لیفت و لمینت ابرو

لیفت و لمینت ابرو چیست ؟ و چگونه انجام می شود؟

لمینت ابرو در اصل همان لیفت ابرو است. نحوه عملکرد لیفت و لمینت ابرو به این صورت است که جهت موهای ابرو را تغییر می دهد. به طوری که به ابروها ظاهری پرتر و کرکی می بخشد. این روش مانند روش لیفت مژه است و ۴-۸ هفته طول می کشد. بعد از انجام این روش دیگر نیازی نیست هر روز ابرو های خود را مداد بکشید و آرایش کنید. لمینت ابرو یکی از روشهای آرایش دائم است که باعث می شود ظاهر ابروهای شما کاملاً زیبا به نظر می رسد. آنها ضخیم تر ، صاف تر و پرتر به نظر می رسند. و در نهایت شما ابرو هایی ایده آل خواهید داشت.

لیفت و لمینت ابرو به صورت گام به گام

بسیاری از مشتریان هنگامی که تصمیم به انجام لیفت و لمینت ابرو در آرایشگاه می گیرند ، ابتدا درمورد نحوه انجام این فرآیند ، نحوه درمان ابرو ها و استفاده از مواد شیمیایی تحقیق می کنند. و وقتی متوجه می شوند که بعضی از مراکز آرایشی  از راه حلی استفاده می کنند که تقریباً شبیه پرم مو است . از انجام کار پشیمان می شوند زیرا نمی خواهند همان ابرو های نازک را  از دست بدهند.

اما باید بدانید که بسیاری از آرایشگا های معتبر از دارو ها و مواد لمینت با کیفیت استفاده می کنند. تنها کاری که باید انجام دهید ، انتخاب مرکز آرایش دائم معتبر و آرایشگر حرفه ای است. همچنین باید بدانید که در صورت انجام لمینت یا لیفت ابرو ، مراقبت های بعد از آن برای ماندگاری آن بسیار مهم است.

لیفت و لمینت ابرو در آرایشگاه

تغییر ابرو ها دو هفته بعد از انجام لیفت ابرو

چرا لیفت و لمینت ابرو ؟

قطعا شما هم تبلیغات زیادی  را درمورد روش های آرایش دائم ابرو در شبکه های مجازی دیده اید. خیلی ها بعد از دیدن این تبلیغات به آرایش دائم ابرو ها علاقه مند می شوند.  اما بعد ممکن است سوالات و البته ترس هایی در مورد انجام این روش داشته باشند. خیلی از خانم ها  می گویند که ما از سنین نوجوانی ابروهای خود را با موم و موچین چیده ایم و اکنون ابروهایی نازک و کم تراکم داریم . و طبیعتاً نمی خواهند که همین ابرو های نازک را هم از دست بدهند. اگر شما هم ابروهای نازکی دارید ، پس باید به دنبال روشی باشید که کمی به ابروهایتان جان بدهد.

لمینیت ابرو یک جایگزین جدید برای میکروبلیدینگ

لمینت ابرو

البته روش های آرایش دائمی دیگری همچون میکروبلیدینگ،  میکروپیگمنتیشن و… نیز وجود دارند.  اما اگر به دنبال روشی راحت،  و در عین حال جذاب هستید، لمینت ابرو روش ایده آل برای ابروهای شما است. در انجام لمینت دیگر نیاز نیست هرروز صبح که از خواب بیدار می شوید  برای آرایش ابروهایتان وقت بگذارید.  این روش با ظاهر کرکی ک دارد ابرو های شما را بسیار طبیعی و جذاب نشان می‌دهد.

در روش لمینت ابرو ، ابروهای شما فرم پرو البته طبیعی دارد و مانند بعضی روش های دیگر بیش از حد پرپشت نمی شوند.

فرآیند لیفت و لمینت ابرو

روند انجام  لیفت و لمینت ابرو سریع ، بدون درد و کاملاً آرامش بخش بود.

  • برای انجام  لمینت یا لیفت ابرو ابتدا به یک جلسه مشاوره نیاز دارید. هر سوالی که در مورد روند درمان و باید و نباید های قبل و بعد از لیفت ابرو دارید، از مشاور و آرایشگر خود بپرسید.
  • یک کرم محافظت در اطراف چشم ها زده می شود . تا از لبه های اطراف ابرو محافظت کند تا رنگ به دیگر نقاط صورت زده نشود. در واقع به عنوان یک محافظ عمل می کند.
  • یک چسب لیفت روی ابروها زده می شود تا تار های ابرو در جای خود قرار گرفته و در جهت حالت بگیرند.
  • برای این که مطمعن شوند که تار های ابرو در جهت دلخواه قرار می گیرند،  محلول تنظیم روی ابروها قرار می گیرد.
  • در مرحله بعد ، متخصص مرکز آرایشی برای اطمینان از  اینکه مدل ابرو انتخابی با صورت با صورت شما مچ می شود یا خیر، مجدداً شکل ابروهایتان را رسم می کند. برای از بین بردن موهای زائد در اطراف ابرو ، معمولاً از موم استفاده می کنند.
  • رنگ آمیزی ابروها گام بعدی برای جلوه دادن به آنها است.
  • بوتاکس،  ژل ارگانیک مژه و ابرو برای تغذیه و آبرسانی به تار و های  ابرو استفاده می شود.
  • سپس یک روغن تنظیم کننده استفاده می شود. این روغن به حفظ لمینت در محل و حفظ ابروها در جهت لمینت شده کمک می کند.

مطلب پیشنهادی : ۰ تا ۱۰۰ میکروشیدینگ یا سایه ابرو

از نتیجه نترسید…

تقریباً همه کسانی که لیفت و لمینت ابرو را را انجام می دهند ، از نتیجه آن وحشت دارند. اما  اگر لمینت یا لیفت ابرو های خود را به مرکز معتبرو فرد متخصصی بسپارید ، نه تنها وحشت زده نخواهید شد، بلکه بسیار خوشحال هم خواهید شد. زیرا ابروهایی زیبا و دلخواه خواهید داشت که دیگر نیازی نیست برای آن وقت و هزینه زیادی را صرف کنید.

بعد از انجام لیفت و لمینت ابرو

صبح  روز بعد از انجام لیفت و لمینت ابرو  وقتی از خواب بیدار می شوید ، دیگر ظاهری پریشان با ابرو هایی نامرتب نخواهید داشت. وقتی از خواب بیدار می شوید و می خواهید سر کار بروید ، دیگر نیاز نیست برای آرایش و طراحی ابرو وقت بگذارید. دیگر مزیت این روش این است که  می توانید ابرو هایتان را هر رنگی که دوست دارید ، رنگ کنید. این رو همچنین برای خانم هایی که مو ها و ابرو های بور دارند نیز یک روش ایده ]ل است. زیرا می توانند ابرو هایشان را با یک رنگ تیره ، رنگ کند.

برای کسانی که موهای تیره تری دارند ، می توانید از رنگ  کردن خودداری کنند. داشتن ابرو هایی زیبا و برجسته همیشه گزینه ای است که همه خانم ها خواهان آن هستند.

ریمل مژه و ابرو ، ژل کراتین، برای مراقبت های بعد از لمینت ،توصیه می شود تا بعد از درمان  تار مو های ابرو را تغذیه و تقویت کند.

لیفت کردن ابرو ها

قبل و بعد لیفت ابرو

سوالات متداول درباره لیفت و لمینت ابرو

آیا لمینت ابرو برای ابروها مضر است؟

فرایند شیمیایی شکستن پیوندهای دی سولفیدی درون  تار مو های ابرو ، اگر به درستی انجام نشود ، به موها آسیب می رساند. این بدان معناست که  آرایشگر می تواند نتیجه و همچنین آسیب های احتمالی را کنترل کند. همچنین اگر مدت زمان زیادی ابرو هایتان را لیفت کنید ، تار های ابرو شکسته می شوند . البته بعضی از آرایشگاه ها از لوسیون های منحصر به فردی برای لیفت و لمینت ابرو استفاده می کنند . این لوسیون  باعث رطوبت ، تغذیه و  کمک به تارهای شکسته ابرو می شود.  لوسیون بانرم کردن تارهای مو از شکسته شدن آن ها جلوگیری می کند.

من به رنگ مژه و ابرو حساسیت دارم – آیا می توانم لیفت و لمینت ابرو انجام دهم؟

ترکیباتی که به احتمال زیاد باعث ایجاد حساسیت در مژه یا رنگ ابرو می شوند ، همان مواد تشکیل دهنده لمینت نیستند ، بنابراین انجام لیفت و لمینت ابرو تا زمانی که از رنگ مو استفاده نشود، ایمن است. کسانی که نسبت به رنگ حساسیت نشان می دهند. بهتر است آزمایش آلرژی به مواد اولیه توسط متخصص پوست انجام شود. شاید بیش از یک ماده وجود داشته باشد که آنها نسبت به آن حساس هستند .  البته انجام تست پچ الزامی است.

اگر ابروها آسیب دیدند چه کاری می توانم انجام دهم؟

شما می توانید برای مراقبت های بعد از لیفت ابرو از  لوسیون حالت دهنده و تغذیه کننده ابروها که آرایشگرتان به شما می دهد ، روزانه استفاده کنید. این لوسیون نه تنها تار ابرو ها را تغذیه کرده ، بلکه در حالت دادن ابرو ها نیز کمک می کند . این لوسیون برای ترمیم و رشد مجدد ابرو ها بسیار مهم است.

اگر ابروهای من به اندازه کافی لیفت نشده باشد چه کنم؟

این موضوع به آرایشگر شما ربط دارد. اما خوب است که بدانید در این مرحله چند نکته را باید در نظر گرفت. در مرحله اول ، باید تاریخ انقضای محصول و اینکه آیا محصول مورد استفاده به درستی بسته بنده شده است را بررسی شود. زیرا در بعضی افراد ابرو ها برای حالت گرفتن، به زمان بیشتری نیاز دارند. باید لوسیون توصیه شده توسط آرایشگرتان را به اندازه و تعداد دفعاتی که توصیه شده است، استفاده کنید.

آیا می توانم ابروهای لمینت شده  ناهموار را اصلاح کنم؟

ممکن است برخی افراد  جهت فولیکولی قوی تری روی یک ابرو داشته باشند. که در این صورت آرایشگر موظف  است که در کارت شما یاد داشت کند که به یک جلسه دیگر  پردازش بر روی ابرو اگر این  نیاز دارید. و در جلسه بعد آرایشگر با پردازش ابرو قوی تر و به مدت طولانی تر . نقص ابرو ها را جبران کند.

اگر لیفت و لمینت ابرو ها بعد از رنگ ابرو افت کرد ، چه باید بکنم؟

اگر آرایشگر شما از یک مارک عالی برای رنگ کردن ابرو استفاده کند، این اتفاق نمیافتد. و اگر با مارکی که آرایشگر برای رنگ کردن ابروهایتان استفاده می کند، آشنایی داشته باشید. و در صورتی که احساس کردید مارک خوبی یست، به  آرایشگر خود اطلاع دهید.

آیا بعد از لیفت و لمینت ابرو می توان از آرایش ابرو استفاده کرد؟

بله البته.با این حال ، توصیه می شود که چند روز پس از اتمام خدمات لمینت ابرو ، از آرایش ابرو خودداری کنید.  ۲۴-۴۸ ساعت بعد لیفیت ابرو هایتان را شستشو ندهید. البته اگر ابرو هایتان را رنگ کرده اید که دیگر نیازی به آرایش کردن ابرو ها ندارید. نهایتاً می توانید از یک مداد ابرو نازک مویی برای پر کردن نواقص بین ابرو هایتان استفاده کنید.

چه زمانی باید برای ترمیم و لیفت دوباره ابرو مراجعه کرد؟

بطور میانگین ۶ تا ۸ هفته بعد از انجام لمینت و لیفت ابرو ، مجدداً برای ترمیم باید به مرکز آرایشی مراجعه کنید. البته این فقط  یک میانگین است. زمان ترمیم برای هر کس متفاوت است. درواقع شما باید چرخه رشد ابرو های خودتان را در نظر بگیرید. اگر چرخه رشد ابرو هایتان سریع است. احتمالاً لازم است ک زودتر از ۶ هفته مثلاً ۴ هفته بعد از لمینت مجدداً برای ترمیم مراجعه کنید.

اما اگر شما جز آن دسته از افراد هستید که چرخه رشد ابرو هایتان بسیار کد است. می توانید بیشتر از ۸ هفته مثلاً ۱۰ هفته بعد از لمینت، برای ترمیم مراجعه کنید.      معمولاً آرایشگر با توجه به چرخه ابرو های شما ، زمتن ترمیم ابرو های شما را تخمین می زند . اما شما خودتان بیشتر از هر کسی بر چرخه رشد ابرو هایتان واقف هستید. اما اگر ابرو هایتان را نیز رنگ کرده اید احتمالاً  ۴ هفته بعد از آن ابرو هایتان آن حالت مرتب بودن را از دست می دهند و همین باعث می شود که زود تر برای لمینت مراجعه کنید.

بعضی از مراکز آرایشی ، همراه با رنگ مو از ژل های آبرسان و مرطوب کننده استفاده می کنند که باعث طراوت ابرو هایتان می شود . بنابر این سعی کنید لمینت ابرو های خود را به فرد مطمعن و ماهری بسپارید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید
سبد خرید