رنگ تاتو بایوتاچ اصل

رنگ تاتو بایوتاچ اصل و هر آنچه که باید درباره آن بدانید

رنگ تاتو بایوتاچ اصل از بهترین و باکیفیت ترین رنگ ها برای انواع تاتو ابرو است. این رنگ ها مزایای زیادی ازجمله کاشت رنگ عالی و ماندگاری بالا دارند.

سوالات متداول درباره رنگ تاتو بایوتاچ

در ادامه این مطلب به سوالات متدوال درباره رنگ های تاتو بایوتاچ پاسخ داده شده است.

چرا رنگ تاتو بایوتاچ وقتی از بطری خارج می شود رقیق به نظر می رسد؟

در واقع به نظر می رسد رقیق است زیرا کاملاً تکان داده نشده است. این رنگ باید بیش از ۲۰ بار به شدت تکان داده شود. درپوش را سفت کنید و با بطری وارونه، با قدرت کامل تکان دهید. لطفا توجه داشته باشید که گلیسیرین همیشه در بالای بطری قرار می گیرد تا رنگدانه را مرطوب نگه دارد. به همین دلیل است که باید خیلی خوب تکان داده شود. و در نهایت می توانید با استفاده از دستگاه میکسر رنگ تاتو رنگ های مورد نظر خود را با هم ترکیب کنید.

تفاوت بین رنگدانه های میکروبلیدینگ، شیدینگ و رنگدانه های خط خالص؟

رنگدانه های میکروبلیدینگ ابرو به طور خاص برای ایجاد خطوط نازک مو با دقت و وضوح ماندگار فرموله شده اند.
میکرو پیگمنت ها برای استفاده در نواحی بزرگتر مانند شیدینگ ابرو، تاتو خط چشم و لب بسیار عالی هستند.
پیگمنت‌های خط خالص برای مطابقت با مقررات اتحادیه اروپا به‌شدت آزمایش شده‌اند، می‌توانند همراه با میکروبلیدینگ برای تکنیک‌های ombre و سایه‌زنی کار کنند، همچنین برای هر روشی در آرایش دائمی، استتار و اصلاح استفاده می‌شوند.

 

برای خرید رنگ تاتو بایوتاچ چند انتخاب وجود دارد؟

رنگدانه های Pure Line دارای ۵ انتخاب عالی از ابرو، خط چشم، تاتو لب، استتار و رنگ های اصلاحی/ترمیمی هستند. در مجموع ۳۶ بطری در هر کیت. شامل ۶ مورد از محبوب ترین رنگ های کلیدی و هر رنگ حاوی ۶ بطری یک بار مصرف ۳ میلی متری است.

 چرا رنگ های یکسان بایوتاچ بعد از تاتو از نظر رنگ متفاوت به نظر می رسند؟

همه رنگ ها از سایه های مختلف مواد اولیه مخلوط شده اند. رنگدانه گروهی از ترکیبات است که در نتیجه جذب انتخابی طول موج تغییر رنگ می دهد. تغییرات اولیه روی پوست باعث می شود رنگ کمی متفاوت به نظر برسد. فقط رنگ روشن‌تر را خیلی خوب تکان دهید تا با رنگ تیره‌تر مطابقت پیدا کند، با قرار دادن یک قطره روی پوست تست کنید، رنگ را چند بار آغشته کنید و مالش دهید، سپس رنگ واقعی یکسان ظاهر می‌شود.

آیا رنگ تاتو بایوتاچ پایه پودری است؟

پایه رنگ های تاتو بایوتاچ اکسید آهن یا کربن است که مواد معدنی موجود در بدن انسان هستند. رنگدانه های ما بیش از ۳۰ سال است که در صنعت شناخته شده اند و برای استفاده توسط پزشکان در ژاپن تایید شده اند.

آیا رنگ های حاوی اکسید آهن مورد تایید FDA هستند؟

بله. FDA استفاده از اکسیدهای آهن در لوازم آرایشی را تایید می کند.

چند طبقه بندی رنگ پوست وجود دارد؟

۶ رنگ پوست بر اساس مقیاس فیتزپاتریک، از سایه روشن تا تیره و از گرم تا سرد.

ماندگاری رنگ تاتو بایوتاچ چقدر است؟

هر رنگدانه ای یک تاریخ انقضا روی بطری دارد که بهترین تاریخ مصرف را مشخص می کند.

آیا می توان رنگ تاتو بایوتاچ را با رنگ دیگری مخلوط کرد؟

بله، اما قبل از مخلوط کردن به وضوح ترکیبات پایه رنگ و ته رنگ پوست را درک کنید.

چگونه رنگ تاتو بایوتاچ را تازه نگه دارم؟

با افزودن یا جایگزینی با رنگدانه تازه، در صورت نیاز. رنگدانه ممکن است پس از ۳۰ دقیقه شروع به اکسید شدن کند. همچنین، در طول عمل، خونریزی خفیف و مایعات بدن ممکن است به ظرف رنگدانه برگردد و باعث رقیق شدن آن شود. استحکام رنگدانه را مرتباً بررسی کنید.

در انتخاب رنگ تاتو بایوتاچ چه عواملی باید در نظر گرفته شود؟

انتخاب رنگ بر اساس رنگ پوست، ته رنگ، رنگ مو و رنگ چشم. رنگ مورد علاقه مشتری، ظاهر دلخواه و ویژگی های شخصی مشتری را در نظر بگیرید.

چرا تن رنگ لب عامل مهمی در انتخاب رنگ تاتو بایوتاچ است؟

فاکتور نتیجه رنگ ترکیبی از تن رنگ لب بدون توجه به سایه های رنگ پوست است. انتخاب رنگدانه محبوب برای رنگ های معمولی لب قرمز روشن، و قرمز تیره است. از همان رنگ رنگدانه برای لب های تیره استفاده کنید، رنگ روشن کمتری نشان می دهد. لب های رنگ پریده می توانند هر رنگی را انتخاب کنند. برای لب های قهوه ای-بنفش از رنگ های شرابی و قرمز تیره اجتناب کنید، در غیر این صورت باعث ایجاد لب های آبی-قهوه ای-بنفش ناخواسته می شود.

چه عواملی بر حفظ رنگدانه های رنگی تأثیر می گذارد؟

ترکیبی از عوامل که شامل انتخاب رنگ مناسب، رنگ پوست، اندازه سوزن، سرعت دستگاه، حرکت دست و عمق سوزن می شود.

بهترین راه برای کار بر روی کانتور لب تیره تر چیست؟

قبل از ترکیب شدن با رنگ اصلی لب، سایه تیره لب را کاهش دهید.
لایه اول رنگدانه رنگ بژ، سفید یا پوست را به عنوان پایه بمالید، قرمز روشن، قرمز شیکاگو، توت فرنگی یا فلامینگو را به عنوان لایه دوم انتخاب کنید. این رنگ های روشن بهترین انتخاب برای لب های تیره تر خواهند بود. از رنگ های پایه آبی یا قهوه ای مانند قرمز خاکی، زغال اخته یا قرمز تیره اجتناب کنید. در غیر این صورت باعث ایجاد لب های آبی-قهوه ای-بنفش ناخواسته می شود. اگر رنگ‌های روشن مانند صورتی، رز قرمز یا رژگونه انتخاب شوند، روی لب‌ها ظاهر نمی‌شوند.

آیا بعد از تاتو ممکن است رنگ ابروها با هم متفاوت شوند؟

بله، اگر زمان زیادی روی یک طرف ابرو گذاشته شود، رنگ پس از ۳۰ دقیقه شروع به اکسید شدن می کند. و یک طرف ممکن است روشن تر به نظر برسد.

چرا رنگ تاتو بایوتاچ روی پوست با گذشت زمان کمرنگ یا تغییر می کند؟

رنگ به دلیل سبک زندگی، محصولات مراقبت از پوست و مشکلات سلامتی محو یا تغییر می کند. فردی که فعالیت های خارج از منزل انجام می دهد، زیاد در معرض نور خورشید قرار می گیرد و در استخرهای کلردار شنا می کند. رنگ تاتو برای افراد فوق سریعتر محو خواهد شد. فاکتورهای زیادی در نظر گرفته می شود اما توصیه می شود هر ۲ تا ۳ سال یکبار رنگ را با ترمیم تجدید کنید. البته نانو بروز ابرو با توجه به تکنیک آن معمولا ماندگاری بیشتری نسبت به سایر روشها دارد.

 

چرا رنگ ابروها بلافاصله بعد از تاتو تیره می شود؟

پس از تاتو، رنگ به شدت در بالای سطح پوست جمع می شود، بنابراین بسیار تیره تر به نظر می رسد. وقتی پوست آسیب می بیند، دلمه ها ایجاد می شود و معمولاً قهوه ای هستند. هنگامی که پوسته پوسته در ۱-۲ هفته جدا می شود، رنگ واقعی در لایه درم باقی می ماند و بسته به رنگ پوست و رنگدانه رنگی مورد استفاده، ۳۰ تا ۷۰ درصد باقی می ماند.

سایر ملزومات تاتو:

منبع:

biotouch.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید
سبد خرید