرا شما همچنان زیبا به نظر می رسید. اما، سبک های مختلف مدل ابرو که می توانید از آنها استفاده کنید، کدامند؟ و چگونه می توانید بفهمید که  کدام سبک و مدل برای شما مناسب است.

مطلب پیشنهادی : ۰ تا ۱۰۰ میکروشیدینگ یا سایه ابرو

طراحی ابرو هایی با قوس بلند

برخی از افراد عاشق ابرو با قوس  بلند هستند که در بالای استخوان ابرو قرار دارد. قوس های بلند بسیار عالی هستند زیرا هم دراماتیک هستند و هم دارای ویژگی های فوق العاده ای هستند و برای کسانی که می خواهند با آرایش خود تصویری جسورانه از خود نشان دهند عالی است.این مدل طراحی ابرو  ظاهری بی نقص ایجاد می کند.

طراحی ابرو

ابرو هایی با قوس بلند

طراحی ابرو هایی با قوس ظریف

بسیاری از  افراد به جای داشتن ابرو های خیره کننده  ترجیح می دهند که یک  یک ابرو ظریف داشته باشند. در این مدل طراحی ابرو، قوس ابرو از شکل طبیعی ابرو پیروی می کند . این مدل ابروهای ساده ، تمیز نگهداشتنشان نیز ساده و آسان است . در حقیقت ،  در این روش تنها چیزی که برای زیبا تر کردن حالت طبیعی ابرو خود نیاز دارید یک مداد ابرو نرم است که  با آن بین ابرو های پراکنده را پر کرد.

مطلب پیشنهادی : معرفی بهترین وسایل میکروبلیدینگ حرفه ای

ابروهایی با فرم گرد

لازم نیست همه ابروها دارای قوس چشمگیری باشند تا شگفت انگیز به نظر برسند. در حقیقت ، افرادی که دارای صورت طبیعی زاویه دار هستند باید از ابروهای قوس دار خودداری کنند . چنین افرادی به جای آن باید شکل گردتری را انتخاب کنند. ابروهای پر تراکم با این مدل بسیار زیبا به نظر می رسند.

طراحی ابرو

ابروهایی با قوس گرد

طراحی ابروهای صاف

ابروهای برخی افراد قوس طبیعی ندارند . در عوض شکلیک خط مستقیم است که بالا تر از چشم ها قرار گرفته است.  شاید فکر کنید یک ابرو عالی دارای قوس چشمگیر و ساختار واضح است . اما یک طراحی ابرو صاف می تواند به همان اندازه شگفت انگیز به نظر برسد. این مدل ابرو مخصوصاً برای کسانی که دارای صورت کشیده ای هستند، بسیار زیبا می شود.

اگر شمانیز دارای چنین مدل ابرویی هستید ، برای اینکه ابروهای مستقیم شما بی عیب و نقص به نظر برسند ، باید  یک اسپولی (یک برس کوچک به مانند برس ریمل مژه و ابرو)  داشته باشید و فقط آن ها را مرتب برس بکشید و اگر هم دوست داشته باشید می توانید از ریملل و سایه ابرو برای زیبا تر کردن ابرو هایتان استفاده کنید.

ابرو های صاف

مدل ابروهای صاف

طراحی ابرو های ضخیم و ابروهای نازک

ابروهای پرپشت به لطف افراد مشهوری مانند کارا دلوین  یکی از محبوب ترین مدل های ابرو در سالهای اخیر  بوده است.  ابروهای ضخیم همیشه ظاهر طبیعی تری ایجاد می کنند . همچنین داشتن ابروهای طبیعی و پرپشت شما را جسور تر و جوان تر نشان می‌دهد. با این حال ،  نباید گول بخورید و فکر کنید که این مدل ابرو برای همه مناسب است. مثلأ  اگر مدل صورت قلبی ( فک کوچک و تأکید بیشتر بر قسمت بالای صورت ) دارید ،  نباید به دنبال داشتن ابروهای ضخیم و پر پشت باشید. با توجه به این ویژگی ها ، فردی با این فرم صورت باید همیشه ابرو های خود را مرتب و البته نازک نگه دارد. تا از توجه ناخواسته به پیشانی جلوگیری شود.

ابرو های کارادلوین

ابرو های پر پشت طبیعی

چگونه یک طراحی ابرو ایده آل ایجاد کنیم

هنگامی که فهمیدید که کدام مدل ابرو بیشتر به ساختار چهره شما می آید و مناسب شماست. باید تصمیم بگیرید که برای داشتن یک جفت ابرو مناسب باید از چه روشی استفاده کنید. می دانید که  چیدن ابروها و اپیلاسیون رایج ترین (و سریع ترین) روش برای فرم دهی به ابروها است. اما روش های دائمی و نیمه دائمی دیگری برای طراحی ابرو و رسیدن به فرم دلخواه،  وجود دارد.

آرایش ابرو

آرایش و طراحی ابرو

آرایش ابرو

در دنیای امروز ، صدها محصول مختلف وجود دارد که می توان از آنها برای ایجاد ابروهای پهن تر و خوش فرم تر استفاده کرد. از ژل گرفته تا پودرها ، مداد گرفته تا برس .  انتخاب یک‌ روش واحد و مناسب برای آرایش ابرو ها در بین این همه محصول و روش های مختلف سخت است. با استفاده از این محصولات ، می توانید از یک شابلون برای کشیدن فرم ابرو خود استفاده کنید یا می توانید شکل طبیعی ابروهای خود را  با استفاده از این ابزار و محصولات زیبا تر کنید. طراحی ابرو با مداد بسیار عالی است زیرا مقرون به صرفه است و شما کنترل کامل بر ظاهر ابروهای خود را دارید. همچنین بهترین چیز در مورد آرایش ابرو این است که اگر آرایش ابرو ها را دوست نداشتید می توانید به راحتی آن را اصلاح یا پاک کنید.

آرایش نیمه دائمی

اگر شما هم مانند بسیاری از خانم ها در سراسر جهان ، مجبورید که هر روز  برای کشیدن ابرو هایتان وقت بگذارید و از این روند راضی نیستید. در عوض می خواهید ابرو هایی همیشه مرتب و آرایش شده داشته باشید. ممکن است دلتان بخواهد که روش طراحی ابرو میکروبلیدینگ یا طراحی ابرو در فیبروز را امتحان کنید.

آرایش نیمه دائمی شامل تزریق رنگدانه رنگی به پوست برای ایجاد ظاهری مرتب و آرایش شده است. با طراحی ابرو  به روش آرایش دائمی  دیگر نیاز نیست که هر روز زمان زیادی را صرف انجام آرایش ابروهای خود کنید.  علاوه بر این با این روش شما می توانید ابروهایی فوق العاده طبیعی  و از نظر فنی بی عیب و نقص  داشته باشید.

نکته مهمی که باید بدانید انتخاب یک مرکز آرایشی معتبر و یک تکنسین ماهر است. اگر تکنسین مناسبی را انتخاب کنید ، نتایج حاصل از روش آرایش نیمه دائمی می تواند خیره کننده باشد. داشتن ابرو هایی همیشه زیبا اعتماد به نفس شما را  بیشتر می کند و حتی بدون داشتن آرایش هم می توانید زیبا به نظر برسید.

منابع طراحی ابرو : 

http://eyebrowdesign.com/

https://www.goodhousekeeping.com/beauty/g4868/different-eyebrow-shapes/

 

The Essential Eyebrow Guide: Styles, Shapes and How to Create the Perfect Brow

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در pinterest
Pinterest
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در reddit
Reddit
اشتراک گذاری در tumblr
Tumblr
اشتراک گذاری در mix
Mix
اشتراک گذاری در vk
VK
اشتراک گذاری در odnoklassniki
OK
[html_block id="258"]
منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات پوسته -> سربرگ -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تعیین کنید
برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.