آنچه در مورد تاتو در دوران قاعدگی باید بدانید؟

آنچه در این مطلب می خوانید :

آنچه در مورد تاتو در دوران قاعدگی باید بدانید؟

اگر تا به حال درد طاقت‌فرسا ناشی از وکس بیکینی را در دوران قاعدگی خود تجربه کرده‌اید، ممکن است حدس بزنید که انجام تاتو  یا آرایش دائم در آن زمان از ماه نیز ممکن است درد بسیار بالایی داشته باشد . حق با شماست.  هنگام رزرو وقت برای تاتو، چرخه قاعدگی خود را در نظر بگیرید تا درد کمتری را احساس کنید.  در ادامه بخوانید تا بدانید قبل از تاتو در طول یا قبل از قاعدگی چه چیزهایی باید بدانید.

تاتو در دوران قاعدگی

تاتو در دوران قاعدگی

آیا انجام تاتو در دوران قاعدگی امکان پذیر است؟

قاعدگی شما بر روی تاتو شما تاثیر نمی گذارد و تاتو تاثیری بر دوره شما نخواهد داشت . به عنوان یک بزرگسال، شما یاد گرفته اید که در برابر ناراحتی های قاعدگی استقامت کنید و به سختی اجازه می دهید چرخه شما شما را از زندگی کردن باز دارد.  بنابراین، اگر برای زمانبندی انجام تاتو مشکل داشتید، اجازه ندهید عادت ماهانه‌تان دلیل لغو جلسه تاتو باشد. با این حال، اگر می‌توانید از برنامه‌ریزی جلسه تاتو در آن هفته سرنوشت‌ساز اجتناب کنید.

دلایل انجام ندادن تاتو در دوران قاعدگی :

  • افزایش حساسیت احتمالی در طول قاعدگی و احساس درد بیشتر
  • تضاد با داروهای مسکن مصرف‌شده برای دردهای قاعدگی

تحمل درد هنگام قاعدگی

در طول دوره قاعدگی، سطح هورمون‌های شما تغییر می‌کند و به طور کلی تورم بیشتری در بدن دارید، که می‌تواند باعث کاهش آستانه احساس و در نتیجه درد بیشتر در حین کاری مانند تاتو یا میکروپیگمنتیشن شود. اگر در حال حاضر گرفتگی و ناراحتی دارید، آخرین چیزی که می خواهید این است که درد ناشی از تاتو را به آن اضافه کنید . همچنین به قسمتی از بدن که می خواهید تاتو کنید فکر کنید. اگر این ناحیه به ویژه حساس است، احتمالاً نمی خواهید درد اضافی ناشی از التهاب اوضاع را بدتر کند.

اگر قبلاً تاتو کرده اید، در نظر بگیرید که در جلسه قبل چقدر دردی احساس کرده اید و آیا می توانید کمی بیشتر درد را تحمل کنید یا خیر.

چگونه داروها و مکمل های گیاهی بر تاتو تأثیر می گذارد

در حالی که عادت ماهانه شما ممکن است مستقیماً روی تاتو شما تأثیر نداشته باشد، مکمل ها یا داروهایی که می توانید برای سرکوب ناراحتی ناشی از گرفتگی های قاعدگی به خوبی مصرف کنید می توانند . داروهای مسکن بدون نسخه که معمولاً برای دردهای قاعدگی استفاده می‌شوند، مانند ایبوپروفن و ناپروکسن، می‌توانند خون شما را رقیق کرده و توانایی لخته شدن آن را مهار کنند که می‌تواند منجر به خونریزی بیشتر شود. به طور کلی، از هر گونه داروهای رقیق کننده خون شما در حال حاضر را آگاه است، و دکتر خود مشورت کنید قبل از قرار ملاقات تاتو خود را برای راهنمایی در چه حد در پیش برای متوقف کردن مصرف برخی از داروها.

اگر شما را مکمل های گیاهی، مانند درخت چهل سکه بیلوبا، زنجبیل، سیر، آگاه باشید که این نیز می تواند کاهش لخته شدن باشد  و باید در هنگام انجام تاتو اجتناب شود.  علاوه بر این، الکل توانایی رقیق کردن خون را دارد. بنابراین این موارد را به لیست مواردی که قبل یا بعد از انجام تاتو از مصرف آن خودداری کنید ، این مورد را نیز اضافه کنید.

لینک منبع

 

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در pinterest
Pinterest
اشتراک گذاری در vk
VK
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در odnoklassniki
OK
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در reddit
Reddit
اشتراک گذاری در tumblr
Tumblr
اشتراک گذاری در mix
Mix

مطالب پیشنهادی

[html_block id="258"]
منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.