میکروبلیدینگ ابرو چیست؟ | میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز ۲۰۲۱

آنچه در این مطلب می خوانید :

میکروبلیدینگ ابرو چیست ؟ میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز ۲۰۲۱

در پاسخ به سوال میکروبلیدینگ چیست ؟ باید گفت  یک تکنیک جدید آرایش دائم برای ترمیم و زیباسازی ظاهری چهره است. در حال حاضر به دلیل آگاهی بالا در زمینه روشهای زیبایی، میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز یکی از متداول ترین روش های درمانی است.

میکروبلیدینگ ابرو چیست

میکروبلیدینگ ابرو چیست

ابروها به عنوان یکی از جنبه های مهم زیبایی صورت شناخته شده اند و ترمیم ابرو هم اکنون بخشی از روش های ضد پیری و جوانسازی صورت است. در پاسخ به سوال میکروبلیدینگ ابرو چیست؟ باید گفت میکروبلیدینگ شکلی از آرایش دائمی سطحی است که در آن رنگدانه به کمک دستگاه دستی و تیغه ای متشکل از سوزن های انباشته شده تا درم پاپیلاری پوست رسوب می کند. خطوط نازک و گسسته مانند موهای واقعی ابرو را ترسیم کرده تا ظاهری طبیعی به دست آورند.

نتایج به صورت نیمه دائمی است و فقط ۱۲-۱۸ ماه طول می کشد. در سالهای اخیر ، با پیشرفت ابزارهای میکروبلیدینگ ، چندین تغییر در این روش ایجاد شده است. هدف این مقاله نه تنها راهنمایی در مورد ابزار، بلکه مراقبت بعد از میکروبلیدینگ ابرو و تعامل با سایر روشهای زیبایی و درمان عوارض آن است.

فیلم میکروبلیدینگ ابرو به صورت گام به گام

در این فیلم مراحل کامل میکروبلیدینگ ابرو به صورت کامل نمایش داده شده است.

فواید میکروبلیدینگ ابرو :

 روش میکروبلیدینگ ابرو باعث صرفه جویی در وقت می شود. با این روش دیگر نگرانی هر روزه، کشیدن و حالت دهی ابرو های خود را نخواهید داشت  و به موقع برای سرکار رفتن آماده می شوید.

گاهی اوقات شما زمان زیادی را صرف آرایش ابروهای خود می کنید اما بعد از مدت کوتاهی آرایش شما ، پخش و کمرنگ می شود و این موضوع  باعث  می شود که همیشه نگران ظاهر خود باشید و مدام خود را در آینه چک کنید. و در نهایت، این آشفتگی همیشه  باعث حواس پرتی و استرس خانم ها می شود . اما با این روش بدون استرس و نگرانی می توانید روز خود را سپری کنید. میکروبلیدینگ ابرو یک روش جراحی نیست، بلکه روشی برای زیبایی‌ ابرو است. با این روش شما به مدل ایده آل ابروهای خود می رسید.

برخی از برترین مزایای میکروبلیدینگ ابرو ذکر شده در زیر را بررسی کنید:

 • ماندگاری میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ ابرو معمولا بین ۱ سال تا ۲ سال ماندگاری دارد. از جمله فواید میکروبلیدینگ ابرو میزان ماندگاری آن است. اما رعایت مراقبتهای بعد از میکروبلیدینگ می توانید ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو را افزایش دهید.

 • راه حل آسان برای ترمیم ابرو

میکروبلیدینگ ابرو برای افرادی که به دلیل بیماری یا شیمی درمانی ابروهای خود را از دست داده اند بسیار مناسب است. یکی دیگر از فواید میکروبلیدینگ ابرو این است که این افراد به راحتی می توانند در طی چند ساعت ابروهای ظاهری طبیعی خود را بازیابند.

 • بدون درد، ایمن و موثر

یکی دیگر از فواید میکروبلیدینگ ابرو این است که می توانید به شکلی عملا بدون درد فرم مناسب برای ابروهای خود را بدست آورید. میکروبلیدینگ ابروهایی با زیبایی ماندگار با ظاهری طبیعی تولید می کند و کاملاً ایمن نیز هست. این روند هیچ گونه عوارض جانبی ندارد و همچنین موثر است.

 • نتایج طبیعی

تشخیص تفاوت بین ابرو طبیعی و میکروبلیدینگ تقریباً غیرممکن است. نتایج طبیعی از جمله فواید میکروبلیدینگ ابرو است. کلینیک های آرایشی  می دانند که چگونه از این روش به نفع خود استفاده کنند و به مشتریان ابرو دلخواه بدهند.

 • آرایش ضد آب

یک مشکل معمول در رابطه با ابروهایی که به طور مصنوعی کشیده می شوند این است که آنها اغلب تحت اثر عرق یا آب لکه دار و تحریف می شوند. با این حال ، با ابرو میکروبلیدینگ با چنین مشکلی روبرو نیستید.

 • دوران نقاهت کوتاه میکروبلیدینگ ابرو

یکی دیگر از فواید میکروبلیدینگ ابرو این است که شما به دلیل تورم پوست ، باند ، بریدگی و غیره نیازی به پنهان شدن در داخل خانه ندارید. با انجام میکروبلیدینگ ، بلافاصله نتیجه می گیرید. از تأثیر این ابروها تحت تأثیر قرار خواهید گرفت. یکی دیگر از فواید میکروبلیدینگ ابرو زمان کوتاه بهبودی است. شما می توانید برای این کار صبح وقت ملاقات داشته باشید و می توانید بلافاصله پس از پایان کار به دفتر خود بروید.

عوارض میکروبلیدینگ ابرو

این روش به طور کلی بی خطر تلقی می شود و اکثر افرادی که میکروبلیدینگ ابرو را انجام می دهند عوارضی ندارند. اما عوارضی نیز وجود دارد. اما این کار می تواند باعث موارد زیر شود:

 • عفونت :

اگر تکنسین شما از آب یا تجهیزات آلوده استفاده کند ،ممکن است باکتری هایی مانند استافیلوکوک (استاف) وارد پوست شما شود. استفاده از تجهیزات آلوده همچنین می تواند باعث انتقال ویروس هایی مانند HIV ، هپاتیت یا تبخال را منتقل شود. گاهی رنگدانه ها به باکتری یا کپک آلوده می شود. هیچ تضمینی برای سالم بودن آن وجود ندارد ، حتی اگر بسته باشد. عفونت از عوارض میکروبلیدینگ ابرو است. در صورت ابتلا به عفونت ، پزشک ممکن است به شما آنتی بیوتیک ، ضد ویروس یا ضد قارچ بدهد.

عوارض میکروبلیدینگ

عوارض میکروبلیدینگ

 • واکنش آلرژیک :

ممکن است در اثر رنگدانه های تزریق شده در زیر پوست در این ناحیه دچار خارش شوید. این می تواند نشانه واکنش آلرژیک باشد. نادر است ، اما اغلب با استفاده از رنگ قرمز اتفاق می افتد. گاهی اوقات رنگ قرمز با رنگ مشکی ترکیب می شود تا رنگی متناسب با رنگ ابروهای طبیعی شما ایجاد شود. حساسیت از جمله عوارض میکروبلیدینگ ابرو ممکن است نیاز به تزریق استروئید یا آنتی هیستامین داشته باشید

 • گرانولوم ها :

گرانولوم یک نوع است التهاب مزمن که در تلاش برای مهار و حذف عوامل خارجی مضر از بدن شکل می گیرد. میکروبلیدینگ یک ماده خارجی را به پوست شما تزریق می کند. بدن شما ممکن است با ایجاد التهاب در اطراف ناحیه ابرو از شما محافظت کند.  گرانولوم یکی از عوارض میکروبلیدینگ ابرو است که ممکن است بلافاصله اتفاق نیفتد. گرانولوم ها گاهی ماه ها یا سال ها پس از عمل اتفاق می افتند. برای بهبود بهتر باید استروئید یا آنتی بیوتیک مصرف کنید.

اقدامات لازم قبل از میکروبلیدینگ ابرو :

 اگر قصد انجام میکروبلیدینگ ابرو های خود را دارید و دوست دارید که ابروهایی زیبا خیره کننده و البته با ماندگاری بیشتر داشته باشید پیشنهاد می کنیم که به نکات زیر توجه کنید.

اطمینان از سلامت پوست ابرو

به مدت یک ماه قبل از  انجام میکروبلیدینگ ابرو به صورت مرتب هفته ای ۲-۳ اسکراب مخصوص ابرو را بزنید . از یک مرطوب کننده خوب در تمام ابرو استفاده کنید ، اگر پوست شما خشک است از روغن استفاده کنید.

اگر در قسمت ابرو با لکه هایی در ابروها ، خشکی پوست ، اگزما یا  آفتاب سوختگی دارید بهتر از انجام میکروبلیدینگ ابرو دست نگه دارید.

از خورشید دور بمانید!

حداقل ۴ هفته قبل از انجام میکروبلیدینگ به صورت طولانی مدت در معرض آفتاب قرار نگیرید. دلیل این امر آن است که سطح پوست توسط اشعه UVA و UVB تغییر می کند ، بنابراین کاشت رنگدانه به درستی انجام نمی شود و بعد از میکروبلیدینگ رنگدانه ها مستقیماً از پوست خارج می شوند.

قبل از میکروبلیدینگ ابرو از برنزه شدن خودداری کنید!

اگر پوست خود را قبل از انجام میکروبلیدینگ برنزه کنید در انتخاب رنگ برای ابرو دچار مشکا می شوید زیرا پس از مدتی پوست شما به رنگ اصلی خود باز می گردد ولی رنگ میکروبلیدینگ ابروهای شما تغییری نمی کند و عدم تناسب بین رنگ ابرو پوست شما به وجود می آید .

قبل از میکروبلیدینگ ابروها اپیلاسیون و آرایش ابرو را انجام ندهید.

اطمینان حاصل کنید که حداقل ۷ روز قبل از میکروبلیدینگ ابرو اپیلاسیون انجام ندهید. به این ترتیب پوست کاملاً مرتب و آماده است تا هنرمند شما روی آن کار کند. حداقل دو هفته قبل از میکروبلیدینگ هیچگونه فیشیالی  نداشته باشید.

قبل از میکروبلیدینگ ابروهای خود را رنگ نکنید

اگر می خواهید یک میکروبلیدینگ ابرو طبیعی انجام دهید ، تکنسین شما باید با موهای رنگ طبیعی شما کار کند و نه با رنگ مایل به رنگ ، زیرا اگر رنگ پوست او و رنگ ابرو شما با رنگ و ابرو شما مطابقت داشته باشد ، رنگ تاتو می تواند خیلی تیره باشد.

اگر شما فردی هستید که به طور مداوم موهای ابرو خود را رنگ می کند . این کار حداقل ۷ روز قبل از میکروبلیدینگ ابروها باید انجام شود تا اطمینان حاصل شود که از رنگ یا مواد شیمیایی باقی مانده بر روی پوست ناحیه ابرو باقی نماند.

موهای خود را بشویید!

اطمینان حاصل کنید که موهای خود را شب قبل یا صبح درمان خود شسته اید. ابروهای شما ضروری است که حداقل ۷۲ ساعت پس از درمان خشک نگه داشته شوند. نگرانی در مورد شستشوی مو این قسمت را کمی راحت تر می کند.

آگاهی کافی در مورد مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ ابروها داشته باشید .

نباید ابروهای خود را برای مدتی که در خارج از کشور بهبود می یابند مرطوب کنید (حداکثر تا ۲ هفته). همچنین نمی توانید برای حداقل ۷۲ ساعت از فونداسیون استفاده کنید (ترجیحاً برای مدت زمان بهبودی برای بهترین پروتکل مراقبت های پس از آن) ، بنابراین اگر احتمال دارد بدون هیچ پایه و اساس احساس خودآگاهی داشته باشید ، فکر کنید. شاید بتوانید قرار ملاقات خود را در زمانی تنظیم کنید که هیچ کاری اجتماعی انجام ندهید یا کمی وقت تعطیل داشته باشید؟ لطفا از وبلاگ من در مورد پروتکل های صحیح مراقبت های پس از مراجعه کنید.

مدل آرایش ابروی خود را انتخاب کنید!

مطمئن شوید که قبل از قرار ملاقات خود روشن هستید که آیا ظاهری طبیعی می خواهید یا ظاهری قوی تر ، زیرا نمی توانید هر دو را داشته باشید! من برای گسترش این موضوع وبلاگ دیگری نوشتم!

قبل از میکروبلیدینگ ابروها از مصرف الکل و کافئین خودداری کنید.

الکل خون را نازک می کند و کافئین سرعت جریان خون را افزایش می دهد. بهترین نتیجه رنگ در طول عمل خونریزی کم و بدون خونریزی است. بنابراین شما می خواهید همه تلاش خود را انجام دهید تا خونریزی شما در کمترین حد ممکن باشد. به یاد داشته باشید این خال کوبی صورت است ، نه او خال کوبی بدن ، همه چیز بسیار ظریف  است .

 • حداقل سه هفته قبل از جلسه میکروبلیدینگ بوتاکس استفاده نکنید.
 • یک هفته قبل از جلسه میکروبلیدینگ از مصرف روغن ماهی یا ویتامین E خودداری کنید این مواد رقیق کننده طبیعی خون هستند باید از آنها اجتناب کنید

مراقبت بعد از میکروبلیدینگ ابرو :

 در ابتدا باید بدانید که انجام میکروبلیدینگ ابرو نیاز به رعایت دستورالعمل های خاص مراقبت دارد.

 این مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ ابرو  هم برای محافظت پوست شما  و هم برای داشتن ابروهایی زیبا لازم و ضروری است.

 • از یک روبالشی جدید استفاده کنید.
 • اجازه دهید به طور طبیعی لایه برداری پوست انجام شود. زیرا استفاده از لایه بردار های دیگر می تواند موجب  زخم شدن از بین رفتن رنگ ابروها شود.
 • حداقل به مدت ۴ هفته بعد از میکروبلیدینگ ابرو ، از بوتاکس، میکرودرم ابریژن صورت ویاهرگونه درمان شیمیایی خودداری کنید.
 • به مدت یک هفته از انجام هرگونه ورزشی که  موجب گرم شدن یا عرق کردن  بدن میشود،  خودداری کنید.
 • طی هفته بعد از انجام میکروبلیدینگ ابرو از برنزه کردن یا تماس مستقیم با آفتاب اجتناب کنید و هنگامی چه بیرون می روید از کلاه استفاده کنید.
 • به مدت ۱۰  روز از دوش آب گرم تعریق شدید اجتناب کنید.
 • در ده روز اول روی صورت خود نخوابید.
 • در اول از استفاده کردن از  وان آب گرم و یا  شنا کردن اجتناب کنید.

میکروبلیدینگ ابرو چقدر ماندگاری دارد

این روند غیرتهاجمی نتایج خارق العاده ای را به همراه دارد. می توانید آن را مانند یک آرایش دائمی بدانید که به ابرو های شما زیبایی می دهد. فقط باید هر ۲ سال یک بار ابروهای خود را ترمیم کنید. ابروهای میکروبلیدینگ برای سالها شکل و اندازه خود را حفظ می کنند ، به جز نیاز به چند ترمیم کوچک . بنابراین ، نتایج ماندگار از مهمترین مزایای میکروبلیدینگ ابرو است. بنابراین لازم نیست هر زمان که به مهمانی دعوت شدید ، به سالن آرایش مراجعه کنید.

بدون دردسر و بدون نیاز به نگهداری با انجام میکروبلیدینگ، دیگر لازم نیست که ابرو را به شکل ایده آل ، کنده یا موم بگیرید. این یکی از زیباترین روش ها برای داشتن ابروهای بی عیب و نقص است.

میکروبلیدینگ ابرو در دوران بارداری

این کار یک درمان بی خطر برای زنان باردار نیست. در ادامه خطرات احتمالی را مطالعه نمایید :

 • هیچ مطالعه ای در مورد اثرات رنگدانه های مورد استفاده در میکروبلیدینگ ابرو و مواد شیمیایی موجود در آنها و یا اینکه چگونه می توانند بر جنین تأثیر بگذارند، وجود ندارد.
 • بی حس کننده های موضعی که استفاده می شوند اغلب حاوی اپی نفرین هستند که ممکن است منجر به نامنظم شدن ضربان قلب جنین شود.
 • سوزن های مورد استفاده در میکروبلیدینگ استریل و یکبار مصرف هستند. با این حال، عدم رعایت مسائل بهداشتی در مرکز آرایش دائم می تواند منجر به عفونت شود. که ممکن است به جنین آسیب برساند.
 • هورمون های بارداری بر گردش خون شما تأثیر می گذارند و احتمال خونریزی را افزایش می دهند. خونریزی بیش از حد ممکن است رنگدانه ها را محو کند یا بر جذب آن در پوست تأثیر بگذارد.
 • برخی از زنان باردار هیپرپیگمانتاسیون (ملاسما) را تجربه می کنند که تیره شدن پوست اطراف دهان، گونه ها و پیشانی است. این ممکن است باعث شود تکنسین رنگدانه اشتباهی را انتخاب کند. بنابر این بعد از بین رفتن ملاسما پس از بارداری، رنگ ابروهای شما ممکن است با پوست طبیعی شما مطابقت نداشته باشد.
 • احتمالاً در دوران بارداری ورم بدن را تجربه خواهید کرد. ابروهای میکروبلید ممکن است زمانی که ورم و التهاب بدن شما پس از بارداری کاهش یابد، کاملاً متفاوت به نظر برسند و ممکن است از نتیجه آن راضی نباشید.

میکروبلیدینگ ابرو در دوران شیردهی

زنان هنگام شیردهی باید از میکروبلیدینگ ابرو خودداری کنند. این به این دلیل است که اگر مادری از طریق میکروبلیدینگ دچار عفونت شود، می تواند آن را به فرزند شیرده خود منتقل کند.

آرایش در دوران بارداری

آرایش در دوران بارداری

میکروبلیدینگ ابرو مردانه

بسیاری از آقایان ممکن است به دلایل ژنتیکی یا بیماریهای مختلف با مشکل کم بودن ابروها یا ریزش ابرو مواجه شوند . می تواند این مشکل را حل کند. انجام میکروبلیدینگ ابرو برای آقایان به دلیل ایجاد ظاهر طبیعی نسبت به سایر روشها مورد استقبال آقایان قرار گرفته است.

میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز

این تکنیک برای فرم دهی و کشیدن ابرو است.  این روش زیبایی  با قرار دادن رنگدانه و ایجاد برش های ریز در زیر لایه سطحی پوست انجام می شود. این روش یک ظاهر طبیعی ایجاد می کند ، که بعداً می توان آن را سفارشی و روتوش کرد و آن مدلی را که دوس دارید روی ابرو های خود پیاده کنید.

میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز

میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز

فیبروز ابرو یک نوآوری شگفت انگیز در  دنیای تجارت زیبایی است. با این حال با وجود روش های زیبایی متعدد هنوز هم سؤالاتی در مورد این روش مطرح می شود.

با افزایش تعداد مدل های آرایش دائمی در صنعت زیبایی ، سبک ها و تکنیک های متعددی برای انتخاب وجود دارد. همه روش های زیبایی ویژگی ها و مزایای خود را دارند.  با این حال ، فقط فیبروز ابرو چنین روش منحصر به فردی دارد.

از تقارن شکل برجسته ، محاسبه بر اساس نسبت طلایی ، ابزارها و محصولات منحصر به فرد ، گرفته تا دوره های تخصصی ، روش فیبروز ابرو بالاتر از سایر هنجارهای آرایش دائمی است. در واقع روش میکروبلیدینگ فیبروز ابرو نوع متفاوتی از آرایش دائمی ابروها و صنعت آرایشی و بهداشتی است.

دستگاه فیبروز ابرو

انجام فیبروز ابرو بدون دستگاه مخصوص فیبروز میکروبلیدینگ امکان پذیر نیست. به همین دلیل است که لازمه  انجام دادن فیبروز میکروبلیدینگ ، داشتن ابزار و رنگدانه های مخصوص است. تیغه ها ی میکروبلیدینگ تیز هستند و برای سوراخ کردن پوست با توجه به ابعاد خاص طراحی شده اند. از یک سو ، هدف آنها ایجاد برش هایی در اندازه های مختلف است ، و از سوی دیگر طراحی آنها اجازه می دهد تا ضربه ها و برش های راحتی انجام شود. برش های ریز شبیه فولیکول های مو است و دلیل اصلی طبیعی جلوه دادن ابروها است.

وسایل میکروبلیدینگ فیبروز

وسایل میکروبلیدینگ فیبروز

رنگ های میکروبلیدینگ  سفارشی و تصفیه شده هستند و بر اساس یکسری فرمول های خاص ساخته می شوند که هر روز هم در حال توسعه هستند. هر روز  رنگ های جدید و خاصی به مجموعه رنگ های جوهر های فیبروز میکروبلیدینگ افزوده می شود. همچنین همیشه امکان اصلاح رنگ در این رنگ ها وجود دارد.

اگر قصد آموزش فیبروز میکروبلیدینگ ابرو را دارید، باید در ابتدا یک پک ابزار و وسایل فیبروز میکروبلیدینگ برای خود تهیه کنید. معمولاً این پک شامل تیغه ها،  رنگدانه ها و دستگاه فیبروز است.

فیبروز ابرو چقدر ماندگاری دارد؟

تکنیک جدید فیبروز میکروبلیدینگ ابرو یک تکنیک نیمه دائمی است. زیرا تقریباً سالی یکبار باید ترمیم شود. و همین نیمه دائمی بودن یکی از مزیت های این روش است. شما می توانید یکبار فیبروز ابروها را انجام دهید و اگر دوست داشتید مجددا آنها را پس از اتمام دوره ، ترمیم کنید.

مشتریان می توانند ابروهای خود را مطابق با آخرین  مدل های روز تغییر دهند یا حتی ظاهر جدیدی برای خود بسازند. این روش به دلیل اینکه در جهت طبیعی موها را تقلید می کند، ظاهری بسیار طبیعی به ابرو های شما می دهد.

چرا فیبروز ابرو به روش میکروبلیدینگ ؟

در واقع هدف یک متخصص میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو، پیدا کردن بهترین و مناسب ترین روش آرایشی زیبایی ، برای هر مشتری است. و اما این تکنیک انقلابی در دنیای زیبایی بود. این روش چندین ویژگی دارد که آن را از رقبا متمایز می کند. این خصوصیات عبارتند از:

 • طرحی فرم ابرو ها ی هر مشتری با توجه به فرم صورت و سلیقه خود مشتری
 • استفاده از تکنیک هایی مثل مثلث طلایی برای محاسبه تقارن صورت
 • استفاده از تکنیک طراحی طراحی ابرو ، برای ایجاد ظاهری طبیعی
 • سفارشی سازی مطابق خواسته ها یا گرایش های مشتری
 • ابزارها و رنگدانه های مخصوص برای میکروبلیدینگ
رنگدانه های مخصوص میکروبلیدینگ

رنگدانه های مخصوص میکروبلیدینگ

قبل از مراجعه به مرکز آرایشی، برای اطمینان از مهارت تکنسین مورد نظر، پرس و جو کنید و به صفحه اینستاگرام و فیسبوک او سربزنید و عکس های قبل و بعد مشتریان را ببینید تا با سبک کار تکنسین مورد نظر آشنا شوید. معمولا در ابتدا کسانی که فیبروز ابرو انجام می دهند، فقط به قصد امتحان است ولی بعد از ۴ هفته که رنگ ابرو ها کمرنگ شد اگر مایل به انجام مجدد این روش باشند، برای ترمیم مراجعه می کنند.و  معمولا مشتریان می خواهند یک مدل جسورانه تر را امتحان کنند ، اینجاست که تکنسین میکروبلیدینگ می تواند هنر خود را  با سفارشی سازی ، نشان دهد.

یک روش آرایشی زیبایی ، باید بتواند زیبایی های پنهان را برجسته کند و زیبایی بیشتری را برای فرد به همراه بیاورد. مطمعناً همین دلیلِ محبوبیت زیاد روش فیبروز ابرو است.

طراحی ابرو با نسبت طلایی

اساس روش فیبروز کردن ابروها رعایت نسبت طلایی است.  در عمل ، از نسبت طلایی برای محاسبه و علامت گذاری تقارن صورت استفاده می شود و با توجه به تقارن صورت،  ابرو هایی متناسب و متقارن خواهید داشت.

بنابراین حتی اگر هر فرد چهره متفاوتی داشته باشد ، قوانین تناسب همیشه یکسان است و می تواند اعمال شود. استفاده از نسبت طلایی واقعاً  تاثیر بی نظیری روی  تقارن ابروها می گذارد. با محاسبه زوایا با توجه به تقارن طبیعی صورت ، می توان  مدل ابروی مناسب را برای هر مشتری کشید. بنابراین در حال حاضر ، حتی مشتریانی که  دوست دارند ابرو هایشان را پر تر یا کشیده کنند، می توانند ابروهای خود را کاملاً با چهره خود هماهنگ کنند.

تغییر رنگ میکروبلیدینگ ابرو

تغییر رنگ میکروبلیدینگ ابرو  از جمله  خدماتی است که اکنون بسیاری از متخصصان آرایش دائم در مراکز آرایش دائمی ارائه می دهند، که ممکن است آن را با نام های مختلفی بشناسید.

میکروبلیدینگ یا تغییر رنگ ابرو راهی برای ترمیم رنگ ابرو های میکروبلیدینگ شده است که رنگ آن ها محو شده یا تغییر رنگ داده اند. یا اینکه رنگ اشتباهی را برای ابرو هایشان انتخاب کرده اند .

متخصصان میکرو ابرو می گویند بیشتر افرادی که به مراکز آرایشی مراجعه می کنند معمولاً کسانی هستند که قبلاً میکروبلیدینگ ابرو را انجام داده اند و سپس  با مرور زمان رنگ آن دچار تغییر شده است و به رنگ های مایل به آبی یا خاکستری ، سبز ، قرمز و حتی به رنگ مایل به بنفش درآمده است.

تغییر رنگ میکروبلیدینگ

تغییر رنگ میکروبلیدینگ

روش معمول برای تغییر رنگدانه های ابرو، لیزر یا نمک زدایی است. اما این روش جدید اصلاح رنگ و آرایش با رنگدانه است.

در واقع این روش به این گونه است که یک رنگ  دقیقا متضاد با رنگ قبلی میکروبلیدینگ شما روی ابروهایتان زده می شود.  به این ترتیب رنگ قبلی را خنثی کرده و به طور قابل توجهی رنگ ابرو تغییر می کند.

برای مثال، برای تغییر رنگ ابرو با باقیمانده های رنگ قرمز، باید از یک رنگ با تناژ زیتونی برای تاتو مجدد استفاده کرد. در واقع رنگ جدید، رنگ قبلی را خنثی می کند.  در نتیجه سایه ای مایل به قهوه ای ایجاد شده که می تواند رنگ قبلی را اصلاح کند.

اصلاح رنگ میکروبلیدینگ ابرو چگونه انجام می شود؟

در این روش یک رنگ اصلاح کننده  را روی رنگ قبلی میکروبلیدینگ شده می زنند. سپس رنگ جدید، روی ابرو تاتو می شود.

 1. اولین قدم انتخاب یک  رنگ مناسب برای اصلاح رنگ ابرو است. مبنای این روش، انتخاب رنگ درست برای تغییر رنگ ابرو ها است، که ممکن است ساده به نظر برسد ، اما متخصصان آرایش دائم سالها طول می کشد تا مهارت های تطبیق رنگ را به خوبی فرا بگیرند. ابتدا ترکیب رنگدانه های اصلاح کننده ابرو در موقعیت های متفاوت با توجه به تناژ و نوع پوست تعیین می شود.
 2. سپس ، رنگ اصلاح کننده ابرو با دستگاه میکروبلیدینگ روی رنگ قبلی قبلی زده می شود. و بدین ترتیب رنگ قبلی را می پوشاند.  این کار به تدریج و در چندین مرحله انجام می شود.
 3. وقتی رنگ اصلاح کننده ، به تدریج و درچند مرحله وارد پوست شود احتمال بکار بردن رنگ اشتباه و بدتر کردن اوضاع را کم می کند.  همچنین باید بدانید که ممکن است  اصلاح رنگ ابرو هایتان چندین جلسه طول بکشد.
 4. پس از خنثی شدن، رنگی مایل به قهوه ای ایجاد می شود،  سپس می توان رنگ دلخواه را بر روی ابرو ها اعمال کرد و جلوه  زیبایی به آنها بخشید.

تغییر رنگ میکروبلیدینگ ابرو برای چه کسانی مناسب است؟

این روش برای کسانی که  قبلا میکروبلیدینگ ابرو انجام داده اند و اکنون رنگ میکروبلیدینگ آن ها به رنگی بیش از حد گرم ، خیلی سرد ، قرمز ، سبز ، آبی مایل به خاکستری ، بنفش و یا کمرنگ تبدیل شده است ، مناسب است.

در واقع ، هر کسی که از رنگ ابروهای خود راضی نیست و نمی خواهد میکروبلیدینگ ابروهای خود را پاک کند، این روش عالی است. برای  اینکه مطمئن شوید که آیا شما هم می توانید از این روش برای تغییر رنگ ابرو استفاده کنید یا نه، بهتر است با یک متخصص حرفه ای در مرکز آرایشی مورد نظرتان مشورت کنید تا شرایط  شما را بررسی کند.

چرا رنگدانه های میکروبلیدینگ تغییر رنگ می دهند؟

نسل جدید تاتو های آرایشی بسیار عالی است زیرا با گذشت زمان کمرنگ می شود و  حتی اگر دوست داشته باشید می توانید دیگر آن را ترمیم نکنید که در این صورت هم  بعد از مدتی تاتو شما عملاً از بین می رود.
با این حال ، روند محو شدن تحت تأثیر طیف وسیعی از عوامل قرار دارد . حتی باتجربه ترین متخصصان در زمینه میکروبلیدینگ نیز همیشه نمی توانند روند محو شدن رنگ را پیش بینی کنند.

 دلایل متداول کمرنگ شدن و تغییر رنگ میکروبلیدینگ ابرو :

۱٫ ضعف تکنیکی

اگر رنگدانه ها در زمان مرحله اول  خیلی عمیق در پوست قرار بگیرند ، رنگ آنها به رنگ آبی / خاکستری در می آید.

۲٫ تطبیق رنگ ضعیف

رنگ اولیه باید با دقت انتخاب شود. توجه داشته باشید که تن رنگ پوست فرد عامل اصلی در تطبیق رنگ است.   همچنین اینکه آیا تناژ رنگ ، رنگدانه با آن سازگار است یا خیر بسیار مهم است. عامل دیگر قومیت مشتری است – سیستم های ایمنی گروه های قومی مختلف به روش های مختلف با ماندگاری و تطبیق رنگ رنگدانه های آرایش دائمی ارتباط دارد.

۳٫ ضعف در کیفیت رنگدانه ها

همه مارک ها به لحاظ کیفی با هم برابر نیستند. ترکیب رنگدانه بسیار بر ثبات رنگ آن تأثیر می گذارد و رنگدانه های بی کیفیت  در مدت زمان کوتاهی تغییر رنگ می دهند.

۴٫ انجام ندادن مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ ابرو

اقدامات و فعالیت های خاصی بر نتایج تغییر رنگ ابرو تأثیر می گذارد. قرار گرفتن در نور آفتاب روی رنگ میکروبلیدینگ ابرو تأثیر می گذارد. همچنین ضد آفتاب نیز تأثیر مفیدی دارد.

طیف وسیعی از محصولات مراقبت پوستی نیز می تواند باعث تغییر رنگ ابرو شود. ما نمی گوییم که با انجام این روش باید مانع از لذت های زندگی شد، اما می توانید  مرتباً کلاه بپوشید و از انجام فعالیت هایی که به ابرو های شما  آسیب می رساند جلوگیری کنید.

۵٫ داروهای خاص و شرایط خاص

مشتریانی که به طور منظم از داروهای خاصی استفاده می کنند ، ممکن است به مرور تغییر رنگ ابرو ها  را تجربه کنند. به همین ترتیب، برخی از بیماری های پوستی ممکن است همان اثر موقتی یا دائمی را داشته باشند.

به عنوان مثال کسانی که کمبود آهن دارند و قصد انجاماین روش را دارند باید بدانند، که سیستم ایمنی بدن  آنها اجزای اکسید آهن را از رنگدانه سریعتر جذب می کند. و می تواند در تعادل رنگ اختلال ایجاد کند، و باعث تغییر رنگ ابرو ها می شود. شرایطی مانند روزاسه پوستی، پوست را مایل به قرمز می کند.

نکات نهایی در مورد اصلاح رنگ ابرو

بعد از تاتو ممکن است  دقیقا آن رنگی که بعد از رنگ قبلی برای ترمیم اتظار دارید ایجاد نشود. شما می توانید قبل از اشباع  رنگ بیش از حد پوست ، چندین بار اصلاح رنگ تاتو ابرو را انجام دهید.

بنابراین برای اینکه از انجام این روش ناراحت نشوید و لذت ببرید،برای خود یک متخصص آرایش دائمی ماهر و یک مرکز آرایشی معتبر را بیابید. و تا جایی که می توانید از رنگ میکروبلیدینگ ابرو هایتان به خوبی مراقبت کنید.

میکروبلیدینگ ابرو و بوتاکس

سم بوتولینوم که بیشتر با نام بوتاکس شناخته می‌شود، یکی از محبوب‌ترین روش‌ها از زمان شروع جراحی زیبایی بوده است. در کاهش خطوط ریز و چین و چروک بسیار موثر است، زیرا از انقباض و چروک شدن ماهیچه های ناحیه تحت درمان جلوگیری می کند که با افزایش سن خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد.

تزریق بوتاکس اغلب برای برطرف کردن خطوط روی پیشانی و ناحیه ای که میکروبلیدینگ انجام می شود، استفاده می شود. اگر می‌خواهید هم میکروبلیدینگ و هم بوتاکس  را برای ابروها انجام دهید، احتمالاً این سوالات برای شما پیش می آید:

آیا انجام این میکروبلیدینگ و بوتاکس تداخلی با یکدیگر ندارد؟

انجام این دو روش با رعایت فاصله زمانی مناسب تداخلی ایجاد نمی کند.

ابتدا میکروبلیدینگ ابرو را انجام دهم یا تزریق بوتاکس را؟

بوتاکس روی ماهیچه ها و پوست این ناحیه  ابرو و پیشانی تاثیر می گذارد و در نتیجه ویژگی های صورت را تغییر می دهد، بنابراین اگر میکرو ابرو را انجام دهید و سپس بوتاکس تزریق کنید، ابروهای شما می توانند از موقعیت طبیعی خود حرکت کنند و شکل  آنها تغییر پیدا کند.  ابتدا اصلاح شکل ابرو به دکتری که به شما بوتاکس تزریق می کند اجازه می دهد تا به درستی ارزیابی کند که تزریق باید کجا انجام شود. همین امر در مورد لیفت با نخ نیز صدق می کند.  بنابر این ابتدا بو تاکس را تزریق کنید و سپس میکروبلیدینگ ابرو را انجام دهید.

چقدر بعد از بوتاکس می توانم میکروبلیدینگ ابرو را انجام دهم؟

اما هنرمندان باتجربه پیشنهاد می‌کنند حدود ۲ هفته صبر کنید تا تزریق‌ها در عضله جا بیفتند و اثر کامل خود را ایجاد کنند.  به علاوه، اما احتمالاً برای شما راحت‌تر خواهد بود که قبل از میکروبلیدینگ ابرو، مدتی به پوست خود فرصت دهید تا بهبود یابد.

تفاوت میکروبلیدینگ ابرو  و شیدینگ چیست؟

میکروشیدینگ گاهی اوقات با میکروبلیدینگ ابرو اشتباه گرفته می شود . اما اگرچه هر دو روش می توانند ابروهای شما را پرتر نشان دهند، اما روش های متفاوتی هستند.

 • میکروشیدینگ از نقاط پین مانندی از رنگدانه برای رسیدن به ابروهای پودری استفاده می کند.
 • میکروبلیدینگ ابرو از یک سوزن تیغه دار برای اعمال رنگدانه در زیر پوست استفاده می کند. تکنسین ابروهای شما را با ایجاد ضربات مو مانند که شبیه موهای طبیعی ابرو هستند پر می کند.

مزایای میکروبلیدینگ ابرو :

 • ضربات مو مانند موهای واقعی به نظر می رسد
 • شکل ابروهای شما را پر کرده و تغییر می دهد
 • ایده آل برای پوست های خشک
 • پرداخت سبک تر

معایب میکروبلیدینگ ابرو :

 • نیمه دائمی، فقط ۶ تا ۸ ماه دوام دارد
 • تحت پوشش بیمه نیست
 • باعث درد و ناراحتی خفیف می شود

وسایل میکروبلیدینگ ابرو

برای انتخاب  این وسایل میکروبلیدینگ دو گزینه وجود دارد:

 1. وسیله یکبار مصرف شماره یک که حاوی نگهدارنده های تیغه است، که پس از استفاده نیازی به پاک سازی مجدد ندارند . فقط در صورت استفاده برای شخص باید یکبار استفاده شود.
 2. وسیله یکبار مصرف شماره دو که دارای نگهدارنده های تیغه است که اگر می خواهید چندین بار از آن استفاده کنید ،درهر مرتبه باید آن را تمیز کنید ، برای هربار استفاده آن را جدا کرده و پاک سازی و ضدعفونی کنید.

لیست وسایل میکروبلیدینگ ابرو به شرح زیر است:

نگهدارنده سوزن میکروبلیدینگ

چه یک سوزن یکبار مصرف انتخاب کنید یا نکنید ، به وسیله ای نیاز دارید که بتوانید آن سوزن میکروبلیدینگ را نگه دارید. نگهدارنده سوزن میکروبلیدینگ مناسبی برای این کار طراحی و ساخته شده است که سوزن را نگهداری کرده و برای استفاده مجدد می توان از آنها کمک گرفت.

نگهدارنده سوزن میکروبلیدینگ ابرو

نگهدارنده سوزن میکروبلیدینگ ابرو

انواع سوزن میکروبلیدینگ ابرو

چیزی که اکثر مردم متوجه آن نیستند این است که خود تیغه ها به معنای خود کلمه تیغه نیستند. آنها در واقع سوزن های بسیار نازک و کوچکی هستند . این سوزن ها به “سنجاق” معروفند و در یک ردیف های تکی یا دوتایی قرار می گیرند.

این سوزن‌های میکروبلیدینگ به دو شکل میکرو پره وجود دارد . هر متخصص آرایش دائمی برای ایجاد شکل های کامل ابرو و طراحی دقیق آن به ترکیبی از هر دو در اندازه های مختلف نیاز دارد.

انواع سوزن میکروبلیدینگ ابرو

انواع سوزن میکروبلیدینگ ابرو

تعداد سوزن‌ها به تعداد پین بستگی دارد . بنابراین سوزن‌های شماره گذاری شده کوچکتر برای ضربات کوتاهتر و جزئیات دقیق بهتر است. سوزن‌های شمارش بزرگتر”تیز” هستند .اما رنگدانه کمتری را رسوب می دهند و تیغه های شمارش کوچکتر ، بیشتر رسوب می کنند.

این یک اقدام متعادل کننده است که هنرمند از ترکیبی مناسب برای ظاهر ابرو استفاده می کند. اما هر تیغه مزیت خاص خود را دارد بنابراین برای یک مجموعه وسایل کامل میکروبلیدینگ ابرو نیاز دارد.

رنگدانه‌های مخصوص میکروبلیدینگ ابرو

ابرو های زیبا و حرفه ای فقط با وسایل و دستگاه میکروبلیدینگ حرفه ای ابرو ایجاد نمی شوند بلکه به رنگدانه های با کیفیت نیز نیاز است. این رنگدانه های  با کیفیت ساخت کشور کره جنوبی هستند.

رنگدانه میکروبلیدینگ

رنگدانه میکروبلیدینگ

این رنگدانه ها سبک هستند که کار را برای آرایشگر راحت تر می کند. باعث رسوب کمتری می شود . این رنگدانه ها دو دسته هستند:

رنگدانه های دسته اول جز رده سبک هستند. اما دسته دوم سنگین تر و پوشش روغنی بیشتری دارد که البته جلوه پررنگ تری به ابروهای شما میدهد.

Doreme یک تولید کننده رنگدانه با کیفیت و دارای گواهینامه است . این شرکت به طور گسترده در دو کشور کشور کره جنوبی و آلمان فعالیت می کند.

پوست  مصنوعی سه بعدی

یک پوست ابرو سه بعدی به آرایشگر  مبتدی یا باتجربه اجازه می دهد تا شکل پیشنهادی را آزمایش کند. پوست سه بعدی مشابه پوست تمرینی است ، با این کار می توان ابرو و صورت  انسان را شبیه سازی کرد.

پوست مصنوعی سه بعدی

پوست مصنوعی سه بعدی

این وسایل میکروبلیدینگ ابرو به عنوان جایگزین  و شبیه ساز یک فرد واقعی عمل می کنند. و همچنین به افزایش اعتماد به نفس یک مبتدی قبل از مراجعه مشتری واقعی کمک می کنند.
افراد حرفه ای همچنین می توانند هنگام استفاده از سبک های جدید و جلوه های شیدینگ  یا تکنیک هایی که می خواهند اجراکنند ، از این وسایل میکروبلیدینگ ابرو استفاده زیادی کنند.

آموزش میکروبلیدینگ روی پوست مصنوعی

نباید انتظار داشت کسی برای اولین بار میکروبلید ابرو را روی یک شخص واقعی امتحان کند .  در واقع افراد مبتدی که با استفاده از دستگاه میکروبلیدینگ ابرو می بایست از پوست تمرینی (پوست مصنوعی) استفاده کنند.

آموزش میکروبلیدینگ روی پوست مصنوعی

آموزش میکروبلیدینگ روی پوست مصنوعی

برای یک متخصص طراحی ابرو با تجربه که می داند چگونه کارش را انجام دهد نیز توصیه می شود قبل از طراحی  مدل های جدید ابرو روی صورت شخصی، روی پوست مصنوعی تمرین کند.

و حتی متخصصان حرفه ای با سالها تجربه ممکن است گاهی اوقات تیغه های جدید یا اشکال جدیدرا قبل از استفاده روی پوست فرد زنده بر روی پوست مصنوعی  امتحان کنند. پوستهای تمرینی موجود با دوام  و از نظر لطافت و بافت حس پوست واقعی را فراهم می کند.

پوست های تمرینی میکروبلیدینگ ابرو این امکان را می دهد تا مبتدیان بدون آزمون و خطای فاجعه آمیز روی مشتری یاد بگیرند و بیاموزند که کدام تیغه ها و اندازه ها متناسب با شکل های مختلف صورت و سبک های مختلف است.

قلم میکروبلیدینگ ابرو

قلم میکروبلیدینگ

قلم میکروبلیدینگ

این که آیا شما روی پوست تمرینی یاد می گیرید یا به طراحی را روی صورت مشتری مشتری  انجام می دهید ، فرقی ندارد به هر حال شما به یک قلم میکروبلیدینگ ابرو نیاز دارید که بتوانید برای علامت گذاری نقاط اصلی شروع و پایان ، شکل کلی و رئوس های دقیق ، روی پوست را طراحی کنید.
این نشانگرهای دستی مخصوص طراحی شده برای استفاده روی پوست ، همان نوع قلم هایی هستند که جراحان پلاستیک برای اطمینان از نتیجه نهایی رضایت بخش ، برای  بیماران استفاده می کنند.

سوالات متداول درباره مراقبت بعد از میکروبلیدینگ

اگر ابرو های خود را بعد از میکروبلیدینگ خیس کنم چه اتفاقی می افتد؟

این کار باعث شل شدن  رنگدانه و تکه تکه شدن آن می شود و سریع تر محو می شود، پس از خیس کردن آن جلو گیری کنید.

همیشه باید از سردوش دور باشید و فشار آب را کم کنید . اگر سر دوش دستی دارید از آن استفاده کنید تا با دقت بیشتری سر و مو های خود را بشورید. تا جایی که ممکن است سرتان را به سمت عقب متمایل کنید. در صورت خیس شدن ابروها ، با استفاده از یک حوله تمیز به آرامی ابروهای خود را خشک کنید.

آیا عرق کردن برای میکروبلیدینگ ابرو ضرر دارد؟

نمکهای موجود در عرق دشمن دیگری برای میکروبلیدینگ ابرو است. این نمکها به محو شدن سریع رنگدانه منجر می شود و نتیجه مطلوبی نخواهد داشت. بنابر این باید از ورزش کردن تا بهبودی کامل خو داری کنی و همچنین سعی کنید در هوای مرطوب و شرجی قرار نگیرید.

میکروبلیدینگ ابرو حرفه ای چگونه انجام می شود؟

 هنرمند شما ناحیه ابرو را بی حس می کند. در این مدت ، شما و هنرمندتان رنگ مناسب برای ابروهای خود را پیدا خواهید کرد. برای انجام میکروبلید ابرو ابتدا متخصص میکروبلیدینگ بهترین طراحی را برای صورت و فرم طبیعی ابرو انجام می دهد.

سپس ، هنرمند شما از ابزاری تخصصی برای ایجاد خطوط کاملاً طبیعی و شبیه مو به شکل و سبکی که شما هر دو تعیین کرده اید استفاده خواهد کرد. در جلسات میکروبلیدینگ فقط از ابزارهای یکبار مصرف جدید استفاده می شود. این جلسات ممکن است ۲ تا ۴ بار تکرار شوند.

فیبروز ابرو

فیبروز ابرو

آیا  میکروبلیدینگ ابرو ایمن و بهداشتی است؟

ما به استفاده از ابزارهای یکبار مصرف و یکبار مصرف احتیاج داریم و همه روشهای ضدعفونی کننده مناسب را دنبال می کنیم . تا اطمینان حاصل شود که سلامتی و ایمنی مشتری هر دو از بالاترین احترام برخوردار هستند.

در حالی که ما همه کارها را برای اطمینان از یک درمان ایمن و بهداشتی انجام می دهیم ، پوست هر فرد منحصر به فرد است ، واکنش های جانبی همیشه قابل پیشگیری نیست و افرادی که مستعد آلرژی یا حساسیت هستند باید قبل از دریافت درمان ، به MicroBladers Artist خود هشدار دهند. آزمایش پوست ممکن است یک مرحله ضروری باشد ، اگرچه یک واکنش جانبی کاملاً قابل اجتناب نیست.

آیا میکروبلیدینگ درد دارد؟

هر کس بر اساس سطح تحمل شخصی ، درد متفاوتی را تجربه می کند. با این حال ، اکثریت مشتریان فقط اندکی احساس ناراحتی می کنند ، انگار که قرار ملاقات با موچین ابرو یا اپیلاسیون هستند.

متخصص آرایش دائم از بی حس کننده موضعی برای تسکین هرگونه ناراحتی که ممکن است در طول درمان داشته باشید استفاده می کند. علاوه بر این ، در صورت احساس ناراحتی مشتری در طول درمان ، ممکن است از بی حسی موضعی بی حس کننده ثانویه استفاده شود.

میکروبلیدینگ چه مدت طول می کشد؟

این به هر فرد بستگی دارد، اما توصیه می شود مشتریان هر ۶ تا ۱۲ ماه یک بار تماس لمسی دریافت کنند. برخی از افراد ممکن است لازم باشد هر ۳ ماه یکبار تماس بگیرند.

آیا  میکروبلیدینگ ابرو برای من مناسب است؟

افرادی که مستعد ابتلا به پوست چرب یا چربی اضافی هستند، باید روش درمانی متفاوت مانند سایه میکرو را در نظر بگیرند. سایه میکرو  برای ابروهای با ماندگاری بیشتر روی پوست چرب بسیار مناسب خواهد بود.

چگونه می توان از بین بین روشهای مختلف تاتو ابرو یکی را انتخاب کرد؟

افرادی که مستعد ابتلا به پوست چرب یا پوست چرب هستند باید اصلاح سایه میکرو را انجام دهند. سایه میکرو برای ابروهایی با ماندگاری بیشتر در این نوع پوست بسیار مناسب تر است. همچنین از نظر ظاهری که امیدوارید بدست آورید متفاوت خواهد بود. در هنگام مشاوره رایگان با تهیه تصاویر و بحث درباره ظاهر ایده آل خود با هنرمند MicroBladers خود کار کنید

انجام میکروبلیدینگ ابرو چقدر طول می کشد؟

به صورت میانگین می تواند ۲٫۵ تا ۳ ساعت طول بکشد. با این حال بعضی از قرارها ممکن است زمان کمتری داشته باشند. در حالی که بعضی دیگر کمی بیشتر طول می کشد. میکروبلیدینگ یک تجربه کاملاً سفارشی است ، بنابراین تغییرات براساس هر فرد اتفاق می افتد.

قیمت میکروبلیدینگ ابرو چقدر است؟

متخصصان این حرفه قیمت‌های متفاوتی را برای میکروبلیدینگ ابرو در نظر می گیرند. به مکان ، تجربه ، میزان تخصص و همچنین تجهیزات و رنگدانه مورد استفاده در تعیین قیمت میکروبلیدینگ ابرو تاثیر دارند. اما در نظر داشته باشید که برای هزینه کمتر سلامت و زیبایی خود را به خطرنیندازید.

آموزش میکروبلیدینگ ابرو :

میکروبلیدینگ یکی از هنر های سودآور از نظر مالی در صنعت زیبایی است. تقاضا برای روشهای میکروبلیدینگ  و فیبروز در حال افزایش است ، با این حال تعداد تکنسین های مجرب و ماهر فیبروز هنوز نسبتاً کم است. ترند های زیبایی به سرعت تغییر می کنند ، اما میکروبلیدینگ به عنوان یک تکنیک بسیار سازگار و ماندگار  است. هنگامی که به این تکنیک تسلط پیدا کردید ، می توانید سبک های مختلف را آزمایش کنید و اگر به دنبال  افزایش مهارت و به دنبل افزایش سود هستید، روشهای پیشرفته تری را بیاموزید.

آموزش میکروبلیدینگ

آموزش میکروبلیدینگ

فیبروز یک فرصت تجاری عالی برای همه علاقه مندان به زیبایی است که صرف نظر از حرفه اصلی یا تحصیلات قبلی ، با آموزش میکروبلیدینگ فیبروز می توانند شروع تازه ای داشته باشند.  این  آموزش به شما این فرصت را می دهد که زمان خود را مدیریت کنید ، شما هم می توانید در سالن ها و مراکز آرایشی زیبایی به عنوان تکنسین کار کنید و هم به عنوان مربی ، شروع به آموزش میکروبلیدینگ فیبروز ابرو کنید.

درآمد میکروبلیدینگ ابرو

اگر رویای شما این است که صاحب یک کسب و کار شوید ، میکروبلیدینگ یک روش عالی برای این کار است . زیرا می توانید در مدت زمان کوتاهی مبالغ قابل توجهی را به دست آورید. می توانید برای گسترش تجارت میکروبلیدینگ استارتاپ خود بیشتر سرمایه گذاری کنید. اولین سوالی که هنگام شروع برنامه ریزی برای هر گونه فعالیت کارآفرینانه مطرح می شود این است که برای شروع به چه مقدار پول نیاز دارید. برای یادگیری میکروبلیدینگ ، سرمایه اولیه ای برای آموزش میکروبلیدینگ فیبروز ، یک دوره آموزشی خوب و کامل است.

با گذشت ۶ ماه ، شما یک تکنسین مجاز میکروبلیدینگ خواهید بود و همه درها به روی شما باز خواهد بود. هنرمندان میکروبلیدینگ در هر جلسه میکروبلیدینگ دو ساعته  مبلغ قابل توجهی را دریافت می کنند. نتایج میکروبلیدینگ تا دو سال دوام دارد ، به این معنی که مشتریان  باید دوباره به شما مراجعه کنند . در واقع شما مشتریانی خواهید داشت که حتما باز خواهند گشت، که این خود به نوعی یک سرمایه گذاری محسوب می شد.

دوره آموزش میکروبلیدینگ ابرو

اولین قدم برای هنرمند شدن ، گذراندن یک دوره است. دوره های جامع و منظم آموزش میکروبلیدینگ فیبروز رویدادهای آموزشی هستند که تمام دانش و تمرین نظری لازم را در اختیار شما قرار می دهند ، همراه با مجموعه ای از ابزار و وسایل. شما نمی توانید بدون اتمام دوره ای در یک مرکز آموزشی معتبر  به عنوان یک تکنسین آرایش دائمی کار کنید. برای ثبت نام در دوره آموزش میکروبلیدینگ و فیبروز ، نیازی به تجربه قبلی در زمینه زیبایی ندارید.

در این دوره ها شما میکروبلیدینگ و فیبروز را از صفر و به صورت تئوری و عملی یاد می گیرید. مهم نیست سن شما چقدر است و یا اینکه قبلاً مشغول چه کاری بوده اید، مادامی که مایل به صرف زمان ، تلاش و انرژی برای انتقال و یادگیری مداوم باشید، برنده خواهید بود.از آنجا ، هنگامی که کار با مشتریان را شروع می کنید (البته با احترام به خواسته های آنها) ، می توانید مهارت خود را بیشتر کرده و ابزارهای مختلف را آزمایش کنید.

این دوره ها به چندین قسمت تقسیم می شوند که با هم تمام زمینه های تکنیک را پوشش می دهند. این فرصت را خواهید داشت که بر روی لوازم و مدلهای زنده تمرین کنید.

این رویدادها فرصتی منحصر به فرد برای یادگیری از هنرمندان ارجمند هنرمند است که سالها کار کرده اند. آنچه باعث می شود تا میکروبلیدینگ راحت ترین حرفه برای تغییر باشد، این واقعیت است که برای گذراندن دوره نیازی به تجربه قبلی در زمینه زیبایی ندارید. البته ، اگر به دنبال راه اندازی کسب و کار خود هستید ، تمام تجربیات تجاری قبلی و همچنین ارتباطاتتان مفید خواهد بود.

بعد از دریافت مجوز و گواهینامه میکروبلیدینگ فیبروز چه باید کرد؟

میکروبلیدینگ انعطاف پذیری زیادی نسبت به سایر ایده های کسب و کار نوپا دارد. می توانید در یک سالن ، به عنوان یک فریلنسر بدون ساعات کاری ثابت کار کنید (توجه داشته باشید که مجبور نیستید کار روزانه خود را ترک کنید) ، یا بلافاصله  مشغول کار در مجوعه خودتان شوید (راهی برای کسب بیشترین درآمد).

به خاطر داشته باشید که راه اندازی یک کسب و کار همیشه با فداکاری همراه است. صبر و اراده می خواهد. هر شروعی سخت است و زمان و تلاش زیادی می خواهد تا بتوانید نامی برای خود دست و پا کنید. اما اگر این کار را انجام دهید ، مطمئناً بازدهی خواهد داشت.

از آنجا که دوره های آموزش میکروبلیدینگ فیبروز مدتی پس از اتمام دوره  از شما پشتیبانی می کنند ، هیچ دلیلی برای متوقف کردن کار خود نخواهید داشت . یک راه عالی برای پس انداز پس از شروع تجارت خود در صنعت زیبایی ، بازاریابی جایگزین است. این باید نقطه شروع شما باشد.

اکثر افراد مشهور در صنعت به اهمیت یک وب سایت خوب ، شفاف و یک صفحه فعال در اینستاگرام به عنوان مهمترین رسانه برای دستیابی به مشتریان اشاره می کنند.

به اندازه کافی تجربه کنید

دومین تصمیم بسیار مهمی که باید بگیرید این است که آیا در یک سالن کار می کنید، یا سالن خود را راه اندازی می کنید. بهترین گزینه ممکن است این باشد که برای کسب تجربه برای مدتی برای شخص دیگری کار کنید ، سپس در سالن خود سرمایه گذاری کنید. قبل از تصمیم گیری ، شخصیت خود را در نظر بگیرید.

برای اینکه رئیس باشید ، باید نظم و انضباط زیادی داشته باشید و توانایی انجام چند کار را داشته باشید. اگر در یک سالن کار می کنید ، مطمئن شوید که می توانید حجم کار را کنترل کنید. در هر صورت ، مهارتهای ارتباطی خوب ضروری است.

سرمایه گذاری های اولیه را در نظر بگیرید

در مورد امور مالی ، تنها سرمایه گذاری اجتناب ناپذیر یک دوره با کیفیت است. اگر تصمیم به شروع یک کسب و کار دارید ، همچنین باید در تجهیزات ( صندلی برای مشتریان ، ابزار و ملزومات) و فضای کار سرمایه گذاری کنید. بنابراین قبل از شروع کار در سالن خود مطمئن شوید که سرمایه اولیه را دارید. هنگامی که شروع به کسب درآمد می کنید ، می توانید سود خود را برای توسعه سرمایه گذاری کنید

جهت گیری مجدد از یک حرفه مشابه گذر از شغل در همان حوزه کمی کاربردی تر است ، اما شما همچنان باید  یکسری کار ها را انجام دهید. البته ، شما باید یک دوره میکروبلیدینگ را بگذرانید ، حتی اگر قبلاً به عنوان متخصص زیبایی کار کرده اید. اگر در حال حاضر کسب و کار زیبایی خود را دارید ، می توانید از فضای کاری موجود خود استفاده کنید. فقط روی تجهیزات جدید و کمی تغییر نام سرمایه گذاری کنید.

شما در حال حاضر مشتریان زیادی دارید ، بنابراین از این به نفع خود استفاده کنید. می توانید با آنها تماس بگیرید و خدمات جدید خود را به آنها ارائه دهید. همچنین  اگر قبلاً یک صفحه یا وب سایت اینستاگرام راه اندازی کرده اید ، فقط کمی به روز رسانی نیاز دارید.

تحصیلات

انتخاب یک دوره با کیفیت در اولویت اول است. هر دو آموزش حضوری میکروبلیدینگ و دوره های آنلاین در دسترس است. بنابراین در نظر بگیرید که کدام گزینه بیشتر با سبک زندگی شما مطابقت دارد. اگر هنوز شغل قبلی خود را ترک نکرده اید ، گذراندن دوره آنلاین به طور همزمان می تواند گزینه بهتری باشد. دوره های  آموزش میکروبلیدینگ  معمولاً به صورت یک آموزش ۶ ماهه جامع است که شامل تئوری در تمام جنبه های میکروبلیدینگ و تمرین بر روی وسایل و مدل ها می باشد.

سخت کوشی و فداکاری

به خاطر داشته باشید ، رقابت در حوزه میکروبلیدینگ قوی تر می شود ، بنابراین برای برجسته شدن در این عرصه ، تکنیک شما باید درجه یک باشد. این امر با تلاش زیاد به دست می آید. میکروبلیدینگ مهارتی است که با تجربه آموخته می شود.

معمولا پک های آموزش میکروبلیدینگ شامل راهنمایی هنرمندان اصلی حتی پس از اتمام دوره است ، بنابراین شما تمام پشتیبانی مورد نیاز خود را خواهید داشت. پس از اخذ گواهی تکمیل و مجوز ، می توانید در سالن کار پیدا کنید یا مشاغل خود را از خانه یا مکان دیگری شروع کنید.

فواید آموزش میکروبلیدینگ ابرو

بدیهی ترین مزیت هنرمندان میکروبلیدینگ ، درآمد است. شما می توانید با قیمت پایین شروع کنید و به تدریج قیمت خود را بالا ببرید زیرا برای خودیک نام و برند ایجاد می کنید. مزیت دیگر انعطاف پذیری است. همچنین می توانید در خانه کار کنید ، که برای مادرانی که می خواهند زمان بیشتری را به فرزندان خود اختصاص دهند ، اما وقت رفتن به سالن را ندارند، این ایده  بسیار مناسب است.

چنین انعطاف پذیری در شغل ، استرس  شما را از بین می برد ، بنابراین شما نه تنها پول خوبی به دست خواهید آورد ، بلکه از کار لذت خواهید برد.

در نهایت میکروبلیدینگ یک حرفه هیجان انگیز و پویاست. این یک راه عالی برای هدایت خلاقیت و علاقه به زیبایی ، به یک حرفه سودآور است. با کمی پشتکار و کار زیاد ، مطمئناً موفق خواهید شد.

نکات و ترفندهای آموزش میکروبلیدینگ ابرو

در هر شغلی ، شبکه مهم است. میکروبلیدینگ یک جامعه نسبتاً کوچک است. ایونت های مربوط به حوزه میکروبلیدینگ و فیبروز معمولاً فرصت مناسبی برای ملاقات با همکاران آینده است. حفظ ارتباط با سایر هنرمندان میکروبلیدینگ بسیار مهم است ، بنابراین می توانید ترند ها را دنبال کرده و تجربیات خود را  با دیگران به اشتراک بگذارید. به ویژه به عنوان یک مالک ، شما باید کسب و کار نوپای خود را با نیازهای بازار تطبیق دهید. به عنوان یک مبتدی ، از هر فرصتی برای کسب تجربه استفاده کنید.

شرکت در این ایونت ها همچنین ارزش ایجاد ارتباط با هنرمندان سایر شاخه های آرایش دائمی را دارد. این ایونت ها و جلسات  فضا را برای مراجعه افراد  بیشتر ، باز می گذارد ، زیرا آنها می توانند شما را به مشتریان خود که به دنبال روشهای آرایشی دائمی بیشتر هستند توصیه کنند (و برعکس ؛ حفظ رابطه شرکتی در یک شعبه تجاری برای همه مفید است).

به خاطر داشته باشید ، میکروبلیدینگ در راه تبدیل شدن به یک بازار رقابتی است ، بنابراین وقت خود را تلف نکنید. هرچه بیشتر به عنوان هنرمند کار کنید ، تجربه بیشتری کسب خواهید کرد. این به شما مزیتی نسبت به همه هنرمندان جدیدی که تازه شروع به کار کرده اند می دهد.

منابع میکروبلیدینگ ابرو :

 

سوالات و نظرات درباره میکروبلیدینگ ابرو

با ارائه این مطلب امیدواریم که توانسته باشیم درباره میکروبلیدینگ ابرو اطلاعات خوبی در اختیار شما قرار داده باشیم. خوشحال می شوشیک که نظرات و پیشنهادات شما را در این باره بدانیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در pinterest
Pinterest
اشتراک گذاری در vk
VK
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در odnoklassniki
OK
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در reddit
Reddit
اشتراک گذاری در tumblr
Tumblr
اشتراک گذاری در mix
Mix

مطالب پیشنهادی

[html_block id="258"]
منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.