رنگ تاتو کی پی kp

رنگ تاتو کی پی kp

استفاده از رنگ تاتو با کیفیت بالا باعث ماندگاری بیشتر آرایش دائم و افزایش دقت و ظرافت طرح می شود. رنگ تاتو کی پی یا KP یکی از بهترین رنگ های تاتو است که طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد. رنگ تاتو کی پی از جمله رنگ هایی است که  بر پایه آب تولید شده و غلظت و ماندگاری خوبی دارد و این رنگ برای تاتو رژ لب، تاتو خط چشم و انواع تاتو ابرو مناسب است.

این رنگ با رنگدانه اصلی آمریکایی و ماندگاری بالا و غلظت مناسب یکی از بهترین رنگ های موجود در بازار جهانی می باشد.

برای اینکه بتوانید از غلظت آن به خوبی استفاده کنید باید قبل از مصرف آن را خوب تکان دهید. این رنگ ۱۰۰% معدنی است که در ساخت آن از هیچ گونه مواد شیمیایی استفاده نشده است، بنابراین هیچ خطری برای سلامتی انسان ندارد. و کاربر می تواند به راحتی از آن استفاده کند.

این رنگ ۱۰۰% معدنی بوده و هیچگونه ماده شیمیایی در آن استفاده نشده است و فقط از طریق همین سایت و نمایندگی رسمی به فروش می رسد.

ویژگی های رنگ تاتو کی پی kp

رنگ تاتو کی پی نمونه ای از رنگ های تاتو است که با کیفیت عالی و در ۴۷ رنگ مختلف برای تاتو صورت از جمله چشم، لب و ابرو تولید کشور آمریکا می باشد. خالکوبی توسط دستگاه های خاصی که سوزن های ظریفی دارند انجام می شود. بسته به نوع تاتو، یک سوزن مخصوص وجود دارد. همچنین رنگ های مختلفی برای خالکوبی های روغنی و آب وجود دارد که توسط کاربران استفاده می شود. این رنگ در تناژ است. رنگ قهوه ای برای ابرو بسیار مناسب است که زیبایی طبیعی به ابرو می بخشد.

ماندگاری بالای رنگ تاتو kp در طول زمان تغییری در رنگ آن ایجاد نمی کند. رنگ تاتو KP غلظت بالایی دارد. برای اینکه بتوانیم از غلظت آن به خوبی استفاده کنیم باید قبل از مصرف آن را خوب تکان دهیم.

KP Tattoo Color NO.51 یک تاتو قهوه ای روشن با تناژ زیتونی است که دارای رنگدانه های روشن است و برای افرادی که پوست گرم یا سفید دارند بسیار مناسب است.

این رنگ ۱۰۰% معدنی می باشد که در ساخت آن از هیچ گونه مواد شیمیایی استفاده نشده است در نتیجه هیچ خطری برای سلامتی فرد ندارد و کاربر می تواند با خیالی آسوده از آن استفاده کند. حجم هر رنگ ۱۵ میلی لیتر است. در صورت استفاده از دستگاه و سوزن مناسب با این رنگ تتو آمریکایی، هیچ گونه ریزشی نخواهد داشت.

همچنین نیازی به هیچ نوع تعمیری نیست. برند «کی پی» یکی از برندهای معروف در زمینه تولید رنگ تاتو است که طرفداران زیادی از سراسر دنیا دارد. با استفاده از رنگ تاتو KP، ظاهر غیرعادی روی پوست وجود ندارد. به ارمغان نمی آورد، به همین دلیل خالکوبی با این رنگ کاملا طبیعی به نظر می رسد و این باعث رضایت بیشتر کاربران شده است.

سوالات متداول درباره انواع رنگ تاتو کی پی kp

یک بطری رنگدانه چقدر است؟

رنگدانه ها در یک بطری ۱/۲ اونس هستند.

برای چند مشتری می توان یک بطری رنگ را استفاده کرد؟

پاسخ: بستگی به میزان استفاده یک تکنسین دارد. هر بطری حدود ۳۰ ظرف رنگدانه کوچک را پر می کند.

 آیا رنگ های تاتو کی پی kp حاوی اکسید آهن هستند؟

ج: بله. رنگدانه های حاوی اکسید آهن به ماندگاری رنگ کمک می کنند و در مقایسه با رنگدانه های ارگانیک یا گیاهی احتمال بروز واکنش های آلرژیک کمتری دارند.

آیا رنگ های تاتو کی پی kp مورد تایید FDA هستند؟

پاسخ: لوازم آرایشی دائمی تحت عنوان خالکوبی طبقه بندی می شود و خالکوبی توسط FDA تنظیم نمی شود.
رنگ های تاتو به خودی خود مواد آرایشی هستند و طبق قانون فدرال، رنگ های استفاده شده در آنها باید ایمن نشان داده شود. با این حال، هیچ کدام مورد تایید نیستند و جوهرهای مورد استفاده در خالکوبی به شدت توسط FDA تنظیم نشده است.

آیا می توان از رنگدانه های شما برای تاتو بدن استفاده کرد؟

پاسخ: خیر، رنگ های تاتو کی پی نباید برای تاتو بدن استفاده شود. رنگ های تاتو kp به طور خاص برای آرایشی دائمی ایجاد شده اند، نه برای نفوذ عمیق تر به پوست همانطور که در خالکوبی بدن انجام می شود. به طور سنتی، رنگدانه های خالکوبی بیشتر بر پایه آب برای نفوذ عمیق تر هستند.

محبوب ترین رنگ های تاتو کی پی چیست؟

۱۲ رنگ تاتو kp پرفروش به شرح زیر است (بدون ترتیب خاصی):

 • بلوند طلایی (KP-4)،
 • بلوند خاکستری (KP5)
 • مشکی جت (KP-11)
 • قهوه ای تیره (KP) -12)
 • کاکائویی (KP-9)
 • قهوه ای روشن (KP-14)
 • قهوه ای مایل به زرد شماره ۱ (KP-18)
 • پوست شماره ۱ عاج (KP-24)
 • صورتی شماره ۴ زمین (KP-31)
 • قرمز شماره ۱ قرمز گیلاسی (KP-35) )
 • شراب قرمز (KP-36)
 • قرمز شماره ۱۰ ترافل (KP-44)

سایر ملزومات تاتو:

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید
سبد خرید