پماد بی حسی برای تاتو دکتر نامب

پماد بی حسی برای تاتو را چگونه انتخاب کنیم؟

انجام تاتو نباید دردناک باشد. پیشرفت‌ها در تحقیقات پزشکی باعث شده انواع پماد بی‌ حسی برای تاتو تولید شود که از نظر علمی ثابت شده است درد تاتو را تا حد زیادی کاهش می‌دهد و گاهی اوقات کاملاً تسکین می‌دهد. اما مراقب باشید، همه پماد‌های بی‌ حسی که ادعا می‌کنند درد تاتو را کاهش می‌دهند، حاوی مواد لازم برای تحقق وعده‌شان نیستند.لازمه انتخاب بهترین پماد بی‌ حسی برای تاتو که در واقع درد تاتو را کاهش می‌دهد، دانستن مواردی است که در ادامه این مطلب ذکر می شود.

اکثر افراد علاقه مند به تاتو احساس درد تاتو را غیرقابل تحمل می دانند. به هر حال، یکی از رایج ترین نگرانی ها و سوالاتی که هنرمندان تاتو می شنوند این است که “تاتو چقدر درد دارد؟”

خوشبختانه، گزینه های بی حسی برای تاتو زیادی برای آن دسته از افرادی که می خواهند تاتو کنند اما نگران درد هستند وجود دارد. روش های بیهوشی عمومی معمولا در روش های پزشکی و جراحی در تاتو استفاده نمی شود. اما طیف وسیعی از بی حسی های موضعی موثر برای تاتو وجود دارد که می تواند درد تاتو را از بین ببرد. چهار ماده متداول موجود در پماد بی حسی برای تاتو لیدوکائین، تتراکائین، بنزوکائین و اپی نفرین هستند. علاوه بر این مواد فعال، برخی از بی‌ حسی‌های تاتو از مواد طبیعی مانند منتول، روغن درخت چای یا کافور نیز استفاده می‌کنند تا راحتی و تسکین بیشتری را در طول فرآیند تاتو فراهم کنند.

پماد های بی حسی برای تاتو

از آنجایی که ترکیبات فعال زمانی که از طریق پماد استفاده می شوند مدتی طول می کشد تا توسط پوست جذب شوند، بهتر است مراجعین پماد بی حسی برای تاتو را حداقل ۱۵ دقیقه قبل از شروع جلسه استفاده کنند. شما باید یک لایه ضخیم روی ناحیه ای که قرار است تاتو کنید بمالید و سپس آن را بپوشانید یا به آرامی آن را روی پوست ماساژ دهید تا بیشترین تاثیر را داشته باشید.

اسپری های بی حسی تاتو

برخلاف پماد های بی حسی برای تاتو، اسپری های بی حسی نیازی به مالیدن روی پوست ندارند. با این حال، جذب این اسپری ها از طریق پوست کمی طول می کشد.

ژل های بی حسی تاتو

اغلب اوقات، ژل های بی حسی تاتو علاوه بر پماد یا اسپری به منظور بی حسی بیشتر در طول عمل تاتو استفاده می شود. اما می توان از آنها به عنوان بی حسی موضعی نیز استفاده کرد. درست مانند پماد ها و اسپری ها، حداقل ۱۵ دقیقه طول می کشد تا پوست مواد فعال موجود در ژل تاتو بی حسی را جذب کند.

پماد بی حسی برای تاتو دکتر نامب

پماد بی حسی برای تاتو دکتر نامب
پماد بی حسی برای تاتو دکتر نامب
 • ✅ 𝐄𝐟𝐟𝐞𝐜𝐭𝐢𝐯𝐞 𝐄𝐟𝐟𝐞𝐜𝐭𝐢𝐯𝐞، 𝐑𝐞𝐚𝐥 𝐓𝐢𝐦𝐞 𝐑𝐞𝐥𝐢𝐞𝐟: پماد بی حسی دکتر نامب
  به طور خاص برای حداکثر قدرت فرموله شده، ۱۰۰٪ Hypoallergenic این پماد سریع جذب خمیده شروع به کار می کند تا ۱۵ دقیقه کار می کند و در هر نقطه بین دو تا چهار ساعت طول می کشد.
 • ✅𝐌𝐮𝐥𝐭𝐢𝐩𝐮𝐫𝐩𝐨𝐬𝐞 𝐅𝐨𝐫𝐦𝐮𝐥𝐚
 • ✅ 𝐍𝐨 𝐎𝐢𝐥𝐲 𝐅𝐞𝐞𝐥: پماد بی حسی دکتر نامب بر خلاف پمادها و جایگزین های مبتنی بر روغن، فرمول بی حسی با جذب سریع ما ۱۰۰% بر پایه پماد است تا احساسی نرم و مخملی ابریشمی داشته باشد. دیگر هرگز نگران داشتن پوست چرب نخواهید بود.
 • ✅ 𝐑𝐞𝐜𝐨𝐦𝐦𝐞𝐧𝐝𝐞𝐝 𝐛𝐲 𝐏𝐫𝐨𝐟𝐞𝐬𝐬𝐢𝐨𝐧𝐚𝐥𝐬: برای بیش از یک دهه، پماد بی حسی دکتر نامب ، انتخاب متخصصان مراقبت های بهداشتی و زیبایی شناسان از سراسر ایالات متحده آمریکا و کانادا بوده است.
 • ✅ 𝐌𝐚𝐝𝐞 𝐢𝐧 𝐂𝐚𝐧𝐚𝐝𝐚: پماد بی حسی دکتر نامب با جذب سریع و ضد حساسیت برای پوست شما ۱۰۰% ایمن است و هرگز روی حیوانات آزمایش نشده است.

DR.NUMB in amazon

پماد بی حسی سوپر نامب برای تاتو

پماد بی حسی سوپر نامب برای تاتو
پماد بی حسی سوپر نامب برای تاتو

SuperNumb یک بی حسی موضعی است که به بی حس شدن پوست از درد ناشی از اعمال جزئی کمک می کند.

بسیاری از تاتو ها و سوراخ کننده ها از پماد بی حسی سوپر نامب برای تاتو برای مشتریان خود استفاده می کنند، حتی برای ترمیم تاتو. از تاتو پوشاننده گرفته تا پاک کردن تاتو با لیزر، این روش‌ها گاهی اوقات می‌توانند آزاردهنده باشند. پماد بی حسی سوپر نامب می تواند این درد را کاهش دهد تا عمل شما تکمیل شود. پماد بی حسی سوپر نامب حاوی لیدوکائین است که ماده اصلی پماد های بی حسی است. لیدوکائین یک بی حسی با آرام بخش، مسکن و مسدود کننده های عصبی مختلف است. این پماد برای موارد زیر مورد استفاده قرار می گیرد.

روش های آرایش دائمی و آرایشی

آرایش دائم یا روش های زیبایی یکی از مواردی است که برای مشتریان SuperNumb® باید مورد توجه قرار گیرد. فرآیند آرایش دائمی، بوتاکس، میکرودرم ابریژن و درم ابریژن می تواند دردناک باشد، درست مانند هر روش پوستی موضعی. درمان زیبایی را که به تعویق انداخته اید با پماد بی حسی سوپر نامب دریافت کنید. شما می توانید روش های خود را برای اهداف مختلف با درد بسیار کم یا بدون درد انجام دهید (فقط استفاده خارجی). استفاده از پماد بی حسی سوپر نامب نیز ساده و آسان است.

اپیلاسیون و لیزر موهای زائد

پماد بی حسی سوپر نامب برای اپیلاسیون و لیزر موهای زائد به طور مرتب استفاده می کنند. اپیلاسیون خود موثرترین روش اپیلاسیون است زیرا به مقدار زیاد موها را به طور کامل از ساقه مو جدا می کند. پماد بی حسی سوپر نامب برای تسکین درد بسیاری از روش‌های مربوط به پوست ساخته شده است و هر نوع حذف مو را بدون درد و راحت می‌کند.

روش های لیزر

پماد بی حسی سوپر نامب برای تمام لیزرهای موضعی از جمله لیزر موهای زائد، میکرودرم ابریژن، درم ابریژن و موارد دیگر به خوبی عمل می کند. البته، میزان درد به آستانه درد افراد بستگی دارد. پماد بی حسی سوپر نامب به‌طور ویژه برای از بین بردن درد و ناراحتی ناشی از لیزر طراحی شده است. اگر از اصلاح، موچین یا اپیلاسیون برای از بین بردن موهای ناخواسته راضی نیستید، لیزر موهای زائد ممکن است گزینه ای باشد که ارزش بررسی را داشته باشد.

تزریقات

ترس از سوزن یک مشکل بزرگ برای بسیاری است. پماد بی حسی سوپر نامب یک راه حل عالی برای افراد مبتلا به “ترس سوزن” است. مردم به دلیل اضطراب شدید آن سوزن وحشتناک خود را از واکسیناسیون دور می کنند. پماد بی حسی سوپر نامب به طور ویژه برای بی حس کردن پوست و گیرنده های درد ساخته شده است. پس از استفاده از پماد بی حسی سوپر نامب، حتی نمی‌دانید که سوزن وارد شده است. از این پماد می توانید هنگام میکرونیدلینگ صورت نیز استفاده کنید.

جراحی های جزئی

همه ما می دانیم که تزریق برای بی حس کردن پوست شما برای هر روشی چقدر دردناک است. SuperNumb حاوی ماده بی حسی موضعی لیدوکائین است. با استفاده از آن قبل از هر جراحی موضعی جزئی، می تواند درد احساس شده در ابتدا را کاهش دهد. سوپر نامب یک پماد بی حسی موضعی بسیار توصیه شده است که با روش های کوچک مانند زگیل، خال و حذف برچسب های پوستی یا فیلینگز ایمن و مؤثر بودن آن ثابت شده است.

پماد بی حسی عقرب برای تاتو

پماد بی حسی عقرب یکی از بهترین محصولات بی حسی است که برای موارد زیر استفاده می شود:
تاتو ابرو و خط چشم، تاتو لب، تاتو صورت، لوازم آرایشی دائمی، خالکوبی، درد میکرو سوزن، سوراخ کردن بدن، حذف تاتو با لیزر، لیزر موهای زائد، حذف، اپیلاسیون، درمان IPL، الکتروکوتر
برای استفاده از این محصول باید موارد زیر را رعایت نمایید:
 • ذخیره: در دمای زیر ۳۰ درجه سانتیگرا
 • محافظت از نور.
 • دور از دسترس کودکان نگه دارید.
 • مهر و موم نازل سوراخ با سوراخ، نقطه درپوش. پس از استفاده درپوش را تعویض کنید.

ویژگی های پماد بی حس کننده عقرب :

نام تجاری: Scorpion PROAEGIS
رنگ کرم: سفید/صورتی
محل اصلی: تایوان
اندازه بسته بندی: ۹٫۵*۲cm
Weight . : ۱۰ گرم / لوله
مدت زمان: ۲ سال
MOQ: 10 عدد

نحوه استفاده از پماد بی حسی عقرب:

 • کرم باید ۲-۳ میلی متر روی پوست قبل از عمل مالیده شود.
 • بسیار ضخیم روی ناحیه مالیده شود و نگذارید خشک شود.
 • پوست معمولاً پس از برداشتن کرم از پوست بی‌حس، بسته به نوع پوست و محل روی بدن، بی‌حس می‌ماند.

پماد بی حسی برای تاتو TKTX

پماد بی حسی برای تاتو TKTX

برخلاف سایر پمادهای بی حسی تاتو، پماد TKTX حاوی مجموعه‌ای از ترکیبات باورنکردنی است. هر یک از مواد فعال برای جلوگیری از التهاب، تورم و درد در طول فرآیند خالکوبی یا سوراخ کردن عمل می کند. این پماد همچنین می تواند برای تسکین درد در صورت استفاده از لوازم آرایشی دائمی، میکرونیدلینگ، پاک کردن تاتو قدیمی با لیزر یا حذف موهای زائد استفاده شود.

 • مواد تشکیل دهنده – پماد بی حسی تاتو TKTX حاوی مواد فعالی مانند ۷٪ لیدوکائین و ۲٪ اپی نفرین است. همچنین موادی مانند پریلوکائین ۲ درصد و پایه کرم وجود دارد. همه مواد برای جلوگیری از التهاب، تورم و درد در طول فرآیند تاتو کار می کنند.
 • دوره ماندگاری – پس از استفاده، پماد TKTX تا ۴۰ دقیقه طول می کشد تا کاملا جذب شود و اثر خود را شروع کند. به این ترتیب، این پماد می تواند بین ۳ تا ۵ ساعت دوام بیاورد، پوست را بی حس نگه می دارد و فرآیندی بدون درد را تضمین می کند. دوره ماندگاری بستگی به نوع پوست و ناحیه قرارگیری روی بدن دارد.
 • هزینه – برای یک پماد بی حسی تاتو ۱۰ گرمی TKTX، ۱۹٫۹۹ دلار در سایت های فروش مجدد و ۱۲٫۹۹ دلار در هنگام سفارش مستقیم از  فروشگاه TKTX پرداخت خواهید کرد.
 • پماد بی حسی تاتو TKTX توسط FDA ارزیابی نشده است!

اگرچه این پماد یسیار عمل می کند، هنوز باید تأکید کنیم که برای افراد مبتلا به بیماری قلبی، فشار خون بالا، زنانی که در دوران بارداری یا شیردهی هستند و افرادی که به هر یک از مواد ذکر شده حساسیت دارند، بی خطر نیست. همچنین برای افراد مبتلا به دیابت، UTI یا بیماری های تیروئید استفاده از پماد بی حسی تاتو مانند TKTX توصیه نمی شود.

پماد بی حسی برای تاتو مورچه

پماد بی حسی برای تاتو مورچه

گاهی اوقات، هر چه احساس بی‌حسی قوی‌تر باشد، پس از پایان اثرات بی‌حسی، درد بیشتری احساس می‌شود. این می تواند یک مشکل درد جدی ایجاد کند زیرا احساس درد به یکباره تقویت شده و احساس می شود. با این حال، با پماد بی حسی برای تاتو مورچه چنین مشکلی را تجربه نخواهید کرد.

این پماد حاوی بهترین مواد موثره اما با درصد کمتری است. اثرات آن برای جلسات کوتاه‌تر تاتو و قطع تدریجی اثرات بی‌حس‌کننده هدفمندتر و تخصصی‌تر است.

 • مواد تشکیل دهنده – پماد بی حسی برای تاتو مورچه حاوی ترکیبات فعالی مانند لیدوکائین ۴ درصد است. با این حال، در کنار لیدوکائین، مواد طبیعی مانند آلوئه ورا، درخت چای و جوجوبا نیز برای جلوگیری از التهاب، آبرسانی به پوست و همچنین جلوگیری از تورم و درد وجود دارد.
 • ماندگاری – از آنجایی که این کرم مانند بقیه تهاجمی نیست، بسته به نوع پوست و محل روی بدن به گونه ای طراحی شده است که بین ۱ تا ۳ ساعت اثر بی حسی ایجاد می کند. اثرات بی حسی ۳۰ دقیقه پس از استفاده از کرم شروع می شود.
 • پماد بی حسی برای تاتو مورچه توسط FDA ارزیابی نشده است!

پماد بی حسی مورچه به دلایلی یکی از پرفروش ترین های آمازون است. این پماد به سادگی کار می کند. با این حال، ما همچنان به پوست های حساس و بریدگی های باز توصیه می کنیم در استفاده از این پماد احتیاط کنند. این می تواند باعث واکنش های آلرژیک در افراد مبتلا به بیماری های پوستی، پوست حساس و موارد مشابه شود. در ضمن مواردی بود که این کرم هیچ تاثیری نداشت، پس قبل از استفاده مراقب چنین احتمالی باشید

نکات نهایی برای انتخاب بهترین پماد بی حسی تاتو

اگر از درد تاتو یا سوزن خالکوبی می ترسید، پمادهای بی حسی تاتو یک محصول نجات دهنده برای شما خواهند بود. با این حال، توصیه می کنیم قبل از استفاده از محصولات بی حسی موضعی تحقیقات کاملی انجام دهید یا با یک متخصص پزشکی مشورت کنید. این امر به ویژه در مواردی که شخصی حساسیت های پوستی را تجربه می کند یا بیماری پوستی دارد مهم است .

هنگام خرید پماد بی حسی به نظرات توجه کنید و تجربیات دیگران را در مورد یک محصول خاص ببینید. همچنین، به لیست مواد تشکیل دهنده توجه کنید و عوارض جانبی را بررسی کنید. گاهی اوقات پمادهای بی حسی توسط FDA ارزیابی نمی‌شوند، اما همچنان نتایج مورد انتظار را ارائه می‌کنند.

مطمئن شوید که در حال خرید یک محصول با کیفیت بالا و با بررسی عالی هستید. و همچنین، همیشه مطمئن شوید که با یک متخصص پزشکی یا یک تاتو حرفه ای مشورت کنید و نظر آنها را در مورد محصولات بی حسی برای تاتو ببینید.

سایر ملزومات تاتو:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید
سبد خرید