کرم زینک اکساید برای سفید کردن پوست صورت

کرم زینک اکساید برای سفید کردن پوست صورت

کرم زینک اکساید اولین محصول مراقبت از پوست است به ذهن ما خطور می کند. زیرا فقط مقدار کمی از کرم زینک اکساید برای سفید کردن پوست صورت برای ترمیم تک تک سلول های پوست شما استفاده می شود. خواص قدرتمند و در عین حال موثر زینک اکساید، آن را در بین محصولات زیبایی بی نظیر کرده است. از این کرم بعد از میکرونیدلینگ پوست صورت و همچنین سایر اقدامات درمانی مانند فیلینگز نیز استفاده می شود.

 

آشنایی با کرم زینک اکساید برای سفید کردن پوست صورت

زینک اکساید یک کرم ضد آفتاب شیمیایی است که بر خلاف سایر ضدآفتاب هایی است که از مواد مضر برای جذب اشعه UVB استفاده می کنند. روی لایه بیرونی پوست شما می نشیند و به عنوان یک مانع قدرتمند در پوست عمل می کند. در حالی که فواید زیادی برای سفید کردن پوست دارد، بسیاری از زنان از آن اجتناب می‌کنند، زیرا باعث سفید شدن پوست می‌شود. با این حال، بافت زینک اکساید به آسانی در دهه گذشته بهبود یافته است.

کرم زینک اکساید برای سفید کردن پوست صورت چیزی فراتر از یک کرم ضد آفتاب است

کرم زینک اکساید یک محصول است که سد پوست را ترمیم می کند و سوختگی های جزئی را التیام می بخشد. فرمولاسیون ملایمی که دارد، آن را برای هر نوع پوستی ایده آل می کند. چه پوست خشک، چه پوست حساس یا پوست مستعد آکنه داشته باشید، زینک اکساید برای کاهش لکه های تیره، بافت ناهموار، هایپرپیگمانتاسیون، تولید سبوم و آکنه بیش از حد ضروری است.

فواید کرم زینک اکساید برای سفید کردن پوست صورت

زینک اکساید اگر به صورت موضعی استفاده شود فواید مختلفی برای سفید شدن پوست دارد.

 از پوست در برابر اشعه ماوراء بنفش محافظت می کند

ماده معدنی، زینک اکساید یک ماده ایمن برای سفید کردن پوست است. از پوست در برابر اثرات مضر قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش مانند رنگ کدر، بافت ناهموار و هایپرپیگمانتاسیون محافظت می کند.

اشعه ماوراء بنفش روند پیری را سرعت می بخشد و به بافت های پوست آسیب می رساند. علاوه بر این، خطر ابتلا به سرطان پوست را نیز افزایش می دهد. با این حال، زینک اکساید از پوست شما در برابر آسیب شدید سلولی محافظت می کند.

درمان جوش و سوختگی

گاهی جوش ها و سوختگی های روی بدن و صورت ما پوست را تیره می کند. اما کتابخانه ملی پزشکی ایالات متحده پیشنهاد می کند که کرم زینک اکساید می تواند پوست سالم را بازیابی کند. برای درمان تحریکات پوستی، روزاسه، التهاب و غیره به شدت توصیه می شود.

لکه های تیره را درمان می کند

کرم زینک اکسید همیشه باید بخشی از رژیم مراقبت از پوست شما باشد زیرا پوست شما را سفید می کند و ملاسما و لکه های تیره را التیام می بخشد. یک کرم ضد آفتاب با طیف وسیع با اکسید روی می تواند به جلوگیری از تیره شدن پوست کمک کند. اما شما باید آن را به صورت مداوم و هر روز استفاده کنید، حتی اگر آفتاب نباشد و باران ببارد.

 

 اسکارهای تیره آکنه را التیام می بخشد

علاوه بر التیام آکنه فعال، کرم زینک اکساید می تواند برای درمان لک صورت باقی مانده از بیماری های التهابی پوست استفاده شود. استفاده از زینک اکساید به طور قطع باعث کاهش تولید ندول، کیست و سفید کردن می شود.

علاوه بر این، به دلیل کاهش ظاهر لکه های پوستی مشهور است. به طور خلاصه، به دلیل سهولت در التهاب و تحریک پوست، جوش را از بین می برد و روشن کننده پوست است.

نتیجه

هنگامی که ما از پوست خود به درستی مراقبت می کنیم، برای سال های آینده پوست روشن، سفید و سالم می شود. به خاطر داشته باشید که اکسید روی یک عنصر قدرتمند برای دور نگه داشتن سموم پوست است. تقریباً غیرممکن است که رنگ پوست خود را بدون استفاده از اکسید زینک برای روند بهبودی بازیابی کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید
سبد خرید