زمان ترمیم میکروبلیدینگ ابرو چقدر طول می کشد

زمان ترمیم میکروبلیدینگ ابرو چقدر طول می کشد و چگونه می توان آن را کوتاه کرد؟

میکروبلیدینگ ابرو، یک خال کوبی آرایشی که به ابروهایی با ظاهری طبیعی و مو می دهد، یکی از محبوب ترین روش های آرایش دائم در حال حاضر است. اما از آنجایی که این یک تاتو است و پوست بریده می شود تا رنگدانه وارد شود، به دوره بهبودی خاصی نیاز دارد. در ادامه این مطلب بررسی می شود که مدت زمان ترمیم میکروبلیدینگ ابرو چقدر است، آیا برای همه یکسان است و چه چیزی می تواند آن را تسریع یا طولانی کند.

میانگین زمان ترمیم میکروبلیدینگ ابرو چقدر است؟

متوسط ​​زمان ترمیم میکروبلیدینگ ابرو برای اکثر مراجعین ۴-۶ هفته است. بهبود سطح پوست تا ۱۴ روز طول می کشد، اما پوست زیر آن برای مدتی طولانی تر به بازسازی خود ادامه می دهد.

برای اکثر مشتریان، ۴-۶ هفته زمان لازم برای بهبود کامل ابروها است تا بتوان دوباره آنها را ترمیم کرد. پس از آن، مشتری باید مجدداً به سالن میکروبلیدینگ مراجعه کند، برای قرار ملاقات تاچ آپ – یک جلسه میکروبلیدینگ اضافی که تمام عیوب ظاهر شده در طول دوره بهبودی میکرو ابرو را اصلاح می کند.

میانگین زمان ترمیم میکروبلیدینگ ابرو چقدر است؟

میانگین زمان ترمیم میکروبلیدینگ ابرو چقدر است؟

منبع تصویر: اینستاگرام @kayleighvaughn

این چه عیوب است؟

هنگام بهبودی ابروهای میکروبلیدینگ، مراحل مختلفی را پشت سر می گذارند. در شروع روند بهبودی مقداری پوسته پوسته شدن ابرو وجود خواهد داشت. پس از اتمام مرحله پوسته ریزی ابروها، ممکن است قسمت هایی از پوست رنگدانه را به درستی حفظ نکرده باشد.

همچنین، اگر مشتری از بهبودی ابروها رضایت کامل از ظاهر ابرو نداشته باشد، ممکن است تغییراتی در شکل یا رنگ درخواست کند. به همین دلیل است که جلسه ترمیم مورد نیاز است.

آیا می توانم زودتر موعد مقرر ترمیم میکروبلیدینگ ابرو را انجام دهم؟

شما واقعاً نباید قبل از اینکه ابروها روند بهبودی کامل را به پایان برسد، درخواست ترمیم ابرو را داشته باشید. قبل از یک جلسه میکروبلیدینگ دیگر باید حداقل ۴ هفته (در حالت ایده آل ۶ تا ۸) صبر کنید. در غیر این صورت، اگر ابروها به طور کامل بهبود نیافته باشند، خطر ایجاد جای زخم  در ناحیه ابرو را دارید.

آیا می توانم زودتر موعد مقرر ترمیم میکروبلیدینگ ابرو را انجام دهم؟

آیا می توانم زودتر موعد مقرر ترمیم میکروبلیدینگ ابرو را انجام دهم؟

منبع تصویر: اینستاگرام @foxcraft

مراحل فرایند ترمیم میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

همانطور که در بالا گفته شد، ابروها چندین مرحله را طی می کنند. در اینجا چیزی است که باید انتظار داشت:

  • در روز اول و دوم، ابروها لنف ترشح می کنند و زخم شروع به بسته شدن می کند.
  • پوسته پوسته شدن بعد از ۳-۵ روز شروع می شود. دلمه ها تشکیل می شوند و برای چند روز پوسته می شوند و مقداری رنگدانه را با خود می گیرند.
  • مرحله نور یا شبح – ابروها بعد از افتادن همه دلمه ها خیلی روشن به نظر می رسند. آنها همچنین می توانند کمی تکه تکه به نظر برسند.
  • بقیه مراحل بهبود – رنگ در حال بازگشت است، ابروها شکل نهایی خود را می گیرند
مراحل فرایند ترمیم میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

مراحل فرایند ترمیم میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

زمان ترمیم میکروبلیدینگ ابرو به چه عواملی بستگی دارد:

نه واقعا. برخی از مشتریان باید کمی بیشتر منتظر بمانند، زیرا ابروهای آنها به زمان بیشتری برای بهبود نیاز دارند. در اینجا زمان ترمیم میکروبلیدینگ ابرو به چه چیزی بستگی دارد:

نوع پوست

میکروبلیدینگ بهترین نتیجه را برای پوست های خشک تا نرمال می دهد. افرادی که پوست بسیار چرب دارند کاندیدای خوبی برای میکروبلیدینگ نیستند – آنها باید ابروهای نانوبلیدینگ یا نانو بروز ابرو را امتحان کنند. بنابراین، می توان انتظار داشت افرادی که پوست خشک تا نرمال دارند، ماندگاری و نتایج بهتری داشته باشند.

میکروبلیدینگ احتمالاً در پوست های چرب سریع تر بهبود می یابد، اما ابروها مشخص تر به نظر می رسند و رنگدانه روی پوست خشک محو نمی شود.

پوست افراد مسن زمان بیشتری برای بهبودی نیاز دارد، بنابراین عاقلانه است که ۸ هفته کامل قبل از ترمیم کردن صبر کنید.

مراقبت های بعدی مناسب

مراقبت های بعدی مناسب برای انواع تاتو ابرو بسیار مهم است. مهم نیست که برای شما درمان خشک یا مرطوب تجویز شده است، مهم است که ابروهای خود را هر روز بشویید. این بدان معناست که لنف، گرد و غبار و کثیفی را با یک پد پنبه ای مرطوب از بین ببرید و بعد از آن ابروها را خشک نگه دارید. اگر ابروهای خود را نشویید، می تواند منجر به پوسته پوسته شدن شدید شود که می تواند زمان ترمیم میکروبلیدینگ ابرو را طولانی تر کند.

برخی از هنرمندان استفاده از پماد را در طول مراقبت های بعدی (درمان مرطوب) توصیه می کنند، برخی دیگر این کار را نمی کنند. این باید به نوع پوست بستگی داشته باشد – پوست چرب معمولاً به مرطوب سازی اضافی نیاز ندارد.

گفته می شود که درمان مرطوب زمان ترمیم میکروبلیدینگ ابرو را کوتاه می کند. گفته می شود که نگه داشتن زخم در یک محیط بهینه مرطوب باعث بهبود سریعتر می شود.

مقدار دلمه میکروبلیدینگ

هر کس به طور متفاوتی بهبود می یابد. همچنین میزان پوسته پوسته شدن برای همه یکسان نیست – برخی افراد دچار دلمه های قابل توجهی می شوند، در حالی که برخی دیگر ممکن است اصلاً دلمه ای را مشاهده نکنند. این مرحله معمولاً حدود پنج روز طول می کشد، گاهی اوقات کمی کوتاهتر و گاهی اوقات کمی طولانی تر. این همه فردی است.

بنابراین، اگر این مرحله بیشتر از حد انتظار طول بکشد، زمان ترمیم میکروبلیدینگ ابرو طولانی‌تر خواهد بود.

با این حال، اگر مرحله پوسته پوسته شدن بیش از ۱۰ روز ادامه داشت، با هنرمندان خود تماس بگیرید.

مقدار دلمه میکروبلیدینگ

مقدار دلمه میکروبلیدینگ

چگونه می توانم زمان ترمیم میکروبلیدینگ ابرو را کوتاه کنم؟

زمان ترمیم میکروبلیدینگ ابرو می تواند واقعا خسته کننده و آزاردهنده باشد، به خصوص در ابتدای کار، زمانی که ابروها خیلی تیره به نظر می رسند، سپس پوسته پوسته می شوند و سپس خیلی روشن به نظر می رسند. اما نگران نباشید، قرار است بعد از دو هفته ظاهر خوبی داشته باشند.

مدت زمان ترمیم میکروبلیدینگ ابرو برای همه یکسان نیست و تنها در صورتی می توانید سرعت آن را افزایش دهید که نکات مراقبت پس از آن را رعایت کنید، یعنی در صورت توصیه هنرمندان، ابروهای خود را تمیز و مرطوب نگه دارید.

با این حال، اگر آنها پس از مرحله پوسته پوسته شدن تکه تکه شدند، ممکن است وسوسه شوید که زودتر از آنچه که قرار است درخواست ترمیم کنید. اما شما باید صبور باشید . شما واقعا باید صبر کنید تا روند بهبودی کامل به پایان برسد.

بنابراین، اگر هنرمندان میکروبلیدینگ شما ۶ تا ۸ هفته پس از درمان اولیه، تاچ شما را رزرو کردند، قبل از آن نباید ابروهای خود را ترمیم کنید.

نتیجه

به طور خلاصه، بخش سطحی روند بهبودی تقریباً پس از ۲ هفته به پایان می رسد، اما قبل از بهبودی پوست زیر باید مدت بیشتری صبر کنید. بنابراین، صبور باشید و ۴-۶ هفته کامل صبر کنید (یا همانطور که اکثر هنرمندان اکنون ۶-۸ هفته توصیه می کنند) و سپس برای قرار ملاقات با هنرمندان میکروبلیدینگ خود ملاقات کنید. فراموش نکنید که نکات مراقبت پس از آن را برای بهترین نتیجه دنبال کنید!

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید
سبد خرید