همه آنچه که باید درباره نانو بروز ابرو بدانید ۲۰۲۱

آنچه در این مطلب می خوانید :

راهنمایی هایی درمورد نانو بروز ابرو

همه مشتاق داشتن ابرو هایی پرپشت و زیبا مانند بروک شیلدز هستند، اما متاسفانه همه این شانس را ندارند. دلیل اینکه برخی از ما ابروهای نازک داریم می تواند  ژنتیکی باشد ، اما به لطف تکنیک های آرایش نیمه دائمی (مانند میکروبلیدینگ و نانو بروز ابرو) ، اکنون همه ما می توانیم مدل  ابروهای رویایی خود را داشته باشیم.

همه ما در مورد میکروبلیدینگ چیز هایی شنیده ایم ،تکنیکی که مدتی است برصنعت زیبایی  ابروها تسلط دارد. در حال حاضر، روش جدیدی وارد این صنعت شده است. و این روزها محبوبیت زیادی در بین خانم ها در سراسر دنیا ، پیدا کرده است. این روش جدید ابرو نانو بلیدینگ ، نانو بروز ابرو ، یا ساده تر بگوییم ابرو نانو بروز نام دارد. اگر مایل هستید تا درمورد این روش جدید بیشتر بدانید، تا پایان با ما همراه باشید.

مطلب پیشنهادی : میکروبلیدینگ ابرو چیست؟ | ۰ تا ۱۰۰ همه آنچه که باید درباره میکروبلیدینگ ابرو بدانید 

نانوبلیدینگ ابرو چیست؟

 ابرو نانو بیلدینگ ،یک روش آرایش نیمه دائمی است که در واقع نوع دقیق تری از میکروبلیدینگ و یک روش جدید در دنیای زیبایی ابرو محسوب می شود. در این روش از یک دستگاه تک سوزنی استفاده می شود که به دستگاه سوزن نانو معروف است. این دستگاه مانند دستگاه تاتو عمل می کند . با این تفاوت که از یک سوزن بسیار ظریف، برای تزریق رنگدانه ها به اپیدرم استفاده می کند. ابرو نانو بروز باید توسط یک شخص متخصص و با تجربه انجام شود  تا بتواند تار های ابرو را به درستی به شکل طبیعی در ناحیه ابرو ایجاد کند.

این تکنیک شبیه دیگر تاتو های زیبایی است اما با یک تفاوت اساسی ، و آن این است که سوزن نانو به لایه های بالایی پوست وارد شده و رنگدانه را در آنجا تزریق می کند.

اگر تاکنون نگران این بودید که ابروهایتان با میکروبلیدینگ بیش از حد سه بعدی و غیر طبیعی شوند،.شاید نانو بروز ابرو با ایجاد ظاهری طبیعی تر گزینه بهتری برای شما باشد.  سوزن نانو با اندازه، به طور دقیق ۰٫۱۸ میلی متر ،می توانند تار های ابروی بسیارطبیعی ایجاد کند. دستگاه سوزنی نانو بروز به متخصص این امکان را می دهد تا فشار دقیق و معینی را در ناحیه ابرو اعمال کرده و رگه های کامل و دقیقی ایجاد کند.

تفاوت بین میکروبلیدینگ و نانوبلیدینگ چیست؟

به طور کلی، میکروبلیدینگ و نانو بلیدینگ دو روش بسیار مشابه هستند زیرا نتیجه نهایی آنها کاملاً مشابه است. در میکروبلیدینگ متخصصین از تیغه ها برای ایجاد رگه های مویی شکل استفاده می کنند. در دستگاه نانو بلیدینگ از دستگاه مخصوص نانو بروز ابرو استفاده می شود که می تواند ابرو ها را پرتر و ضخیم تر نشان دهد.

سوزن نانو بلید بسیار ظریف و انعطاف پذیر است و به این ترتیب ابروهایی با ظاهری طبیعی تر ایجاد می کند.  سوزن ابرو نانو با دقت زیاد کار نانو بلیدینگ را انجام می دهد ، بنابراین نسبت به روش میکروبلیدینگ کمتر تهاجمی محسوب می شود.

تفوت میکروبلیدینگ و نانو بروز ابرو چیست؟

تفاوت دستگاه میکروبلیدینگ و نانو

                                            مطلب پیشنهادی: چگونه می توان بهترین روش آرایش ابرو را برای شما انتخاب کرد؟

روش نانو بروز ابرو چقدر طول می کشد و شامل چه مواردی می شود؟

  • این فرآیند با آزمایش پچ شروع می شود ، که باید حداقل ۲۴ ساعت قبل از انجام نانو بروز ابرو انجام دهید. هدف از آن اطمینان از عدم حساسیت شما به رنگدانه است.
  • مرحله بعدی مشاوره است که می تواند قبل یا در همان روز انجام شود. در این مدت ، شما در مورد شکل و رنگ ابروهای مورد نظر خود بحث خواهید کرد.
  • در مرحله بعد متخصص، با استفاده از مداد طرحی را که انتخاب کرده اید ترسیم می کند. وقتی تأیید کردید که این همان چیزی است که شما می خواهید ، روش نانو بروز ابرو شروع می شود و معمولاً تا سه ساعت طول می کشد.
  • ۴ تا ۸ هفته بعد شما یک جلسه ترمیم خواهید داشت. در این جلسه رنگدانه را در جاهای خاصی از ابرو اضافه می کنند . اگر هرگونه و اگر نقصی وجود داشته باشد آن را برطرف می کنند تا در نهایت ابرو هایی با فرم دلخوهتان داشته باشید.

آیا نانوبلیدینگ دردناک است؟

خیلی ها مکن است فقط با شنیدن کلمه سوزن هم بترسند. اما ، لازم نیست نگران باشید زیرا اکثر سالن ها قبل ازعمل نانو بروز ابرو از کرم بی حسی استفاده می کنند که به میزان قابل توجهی درد را تسکین می دهد. با این وجود ، ممکن است کمی درد را حس کنید اما فقط به نتیجه نهایی فکر کنید و بدانید که ارزشش را خواهد داشت. ضمناً انتظار می رود بلافاصله پس از درمان خارش ، تورم و قرمزی خاصی را تجربه کنید.

آیا  نانو بلیدینگ ابرو بی خطر است؟

هر نوع تاتویی که ما روی بدن خود انجام دهیم ، خطراتی را به همراه دارد. استفاده از سوزن ابرو نانو بروز برای قرار دادن رنگدانه در پوست باعث آسیب به ناحیه ابرو می شود که ممکن است منجر به عفونت شود.

با این حال ، متخصص و مرکز آرایشی را انتخاب کنید که از تجهیزات استریل شده استفاده کنند، جای نگرانی نخواهد بود.

آیا نانوبلیدینگ ابرو بی خطر است؟

ایمنی روش نانو بروز ابرو

چگونه برای انجام  نانوبروز ابرو آماده شویم؟

اولین و مهم ترین کار انجام تحقیق است. یک مرکز آرایشی و متخصص معتبر با تجربه و ماهر انتخاب کنید. در شبکه های اجتماعی صفحات مربوط به مرکز آرایشی موردنظر را دنبال کنید.  عکس های قبل و بعد مشتریان را ببینید و در صورت امکان با افرادی که این عمل را انجام داده اند صحبت کنید. همچنین ، متخصص زیبایی را انتخاب کنید که سبک کارش را بپسندید ، هر متخصصی سبک مخصوص خود را دارد. اگر این موارد ا رعایت کنید در نهایت نانو بروز ابرو ایده آلی خواهید داشت.

با متخصص تان مشورت کنید و سوالات خود را مطرح کنید و مطمئن باشید که متوجه تمام مراحل شده اید. در جلسه مشاوره خجالتی نباشید زیرا به هر حال این چهره شماست که قرار است دستخوش تغیییرات شود . بنابر این باید  به طور کامل درمورد این روش اطلاعات کسب کنید.

                                                                                 مطلب پیشنهادی: مراقبت های لازم بعد از میکروبلیدینگ ابرو

مراقبت های بعد  از نانو بروز ابرو شامل چه مواردی می شود؟

هفت روز اول سخت ترین زمان بعد از انجام  ابرو نانو بیلیدینگ خواهد بود زیرا تحت هیچ شرایطی نباید ابروهای خود را خیس کنید. اگر هم ابروهایتان خیس شد، فقط آنها را خشک کنید و پماد مراقبتی را دوباره استفاده کنید. می توانید بقیه صورت خود را با میسلار تمیز کنید. اگر ابروهایتان شروع به پوسته شدن کردند هرگز آنها را نخراشید زیرا باعث بدتر شدن آن می شوید.

از هرگونه  مواد آرایشی و مراقبتی که می توند به ناحیه ابروی شما آسیب برساند، خود داری کنید. تنها چیزی که باید استفاده کنید ، کرم مراقبتی است که توسط پزشک یا متخصصتان به شما داده می شود. هیچ کرم دیگری را که توسط متخصصتان تجویز نشده است استفاده نکنید. علاوه بر این ، از اشعه های مضر خورشید دوری کنید ، زیرا آنها می توانند باعث محو شدن رنگدانه شوند.  از شنا و هر نوع ورزشی که موجب تعریق می شودنیز باید اجتناب شود.

آیا می توانم بعد از انجام ابرو نانو بلیدینگ آرایش کنم؟

برای جلوگیری از عوارض جانبی ، از هر نوع مواد آرایشی یا کرم در اطراف ناحیه تحت درمان خودداری کنید. تنها چیزی که می توانید و باید استفاده کنید، پماد مراقبتی است که توسط آرایشگر به شما داده شده است.

بهبود نانو بروز ابرو چقدر طول می کشد؟

تنها پس از یک هفته ، بهبود چشمگیری مشاهده خواهید کرد و قرمزی و خارش به طور قابل توجهی کاهش می یابد. با این حال ، این بدان معنا نیست که ابروهای شما بهبود یافته است. شما باید چهار تا هشت هفته دیگر هم  صبر کنید.

پس از بهبودی ابرو های خود باید برای ترمیم ، به متخصصتان مراجعه کنید. در جلسه ترمیم متخصصتان نواقص ابروها را برطرف می کند و مجدداً کمی رنگدانه را اضافه می کند. .به طور کلی ، ابروهای شما چند روز پس از جلسه ترمیم، بهبود می یابند و می توانید تا سه سال از داشتن ابرو های ایده آل و خیره کننده تان لذت ببرید.

چه زمانی باید برای ترمیم ابرو نانو بلیدینگ مراجعه کرد؟

چهار تا هشت هفته پس از تاتو اولیه ، باید اولین ترمیم خود را انجام دهید. در طول این جلسه ،فرد متخصص اصلاحات مورد نیاز را در ابروهای شما انجام می دهد. تعداد  تکرار دفعات انجام ترمیم بستگی به عوامل مختلفی مانند قرار گرفتن در معرض نور خورشید ، شیوه زندگی و نوع پوست دارد. اکثر مردم بعد از یک سال یا یک سال و نیم ترمیم نانو بروز ابرو های خود را انجام می دهند. این به شما و ترجیحات شما بستگی دارد.

چه زمانی باید نانو ابرو را ترمیم کرد؟

ترمیم نانو بروز ابرو

ابروهای نانو بلیدینگ چقدر دوام خواهند داشت؟

می توانید انتظار داشته باشید که نانو بروز ابروهای شما بین یک تا سه سال دوام داشته باشد. اکثر مردم بعد از یک سال برای افزودن کمی رنگ یا ترمیم مجدد شکل ، ترمیم انجام می دهند.

آیا نانو بروز ابرو عوارض جانبی دارد؟

عوارض جانبی ابرو نانو بلیدینگ مشابه سایر روشهای آرایش نیمه دائمی است. شایع ترین آنها خارش ، قرمزی و تورم در ناحیه ابرو است. همه اینها کاملاً طبیعی است ، بنابراین نیازی به نگرانی نیست. فقط مطمئن شوید که یک تکنسین معتبر با محیط کار استریل و تجربه زیاد انتخاب کرده اید.

آیا ممکن است کسی به  نانو بلیدینگ حساسیت داشته باشد؟

بله ممکن است شخصی به رنگدانه های مورد استفاده در این روش حساسیت داشته باشد، اما نگران نباشید. هر متخصص زیبایی آموزش دیده ابتدا یک تست انجام می دهد تا مطمئن شود که  بدن شما واکنشی نشان نمی دهد. در این صورت، رنگدانه های دیگری برای پوست های حساس وجود دارد ، بنابراین نباید نگران ابروهای خود باشید. فقط  قبل از شروع نانو بروز ابرو تست را انجام دهید.

زیبایی ابرو ها با نانو بروز ابرو

ابرو نانو بلیدینگ

آیا می توان ابروهای نانو را پاک کرد؟

با افزایش محبوبیت این روش در سراسر دنیا، متخصصان زیبایی در سراسر دنیا هستند که این روش را انجام می دهند. مهم ترین چیز برای شما این است که متخصص زیبایی را انتخاب کنید که در انجام این روش ، با تجربه باشد.

اما اگر شما آنقدر ها هم خوش شانس نبوده اید و نانو بروز ابرو هایتان را نزد یک شخص غیر حرفیه ای انجام داده اید ، چه کاری می توان انجام داد؟

  • اولا ، نگران نباشید ، احتمالاً آنقدرها هم که فکر می کنید اوضاع ابرو هایتان بد نیست. شما باید صبر کنید و ببینید روند بهبود چگونه پیش می رود و سپس تصمیم بگیرید.  باید بدانید که در ابتدا ، رنگ همیشه تیره تر است و پس از چند روز محو می شود. همچنین ، فراموش نکنید که شما چهار تا هشت هفته بعد از عمل ،می توانید ترمیم انجام دهید.  با این حال ، اگر دیگر به متخصص زیبایی خود اعتماد ندارید ، شاید بهتر باشد که شخص باتجربه تری را برای تصحیح نقایص بیابید.
  • یک گزینه دیگر ، که مطمئن ترین روش هم هست ، این است که منتظر بمانید. ترمیم را انجام ندهید و منتظر باشید تا رنگدانه محو شود.
  • راه حل نهایی این است که سعی کنید آن را با لیزر درمانی حذف کنید ، اما این  روش توصیه نمی شود زیرا می تواند به پوست شما آسیب جدی برساند.
  • درمان دیگری  بنام حذف کننده نیز وجود دارد  که البته تهاجمی تر است.

به طور خلاصه ، ایمن ترین کار این است که تحقیقات خود را به طور کامل انجام دهید و یک متخصص نانو بروز ابرو معتبر و ماهری را پیدا کنید که بتواند ابرو های ایده آل شما را برایتان ایجاد کند.

 

منبع:

https://www.pmuhub.com/nano-brows

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در pinterest
Pinterest
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در reddit
Reddit
اشتراک گذاری در tumblr
Tumblr
اشتراک گذاری در mix
Mix
اشتراک گذاری در vk
VK
اشتراک گذاری در odnoklassniki
OK
[html_block id="258"]
منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات پوسته -> سربرگ -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تعیین کنید
برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.