اگر فکر می کردید هیچ راه درست یا غلطی برای زدن ریمل وجود ندارد، شگفت زده خواهید شد. حقیقت این است که هر شکل چشمی روش متفاوتی برای زدن ریمل می طلبد. وقتی تکنیک را به درستی انجام دهید، مژه های شما می توانند فوراً از حالتی زیبا به خیره کننده تبدیل شوند!

چشم های بسته

چشم های بسته

چشم های بسته

کسانی که چشم‌های بسته دارند، باید روی گوشه بیرونی چشم‌ها تاکید کنند تا درشت‌تر به نظر برسند. پس از استفاده از اولین لایه ریمل، در لایه دوم روی مژه های مرکزی و بیرونی تمرکز کنید تا درخشندگی بیشتری ایجاد کنید. با حرکات زیگزاگ بمالید تا مطمئن شوید که هر مژه به طور یکنواخت پوشش داده شده است.

 

چشم های بزرگ

چشم های بزرگ

برای چشم‌های گشاد، برخلاف آنچه برای چشم‌های بسته پیشنهاد شده است، عمل کنید. بعد از زدن لایه اول روی گوشه داخلی تا وسط پلک در لایه دوم ریمل تمرکز کنید. این توهم را ایجاد می کند که چشم ها نزدیک تر به هم می نشینند. از سایه های تیره تر استفاده کنید زیرا آنها تمرکز را به مرکز صورت شما می آورند. اگر ریمل شما در بین کت ها شروع به توده شدن کرد، از شانه مژه استفاده کنید.

 

چشمهای کلاه دار

پلک کلاه دار می تواند فرم چشم ها را صاف کند، بنابراین تاکید بر مرکز مژه ها باعث ایجاد قد می شود و توهم چشم های درشت تر را ایجاد می کند. با فر کردن مژه‌های خود شروع کنید و سپس ریمل حجم‌دهنده مانند ریمل حجم‌دهنده Lakmé Absolute Flutter Secrets – Black را انتخاب کنید تا مژه‌های خود را بلند کرده و حجم دهید. همچنین برای ایجاد ابعاد از سایه های تیره تر برای این فرم چشم استفاده کنید.

چشم بادامی

خانم‌هایی با این فرم چشم می‌توانند آنطور که می‌خواهند با ریمل بازی کنند زیرا فرم چشمی تقریباً عالی دارند. این فرم چشم حتی زمانی که ریمل بر روی مژه های بالا و پایین زده می شود عالی به نظر می رسد. پس ادامه دهید و مژه های خود را بازی کنید!

 چشم های برجسته

چشم های برجسته

اگر چشم‌های برجسته‌ای دارید و برجسته‌ترین ویژگی صورت شما هستند، بهتر است به راحتی ریمل بزنید. ابتدا مژه ها را فر کنید تا فرم دهید و از ریمل برای افزایش قد استفاده کنید تا بلندی. ریمل را با حرکات زیگزاگ بزنید تا مژه هایی پرپشت تر ایجاد کنید.

سایر روشهای پیشنهادی برای زیبایی مژه ها