رنگ تاتو فیبروز سوپ و سوپر - رنگ تاتو فی

رنگ تاتو فیبروز سوپ و سوپر | رنگ تاتو فی اصل

هر متخصص آرایش دائم می داند که کیفیت رنگدانه هایی که استفاده می کنند تا حد زیادی کیفیت نتایج را تعیین می کند. جدای از تکنیک subpar، رنگدانه های با کیفیت پایین اغلب باعث تغییر رنگ غیرجذاب تاتو ابرو می شوند. رنگ ابرو ممکن است پس از مدت زمان معینی به رنگ نارنجی یا آبی/خاکستری متمایل شوند. رنگ های فیبروز رنگ هایی هستند که در درمان انواع تاتو یا میکروبلیدینگ استفاده می شوند. در کنار  تیغه ها ، رنگدانه ها مهمترین بخش فرآیند میکروبلیدینگ ابرو هستند. در این مطلب همه آنچه که باید درباره رنگ تاتو فیبروز اصل بدانید ارائه شده است.

چگونه انتخاب رنگ بر نتایج تاتو تأثیر می گذارد؟

برای هنرمندان و مشتریان بسیار مهم است که در مورد رنگدانه ها – از چه چیزی ساخته شده اند و چگونه در پوست رفتار می کنند – مطلع شوند. یکی از مراحل مهم در فرآیند میکروبلیدینگ، انتخاب رنگ فیبروز مناسب برای مشتری است. هنرمندان تاتو آموزش‌های دقیقی را طی می‌کنند و در آنجا تطبیق صحیح رنگ با پوست را یاد می‌گیرند. یک هنرمند باتجربه می‌داند که پس از تزریق رنگ به میزان مشخصی تغییر می‌کند. بنابراین آنها می‌توانند نتایج آینده را برای انواع پوست تجسم کنند و سایه را تطبیق دهند.

تغییر رنگ تاتو چرا اتفاق می افتد؟

متأسفانه، رنگدانه های با کیفیت پایین تمایل زیادی به تغییر در پوست دارند. به همین دلیل است که ما آنها را ناپایدار می نامیم. رنگ آنها غیرقابل پیش بینی است. پس از تزریق بسیار متفاوت به نظر می رسد و پس از مدتی به رنگ نارنجی یا خاکستری محو می شود. این به این دلیل اتفاق می افتد که بدن یک فرمول با کیفیت پایین را به عنوان یک جسم خارجی تشخیص می دهد و برای از بین بردن رنگدانه اقدام می کند. اما بخشی از آن باقی می ماند. برخی از فرمول های با کیفیت پایین حاوی موادی هستند که هرگز به طور کامل از روی پوست محو نمی شوند.

پاسخ بدن تا حد زیادی به مواد تشکیل دهنده رنگدانه بستگی دارد. هر چه ترکیبات بدتر باشد، نتایج بدتر است. یک مسئله اصلی این است که برخی از رنگدانه های با کیفیت پایین حتی تمام مواد تشکیل دهنده را اعلام نمی کنند. هنرمندان ارزان‌تر معمولاً از لوازم ارزان‌تر استفاده می‌کنند. بنابراین اگر قیمت تاتو خیلی خوب به نظر می‌رسد که درست نباشد، بهتر است به جای دیگری بروید.

رنگ تاتو فی برای هر نوع مو

رنگ تاتو فی

رنگ تاتو فی

هنگام خرید رنگ میکروبلیدینگ، انتخاب رنگدانه ابرو کار آسانی نیست. رنگ‌های مختلف مو به سایه‌های جداگانه نیاز دارند که در نهایت چهره را کاملاً متملق می‌کند.

آکادمی فی می داند که کیفیت چقدر مهم است، به همین دلیل است که رنگ فیبروز مراحل توسعه طولانی را پشت سر گذاشته اند. ما در حال حاضر در نسل پنجم رنگ میکروبلیدینگ هستیم – با رنگ های قوی تر از همیشه که سایه دلخواه را حتی در طول زمان حفظ می کنند.

با توجه به روند توسعه طولانی رنگ فیبروز ، اکنون امکان تطبیق دقیق سایه های جداگانه وجود دارد. فروشگاه رنگ فیبروز هر نوع پوست و رنگ موی قابل تصوری را پوشش می دهد. از بلوند تا مو قرمز – یک سایه مناسب برای همه وجود دارد. این باعث می شود که میکروبلیدینگ کاملا طبیعی به نظر برسد، به طوری که به سختی می توانید آن را از موهای طبیعی تشخیص دهید. طیف رنگی نوآورانه رنگ تاتو فیبروز به اندازه مشتریان ما متنوع است.

دسته بندی رنگ تاتو فیبروز

رنگ تاتو فیبروز را می توان بسته به نحوه تولید به ۲ دسته کلی تقسیم کرد: اکسیدهای آهن یا رنگدانه های مصنوعی. هر دوی این رنگدانه ها دارای ۳ رنگ اصلی قرمز، سیاه و زرد هستند. تفاوت این است که با انواع مختلف، سایه های مختلف سریعتر محو می شوند. با اکسیدهای آهن، رنگ سیاه سریعتر محو می شود، در حالی که با رنگدانه های مصنوعی، رنگ قرمز رنگی است که محو می شود. با این حال، هر دو نوع دارای مزایای متفاوت اما عمده هستند.

ایده اصلی پشت رنگ تاتو فیبروزایجاد رنگدانه ابرو بود که اکسیدهای آهن و رنگدانه های مصنوعی را برای استفاده از هر دو نوع ترکیب می کند. جوهرهای میکروبلیدینگ باکیفیت SUP، SUPE و SUPER به این ترتیب ایجاد شدند.

فرمولاسیون رنگ تاتو فی و نمودار رنگ فی

فرمولاسیون رنگ تاتو فی و نمودار رنگ فی

فرمولاسیون رنگ تاتو فی و نمودار رنگ فی

تطبیق رنگ پیگمنت ها با رنگ موی طبیعی مشتری یکی از مهم ترین مراحل در فرآیند میکروبلیدینگ است. ضربات ناهماهنگ با موهای طبیعی ترکیب نمی شوند و تصور کلی فقط درهم به نظر می رسد. خوشبختانه، فروشگاه آنلاین فیبروز ما طیف گسترده‌ای از رنگدانه‌های قهوه‌ای، سیاه، طلایی و قرمز را از نمودار رنگی فیبروز ارائه می‌دهد که برای تطابق نزدیک‌تر ترکیب شده‌اند.

مشتریان شما ممکن است به فرمول رنگدانه ها علاقه مند باشند، بنابراین برای یک هنرمند میکروبلیدینگ مهم است که با مواد تشکیل دهنده آن آشنا باشد.

بخش اصلی رنگ تاتو فیبروز

رنگدانه ها را می توان از نظر منشاء به دو گروه عمده تقسیم کرد: اکسیدهای آهن و رنگدانه های مصنوعی . اکسیدهای آهن از گرد و غبار سنگ، زنگ و سایر اکسیدهای فلزی طبیعی به دست می آیند. رنگدانه های مصنوعی از گیاهان، حیوانات و سایر مواد موجود در طبیعت یا از سایر مواد مصنوعی تولید می شوند.

هر گروه مزایا و معایب خود را دارد که بیشتر مربوط به ثبات رنگ است. در تاتو ابرو با سه رنگ اصلی مشکی، قرمز و زرد روبرو هستیم. این رنگ های رنگدانه بر اساس منشاءشان در طول زمان رفتار متفاوتی دارند، یعنی پایداری آنها متفاوت است. در میان اکسیدهای آهن، رنگ قرمز به مراتب پایدارترین است، به همین دلیل است که ابروهایی که با اکسید آهن انجام می شوند، پس از مدتی کاملاً قرمز به نظر می رسند. در میان رنگدانه‌های مصنوعی، رنگ سیاه پایدارترین رنگ است، در حالی که زرد و قرمز سریع‌تر محو می‌شوند، بنابراین مشتری ابروهای مایل به خاکستری دارد.

رنگ تاتو فیبروز سوپ sup و رنگ تاتو فیبروز سوپر super

SUP نشان دهنده توسعه انقلابی بهترین رنگ تاتو فیبروز است. فرمول  رنگ فیبروز سوپ sup  از اکسیدهای آهن قرمز استفاده می کند، در حالی که رنگ سیاه و زرد مصنوعی هستند. نتیجه رنگدانه ای است که به بنفش مایل به خاکستری نامطلوب یا قرمز خالص محو نمی شود.

پس از سال ها تحقیق، رنگ فیبروز سوپ sup  به عنوان نسل چهارم و رنگ فیبروز سوپ super  به عنوان نسل پنجم از فناوری استفاده می کنند که استانداردهای کاملاً جدیدی را تعیین می کند. در اینجا نه تنها ثبات، بلکه طبیعت تمیز رنگ تاتو نیز به چشم می خورد. چشم انداز روشن است: رنگدانه ای کاملاً تمیز مانند یک ویال محلول تزریق داخل وریدی و به اندازه هر رنگدانه ای که تا به امروز شناخته شده است پایدار است. با خرید این رنگ تاتو فی ، نتایج سال ها تحقیق  در مورد بهترین رنگدانه ابرو را خواهید خرید.

رنگ تاتو فیبروز سوپ sup

رنگ فیبروز سوپ sup

رنگ فیبروز سوپ sup

همانطور که قبلا ذکر شد، رنگ زرد کمترین ثبات را دارد، بنابراین زمانی که از روی پوست محو می شود، ابروها ممکن است خاکستری یا قرمز شوند. ثبات یکسان همه رنگدانه‌هایی که رنگ قهوه‌ای را ایجاد می‌کنند. از تغییر رنگ به رنگ ناخواسته تا زمانی که کاملاً محو شود، جلوگیری می‌کند. بسته بندی های مختلف و فرمول خامه تر نیز با رنگدانه های SUPE فرم SUP متفاوت است. این کار کار با محصول را آسان‌تر می‌کند، زیرا رنگدانه بدون دردسر بیرون می‌آید و می‌توان با کنترل بسیار بیشتری دوز مصرف کرد.

چیزی که مشخصه پیگمنت های SUPE است این است که برای گرم تر شدن نیازی به اختلاط اضافی با رنگ های اصلی ندارند. با فرمول جدید SUPE نیازی به افزودن هیچ یک از رنگدانه های اصلی (قرمز، زرد یا سیاه) نیست. این اولین رنگدانه در بازار است که سازنده تضمین می کند که با گذشت زمان در مقایسه با سایه پس از بهبودی تغییر رنگ نمی دهد.

رنگ های فیبروز سوپ SUPE در همان رنگ‌ها و سایه‌های نمودار رنگی فیبروز هستند که قبلاً با موارد SUP توضیح داده شد.

فرمول رنگ تاتو فیبروز سوپ sup 

آنچه فرمول رنگ فیبروز سوپ sup را بسیار خاص می کند این واقعیت است که اکسیدهای آهن و مواد مصنوعی با هم مخلوط می شوند تا بهترین عملکرد را از آنها به دست آورند. فرمول فیبروز sup  از اکسیدهای آهن قرمز استفاده می کند، در حالی که سیاه و زرد مصنوعی هستند. نتیجه رنگدانه ای است که به رنگ بنفش مایل به خاکستری غیرجذاب یا قرمز خالص محو نمی شود. هنگامی که رنگ به پوست تزریق می شود، بلافاصله رنگ گرمی پیدا می کند. 

فرمول بزرگ نمایی نشده و میزان فلزات سنگین در حد مجاز است. کار با رنگدانه های مصنوعی اغلب دشوار است زیرا فرمول آنها بسیار سبک است و تمایل به حرکت در زیر پوست دارد. فرمول SUP به اندازه کافی سنگین است و در آب حل نمی شود، بنابراین استفاده از آن بسیار آسان است و حداکثر دقت ممکن است .

نمودار رنگ تاتو فیبروز سوپ sup

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، هنرمندان میکروبلیدینگ با رنگدانه های قرمز، زرد و سیاه کار می کنند تا طیفی از سایه های قهوه ای را بدست آورند. SUP Brown 2 جهانی ترین سایه رنگدانه است . این قسمت مساوی قرمز، زرد و سیاه است و نقطه شروع یک سایه سفارشی تر در نظر گرفته می شود. رنگ را می توان با افزودن قرمز، زرد یا مشکی تغییر داد و بر اساس آن، رنگ را برای مو بورهای طبیعی، مو قرمزها یا مشتریانی با موهای بسیار تیره تا مشکی تطبیق داد.

افزودن رنگدانه زرد به نام SUP Sunset به ما SUP Brown 1 و SUP Golden Brown را می دهد ، سایه های رنگدانه ای که در بلوندها استفاده می شود. اینها سایه های پایه زرد هستند. افزودن قرمز رنگ پایه قرمز SUP Fox را برای موهای قرمز به ما می دهد. افزودن رنگدانه سیاه به ما یک رنگ پایه مشکی، SUP Brown 3 می دهد که برای مشتریان با موهای تیره مناسب است.

در مورد بهترین رنگدانه های میکروبلیدینگ در حال حاضر، کم و بیش، اینها همه گزینه های رنگی هستند و نمودار رنگ فیبروز سوپ sup همه آنها را خلاصه می کند. علاوه بر این، دستگاه مخلوط کن رنگ فی میکسر راحت ترین ابزار برای مخلوط کردن یکنواخت و سریع رنگدانه ها است.

رنگ تاتو فیبروز سوپر super

رنگ فیبروز سوپر super

رنگ فیبروز سوپر super

هنرمندان فیبروز اهمیت یک فرمول ثابت و در عین حال آسان برای کار با فرمول غیر مغناطیسی را تشخیص می دهند. سری جدید پیگمنت های سوپر فیبروس نتیجه سال ها آزمایش، تخصص، کار سخت و فداکاری از پیشگامان میکروبلیدینگ است.

سری جدید پیگمنت‌های SUPER شامل تمام سایه‌های دوست‌داشتنی مانند PhiBrows Goldenbrown Super ، سایه نمادین مایل به قرمز PhiBrows Fox Super و پرفروش‌ترین PhiBrows Brown 2 Super است. در مجموع ۸ سایه، فرمول منحصر به فرد آنها امکان مخلوط کردن و اصلاح بیشتر را فراهم می کند.

پیشرفت های رنگ تاتو فیبروز سوپر super

فرمول جدید سایه های شناخته شده پایدارتر از همیشه است، به این معنی که هیچ تغییر رنگ غیرجذابی با محو شدن و عدم مهاجرت رنگدانه وجود ندارد، اما بزرگترین پیشرفت این واقعیت است که این تمیزترین فرمول فیبروز است که بدن آن را تشخیص نمی دهد. به عنوان یک ماده خارجی، از این رو ثبات.

پیشرفت دیگری که زندگی هنرمندان فیبروز را بسیار آسان‌تر می‌کند، این واقعیت است که رنگدانه‌ها پس از تزریق به سختی تغییر رنگ می‌دهند، بنابراین نه، دیگر لازم نیست برای اینکه یک هنرمند میکروبلیدینگ باشید، توانایی‌های روانی داشته باشید! این فرمول حتی روی پوست های چرب نیز ماندگار است. آنچه که می بینی همانست که بدست می آوری! این به ویژه برای هنرمندانی که به تازگی شروع به کار کرده اند و تجربه زیادی ندارند مفید خواهد بود.

مشتریان شما از شنیدن این موضوع که با فرمول جدید رنگ فیبروز سوپر  SUPER، زمان بهبودی کوتاه‌تر از همیشه است، هیجان‌زده خواهند شد، بنابراین مجبور نیستند برنامه‌های خود را پس از یک عمل لغو کنند.

چرا رنگ تاتو فیبروز سوپر super را انتخاب کنید؟

با رنگ PhiBrows SUPER Pigments، مشتریان مطمئناً از نتایج راضی خواهند بود. قوام رنگ عالی، طیف گسترده ای از سایه ها که می توانند بیشتر اصلاح شوند، مواد با کیفیت عالی مخلوط شده در یک فرمول مایع انقلابی که کار کردن با آن آسان است، به یک تجربه میکروبلیدینگ لذت بخش برای مشتری و هنرمند کمک می کند. نتایج طولانی مدت شگفت انگیز بسته بندی بازطراحی شده مقداری لوکس را اضافه می کند، از فرمول محافظت می کند و آن را ثابت نگه می دارد.

سخن نهایی درباره رنگ تاتو فی

مشاوره رنگ اولین مرحله قبل از فرآیند واقعی میکروبلیدینگ است. هنگام تطبیق رنگ رنگدانه، مهم است که به خواسته های مشتری خود گوش دهید، اما عوامل دیگری نیز وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

ضخامت اپیدرم مشتری یکی از آنهاست. همان رنگدانه دقیقاً در زیر پوست نازک گرم، اما در پوست ضخیم تر سرد و خاکستری به نظر می رسد.

همچنین، بهتر است رنگ پوست خود را نادیده بگیریم، زیرا رنگ پوست ما در طول سال ها تغییر می کند، بلکه رنگ آن را با موهای طبیعی ابرو هماهنگ کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید
سبد خرید