خرید ماسک ورقه ای

برای خرید ماسک ورقه ای مناسب نوع پوست خود چه نکاتی را درنظر بگیریم؟

هنگامی که پس از یک روز طولانی و خسته کننده به استراحت فکر می کنیم، اولین فکری که به ذهنمان خطور می کند این است که اسلحه های بزرگ را بیرون بیاوریم، ماسک های ورقه ای محبوب ما AKA. صرف فکر استفاده از ماسک مملو از سرم روی صورت، حواس ما را آرام می کند *آه شاد*. اگر ما را احساس می کنید، بگویید “بله”.

دوستدار زیبایی یا نه، شرط می‌بندیم که حتماً نام ماسک‌های ورقه‌ای را شنیده‌اید. در حالی که این ماده اصلی K-beauty مدتی است که وجود داشته است، بسیاری از فواید دقیق استفاده از ماسک های ورقه ای یا نحوه انتخاب ماسک مناسب برای نوع پوست خود اطلاعی ندارند. بنابراین، ما این وظیفه را بر عهده گرفتیم که به شما کمک کنیم. در ادامه بخوانید تا فواید استفاده از ماسک های ورقه ای و نحوه انتخاب ماسک مناسب را بر اساس نوع پوستتان فهرست کنیم.

چرا ماسک ورقه ای مکمل خوبی برای روتین مراقبت از پوست شما در شب است

ماسک مراقبت ازپوست

ماسک مراقبت ازپوست

یکی از ساده‌ترین و مؤثرترین راه‌ها برای افزایش سریع رطوبت و ویتامین‌ها به پوست، استفاده از ماسک ورقه‌ای است. هر زمان که می خواهید پوستی کدر و خسته را احیا کنید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک ماسک ورقه ای قرار دهید. بنابراین، مهم است که یک ماسک ورقه ای را به برنامه روزانه خود اضافه کنید تا پوست خود را سالم، هیدراته و شفاف نگه دارید.

در حالی که می‌توانید در هر زمانی از روز از ماسک ورقه‌ای استفاده کنید، افزودن ماسک ورقه‌ای به روتین مراقبت از پوست در شب می‌تواند بسیار مفید باشد. می خواهید بدانید چگونه؟ به پایین اسکرول کنید تا متوجه شوید.

 

ماسک های ورقه ای آرام بخش هستند

ماسک های ورقه ای آرامش بخش

پس از یک روز طولانی و خسته کننده، زمانی که نمی خواهید از یک روال مراقبت از پوست پیروی کنید، قرار دادن ماسک می تواند همان چیزی باشد که پوست شما به آن نیاز دارد. فورا بدن، ذهن شما را آرام می کند و پوست شما را فورا شاداب و جوان می کند. ماسک ورقه ای مانند ماسک ورقه ای مغذی پوند با ویتامین E و آووکادوی ۱۰۰% طبیعی ، حاوی خواص ویتامین E و آووکادو است که فوراً پوست شما را تغذیه کرده و آن را نرم و لطیف می کند.

 

مواد تشکیل دهنده بهتر عمل می کنند

ماسک ورقه ای شب

در اینجا یکی دیگر از مزایای افزودن ماسک های ورقه ای به روتین مراقبت از پوست شبانه شما وجود دارد – مواد تشکیل دهنده بهتر عمل می کنند. استفاده از ماسک ورقه ای در طول روز به این معنی است که سرم ماسک را ظرف یک یا دو ساعت می شویید. اگر بیرون بروید، به دلیل قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش خشن، مواد موثره کمتری خواهند داشت. در شب، زمانی که بدن در حالت استراحت است و پوست به حالت ترمیم می رود، مواد تشکیل دهنده به روند ترمیم کمک می کنند و اطمینان حاصل می کنند که پوست شما از تمام مزایای آن برخوردار می شود.

 

با پوستی سالم از خواب بیدار می شوید

در شب پوست شما عاری از آرایش و سایر محصولاتی است که در روز می پوشید. هنگامی که ماسک ورقه ای را در شب روی پوست تمیز استفاده می کنید، مواد به سرعت جذب می شوند. از آنجایی که مواد در تمام طول شب روی پوست باقی می مانند، زمان کافی برای کار به آن ها می دهد. وقتی صبح از خواب بیدار می شوید، پوست شما با به نظر رسیدن سالم و حجیم از شما تشکر می کند. به دنبال ماسک ورقه‌ای پرپشت مانند ماسک ورقه‌ای جوان‌کننده Ponds با ویتامین A و گوجه‌فرنگی ۱۰۰% طبیعی باشید . این ماسک بدون الکل و پارابن برای انواع پوست مناسب است زیرا حاوی مواد شیمیایی خشن نیست، فقط عصاره گوجه فرنگی خالص و ویتامین A دارد.

مزایای استفاده از ماسک های ورقه ای چیست؟

ماسک‌های ورقه‌ای برای پوست بسیار مفید هستند، زیرا به ایجاد تعادل مناسب بین مراقبت از پوست و مراقبت از پوست کمک می‌کنند. لذت بردن از پوست با ماسک ورقه‌ای یکی از ساده‌ترین راه‌ها است، و ممکن است اضافه کنیم، سریع‌ترین راه برای آبرسانی و تغذیه پوست‌تان. آنها از فیبر ساخته شده اند و سرشار از سرم مرطوب کننده هستند و متناسب با خطوط صورت شما هستند. سرم‌های مورد استفاده معمولاً با غلظت بالایی از مواد قوی ساخته می‌شوند که به رفع نگرانی‌های پوستی مانند تیرگی، پیری و غیره کمک می‌کنند. ماسک تزریق شده با سرم پوست شما را هیدراته، مرطوب و عمیقا تغذیه می‌کند، منهای آشفتگی‌هایی که با ماسک‌های DIY به وجود می‌آیند.

مزایای استفاده از ماسک های ورقه ای

مزایای استفاده از ماسک های ورقه ای

 

چگونه برای انتخاب ماسک ورقه ای مناسب نوع پوست خود اقدام کنیم؟

انتخاب ماسک ورقه ای مناسب نوع پوست

انتخاب ماسک ورقه ای مناسب نوع پوست

در حال حاضر، در اینجا کمی روی حیله و تزویر می آید. بازار مملو از گزینه های مختلف است، اما شما باید آنهایی را انتخاب کنید که واقعاً برای نوع پوست شما مناسب هستند. نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید؟ ما پشت شما را گرفته ایم در اینجا لیستی از بهترین ماسک های ورقه ای برای هر نوع پوست آورده شده است.

ماسک مناسب پوست خشک

ماسک مناسب پوست خشک

ماسک مناسب پوست خشک

پوست خشک: پوست خشک و پوسته پوسته نیاز به دوز بیشتری از رطوبت دارد و توصیه می کنیم برای این کار از ماسک مرطوب کننده پوندز با ویتامین B3 و آب نارگیل ۱۰۰% طبیعی استفاده کنید. آب نارگیل به آبرسانی پوست شما کمک می کند، در حالی که ویتامین B3 به پوست شما درخشندگی شبنم می بخشد. این ماسک از نظر پوست تست شده است و فاقد الکل و پارابن است که می تواند به پوست شما آسیب برساند یا آن را خشک کند. یک محصول ضروری برای پوست های تشنه یا خشک

ماسک مناسب پوست معمولی

ماسک مناسب پوست معمولی

پوست معمولی: اگر فکر می‌کنید پوستتان خشک و کدر است، وقت آن رسیده است که یک بسته ماسک ورقه‌ای خوب و مغذی مانند ماسک ورقه‌ای لاکمه و براق کیوی را پاره کنید. عصاره کیوی واقعی موجود در این ماسک پوست شما را مرطوب و آبرسانی می کند. ویتامین C موجود در کیوی خاصیت ارتجاعی پوست شما را بهبود می بخشد. انتخابی عالی برای پوستی که نیاز به برداشتن سریع دارد.

ماسک زغال

پوست چرب: تولید بیش از حد سبوم باعث بی خوابی شما می شود؟ نه زمانی که ماسک ورقه سم‌زدایی Pond’s با ویتامین B6 100% ذغال بامبو طبیعی را در زرادخانه خود دارید. این ماسک ورقه ای تست شده از نظر پوست دارای ویتامین B6 است که به کنترل چربی کمک می کند و پوستی سالم به شما می دهد. زغال چوب بامبو موجود در آن به عمق منافذ می رسد و به از بین بردن آلودگی ها و آلودگی ها کمک می کند و پوستی شفاف، درخشان و سم زدایی را برای شما به ارمغان می آورد.

ماسک مناسب پوست حساس

ماسک مناسب پوست مختلط

ماسک مناسب پوست مختلط

 

پوست حساس: وقتی محصولی را برای پوست حساس انتخاب می کنید، باید محصولی را انتخاب کنید که بدون مواد نامطلوب فرموله شده باشد. به همین دلیل است که پیشنهاد می کنیم به سراغ ماسک تسکین دهنده جو دوسر سنت آیوز بروید . بلغور جو دوسر موجود در این ماسک پوست کدر شما را پاک می کند، در حالی که عسل آن را تسکین می دهد تا نرم و لطیف شود. این ماسک از نظر پوست تست شده، فاقد پارابن است و برای پوست حساس شما بی خطر است.

ماسک مناسب پوست مختلط

ماسک مناسب پوست مختلط

پوست مختلط : انتخاب ماسک برای پوست مختلط می تواند مشکل باشد، اما ماسک ورقه ای روشن کننده پوند با ویتامین C و آناناس ۱۰۰% طبیعی، تمام نیازهای پوست شما را با T منطبق می کند. فرموله شده با خوبی ویتامین C (در جهت کاهش لکه های تیره عمل می کند. روشن کننده پوست) و عصاره آناناس (علامت های آکنه را کمتر نمایان می کند) اگر می خواهید پوستی روشن تر و درخشان تر دارید، این یکی باید مورد استفاده شما باشد.

ماسک مناسب پوست های کدر

ماسک مناسب پوست های کدر

ماسک مناسب پوست های کدر

آیا پوست شما فاقد درخشندگی و درخشندگی است؟ این می تواند یک خراب کننده خلق و خوی واقعی باشد، به خصوص زمانی که نگاهی اجمالی به چهره کسل کننده و خسته خود در آینه می بینید. اما، دیگر نه. پوست خود را با ماسک ورقه انار رژگونه و درخشان لاکمه  که کمتر از یک صورت میوه ای شاداب کننده نیست. فرموله شده با عصاره انار خالص، گلیسیرین و اسید هیالورونیک، این ماسک طراوت به پوست شما طراوت و درخشندگی میوه می بخشد. آیا اشاره کردیم که بوی بسیار خوشمزه ای هم دارد؟

ماسک مناسب جوانسازی پوست

ماسک مناسب جوانسازی پوست

ماسک مناسب جوانسازی پوست

اگر نگرانی اصلی پوست شما شامل بی‌درخشی و پیری پوست است، پس روی ناز کردن خود با ماسکی که مخصوصاً با پیری مبارزه می‌کند، تمرکز کنید. سعی کنید تالاب جوان ماسک حجم دهنده ورق با ویتامین A و ۱۰۰٪ گوجه فرنگی طبیعی ، یک پارابن و فاقد الکل است که نه تنها روشن کردن صورت خود را، اما آن را می دهد بافت چاق و چله و محکم است. هم ویتامین A و هم گوجه فرنگی باعث تحریک تولید کلاژن می شوند و همچنین خواص جوانسازی پوست بالایی دارند.

https://www.bebeautiful.in/all-things-skin/products/5-common-sheet-mask-questions-answered

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید
سبد خرید