کامپوزیت سارمکو

کامپوزیت سارمکو سوئیس

کامپوزیت سارمکو سوئیس یکی از پرطرفدارترین کامپوزیت های دنیا است. ترمبم دندان نه تنها باید ظاهری زیبا و ماندگار داشته باشد، بلکه باید به خوبی با بدن انسان سازگار باشد. محصولات سارمکو بیشترین سازگاری را با بدن انسان دارند. به همین دلیل مورد علاقه اکثر دندانپزشکان هستند.

محصولات سارمکو از مواد بدون TEGDMA و HEMA تشکیل شده است. این مونومرها از جمله موادی هستند که در گروه متاکریلات ها (متیل-) بیشترین احتمال ایجاد حساسیت را دارند. یکی از بهترین مزایای کامپوزیت سارمکو این است که حاوی مواد TEGDMA و HEMA نیست، و این یک ویژگی بسیار عالی برای بیمارانی است که به این مواد حساسیت دارند.

کامپوزیت سارمکو از بهترین برندهای کامپوزیت است که در حال حاضر در مراکز معتبر و همچنین ایران ونیر به عنوان بهترین مرکز کامپوزیت دندان در تهران استفاده می شود.

کیفیت کامپوزیت سارمکو

کامپوزیت سارمکو نه تنها برای درمان در ناحیه قدامی و خلفی همه طبقات از I تا V مناسب است، بلکه می تواند برای تکنیک غیر مستقیم نیز استفاده شود. از ویژگی‌های کامپوزیت سارمکو می‌توان به عدم چسبندگی به قلم، عدم ایجاد حساسیت پس از درمان، ماندگاری رنگ بالا و شکل‌پذیری آسان اشاره کرد.

  • مناسب برای ترمیم پوسیدگی های کلاس I تا V
  • قابلیت پولیش پذیری آسان و درخشش عالی
  • حداقل انقباض حجمی (۲٫۲vol%)
  • بدون ایجاد حساسیت
  • هیدروفوبیک(حداقل جذب آب)
  • مقاومت آن در برابر نور یونیت بیش از ۷ دقیقه در۱۱۰۰۰ لوکس است
  • به وضوح فاقد مونومرهای آزاد سمی TEGDMA و HEMA است
  • ثابت شده است که تنش انقباضی بسیار کم دارد
  • تعداد زیادی رنگ زنده و پایدار برای زیبایی شناسی کامل
  • انعطاف پذیر هنگام طراحی

قیمت کامپوزیت سارمکو سوئیس

قیمت هر واحد کامپوزیت سارمکو

قیمت هر واحد کامپوزیت سارمکو

قیمت کامپوزیت سارمکو بر اساس رنگ بندی و همچنین قیمت روز دلار محاسبه می شود.

رنگ کامپوزیت سارمکو

کامپوزیت سارمکو در رنگ یندی های طبیعی با کد های -SW++ , SW+ , SW , SW موجود است.

سوالات متداول درباره کامپوزیت سارمکو

آیا محصولات سارمکو حاوی هگزا اتیل سلولز، هگزا متیل سلولز یا تالک هستند؟

هیچ یک از محصولات SAREMCO حاوی هگزا اتیل سلولز، هگزا متیل سلولز یا تالک نیستند. محصولات SAREMCO همچنین فاقد پاراستامول، دیکلوفناک یا اسید استیل سالیسیلیک (ASA) هستند.

آیا کامپوزیت سارمکو حاوی مواد بیسفنول A (BPA) هستند؟

بیسفنول A (BPA) یک مشکل در صنعت دندانپزشکی است زیرا ماده اولیه برای تولید BisGMA و همچنین BisGMA اتوکسیله است. BisGMA یکی از رایج ترین مواد خام یا مونومرهای مورد استفاده در مواد کامپوزیت پرکننده دندان است. در طول تولید، BisGMA از بیسفنول در یک فرآیند ۲ مرحله ای ساخته می شود (این امر در مورد BisGMA اتوکسیله نیز صدق می کند). در چنین فرآیندی، وجود آثاری از مواد اولیه در محصول نهایی اجتناب ناپذیر است. بنابراین نمی‌توانیم بگوییم که محصولات سارمکو عاری از این ماده هستند. فقط می‌توانیم با وجدان راحت بگوییم که حداکثر غلظت بیسفنول A زیر حد تشخیص تحلیلی در مواد خام کامپوزیت سارمکو وجود دارد.

آیا مواد کامپوزیت سارمکو از نظر تاثیر بر سیستم عصبی غدد درون ریز آزمایش شده است؟

نه مستقیم. گروه‌های تحقیقاتی روی این موضوع کار می‌کنند، که به موجب آن هیچ تأثیر مرتبطی از طریق کامپوزیت‌های پرکننده دندان هنوز شناسایی نشده است. فرآیندهای تخریب/تجزیه متابولیک مونومرها در بدن پستانداران (خوکچه هندی) قبلاً بررسی شده‌اند، به موجب آن همه محصولات میانی دقیقاً اعلام/تعیین نشده‌اند. با این حال، نشان داده شد که بیشتر مونومرها بعداً از طریق ادرار یا تنفس (CO2) دفع می‌شوند. بیسفنول A به عنوان یک مختل کننده غدد درون ریز شناخته می شود، بنابراین همه مواد خامی که ممکن است حاوی بیسفنول A باشند بررسی می شوند. از این مواد خام فقط در صورتی استفاده می شود که شواهدی از محتوای بیسفنول A وجود نداشته باشد (محتوای کمتر از ۰٫۵ پی پی ام).

آیا محصولات شرکت سارمکو حاوی سولفات باریم هستند؟

سولفات باریم قبلا به عنوان ماده کنتراست اشعه ایکس در مواد دندانپزشکی استفاده می شد. کلیه محصولات سارمکو از جمله کامپوزیت های آن فاقد سولفات باریم هستند.

آیا کامپوزیت سارمکو حاوی آلمینیوم است؟

به مقدار بسیار یک سیلیکات آلومینیوم باریم بور در کامپوزیت els، els flow، apt composite، apt flow به عنوان یک پرکننده بی اثر وجود دارد. این ماده سالهاست که در مواد کامپوزیتی پرکننده دندان استفاده می شود و به طور کلی نامحلول در نظر گرفته می شود، یعنی تنها با تلاش تحلیلی قابل توجه می توان ردپای آلومینیوم را تشخیص داد.

آیا محصولات برند سارمکو حاوی نیکل هستند؟

محصولات برند سارمکو فاقد هرگونه نیکل هستند.

آیا کامپوزیت سارمکو یک نانو کامپوزیت است؟

بله این محصول جزو کامپوزیت های میکرو هیبریدی است. اگر این محصولات دارای اندازه ذرات کمتر از ۱۰۰ نانومتر باشند، مواد به عنوان نانو کامپوزیت توصیف می شوند. در کامپوزیت های میکرو هیبریدی محبوب، پرکننده هایی فرآوری می شوند که دارای اندازه ذرات تقریباً هستند. ۷۰۰ نانومتر از جنبه فناوری تولید، با این حال، مقدار کمی از اندازه ذرات در اینجا وجود دارد که کمتر از ۱۰۰ نانومتر است. در حال حاضر فرض بر این است که این نسبت ها در مقیاس نانو به طور محکم در پلیمر وجود دارند و بنابراین نمی توانند به داخل بدنه نفوذ کنند.

اگر تمایل دارید که بدانید در کدامیک از کلینیکها از این مواد استفاده می شود، می توانید روی لینک بهترین مرکز دندانپزشکی تهران کلیک کنید.

مشاهده این محصول در سایت شرکت سارمکو:
saremco.ch

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید
سبد خرید