دستگاه میکسر رنگ فی

دستگاه میکسر رنگ تاتو فی یا مخلوط کننده رنگ تاتو فیبروز

این دستگاه برای مخلوط کردن رنگدانه ها برای خدمات میکروبلیدینگ ابرو استفاده می شود. دستگاه میکسر رنگ فی یا فیبروز ساخته شده از پلاستیک و فلز. سبک و کارآمد. همراه با میله های مخلوط کننده رنگ اضافی است . دستگاه مخلوط کننده رنگ فیبروز با باتری کار می کند. یک ابزار ساده و موثر برای آماده شدن برای هر نوع تاتو است . رنگ مناسب را دریافت کنید.
  • کارآمد
  • حتی مخلوط کردن رنگدانه ها
  • با ۲ باتری AA 1.5 ولت کار می کند
  • همراه با ۵ چوب مخلوط کن
  • ساخته شده از پلاستیک و فلز
  • سبک وزن

دستگاه میکسررنگ فیبروز از پلاستیک و فلز ساخته شده است. این دستگاه بیش از حد گرم نمی شود. و کاملاً بادوام است. یک ابزار کاملا اقتصادی با ۲ باتری AA 1.5 ولت کار می کند. با استفاده از این دستگاه ماندگاری انواع تاتو ابرو می تواند داشته باشد بسیار بیشتر از حالت عادی باشد.

دستگاه میکسر رنگ فی برای هر همه روش های تاتو لازم است. با این دستگاه رنگدانه ها را به راحتی مخلوط کنید. سریع انجامش بده دستگاه کارآمد است. مخلوط کردن رنگدانه ها فقط چند ثانیه طول می کشد. کوچک، قابل حمل و سبک است. همیشه برای کار آماده است. ابزاری شگفت انگیز برای کاهش زمان بین دو جلسه تاتو. کارایی شما را افزایش می دهد زیرا مدت زمان خدمات را کاهش می دهد. کاملاً روی مشتری تمرکز کنید. آماده سازی خود را تسریع کنید. البته بدون افت کیفیت.

ویژگیهای دستگاه مخلوط کننده رنگ فی یا فیبروز

دستگاه مخلوط کننده رنگ فی یا فیبروز

دستگاه مخلوط کننده رنگ فی یا فیبروز

میکسر رنگدانه سبک، بادوام و شارژ ساده، ابزار آماده سازی نهایی است. برای مخلوط کردن یکنواخت رنگ تاتو طراحی شده است. میله های همزن با چنین سرعتی حرکت می کنند تا هر بار رنگ مورد نظر را تضمین کنند. و شما این را می دانید زیرا شما یک استاد تئوری رنگ هستید. همچنین، این یک ابزار شگفت انگیز برای آزمایش است. با استفاده از دستگاه مخلوط کننده رنگ فیبروز می توانید به سرعت رنگ دلخواه خود را آماده کنید. فقط چند ثانیه طول می کشه.

هیچ کدام از انواع تاتو بدون دستگاه مخلوط کننده رنگ تاتو به بهترین شکل انجام نمی شود. یک ابزار واقعا قابل اعتماد. راه اندازی و استفاده آسان. رنگدانه های خود را با هم مخلوط کنید تا رنگ مناسب را بدست آورید. و این کار را با ۲۱ دلار انجام دهید. همین امروز بخر با رنگ طبیعی مشتری مطابقت دهید. آن را تا حد کمال مخلوط کنید. این یک پایه محکم است که تجربه مشتری شما را به یک تجربه عالی تبدیل می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید
سبد خرید