تاتو در دوران قاعدگی

آنچه در مورد تاتو یا میکروبلیدینگ ابرو در دوران پریودی باید بدانید؟

اگر تا به حال درد طاقت‌فرسا ناشی از وکس بیکینی را در دوران قاعدگی خود تجربه کرده‌اید، می توانید حدس بزنید که انجام تاتو  یا آرایش دائم در آن زمان از ماه نیز ممکن است درد بسیار بالایی داشته باشد . حق با شماست.  هنگام رزرو وقت برای تاتو یا میکروبلیدینگ، زمان پریود خود را در نظر بگیرید تا درد کمتری را احساس کنید. در ادامه این مطلب همه آنچه که باید درباره  میکروبلیدینگ ، میکروبلیدینگ ابرو یا تاتو در دوران پریودی باید بدانید ارائه شده است.

تاتو در دوران قاعدگی

تاتو در دوران قاعدگی

آیا انجام میکروبلیدینگ در زمان پریودی امکان پذیر است؟

میکروبلیدینگ ابرو در زمان پریودی

میکروبلیدینگ ابرو در زمان پریودی

پریود شما بر روی نتایج میکروبلیدینگ ابرو شما تاثیر نمی گذارد و تاتو نیز تاثیری بر دوره پریود شما نخواهد داشت. به عنوان یک خانم، شما یاد گرفته اید که در برابر ناراحتی های قاعدگی استقامت کنید و به سختی اجازه می دهید در زندگی شما مشکل به وجود آورد. بنابراین، اگر برای زمانبندی انجام تاتو مشکل داشتید، اجازه ندهید عادت ماهانه‌تان دلیل لغو جلسه تاتو باشد. با این حال، اگر می‌توانید بهتر است از تاتو در پریودی اجتناب کنید. در نظر داشته باشید که برای تاتو در دوران بارداری نیز حتما تحقیق و مطالعه کافی انجام دهید و حتما با پزشک خود مشورت کنید.

دلایل انجام ندادن تاتو در دوران پریودی :

  • افزایش حساسیت احتمالی در طول قاعدگی و احساس درد بیشتر، البته می توان با استفاده از انواع پماد بی حسی تاتو با کیفیت بالا درد را کنترل کرد.
  • تضاد با داروهای مسکن مصرف‌شده برای دردهای پریودی

تحمل درد تاتو در پریودی

در طول دوره قاعدگی، سطح هورمون‌های شما تغییر می‌کند و به طور کلی تورم بیشتری در بدن دارید، که می‌تواند باعث کاهش آستانه احساس و در نتیجه درد بیشتر در حین کاری مانند تاتو یا میکروپیگمنتیشن شود. اگر در حال حاضر گرفتگی و ناراحتی دارید، آخرین چیزی که می خواهید این است که درد ناشی از تاتو را به آن اضافه کنید . همچنین به قسمتی از بدن که می خواهید تاتو کنید فکر کنید. اگر این ناحیه به ویژه حساس است، احتمالاً نمی خواهید درد اضافی ناشی از التهاب اوضاع را بدتر کند.

اگر قبلاً تاتو ابرو  یا میکروبلیدینگ کرده اید، در نظر بگیرید که در جلسه قبل چقدر دردی احساس کرده اید و آیا می توانید کمی بیشتر درد را تحمل کنید یا خیر.

چگونه داروها و مکمل های گیاهی بر تاتو تأثیر می گذارد

در حالی که عادت ماهانه شما ممکن است مستقیماً روی تاتو شما تأثیر نداشته باشد، مکمل ها یا داروهایی که می توانید برای سرکوب ناراحتی ناشی از گرفتگی های قاعدگی به خوبی مصرف کنید می توانند . داروهای مسکن بدون نسخه که معمولاً برای دردهای قاعدگی استفاده می‌شوند، مانند ایبوپروفن و ناپروکسن، می‌توانند خون شما را رقیق کرده و توانایی لخته شدن آن را مهار کنند که می‌تواند منجر به خونریزی بیشتر شود. به طور کلی، از هر گونه داروهای رقیق کننده خون شما در حال حاضر را آگاه است، و دکتر خود مشورت کنید قبل از قرار ملاقات تاتو خود را برای راهنمایی در چه حد در پیش برای متوقف کردن مصرف برخی از داروها.

اگر شما را مکمل های گیاهی، مانند درخت چهل سکه بیلوبا، زنجبیل، سیر، آگاه باشید که این نیز می تواند کاهش لخته شدن باشد  و باید در هنگام انجام تاتو اجتناب شود.  علاوه بر این، الکل توانایی رقیق کردن خون را دارد. بنابراین این موارد را به لیست مواردی که قبل یا بعد از انجام تاتو در دوران پریودی از مصرف آن خودداری کنید ، این مورد را نیز اضافه کنید.

انواع تکنیک های تاتو زیبایی

لینک منبع

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید
سبد خرید