مدل ابرو طبیعی

مدل ابرو را در سال ۱۴۰۱ چگونه انتخاب کنیم؟

مدل ابرو تاثیر زیادی در زیبایی چهره دارد به همین دلیل است که اکثر خانمها تمایل به انجام روشهای مختلف آرایش ابرو از جمله میکروبلیدینگ ابرو دارند. اما ابروها را می توان به مدلهای مختلفی طراحی کرد. فاکتورهای زیبایی نیز دائما درحال تغییر هستند . ابروهای بلند، کوتاه، پر پشت و نازک هر کدام در یک دوره زمانی بیشترین طرفدار را داشتند. در ادامه این مطلب ۶ مورد از جدیدترین مدل ابرو را معرفی میکنیم که در سال ۱۴۰۱ بیشترین متقاضی را برای طراحی داشته اند و پیش بینی می شود  با افزایش بیشتر تقاضا روبرو شوند.

مدل ابرو پرپشت

مدل ابرو پرپشت

مدل ابرو پرپشت

کارا دلوین یکی از مدلهای معروف انگلیسی است که مدل ابرو های پرپشت را انتخاب کرد و امروزه در بین خانم ها طرفداران زیادی دارد. ابروهای نامرتب و کرکی که ظاهری منحصر به فرد و جوان به چهره می بخشد. و بهترین بخش ماجرا اینجاست که این جدیدترین مدل ابرو به حداقل محصولات آرایشی و تلاش نیاز دارد. اگر به طور طبیعی ابروهای پرپشت و ضخیم دارید، کافی است آنها را با ژل ابرو یا برس مرتب کنید. اگر ابروهای کم پشتی دارید، آنها را با محصول دلخواه خود پر کنید تا مطمئن شوید که رنگ برای ابروهای شما خیلی تیره نیست.

مدل ابرو طبیعی

سال ۱۴۰۰ پرطرفدارترین مدل ابرو و سایر روشهای آرایش دائم نزدیک بودن چهره به حالت طبیعی بود، و ما شاهد روندهای مشابه در سال ۱۴۰۱ هستیم. بنابراین چه ابروهای نازکی دارید ، چه ابروهای ضخیم، یا ابروهای پرپشت ، آنها را با اعتماد به نفس نگهداری کنید، زیرا ابروهای طبیعی مد روز هستند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به شکل اصلی ابرو خود بچسبید و ابروهای خود را مطابق میل خود مرتب کنید. نکته کلیدی این است که آنها را تا حد امکان طبیعی جلوه دهید. حتی متخصصان زیبایی شروع به استفاده از رنگ‌های ابرو نزدیک به رنگ مو یا روشن‌تر از رنگ موی ابرو کرده‌اند تا ظاهری طبیعی‌تر داشته باشند. و حتی هنگام تاتو ابرو نیز متخصصین روشی را که بیشترین شباهت را به ابروهای طبیعی شما دارد پیشنهاد می دهند.

مدل ابروهای پر

ابروهای پر

مدل ابروهای پر

ابروهای پر مدلی هستند که در آن از یک مداد میکرو یا خط ابرو برای ایجاد خطوط کوتاه و مو مانند استفاده می شود تا ظاهر طبیعی موهای ابرو را ایجاد کند. هنگامی که ابروها پر شدند، آنها را به سمت بالا و بیرون برس می زنند تا ظاهری بی دردسر ایجاد کنند. این تکنیک به موهای ابروی شما حجم می دهد بدون اینکه ظاهری مصنوعی داشته باشید. می توانید روش نانو بروز ابرو را نیز برای به دست آوردن این مدل ابرو انجام دهید زیرا این روش نتایج بسیار طبیعی دارد.

شما می توانید این مدل را با یک ابرو با نوک ظریف ایجاد کنید. نوک ۱٫۵ میلی متری مخصوص طراحی شده برای کشیدن ضربات مو مانند عالی است. همچنین همراه با اسپولی در انتهای دیگر آن محصول را با موهای ابروی شما ترکیب می کند و طبیعی ترین اثر را به شما می دهد.

ابروهای لیمنت شده

ابروهای لیمنت شده

ابروهای لیمنت شده

لیفت و لمینت ابرو شبیه ابروهای پر هستند. در حالی که ابروهای پر به سادگی برس زده می شوند و در جای خود قرار می گیرند. ابروهای لمینت شده برس زده می شوند و روی پوست فشرده می شوند. یکی از انواع آرایش دائم است با این تفاوت که ماندگاری کوتاهی دارد. در این روش با یک برس نازک ابروها مرتب می شوند. شکاف ها و نقاط پراکنده ابرو پر می شوند و سپس با فشار دادن ملایم موها به سمت پایین، ابروها در جای خود قرار میگیرند.

مدل ابروی کشیده

مدل ابروی کشیده

مدل ابروی کشیده

با تاتو خط چشم مدل گربه ای می توانید برای چشمان خودتان یک لیفت مصنوعی ایجاد کنید. با پیروی از روشی مشابه، ابروهای کشیده می توانند جلوه ای کشیده به صورت شما ببخشند. در این روش که یکی از جدیدترین مدل های ابرو است برخلاف مدلهای دیگر، دم ابروهایتان را به سمت بالا برس می زنید تا آنها را کشیده تر نشان دهید!

مدل ابروی صاف

مدل ابروی صاف

مدل ابروی صاف

ابروهای صاف در سراسر جهان محبوبیت بالایی داشته است. ما آن را در هفته های مد ، روی فرش های قرمز، در سراسر اینستاگرام دیده ایم، این روند ادامه دارد! اما این چیز جدیدی نیست. آدری هپبورن محبوب ما از طرفداران پر و پا قرص ابروهای صاف بود. این مدل ظاهری زیبا و طبیعی به چهره می بخشد و خیلی برجسته به نظر نمی رسد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که موهای ابرو خود را به سمت بیرون در یک خط صاف برس بزنید و آنها را به آن شکل پر کنید. همچنین ابروهای صاف صورت شما را گردتر و پرتر نشان می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید
سبد خرید