میکروبلیدینگ ابرو چیست؟ ۰ تا ۱۰۰ آنچه که باید درباره میکروبلیدینگ ابروها بدانید

آنچه در این مطلب می خوانید :

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟ ۰ تا ۱۰۰ هر آنچه که باید درباره میکروبلیدینگ ابروها بدانید

ابروها به عنوان یکی از جنبه های مهم زیبایی صورت شناخته شده اند و ترمیم ابرو هم اکنون بخشی از روش های ضد پیری و جوانسازی صورت است. میکروبلیدینگ ابرو یک تکنیک جدید در زمینه آرایش دائمی برای ترمیم ابرو است. در حال حاضر ، به دلیل آگاهی بالا در رسانه های اجتماعی ، یکی از متداول ترین روش های درمانی است.

در پاسخ به سوال میکروبلیدینگ ابرو چیست؟ باید گفت میکروبلیدینگ شکلی از میکروپیگمنتیشن سطحی است که در آن رنگدانه به کمک دستگاه دستی و تیغه ای متشکل از سوزن های انباشته شده تا درم پاپیلاری پوست رسوب می کند. خطوط نازک و گسسته مانند موهای واقعی ابرو را ترسیم کرده تا ظاهری طبیعی به دست آورند.

میکروبلیدینگ ابرو چیست

میکروبلیدینگ ابرو چیست

نتایج به صورت نیمه دائمی است و فقط ۱۲-۱۸ ماه طول می کشد. در سالهای اخیر ، با پیشرفت ابزارهای میکروبلیدینگ ، چندین تغییر در این روش ایجاد شده است. میکروبلیدینگ در حال حاضر نه تنها در درمان های زیبایی بلکه در بیماریهای پوستی مانند آلوپسی توتالیس ، کم کاری تیروئید ، ماداروز ناشی از شیمی درمانی و غیره کاربردهای وسیعی یافته است. با افزایش محبوبیت میکروبلیدینگ ، افزایش متخصصانی که  آموزش میکروبلیدینگ را به صورت حرفه ای دیده اند، عوارض جانبی میکروبلیدینگ بسیار کاهش یافته است. هدف این مقاله نه تنها راهنمایی در مورد ابزار و روش میکروبلیدینگ بلکه مراقبت بعد از میکروبلیدینگ ابرو و تعامل با سایر روشهای زیبایی و درمان عوارض آن است.

فیلم میکروبلیدینگ ابرو

در این فیلم مراحل کامل میکروبلیدینگ ابرو به صورت کامل نمایش داده شده است.

 مزایای میکروبلیدینگ ابرو :

 روش میکروبیلدینگ ابرو باعث صرفه جویی در وقت می شود. با این روش دیگر نگرانی هر روزه، کشیدن و حالت دهی ابرو های خود را نخواهید داشت  و به موقع برای سرکار رفتن آماده می شوید.

گاهی اوقات شما زمان زیادی را صرف آرایش ابروهای خود می کنید اما بعد از مدت کوتاهی آرایش شما ، پخش و کمرنگ می شود و این موضوع  باعث  می شود که همیشه نگران ظاهر خود باشید و مدام خود را در آینه چک کنید. و در نهایت، این آشفتگی همیشه  باعث حواس پرتی و استرس خانم ها می شود . اما با روش میکرو بلیدینگ بدون استرس و نگرانی می توانید روز خود را سپری کنید.

میکروبلیدینگ یک روش جراحی نیست، بلکه روشی برای زیبایی‌ ابرو است. با این روش شما به مدل ایده آل ابروهای خود می رسید.

گر می خواهید ابروهای میکروبلیدینگ بزنید ، برخی از برترین مزایای میکروبلیدینگ ابرو ذکر شده در زیر را بررسی کنید:

 • نتایج ماندگار

این روند غیرتهاجمی نتایج خارق العاده ای را به همراه دارد. می توانید آن را مانند یک آرایش دائمی بدانید که به ابرو های شما زیبایی می دهد. فقط باید هر ۲-۳ سال یک بار ابروهای خود را ترمیم کنید. ابروهای میکروبلیدینگ برای سالها شکل و اندازه خود را حفظ می کنند ، به جز نیاز به چند ترمیم کوچک . بنابراین ، نتایج ماندگار از مهمترین مزایای میکروبلیدینگ ابرو است. بنابراین لازم نیست هر زمان که به مهمانی دعوت شدید ، به سالن آرایش مراجعه کنید.
بدون دردسر و بدون نیاز به نگهداری با انجام میکروبلیدینگ، دیگر لازم نیست که ابرو را به شکل ایده آل ، کنده یا موم بگیرید. این یکی از زیباترین روش ها برای داشتن ابروهای بی عیب و نقص است.

 • راه حل آسان برای بازیابی ابرو

روند میکروبلیدینگ ابرو برای افرادی که به دلیل بیماری یا شیمی درمانی ابروهای خود را از دست داده اند بسیار مناسب است. این افراد به راحتی می توانند در طی چند ساعت ابروهای ظاهری طبیعی خود را بازیابند.

 • بدون درد، ایمن و موثر

می توانید به شکلی عملا بدون درد فرم مناسب برای ابروهای خود را بدست آورید. میکروبلیدینگ ابروهایی با زیبایی ماندگار با ظاهری طبیعی تولید می کند و کاملاً ایمن نیز هست. این روند هیچ گونه عوارض جانبی ندارد و همچنین موثر است.

 • نتایج طبیعی

تشخیص تفاوت بین ابرو طبیعی و ابروی میکروبلیدینگ تقریباً غیرممکن است. نتایج طبیعی از جمله مزایای میکروبلیدینگ ابرو است. کلینیک های آرایشی  می دانند که چگونه از این روش به نفع خود استفاده کنند و به مشتریان ابرو دلخواه بدهند.

 • نتایج ضد آب

یک مشکل معمول در رابطه با ابروهایی که به طور مصنوعی کشیده می شوند این است که آنها اغلب تحت اثر عرق یا آب لکه دار و تحریف می شوند. با این حال ، با ابرو میکرو تیغه ای با چنین مشکلی روبرو نیستید.

 • دوران نقاهت میکروبلیدینگ ابرو

بهترین قسمت این فرآیند این است که شما به دلیل تورم پوست ، باند ، بریدگی و غیره نیازی به پنهان شدن در داخل خانه ندارید. با Microblading ، بلافاصله نتیجه می گیرید. از تأثیر این ابروها تحت تأثیر قرار خواهید گرفت. این روش زیبایی هیچ وقت برای بهبودی نمی طلبد. شما می توانید برای این کار صبح وقت ملاقات داشته باشید و می توانید بلافاصله پس از پایان کار به دفتر خود بروید.

با کمک یک متخصص زیبایی پزشکی مشکلی نخواهید داشت. علاوه بر این ، روند کار سریع است و در عرض ۲-۳ ساعت به پایان می رسد. توصیه می شود برای گرفتن بهترین نتیجه با یک متخصص میکروبلیدینگ حرفه ای همراه باشید.

میکروبیلدینگ ابرو

میکروبیلدینگ ابرو

عوارض میکروبلیدینگ ابرو

این روش به طور کلی بی خطر تلقی می شود و اکثر افرادی که میکروبلیدینگ ابرو را انجام می دهند مشکلی ندارند. اما عوارضی نیز وجود دارد. میکروبلیدینگ می تواند باعث موارد زیر شود:

 • عفونت :

اگر تکنسین شما از آب یا تجهیزات آلوده استفاده کند ،ممکن است باکتری هایی مانند استافیلوکوک (استاف) وارد پوست شما شود. استفاده از تجهیزات آلوده همچنین می تواند باعث انتقال ویروس هایی مانند HIV ، هپاتیت یا تبخال را منتقل شود. گاهی رنگدانه ها به باکتری یا کپک آلوده می شود. هیچ تضمینی برای سالم بودن آن وجود ندارد ، حتی اگر بسته باشد. عفونت از عوارض میکروبلیدینگ ابرو است. در صورت ابتلا به عفونت ، پزشک ممکن است به شما آنتی بیوتیک ، ضد ویروس یا ضد قارچ بدهد.

 • واکنش آلرژیک :

ممکن است در اثر رنگدانه های تزریق شده در زیر پوست در این ناحیه دچار خارش شوید. این می تواند نشانه واکنش آلرژیک باشد. نادر است ، اما اغلب با استفاده از رنگ قرمز اتفاق می افتد. گاهی اوقات رنگ قرمز با رنگ مشکی ترکیب می شود تا رنگی متناسب با رنگ ابروهای طبیعی شما ایجاد شود. حساسیت از جمله عوارض میکروبلیدینگ ابرو ممکن است نیاز به تزریق استروئید یا آنتی هیستامین داشته باشید

 • گرانولوم ها :

گرانولوم یک نوع است التهاب مزمن که در تلاش برای مهار و حذف عوامل خارجی مضر از بدن شکل می گیرد. میکروبلیدینگ یک ماده خارجی را به پوست شما تزریق می کند. بدن شما ممکن است با ایجاد التهاب در اطراف ناحیه ابرو از شما محافظت کند.  گرانولوم یکی از عوارض میکروبلیدینگ ابرو است که ممکن است بلافاصله اتفاق نیفتد. گرانولوم ها گاهی ماه ها یا سال ها پس از عمل اتفاق می افتند. برای بهبود بهتر باید استروئید یا آنتی بیوتیک مصرف کنید.

مراقبت های قبل از میکرویبلیدینگ ابرو :

 اگر قصد انجام میکروبلیدینگ ابرو های خود را دارید و دوست دارید که ابروهایی زیبا خیره کننده و البته با ماندگاری بیشتر داشته باشید پیشنهاد می کنیم که به نکات زیر توجه کنید.

مطمئن شوید پوست ناحیه ابروهای شما وضعیت مناسبی و سالمی دارد

به مدت یک ماه قبل از  انجام میکروبلیدینگ ابرو به صورت مرتب هفته ای ۲-۳ اسکراب مخصوص ابرو را بزنید . از یک مرطوب کننده خوب در تمام ابرو استفاده کنید ، اگر پوست شما خشک است از روغن استفاده کنید.

اگر در قسمت ابرو با لکه هایی در ابروها ، خشکی پوست ، اگزما یا  آفتاب سوختگی دارید بهتر از انجام میکروبلیدینگ ابرو دست نگه دارید.

از خورشید دور بمانید!

حداقل ۴ هفته قبل از انجام میکروبلیدینگ ابرو به صورت طولانی مدت در معرض آفتاب قرار نگیرید. دلیل این امر آن است که سطح پوست توسط اشعه UVA و UVB تغییر می کند ، بنابراین کاشت رنگدانه به درستی انجام نمی شود و بعد از میکروبلیدینگ رنگدانه ها مستقیماً از پوست خارج می شوند.

قبل از میکروبلیدینگ ابرو از برنزه شدن خودداری کنید!

اگر پوست خود را قبل از انجام میکروبلیدینگ برنزه کنید در انتخاب رنگ برای ابرو دچار مشکا می شوید زیرا پس از مدتی پوست شما به رنگ اصلی خود باز می گردد ولی رنگ میکروبلیدینگ ابروهای شما تغییری نمی کند و عدم تناسب بین رنگ ابرو پوست شما به وجود می آید .

قبل از میکروبلیدینگ ابروها اپیلاسیون و آرایش ابرو ها را را انجام ندهید.

اطمینان حاصل کنید که حداقل ۷ روز قبل از میکروبلیدینگ ابرو اپیلاسیون انجام ندهید. به این ترتیب پوست کاملاً مرتب و آماده است تا هنرمند شما روی آن کار کند. حداقل دو هفته قبل از میکروبلیدینگ هیچگونه فیشالی  نداشته باشید.

قبل از درمان موهای ابرو خود را رنگ نکنید

اگر می خواهید یک میکروبلیدینگ ابرو طبیعی انجام دهید ، تکنسین شما باید با موهای رنگ طبیعی شما کار کند و نه با رنگ مایل به رنگ ، زیرا اگر رنگ پوست او و رنگ ابرو شما با رنگ و ابرو شما مطابقت داشته باشد ، رنگ تاتو می تواند خیلی تیره باشد.

اگر شما فردی هستید که به طور مداوم موهای ابرو خود را رنگ می کند . این کار حداقل ۷ روز قبل از میکروبلیدینگ ابروها باید انجام شود تا اطمینان حاصل شود که از رنگ یا مواد شیمیایی باقی مانده بر روی پوست ناحیه ابرو باقی نماند.

موهای خود را بشویید!

اطمینان حاصل کنید که موهای خود را شب قبل یا صبح درمان خود شسته اید. ابروهای شما ضروری است که حداقل ۷۲ ساعت پس از درمان خشک نگه داشته شوند. نگرانی در مورد شستشوی مو این قسمت را کمی راحت تر می کند.

آگاهی کافی در مورد مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ ابروها داشته باشید .

نباید ابروهای خود را برای مدتی که در خارج از کشور بهبود می یابند مرطوب کنید (حداکثر تا ۲ هفته). همچنین نمی توانید برای حداقل ۷۲ ساعت از فونداسیون استفاده کنید (ترجیحاً برای مدت زمان بهبودی برای بهترین پروتکل مراقبت های پس از آن) ، بنابراین اگر احتمال دارد بدون هیچ پایه و اساس احساس خودآگاهی داشته باشید ، فکر کنید. شاید بتوانید قرار ملاقات خود را در زمانی تنظیم کنید که هیچ کاری اجتماعی انجام ندهید یا کمی وقت تعطیل داشته باشید؟ لطفا از وبلاگ من در مورد پروتکل های صحیح مراقبت های پس از مراجعه کنید.

یک کلاه لبه دار برای خود تهیه کنید.

این مورد ضروری است و هم برای آفتاب و هم برای باران کافی خواهد بود. دو عنصری که ابروهای شما کاملاً نباید پس از درمان حداقل ۷۲ ساعت ، ترجیحاً کل روند بهبودی خارجی (تا ۲ هفته) در معرض آن قرار بگیرند. خانمها عینک آفتابی آن را نمی برند … اشعه های خورشید پشت سایه های شما می خزند و به ابروهای شما می رسند! آنها به سایه و خشک نیاز دارند!

مدل آرایش ابروی خود را انتخاب کنید!

مطمئن شوید که قبل از قرار ملاقات خود روشن هستید که آیا ظاهری طبیعی می خواهید یا ظاهری قوی تر ، زیرا نمی توانید هر دو را داشته باشید! من برای گسترش این موضوع وبلاگ دیگری نوشتم!

شب قبل از میکروبلیدینگ ابروها الکل مصرف نکنید یا روز قبل از درمان کافئین ننوشید.

الکل خون را نازک می کند و کافئین سرعت جریان خون را افزایش می دهد. بهترین نتیجه رنگ در طول عمل خونریزی کم و بدون خونریزی است. بنابراین شما می خواهید همه تلاش خود را انجام دهید تا خونریزی شما در کمترین حد ممکن باشد. به یاد داشته باشید این خال کوبی صورت است ، نه او خال کوبی بدن ، همه چیز بسیار ظریف  است .

 • حداقل سه هفته قبل از جلسه میکروبلیدینگ بوتاکس استفاده نکنید.
 • یک هفته قبل از جلسه میکروبلیدینگ از مصرف روغن ماهی یا ویتامینE  خودداری کنید این مواد رقیق کننده طبیعی خون هستند باید از آنها اجتناب کنید

روتین مراقبت بعد از میکروبلیدینگ ابرو :

 در ابتدا باید بدانید که انجام میکروبلیدینگ ابرو نیاز به رعایت دستورالعمل های خاص مراقبت دارد.

 این مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ ابرو نیز باید داشته باشد.

 این  روتین های مراقبتی هم برای محافظت پوست شما  و هم برای داشتن ابروهایی خیره کننده لازم و ضروری است.

 • از یک روبالشی جدید استفاده کنید.
 • اجازه دهید به طور طبیعی لایه برداری پوست انجام شود. زیرا استفاده از لایه بردار های دیگر می تواند موجب  زخم شدن از بین رفتن رنگ ابروها شود.
 • حداقل به مدت ۴ هفته بعد از میکروبلیدینگ، از بوتاکس، میکرودرم ابریژن صورت ویاهرگونه درمان شیمیایی خودداری کنید.
 • به مدت یک هفته از انجام هرگونه ورزشی که  موجب گرم شدن یا عرق کردن  بدن میشود،  خودداری کنید.
 • طی هفته بعد از انجام میکروبلیدینگ از برنزه کردن یا تماس مستقیم با آفتاب اجتناب کنید و هنگامی چه بیرون می روید از کلاه استفاده کنید.
 • به مدت ۱۰  روز از دوش آب گرم تعریق شدید اجتناب کنید.
 • در ده روز اول روی صورت خود نخوابید.
 • در اول از استفاده کردن از  وان آب گرم و یا  شنا کردن اجتناب کنید.

سوالات متداول درباره مراقبت بعد از میکروبلیدینگ

من معمولا بر روی شانه و به یک سمت می خوابم، آیا می توانم به پشت بخوابم؟

ازخوابیدن روی شکم و شانه جدا خودداری کنید. زیرا باعث جمع شدن پوست و از بین رفتن و محو شدن رنگدانه می شود . می توانید از بالش های گردن استفاده کنید . زیرا از چرخش های ناخواسته در شب جلوگیری می کند.

اگر ابرو های تازه میکروبلید شده خود را خیس کنم چه اتفاقی می افتد؟

این کار باعث شل شدن  رنگدانه و تکه تکه شدن آن می شود و سریع تر محو می شودپس از خیس کردن آن جلو گیری کنید.

همیشه باید از سردوش دور باشید و فشار آب را کم کنید . اگر سر دوش دستی دارید از آن استفاده کنید تا با دقت بیشتری سر و مو های خود را بشورید. تا جایی که ممکن است سرتان را به سمت عقب متمایل کنید. در صورت خیس شدن ابروها ، با استفاده از یک حوله تمیز به آرامی ابروهای خود را خشک کنید.

آیا عرق کردن برای ابروهای تازه میکرو بلیدینگ شده مضر است؟ 

نمکهای موجود در عرق دشمن دیگری برای میکروبلیدینگ ابرو است. این نمکها به محو شدن سریع رنگدانه منجر می شود و نتیجه مطلوبی نخواهد داشت. بنابر این باید از ورزش کردن تا بهبودی کامل خو داری کنی و همچنین سعی کنید در هوای مرطوب و شرجی قرار نگیرید.

میکروبلیدینگ چگونه کار می کند؟

در حین انتصاب شما برای تقویت میکروبلایدینگ ، MicroBladers Artist شما بهترین شکل را برای صورت و فرم طبیعی ابرو تعیین می کند. قبل از شروع پیشرفت ، هنرمند شما منطقه پیشرفت را بی حس می کند. در این مدت ، شما و هنرمندتان رنگ مناسب برای ابروهای خود را پیدا خواهید کرد.

سپس ، هنرمند شما از ابزاری تخصصی برای ارائه سکته های کاملاً طبیعی و شبیه مو به شکل و سبکی که شما هر دو تعیین کرده اید استفاده خواهد کرد. در قرارهای شخصی فقط از ابزارهای یکبار مصرف جدید و جدید استفاده می شود. این قرار ممکن است به ۲ تا ۴ بار رنگ و به دنبال لحظات حمام رنگی نیاز داشته باشد.

فیبروز ابرو

فیبروز ابرو

آیا  میکروبلیدینگ ابرو ایمن و بهداشتی است؟

ما به استفاده از ابزارهای یکبار مصرف و یکبار مصرف احتیاج داریم و همه روشهای ضدعفونی کننده مناسب را دنبال می کنیم . تا اطمینان حاصل شود که سلامتی و ایمنی مشتری هر دو از بالاترین احترام برخوردار هستند.

هدف اصلی ما خوشبختی و امنیت مشتریان است . به همین دلیل ما حق رد خدمات به هر کسی را که صلاحیت هرگونه درمان با MicroBladers را ندارند یا هر کسی که ممکن است با بهبود این سلامتی به خطر بیفتد ، رد می کنیم.

در حالی که ما همه کارها را برای اطمینان از یک درمان ایمن و بهداشتی انجام می دهیم ، پوست هر فرد منحصر به فرد است ، واکنش های جانبی همیشه قابل پیشگیری نیست و افرادی که مستعد آلرژی یا حساسیت هستند باید قبل از دریافت درمان ، به MicroBladers Artist خود هشدار دهند. آزمایش پوست ممکن است یک مرحله ضروری باشد ، اگرچه یک واکنش جانبی کاملاً قابل اجتناب نیست.

فواید میکروبلیدینگ چیست؟

بلند شدن هر روز صبح و کوتاه کردن وقت رژیم غذایی روزانه ، تنها هدیه میکروبلیدینگ نیست. بیدار شدن از خواب و احساس واقعا زرق و برق دار و با اعتماد به نفس ، هدیه واقعی میکروبلیدینگ است.

اکنون ، همه ما تلاش کرده ایم که محصولات عالی و رنگ آمیزی مناسب را پیدا کنیم. اما با استفاده از میکروبلیدینگ ، شما با جادویی از طریق افزایش زیبایی خود تغییر شکل می دهید. و صرفه جویی در هزینه و زمان زیادی را صرف می کنید.

آیا میکروبلیدینگ درد دارد؟

هر کس بر اساس سطح تحمل شخصی ، درد متفاوتی را تجربه می کند. با این حال ، اکثریت مشتریان فقط اندکی احساس ناراحتی می کنند ، انگار که قرار ملاقات با موچین ابرو یا اپیلاسیون هستند.

متخصص آرایش دائم از بی حس کننده موضعی برای تسکین هرگونه ناراحتی که ممکن است در طول درمان داشته باشید استفاده می کند. علاوه بر این ، در صورت احساس ناراحتی مشتری در طول درمان ، ممکن است از بی حسی موضعی بی حس کننده ثانویه استفاده شود.

میکروبلیدینگ چه مدت طول می کشد؟

این به هر فرد بستگی دارد، اما توصیه می شود مشتریان هر ۶ تا ۱۲ ماه یک بار تماس لمسی دریافت کنند. برخی از افراد ممکن است لازم باشد هر ۳ ماه یکبار تماس بگیرند.

آیا  میکروبلیدینگ ابرو برای من مناسب است؟

افرادی که مستعد ابتلا به پوست چرب یا چربی اضافی هستند، باید روش درمانی متفاوت مانند سایه میکرو را در نظر بگیرند. سایه میکرو  برای ابروهای با ماندگاری بیشتر روی پوست چرب بسیار مناسب خواهد بود.

چگونه می توان از بین میکروشیدینگ ، میکروبلیدینگ ، Ombre و پودرهای پودر یکی را انتخاب کرد؟

افرادی که مستعد ابتلا به پوست چرب یا پوست چرب هستند باید اصلاح سایه میکرو را انجام دهند. سایه میکرو برای ابروهایی با ماندگاری بیشتر در این نوع پوست بسیار مناسب تر است. همچنین از نظر ظاهری که امیدوارید بدست آورید متفاوت خواهد بود. در هنگام مشاوره رایگان با تهیه تصاویر و بحث درباره ظاهر ایده آل خود با هنرمند MicroBladers خود کار کنید

انجام میکروبلیدینگ ابرو چقدر طول می کشد؟

به صورت میانگین می تواند ۲٫۵ تا ۳ ساعت طول بکشد. با این حال بعضی از قرارها ممکن است زمان کمتری داشته باشند. در حالی که بعضی دیگر کمی بیشتر طول می کشد. میکروبلیدینگ یک تجربه کاملاً سفارشی است ، بنابراین تغییرات براساس هر فرد اتفاق می افتد.

بلافاصله بعد از قرار ملاقات رزرو نکنید

منابع میکروبلیدینگ ابرو :

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در pinterest
Pinterest
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در reddit
Reddit
اشتراک گذاری در tumblr
Tumblr
اشتراک گذاری در mix
Mix
اشتراک گذاری در vk
VK
اشتراک گذاری در odnoklassniki
OK
[html_block id="258"]
منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات پوسته -> سربرگ -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تعیین کنید
برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.