فواید پلاژن تراپی

فواید اصلی پلاژن تراپی عبارتند از:

 • پلاژن تراپی صورت برای لک
 • حجم دهنده پوست صورت/کلاژن سازی

 • به حداقل رساندن ضایعات رنگی مانند ملاسما و لکه های پیری

 • کاهش چین و چروک و خطوط ریز

 • سلولیت / کاهش چربی

 • کانتورینگ پوست صورت

 • سفت کننده و جوان کننده پوست

 • بهبود اسکار آکنه

 • علائم کشش و بهبود اسکار

پلاژن تراپی پوست صورت چگونه انجام می شود؟

 • میکرونیدلینگ به همراه RF بدون درد : میکرو سوزن های فوق ظریف به جای نفوذ مکانیکی دردناک با کمک انرژی RF (فرکانس رادیویی) نرم و بدون درد به پوست نفوذ می کنند.
 • اثر حجمی پوستی : هر میکرو سوزن انرژی RF را مستقیماً به درم می رساند تا تولید طبیعی کلاژن و الاستین را تقویت کند. انرژی الکتریکی اضافی با تحریک افزایش تولید اسید هیالورونیک اثر را افزایش می دهد.
 • حجم دهی هدفمند : میکرو ابلیشن در درم توسط بافت سالم احاطه شده است که روند بهبود طبیعی را تسریع می کند. در نتیجه پوست سفت تر، ضخیم تر و حجیم تر می شود.
پلاژن تراپی پوست صورت

پلاژن تراپی پوست صورت

اهمیت افزودن فرکانس رادیویی به نیدلینگ چیست؟

برای سفت کردن پوست از انرژی فرکانس رادیویی استفاده می کنیم. افزودن فرکانس رادیویی به سوزن، هم اثر سفت کننده و هم جوان کننده را افزایش می دهد. در واقع پلاژن تراپی ترکیبی از این دو درمان است.

هم میکرونیدلینگ و هم فرکانس رادیویی یک پاسخ درمانی را از بدن القا می کنند. نواحی آسیب دیده پیام رسان های شیمیایی به نام فاکتورهای رشد را آزاد می کنند. این فاکتورهای رشد به سلول‌های شفابخش مانند ماکروفاژها، فیبروبلاست‌ها و سلول‌های بنیادی کمک می‌کنند. این سلول ها آسیب را پاک می کنند. آنها همچنین آسیب هایی مانند لکه های پیری و کلاژن قدیمی را ترمیم می کنند. نتیجه جوانسازی پوست است. پلاژن تراپی که ترکیبی از این دو درمان است منجر به پاسخ درمانی بیشتر نسبت به هر دو روش به تنهایی می شود. مثل این است که ۱+۱ را اضافه کرده و به دلیل کاری که با هم انجام می دهند، ۳ می گیرند.

این ترکیب به اثربخشی برخی از لیزرهای تهاجمی بدون توقف و بدون تورم یا ناراحتی نزدیک می شود. دستگاه پلاژن تراپی حتی در مقایسه با سایر دستگاه های سوزن RF بسیار ایمن است. برخی از دستگاه های دیگر می توانند بسیار کم عمق باشند و هیچ فایده ای نداشته باشند. اگر اپراتور خیلی محکم فشار بیاورد، برخی دیگر ممکن است خیلی عمیق شوند و حتی زخمی شوند. دستگاه پلاژن تراپی خودکار است به طوری که فقط با فشار مناسب فعال می شود و شما نمی توانید خیلی محکم فشار دهید . آر اف پوست صورت یکی از ایمن ترین و موثرترین روش های جوانسازی پوست موجود باشد.

جلسه درمانی چقدر طول می کشد ؟

بسته به ناحیه تحت درمان پلاژن تراپی معمولاً حدود ۲۰-۴۰ دقیقه طول می کشد. زخم های ریز حدود ۴ ساعت باز می مانند، بنابراین به شما توصیه می کنیم تا حدود ۴ ساعت چیزی از جمله آرایش را روی صورت خود قرار ندهید. بعد از آن ممکن است یک شبه کمی قرمز شوید، اما استفاده از آرایش خوب است. تورم و کبودی غیرعادی است.

به چند جلسه پلاژن تراپی نیاز دارم؟

ما معمولاً ۶ جلسه پلاژن تراپی را با فاصله ۳ هفته توصیه می کنیم. هر درمان مبتنی بر درمان قبلی است. اولین درمان باعث آزاد شدن پیام رسان های شیمیایی به نام فاکتورهای رشد می شود. سلول های شفابخش ویژه به فاکتورهای رشد پاسخ می دهند و باعث ایجاد پاسخ شفابخش و جوان کننده می شوند.

هنگامی که سلول ها و فاکتورهای رشد از قبل وجود داشته باشند، فاکتور رشد و پاسخ سلولی حتی بیشتر رخ می دهد. بنابراین، جلسات پلاژن تراپی متعدد با فاصله ۱ تا ۲ هفته، نسبت به درمان‌هایی که با فاصله چند هفته یا چند ماه از هم فاصله دارند، پاسخ بیشتری را به دنبال دارد.

چه زمانی از پلاژن تراپی به جای RF استفاده می کنید؟

اگر می خواهیم در یک منطقه بزرگ سفت و صاف کنیم، فرکانس رادیویی بدون سوزن توصیه می شود. اگر تغییرات رنگی یا مشکلات سطحی مانند اسکار یا ترک های پوستی دارید، پلاژن تراپی توصیه می شود.

سفت کردن پوست با پلاژن تراپی چگونه انجام می شود؟

روش سفت کردن پوست سه قطبی Legend با دستگاه جدیدی انجام می شود که از فرکانس رادیویی استفاده می کند، که از گرما برای ایجاد آسیب کنترل شده استفاده می کند تا در پاسخ به گرما، کلاژن سفت شود. بدن ما یک پاسخ ایمنی ایجاد می کند و بافتی که گرم می شود فاکتور رشد تولید می کند. آنها پیام رسان های شیمیایی هستند که سلول های شفابخش را فرا می خوانند. به این ترتیب، پس از تکمیل عمل، بدن جنیفر کلاژن جدیدی می‌سازد که سفت می‌شود و با بالغ شدن، سفت شدن طولانی‌مدت او را نیز به همراه خواهد داشت.

روش Legend بسیار هیجان انگیز است زیرا از انرژی فرکانس رادیویی نسل بعدی برای ایجاد تفاوت واقعی در سفت کردن پوست استفاده می کند. یک چیز عالی دیگر این است که فرکانس رادیویی سه قطبی را با دوربینی جفت می کند که به نظارت بر گرمای ارسالی کمک می کند. دوربین محل گرم شدن پوست را نشان می دهد و به ما امکان می دهد فرکانس را در موثرترین محدوده حفظ کنیم. نکته مهم دیگری که باید به خاطر داشته باشید این است که روش لجند کاملاً ایمن و راحت است، بدون نیاز به دارو، بیمار می تواند بلافاصله پس از عمل به محل کار خود برود. این بدان معناست که مطلقاً هیچ خرابی وجود ندارد!

پلاژن تراپی در چه قسمت‌هایی از بدن انجام خواهد شد؟

رویه Legend در بسیاری از زمینه ها قابل انجام است. صورت، بازوها، پاها، ران ها و ناحیه شکم. پاها در واقع یکی از مناطق هیجان انگیز هستند زیرا این روش به از بین بردن سلولیت نیز کمک می کند. یک مطالعه نشان می دهد که ۸۹ درصد از بیماران سلولیتی به فرکانس رادیویی سه قطبی پاسخ مثبت می دهند.

جنیفر، بیمار دکتر جانسون، می‌گوید که این روش مانند یک ماساژ گرم احساس خوبی دارد. او دو بچه داشت، اخیراً وزن کم کرده، ورزش می کند و غذای سالمی می خورد، اما پوست شلی دارد که می خواهد از شر آن خلاص شود. این اولین روش او است، اما دکتر جانسون می گوید که فوراً می تواند نتایج را ببیند و نتایج نهایی او پس از حدود شش ماه قابل مشاهده خواهد بود. در ناحیه شکم، اکثر بیماران حدود یک و نیم اینچ از دست می‌دهند، بنابراین سایز دور کمرشان پایین می‌آید و روی ران‌ها، اکثر بیماران فقط به دلیل سفت شدن پوست حدود نیم اینچ از دست می‌دهند.

یک ویژه فوق العاده برای فوریه وجود دارد، روش Legend 50٪ تخفیف برای کل دوره ۸ درمان دارد!

معایب پلاژن تراپی
پلاژن تراپی صورت برای لک چیست