فیان پلک - فیلینگز پلک

فیان یا فیلینگز چیست؟

فیلینگز که به آن فیان یا فی آیون نیز گفته می شود با استفاده از دستگاه فیان جوانسازی پوست را انجام می دهد . این دستگاه با استفاده از یک قلم الکترونیکی است که با یک دسته کوچک سوزن متصل شده سوراخ های کوچک روی پوست ایجاد می‌شود. با ایجاد این سوراخ های کوچک، پوست کلاژن طبیعی را دوباره تولید می کند و ظاهر خطوط، چین و چروک ها و ظاهر پوست را بهبود می بخشد. این روش همانند میکرونیدلینگ پوست بیشتر با هدف جوانسازی پوست انجام می شود. در واقع با استفاده از حالت طبیعی ترمیم پوست، به همان روش لیزر عمل می کند. فقط شما به جای استفاده از گرما یا نور، پوست  به صورت مکانیکی تحریک می‌شود. فی نیدلینگ صورت نیز یکی دیگر از روشهای درمانی است که کاربردهای مشابهی دارد.

فیلم کاربردهای فیلینگز

این روش جوانسازی بسیار کمتر تهاجمی است و به زمان کمتری برای بهبودی نیاز دارد. قرمزی پوست در عرض ۲۴ تا ۴۸ ساعت فروکش می‌کند. فیلینگز یک راه نهایی برای درمان آکنه، رنگدانه، خطوط و چین و چروک، زخم های سطحی است. همچنین می‌توان آن را با ژل‌های هیالورونیک اسید تجویزی که برای آبرسانی و کمک به فرآیند جوان‌سازی به پوست القا می‌شوند استفاده کرد.

 • بلفاروپلاستی غیرجراحی – منجر به لیفت، سفت کردن و جوانسازی پلک های افتادگی، شل، چروکیده یا کلاهدار پلک های پایین و بالایی می شود.
 • جوانسازی و سفت کردن زیر چشم / پلک پایین
 • سفت، لیفت و جوانسازی خطوط و چین و چروک های صورت و بدن برای کاهش ظاهر آنها. نواحی پرطرفدار عبارتند از: خطوط افراد سیگاری، خطوط خنده، خطوط پای کلاغی، چین و چروک های پیشانی، خطوط اخم بین چشم ها، گونه ها و نواحی پیش گوش (در جلوی گوش).
 • حذف زگیل و برچسب پوستیدرمان پلاسما فقط به این نواحی محدود نمی شود، اما سایر نواحی بدن از جمله ناف نیز قابل درمان هستند.

پلاسما فیان چیست و چگونه باعث جوانسازی می شود؟

جوانسازی پوست با فیان

جوانسازی پوست با فیان

درمان پلاسما فیان بر اساس ایجاد مجموعه ای از نقاط دقیق در مجاورت خطوط کششی روی پوست است. این فرآیند باعث انقباض و سفت شدن الیاف پوست می شود تا اثری لیفت، بازسازی و جوان کننده ایجاد کند. قلم فیلینگز از حالت پلاسمایی ماده استفاده می کند. این اصل شامل یونیزاسیون گازهای هوای اتمسفر برای ایجاد تخلیه الکتریکی ریز است که باعث تصعید لایه سطحی و درمان افتادگی پوست می شود.

از این روش می توان برای جوانسازی نواحی حساس بدون نگرانی از آسیب رساندن به بافت اطراف یا اعمال انرژی گرمایی ناخواسته استفاده کرد. دستگاه پلاسما فیلینگز یک دستگاه قابل حمل کاربردی است که از پرتو متمرکز دقیق انرژی پلاسما فیان برای تصعید لایه سطحی پوست (اپیدرم) استفاده می کند. بدون اینکه آسیبی به بافت های زیرین یا مجاور وارد کند.

فیان بینی

فیان بینی

فیان بینی

جدیدترین نسل دستگاه های پلاسما فیان که قادر به درمان. کوچک کردن بینی هستند. این عمل برای بینی‌های گوشتی بسیار مناسب است. استفاده از دستگاه پلاسما فیان بینی باعث می‌شود سوراخ‌های بسیار ریزی روی سطح بینی ایجاد شود . که این سوراخ‌ها باعث انقباض و سفت شدن فوری فیبرهای پوست می‌شود. همچنین گرمای ایجاد شده با دستگاه فیان به عمق پوست نفوذ کرده و باعث فعال کردن کلاژن سازی پوستمی شود. از طرفی این گرما باعث از بین رفتن چربی زیر پوست بینی می‌شود و این روند به کوچک کردن سایز بینی کمک می‌کند.

عوارض فیان بینی

همه روش‌های کوچک کردن بینی ممکن است عوارضی داشته باشند اما فیان بینی از امن‌ترین و کم عوارض‌ترین روش‌های کاهش سایز بینی است. در کل توصیه می‌شود جهت انتخاب بهترین روش برای کوچک کردن بینی خود، حتماً با پزشک متخصص مشورت نمایید تا بتوانید بهترین تصمیم را با کم‌ترین عوارض و بهترین نتیجه بگیرید.

 • از عوارض فیان بینی می‌توان به سوختگی سطحی پوست اشاره کرد که معمولاً طی زمان کوتاهی از بین می‌رود.
 • با انجام فیلینگز یا فیان بینی روی سطح پوست سوراخ‌های بسیار ریز ایجاد می‌شود که حاصل سوختگی توسط پلاسما فیان است.

فیلینگز چشم برای کاهش چین و چروک دور چشم

فیلینگز چشم برای کاهش چین و چروک دور چشم

فیلینگز چشم برای کاهش چین و چروک دور چشم

چشم ها تاثیر زیادی در زیبایی دارند، به همین دلیل روشهای زیادی برای زیبایی طبیعی چشم ها وجود دارد مانند لیفت مژه که باعث زیبایی طبیعی مژه ها می شود . درمان فیان یا فیلینگز می تواند برای کاهش چین و چروک دور چشم استفاده شود. فیلینگز چشم همچنین قادر است لکه های پوستی را از بین ببرد. این روش انقلابی قادر به دستیابی به نتایج قابل مقایسه با نتایج جراحی زیبایی است . نتایج فیلینگز چشم  ۲۴ ساعت پس از عمل قابل مشاهده است و تا چند ماه باقی می مانند . همچنین این روش جوانسازی یکی از روشهای بدون درد در نظر گرفته شده است.

جوانسازی پوست با فیلینگز

جوانسازی پوست با فیلینگز

جوانسازی پوست با فیلینگز

این روش با هدف تحریک پوست و فرآیندهای طبیعی تولید کلاژن و بازسازی انجام می شود. در برجسته ترین نواحی چین و چروک ها سوزن های دستگاه پلاسما فیان تا عمق ۰٫۲ تا ۰٫۷۵ میلی متری به پوست نفوذ می کنند و فیان بدون درد انجام می شود.

در طول درمان، محلول مخصوص جوانسازی پوست که شامل هیالورونیک اسید است، روی سطح پوست اعمال می شود و جذب پوست می شود. پس از درمان، نوع خاصی از محصول مراقبت های بعد از فیلینگز (کوکتل پوستی نهایی و کرم PhiSoothing) به مشتری داده می شود که باید طبق دستورالعمل استفاده شود. استفاده صحیح از محصولات مراقبت های بعد از فیان از اهمیت بالایی برخوردار است.

مزایا و نتایج جوانسازی پوست با فیلینگز

نتایج درمان عبارتند از: آبرسانی پوست، افزایش رنگ پوست و صافی که باعث می شود چین و چروک های موجود کمتر دیده شوند و پوست جوان تر به نظر برسد. نتایج ۲۴ ساعت پس از انجام فیلینگز قابل مشاهده است و تا چند ماه باقی می ماند. جوانسازی پوست با فیلینگز تا سه بار با فاصله ده تا چهارده روز تکرار می شود.

پس از عمل به روشی مشابه آفتاب سوختگی متوسط سطح پوست قرمز و برافروخته می شود. همچنین ممکن است دچار سفتی پوست و حساسیت خفیف به لمس ناحیه تحت درمان پلاسما فیان شوید. چند ساعت پس از درمان، این موارد کاهش می یابند و در ۲۴ ساعت آینده پوست به طور کامل بهبود می یابد. پس از ۳ روز تمامی عوارض فیلینگز برطرف می شود.

فیان پلک بالا چیست و رفع افتادگی پلک با فیلینگز

رفع افتادگی پلک با فیلینگز

رفع افتادگی پلک با فیلینگز

درمان فیلینگز باعث رفع افتادگی پلک می شود. فیلینگز می تواند برای چین و چروک های کششی-پای کلاغ، خطوط ماریونت استفاده شود، از آن برای درمان اسکار آکنه استفاده می شود. همچنین قادر است لکه های پوستی را از بین ببرد (آموزش پیشرفته مورد نیاز است). نتایج درمان افتادگی پلک با فیان پلک بالا قابل مقایسه با نتایج جراحی زیبایی است. از آنجا که فیان پلک بالا در ظاهر چشم ها تاثیر بسزایی دارد بهتر است قبل از انجام میکروبلیدینگ ابرو فیان را انجام دهید.

عوارض فیان پلک بالا

پلاسما فیان پلک بالا یکی از بهترین راه ها برای درمان افتادگی پلک است که بسیاری از عوارض روش های جراحی مانند عفونت را ندارد. و می توان گفت اگر مراقبت های بعد از فیان به خوبی رعایت شوند بهترین جایگزین عمل جراحی پلک است.

رفع ترکهای پوستی با فیان

رفع ترکهای پوستی با فیان

فیلینگز یک درمان بسیار مؤثر است که برای درمان ترک‌های پوست و جای زخم نیز موثر است. این درمان میکروسوزن‌های کوچکی است که به پوست نفوذ می‌کنند، که تولید کلاژن طبیعی و بازسازی را تحریک می‌کند، راهی واقعا عالی برای کاهش ترک های پوستی است که در اثر کشش پوست ایجاد می شوند. این ترک های پوستی بیشتر در ناحیه شکم به وجود می آیند. ترکهای پوستی در ناحیه شکم اکثرا در اثر بارداری برای بانوان اتفاق می افتد.

بسته به اندازه ناحیه تحت درمان، فیلینگز این ناحیه تقریباً ۱ ساعت طول می کشد. اندازه ترک‌ها، مدت زمانی که در آنجا بوده‌اند و سن شما به تعداد دفعاتی که ممکن است به فیلینگز نیاز داشته باشید بستگی دارد. به طور معمول، اکثر مراجعین فقط به ۱ تا ۲ درمان نیاز دارند، اما باید هر مشتری را مورد به مورد بررسی کنیم.

پس از فیلینگز پوست شما هیدراته و صاف می شود، که باعث می شود علائم ترکهای پوستی موجود کمتر دیده شوند و پوست جوان تر به نظر برسد. اکثر افراد ۲۴ ساعت پس از عمل نتایج را تجربه می کنند. در صورتی که وزن خود را حفظ کنید، نتایج همیشگی خواهند بود.

رفع اسکار آکنه با فیان

رفع اسکار آکنه با فیان

رفع اسکار آکنه با فیان

درمان های فیان پوست شما را هیدراته می کند. پوست صاف تری خواهید داشت که باعث می شود اسکارهای آکنه کمتر دیده شوند. مشتریان ما ۲/۳ روز پس از انجام فیلینگز نتایج را مشاهده می کنند. اسکارهای آکنه بر نمی گردند. این روش را می توان تا سه بار با فاصله ده تا چهارده روز تکرار کرد.

قلم فیان یک دستگاه قابل حمل کاربردی است که با استفاده از یک پرتو متمرکز دقیق از انرژی پلاسما، لایه سطحی پوست (اپیدرم) را تصعید می کند، بدون اینکه آسیبی به بافت های زیرین یا مجاور وارد کند.

رفع اسکار آکنه با فیان

 کاهش و از بین بردن جای زخم با فیان یا فیلینگز

رفع اسکار آکنه با فیان

فیلینگز یک درمان انقلابی و بسیار موثر از آلمان است که برای کاهش ظاهر قابل مشاهده اسکار طراحی شده است. بسته به اندازه ناحیه تحت درمان، درمان تقریباً ۱ ساعت طول می کشد. عرض و طول اسکارها، سن شما و مدت زمانی که در آنجا بوده اند تعیین کننده تعداد درمان هایی است که ممکن است نیاز داشته باشید. به طور معمول، اکثر مراجعین فقط به ۱ تا ۲ درمان نیاز دارند، اما ما باید هر مشتری را مورد به مورد بررسی کنیم.

مزایا و نتایج

پوست شما هیدراته می شود، رنگ پوست افزایش یافته و صاف می شود که باعث می شود جای زخم های موجود به میزان قابل توجهی کمتر قابل مشاهده باشد.

مشتریان ما ۲/۳ روز پس از عمل نتایج را تجربه می کنند. به شرطی که وزن خود را حفظ کنید و پوست را کشش ندهید، درمان شما به طور نامحدود ادامه خواهد داشت.

این روش را می توان تا سه بار با فاصله ده تا چهارده روز تکرار کرد.

نتایج تضمین شده

برای تخصص و نتایج تضمین شده ما، هزینه یک درمان کاهش اسکار تنها ۱۵۰ پوند است. مشاور ما بیش از ۵۰۰ ساعت تجربه درمان فیلینگز دارد.

دوره ها در صورت توصیه مشاور در دسترس هستند.
شامل مشاوره اولیه
در صورت لزوم شامل پیگیری سلامت می شود.

مراقبت های بعد از فیلینگز یا فیان

بلافاصله پس از انجام فیان ، هنرمند ماسک پس از درمان فیس را اعمال می کند و کرم تسکین دهنده فیس و کوکتل پوست نهایی را با دستورالعمل های دقیق برای استفاده در اختیار مشتری قرار می دهد.

این احتمال وجود دارد که ناحیه تحت درمان قرمز شود. مراجعه کننده حدود ۳ روز پس از درمان احساس سوزن سوزن شدن و سفت شدن پوست کند.

 •  صورت خود را به مدت ۱۲ ساعت شستشو ندهید.
 • تا ۴۸ ساعت بعد از فیان در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرید و از عینک آفتابی تیره استفاده کنید.
 •  به مدت ۲۴ ساعت آرایش نکنید.
 •  از فونداسیون و پودر به مدت ۴۸ ساعت استفاده نکنید.
 •  به مدت ۵ روز از سونا، استخر و سولاریوم استفاده نکنید و خود را در معرض فعالیت بدنی قرار ندهید.
 •  به مدت ۲ روز خود را در معرض فعالیت بدنی قرار ندهید.
 •  برای ۳ هفته آینده از بوتاکس یا فیلر استفاده نکنید.
 • از محصولات بهداشتی تهاجمی (عطر، صابون و غیره) استفاده نکنید.

خوشه های فیان لکه های زرد رنگ تا قطر ۰٫۲ میلی متر در ناحیه تحت درمان ظاهر می شوند و تا ۵ روز قابل مشاهده خواهند بود. پلک های چشم ممکن است متورم شوند و مشتری احساس سوزن سوزن شدن کند. هیچ کرم بعد از درمان وجود ندارد که نیاز به استفاده داشته باشد و مشتری می تواند از فونداسیون برای پوشش ناحیه تحت درمان استفاده کند. تمام عوارض جانبی باید طی ۷ تا ۱۰ روز ناپدید شوند.

اقداماتی که هنگام انجام فیلینگز باید انجام شود:

 • قبل و بعد از هر عمل دست ها به درستی ضد عفونی شوند.
 • پوشیدن دستکش یکبار مصرف استریل و کت آزمایشگاهی و همچنین ماسک در تمام مراحل عمل.
 • ظروف محصولات کوچک، یکبار مصرف هستند و پس از استفاده برای هر مشتری حذف می شوند.
 • ورقه محافظ (مثلاً کاغذ) که روی کتانی قرار داده می شود یکبار مصرف است. و بعد از هر مشتری تعویض می شود. ملحفه های کثیف و آلوده با آب گرم (۹۵ درجه) با مواد شوینده مناسب شسته می شوند.
 •  محل کار مناسب و دارای ضوابط خاصی مطابق با استانداردهای بهداشتی است. کف و تمام سطوح با مواد ضد آب پوشانده شده است، به راحتی تمیز می شود. و اتاقی که در آن عمل انجام می شود ضد عفونی می شود.
 • اتاقی که در آن عمل انجام می شود از اتاق های انتظار، نظافت و استریل جدا شده است.

اقدامات بهداشتی و دستورالعمل های مراقبت های بعد از فیلینگز مربوط به مراجعه کننده پس از درمان باید به شدت رعایت شود تا از عوارض و عوارض جانبی جلوگیری شود و بهترین نتایج ممکن تضمین شود.

آیا دستگاه فیان می تواند جای زخم باقی بگذارد؟

آیا قلم فیان می تواند اسکار باقی بگذارد

 یکی از رایج ترین سوالات این است که آیا قلم پلاسما می تواند جای زخم باقی بگذارد؟ همه چیز به پوست تحت درمان و روند بهبودی بستگی دارد. در اینجا چیزی است که شما باید بدانید:

درمان‌های سفت‌کننده پوست با پلاسما شامل استفاده از دستگاهی شبیه به قلم است که ذرات ریز پوست را هدف قرار می‌دهد و اساساً آنها را در دود پف می‌کند. انرژی  دستگاه فیان پوست را در جایی که برخورد می کند تبخیر می کند و آن را مستقیماً از یک جامد (پوست شما) به گاز (توده دود) تبدیل می کند.

دستگاه های زیادی در بازار از جمله PlexR، Plasma Revive، Plasma Fibroblast وجود دارد که اساساً همین کار را انجام می دهند. همه آنها صدها زخم ریز را در هر کجا که درمان انجام می شود ایجاد می کنند.

برای جلوگیری از زخم دستگاه فیان اجازه دهید پوست شما بهبود یابد

زخم های کوچکی که ایجاد شده اند، پوسته یا پوسته ایجاد می کنند. به نظر می‌رسد که لکه‌های قهوه‌ای/سیاه کوچک در سراسر پوست که تحت درمان قرار گرفته‌اند. نکته کلیدی در ایجاد جای زخم یا عدم ایجاد زخم تا حدی به نحوه مراقبت های بعد از فیلینگز شما از دلمه بستگی دارد. برای جلوگیری از ایجاد جای زخم باید:

 • پوسته ها را با شستن آنها در آب جوشیده خنک تمیز نگه دارید.
 • آنها را نچینید – بگذارید رها شوند، حتی اگر خیلی خارش دارند!
 • از چیزی که می تواند آنها را در هم ببندد و از بین ببرد استفاده نکنید.
 • هنگامی که آنها از بین رفتند، مطمئن شوید که پوست را با SPF بالا حداقل به مدت یک ماه محافظت می کنید.

بلافاصله پس از درمان انتظار داشته باشید که تورم داشته باشید (مخصوصاً در اطراف چشم) و پوست شما می تواند بسیار داغ شود. دلمه ها خیلی سریع شروع به رشد می کنند و بین ۵ تا ۱۰ روز طول می کشد تا رها شوند.

نوع پوست در فیلینگز مهم است

اگر نوع پوست آسیایی یا سیاه دارید، قطعا نباید از درمان با قلم پلاسما استفاده کنید. این به این دلیل است که غلظت ملانین در پوست شما بسیار بیشتر است. این احتمال وجود دارد که رنگدانه های شما به قدری مختل شود که رنگ پوست شما تغییر کند.

شما در معرض خطر ابتلا به چیزی به نام هایپرپیگمانتاسیون پس از التهاب هستید. این جایی است که پوست تیره‌تر به نظر می‌رسد، یا هیپوپیگمانتاسیون – یعنی زمانی که پوست واقعاً روشن به نظر می‌رسد و برای همیشه رنگش را از دست می‌دهد.

مراقبت های بعد از فیلینگز برای پیشگیری از جای زخم فیان

اکثر افرادی که تحت عمل سفت کردن پوست با دستگاه فیان یا فیلینگز قرار می گیرند، هیچ جای زخمی نخواهند داشت. با این حال در اینجا عواملی وجود دارد که باید در نظر گرفته شوند، که ممکن است منجر به زخم شود.

 • اطمینان حاصل کنید که درمانگر زیبایی که درمان فیان را انجام می دهد می داند که آنها چه کار می کنند! خیلی واضح به نظر می رسد اما من نتایج درمان های زیبایی شناسان تازه کار را دیده ام که بد پیش رفته است.
 • نقاط درمان باید به خوبی از هم فاصله داشته باشند – نه خیلی نزدیک به هم. اگر پوست بیش از حد درمان شود، رنگدانه های زیادی را از دست می دهد، حتی در نوع پوست روشن و پوست ممکن است دچار هیپوپیگمانته شود. این اساساً به این معنی است که رنگ خود را از دست می دهد و بسیار رنگ پریده به نظر می رسد و با پوست اطراف خود مطابقت ندارد.
 • در مورد پلک ها، بهتر است هر بار درمان های بیشتری با پیشرفت های کوچک انجام شود تا درمان های بسیار تهاجمی. این به این دلیل است که اگر زخم ها خیلی نزدیک باشند، می توانند شروع به ادغام شدن به یک زخم بزرگ کنند، در این صورت پوست شما نمی تواند به درستی بهبود یابد. این امر به ویژه در اطراف چشم ها صادق است زیرا نمی توانید پلک های خود را ثابت نگه دارید.
 • فیان یا فیلینگز را فقط در صورتی انجام دهید که از نظر جسمی خوب هستید و معمولاً جای زخم ندارید. اگر دو بار در مورد درمان قسمتی از پوست که بسیار قابل مشاهده است فکر کنید، متوجه خواهید شد که آیا پوست شما بهبود نمی یابد.
 • اگر می توانید درمان را در ناحیه ای غیر قابل مشاهده انجام دهید. به عنوان مثال، اگر ما یک درمان سفت کردن گردن انجام دهیم، در واقع پوست پشت گردن را فیان یا فیلینگز می کنیم تا جلوی آن سفت شود! در اکثر افراد این ناحیه زیر مو پنهان است و بسیار کمتر دیده می شود. به این ترتیب – مشتری احساس نگرانی کمتری می کند و نسبت به ادامه کار مطمئن تر است.

دستگاه فیلینگز یا فیان

دستگاه فیلینگز یا فیان

دستگاه فیلینگز یا فیان

این دستگاه یک نسخه بازطراحی شده و بهبود یافته از فیان است، بنابراین یک ابزار آرایشی کم تهاجمی برای تصعید دقیق لایه سطحی پوست است. این بر اساس انتقال مقدار کنترل شده انرژی توسط یونیزاسیون هوای جو است.

این دستگاه فیلینگز یا فیان با فناوری هوشمند و جدیدترین مکانیزاسیون عملکرد انتشار یون به کار گرفته شده است. علاوه بر این، بهترین ماشه ها، حمل و نقل صاف را تضمین می کنند.

این فناوری جدیدترین فناوری کربنیزه شدن بالا را در خود جای داده است و به شما این امکان را می دهد که مشکلات پوستی مختلف مانند برچسب های پوستی، لکه ها، خال ها، زگیل ها و موارد دیگر را درمان کنید، در حالی که محرک های قلم بسیار ظریف از تسکین درد و آسیب های پوستی جلوگیری می کند.

PHI-ION PRO بی سیم، محکم و بادوام است. این شامل چندین چرخ دنده جدید برای سطوح مختلف شدت درمان است که برای سفارشی کردن درمان با توجه به نگرانی پوست مناسب است.

محتوای محصول:

 • ۱ عدد دستگاه Phi-ION Pro
 • ۱۰ عدد الکترود کوچک
 • ۱ عدد نگه دارنده
 • ۳ عدد بیت مختلف
 • ۱ عدد کابل شارژ
 • ۱۰ عدد الکترود بزرگ

گارانتی: ۱ سال

سوالات متداول درباره فیلینگز

آیا فیلینگز پوست درد دارد؟

میکرونیدل ها تا عمق ۰٫۲ تا ۰٫۷۵ میلی متری به پوست نفوذ می کنند. و عمل بدون درد در نظر گرفته می شود.

چه مدت پس از فیان نتایج مشخص می شود؟

نتایج پس از ۲۴ ساعت قابل مشاهده است و بین ۹ تا ۲۴ ماه باقی می ماند. لطفاً ۷ روز برای درمان آکنه و استرچ مارک در نظر بگیرید.

آیاقبل از فیلینگز به آزمایش پوست نیاز دارم؟

خیر. اما قبل از شروع هر درمانی، یک مشاوره اولیه رایگان لازم است.

4 نظر در “فیان یا فیلینگز چیست؟ ۰ تا ۱۰۰ فواید و عوارض فیلینگز

 1. اکرم دوستی گفت:

  سلام خیلی جالب بود اموزنده بود .وغیر تهاجمی بودنش عالیه.
  من تا حدودی با این روش آشنا هستم
  دوست دارم دستگاه فیان رو بخرم ولی نمیدونم از کجا باید تهیه کنم قیمتش چنده؟
  البته دستگاهای دیگری رو میشناسم .منظورم دقیقا همین دستگاهی هست که عکس شو گذاشتید اسمش فیان بود دیگه درسته؟

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام دوست عزیز

   بسیار خوشحالیم که این مطلب موردپسند شما قرار گرفته است .
   در نظر داشته باشید که این روش فقط باید توسط متخصص انجام شود و حتما قبل از انجام آن به پزشک مراجعه نمایید.
   دستگاهی که در این مطلب معرفی شده دستگاه فیان ساخت کمپانی فی هست که محصولات خود را در ایران هم عرضه کرده است و می توانید این دستگاه را تهیه نماید.
   شما می توانید با مراجعه به سایت phishop.com و برقراری ارتباط مستقیم با آنها آدرس نمایندگی های معتبر این کمپانی را در ایران دریافت کرده و دستگاه فیان را تهیه نمایید.

   موفق و پیروز باشید.

 2. تنها گفت:

  سلام من زیر چشمم میلیا داره ایا این روش خوبه و روی میلیا تاثیر گذار هست؟

  1. سمیرا گفت:

   سلام عزیزم اگر از میلیا منظورتون همون دونه های ریز سفید رنگ هستش بله با فیان کاملا از بین میبرن
   من دوتا زیر چشمم داشتم دونه ای ۴۰ ازم گرفتن و بدون هیچ دردی برام در اوردن بعدشم کرم ترمیم کننده الفا زدم حتی جاشم نموند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید
سبد خرید