کامپوزیت کازمودنت آمریکا

کامپوزیت کازمودنت یا کازمادنت آمریکا cosmedent

کامپوزیت کازمودنت آمریکا ( Cosmedent- Renamel Microhybrid superbrite ) که به آن کامپوزیت کازمادنت نیز گفته می شود. یکی از بهترین انتخاب های دندانپزشکان برجسته در سراسر جهان برای زیبایی دندان است. این کامپوزیت Renamel Microfill زیبایی را با ثبات رنگ طولانی مدت و مقاومت در برابر سایش ترکیب می کند. این تنها کامپوزیتی است که به درستی رنگدانه شده است و فقط با مقدار مناسبی از کدورت، شفافیت و فلورسانس برای تقلید از سطح مینای دندان استفاده می شود.

کامپوزیت میکروفیل سوپربرایت قابل استفاده برای کسانی که علاقه مند به داشتن دندان های سفید و هالیوودی هستند.کازمودنت ماده رزین کامپوزیت زیبایی است که می توانید در هر جایی که می خواهید جایگزین مینای دندان شوید استفاده شود. درست مانند مینای طبیعی، کامپوزیت دندانی Renamel Microfill بهترین پولیش، ثبات رنگ طولانی مدت و شفافیت طبیعی را به شما می دهد.

اگر قصد دارید بدانید در کدام یک از کلینیک ها از این مواد استفاده می شود روی لینک بهترین مرکز کامپوزیت دندان در تهران کلیک کنید.

رنگ بندی کامپوزیت کازمودنت

رنگ بندی کامپوزیت کازمودنت

رنگ بندی کامپوزیت کازمودنت

این محصول رنگ های متنوعی دارد که کد بهترین رنگ های این محصول SB1 ، SB2 و SB3  می باشد.

مزایای کامپوزیت کازمودنت

  • مقاومت درازمدت در برابر سایش
  • ثبات کامل رنگ در طول زمان دارد
  • این کامپوزیت ویژگی های طبیعی دندان را تقلید کند
  • جلادهنده – درخشندگی دندان در طولانی مدت
  • در برابر تجمع لکه و پلاک مقاوم است
  • طبیعی ترین رنگ شفاف در تمام کامپوزیت ها

موارد مصرف

  • ونیرهای کامپوزیت قدامی مستقیم
  •  ترمیم دندان های قدامی و ونیرهای کامپوزیتی
  • با این کامپوزت دندان های قدامی را تغییر شکل دهید، بلند کنید و به صورت ترمیمی تغییر شکل دهید.

قیمت کامپوزیت کازمودنت آمریکا

این محصول کشور آمریکا است و به خاطر نوسان قیمت دلار قیمت ثابتی ندارد و در مراکز مختلف با قیمت های متفاوتی عرضه می شود. در حال حاضر مرکز دندانپزشکی ایران ونیر با واردات مستقیم این محصول توانسته است با کمترین قیمت این کامپوزیت را برای افرادی که قصد انجام کامپوزیت دندان را دارند با قیمت ۱۲۰۰۰۰۰ تومان  در خرداد ۱۴۰۱ عرضه نماید . کلیه هموطنان عزیز که قصد انجام کامپوزیت دندان با استفاده از برند کازمادنت آمریکا را دارند می توانند جهت مشاوره با شماره ۰۹۱۰۶۲۱۳۶۹۵ تماس حاصل فرمایند.

 

اگر قصد دریافت خدمات دندانپزشکی را دارید پیشنهاد می شود پیشنهاد می شود مطلب بهترین مرکز دندانپزشکی تهران در سال ۱۴۰۱ را مطالعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید