ریموور تاتو رجووی یا پاک کننده تاتو رجووی

ریموور تاتو رجووی یا پاک کننده تاتو رجووی

ریموور تاتو رجووی یک محصول منحصربفرد برای پاک کردن تاتو ابرو برای حذف کامل رنگدانه های جوهر تاتو از بدن شما است. این روش بیش از ده سال به طور گسترده مورد تحقیق، توسعه و آزمایش قرار گرفت و در حال حاضر بیش از هفت سال است که در جهان استفاده می شود.

پاک کننده تاتو رجووی با استفاده از دستگاه تاتو یا دستگاه میکروپیگمنتیشن را انجام می‌شود. بنابراین، این روش را فقط می توان توسط تاتوکار آموزش دیده یا آرایشگر دائمی انجام داد.

ریموور تاتو رجووی به طور ویژه طراحی شده است تا با جوهر اصلی تاتو مخلوط شود و استفاده شود. سپس با دستگاه وارد پوست شده و رنگ تاتو قدیمی را از پوست خارج می کند. برای پاک کردن کامل تاتو یا آرایش دائم ، معمولاً به بیش از یک بار درمان نیاز است. در پایان دوره درمان، پوست در طی چند ماه به حالت طبیعی خود باز می گردد.

مقایسه ریموور تاتو رجووی با روشهای دیگر

پاک کردن خالکوبی با ریموور تاتو رجووی ، در مقایسه با سایر روش های پاک کردن تاتو فواید فراوانی دارد . این روش نسبت به سایر روش های دیگر درد بسیار کمتری دارد و دوره درمان آن بسیار سریعتر و موثرتر از حذف لیزر است. علاوه بر این، این روش ها نیازی به دوری از نور مستقیم خورشید ندارند (کاری باید بعد از عمل با لیزر انجام شود)، و مراقبتهای بعدی آن نسبتاً ساده است.

پاک کننده تاتو رجووی برای پاک کردن تاتو قدیمی و آرایش دائمی بسیاری از نقاط بدن مناسب و موثر است. نواحی حساس نزدیک چشم یا مناطقی که رطوبت بالا ممکن است نیاز به مراقبت های بعدی خاص داشته باشد. درمان انتخابی رنگ نیست (برخلاف لیزر) و روی همه رنگدانه های رنگی یکسان عمل می کند.

بسیار مهم است که چه کسی با ریموور تاتو رجووی  خالکوبی ها را پاک میکند .  استفاده از پاک کننده تاتو رجووی را با هر روش دیگری برای پاک کردن خالکوبی متفاوت است.

نکات ضروری درباره پاک کننده تاتو رجووی

  • این روش را فقط می توان توسط متخصص خالکوبی آموزش دیده یا آرایش دائم انجام داد.
  • پاک کننده تاتو رجووی یک درمان خانگی برای پاک کردن تاتو شما نیست.
  • ریموور رجووی یک خال کوبی پوششی به رنگ پوست نیست.
  • این روش یک درمان محو کننده مبتنی بر اسید یا سفید کننده نیست.
  • ریموو تاتو با رجووی یک روش پزشکی یا جراحی نیست.

چرا پاک کردن خالکوبی با رجووی موثرتر و کم‌هزینه‌تر است؟

ریموور تاتو رجووی درست مانند یک کرم است و مانند یک خالکوبی اجرا می شود. بنابراین، رجووی باید توسط یک متخصص آموزش دیده اداره شود. اگر ریموور تاتو رجووی توسط یک تکنسین آموزش ندیده یا نیمه آموزش دیده اجرا شود، نتایج ممکن است رضایت بخش و ضعیف باشد.

به طور کلی کرم پاک کننده تاتو رجووی به پوست تزریق می شود. بعداً، کرم با جوهر خالکوبی و بدنه می‌پیوندد و سپس هم کرم و هم جوهر را از پوست توسط دستگاه خارج می شود. در نتیجه، پس از یک دوره زمانی حدوداً ۲ هفته ای، یک پوسته تشکیل می شود. در واقع، بیمار باید به ۳ تا ۴ مرتبه تکرار این عمل نیاز داشته باشد تا کل عمل را در ۲ تا ۳ ماه انجام دهد.

از جمله مزایای پاک کننده تاتو رجووی این است که سریعتر و ارزان تر است و جای زخم کمتر و سایر عوارض جانبی دارد. میزان موفقیت نیز بسیار بالاتر است. علاوه بر این، این روش نسبت به لیزر درمانی برای برداشتن خالکوبی درد کمتری دارد، ارزان تر و راحت تر است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید
سبد خرید