اکسیژن تراپی صورت

اکسیژن تراپی صورت چیست؟ و چه فواید و عوارضی دارد؟

اکسیژن تراپی صورت فواید فراوانی برای پوست صورت دارد و شامل مراحل زیر است:

لایه برداری  پوست:

مرحله اول اکسیژن تراپی لایه برداری پوست است که سلول های مرده را از بین می برد، منافذ مسدود شده را باز می کند، سطح پوست را صاف می کند و پوست را بازسازی می کند و بیماران بسیار جوان تر به نظر می رسند. این درمان، حباب‌های CO2 فراوانی را تولید می‌کند که در لایه بیرونی پوست نفوذ می‌کند تا پاسخ فیزیولوژیکی به نام اثر بور را ایجاد کند. کاملاً مشخص است که رویه آن بر اساس قوانین فیزیولوژیکی است و به پوست آسیبی نمی رساند.

اکسیژن رسانی پوست:

OxyGeneo عملکردهای معمول بدن طبیعی را برای اکسیژن رسانی به پوست از درون با اثر بور مهار می کند! در طول اثر بور، عروق خون غنی از O2 را به مناطق مورد نظر پوست می فرستند تا جایگزین CO2 شوند. این می تواند در اکسیژن رسانی بهینه پوست و افزایش فعالیت سلولی موثر باشد.

تغذیه پوست:

در مرحله سوم اکسیژن تراپی مواد مغذی، ویتامین‌ها و مواد فعال انتخاب شده را تزریق می‌کند که پوست را تغذیه می‌کند و باعث صاف‌تر شدن چهره می‌شود که بسیار سالم‌تر و جوان‌تر به نظر می‌رسد.

چرا اکسیژن تراپی صورت از سایر درمان ها موثرتر است؟

هنگامی که یک بار اکسیژن تراپی صورت را امتحان می کنید، ممکن است تمام مزایای یک فرآیند منظم اکسیژن رسانی صورت (پوست درخشان و آبرسانی شده با مواد مغذی)، و همچنین لایه برداری ملایم و اکسیژن رسانی را دریافت کنید.

بیماران فقط به یک درمان اکسیژن تراپی نیاز دارند تا شاهد بهبود بافت پوست و افزایش درخشندگی در پوست خود باشند که چندین هفته طول می کشد. برای مشاهده فواید طولانی مدت به چندین روش درمانی نیاز خواهید داشت، مانند بهبود آکنه، خاصیت ارتجاعی و لکه های قهوه ای که بیماران
تنها پس از یک بار فوق العاده صورت OxyGeneo دارند.

فواید اکسیژن تراپی صورت:

 • نتایج فوری و قابل توجه پس از اولین درمان قابل مشاهده است
 • تسکین دهنده و آرامش بخش
 • اکسیژناسیون طبیعی پوست از درون با اثر بور
 • ترکیب مواد فعال طبیعی و قدرتمند به پوست
 • بهبود طولانی مدت بافت و ظاهر پوست
 • پشتیبانی شده توسط علوم واقعی و مطالعات پزشکی
 • مناسب برای انواع پوست
 • درمان های صورت و بدن
 • هیچ وقت روی حیوانات آزمایش نشده است
 • مواد گیاهی
 • بدون دوره نقاهت

مزایای اکسیژن تراپی :

 • به از بین بردن سموم و ناخالصی ها از لایه های پوست کمک می کند
 • می تواند قرمزی و تحریک پوست را کاهش دهد
 • به جلوگیری از پیری زودرس پوست کمک می کند و پوست شما را جوان تر نشان می دهد
 • پوست را حجیم، آبرسان و روشن می کند
 • ظاهر منافذ را کوچک می کند
 • بافت پوست را بهبود می بخشد
 • هایپرپیگمانتاسیون را کاهش می دهد

مقایسه اکسیژن تراپی صورت و پاکسازی پوست :

بر خلاف روش‌های سنتی درمانی اکسیژن تراپی صورت گاز اکسیژن را به لایه‌های پوست شما فشار نمی‌دهد (که گاهی اوقات می‌تواند باعث قرمزی و حساسیت شود). انصافاً، باعث می شود اکسیژن از درون رخ دهد (مفهوم دیوانه کننده، اما منطقی است). نحوه عملکرد آن به این صورت است: هر دو ژل رویه ای که می توانید انتخاب کنید (NeoRevive برای ضد پیری یا NeoBright برای روشن کننده) با نوک دست مورد استفاده در تعامل هستند، که حباب های دی اکسید کربن تولید می کند و باعث می شود خون غنی از اکسیژن به دست آید. به سطح پوست شما. بنابراین، اساساً، این عصای جادویی به جای فشار دادن اکسیژن به صورت شما، در واقع اکسیژن را از داخل به سطح می‌کشد. این یک دنیا تغییر ایجاد میکند.

چگونه برای اکسیژن تراپی صورت آماده شویم؟

هیچ مرحله آماده سازی و دستورالعمل مهمی وجود ندارد که باید با انجام فرآیندهای اکسیژن تراپی صورت انجام شود. با این حال، اگر مایل به تسریع این روش هستید، در نظر داشته باشید که بدون هیچ گونه آرایشی به جلسه درمانی خود برسید. به غیر از این، روز خود را طبق معمول ادامه دهید.

عوارض اکسیژن تراپی صورت چیست؟

در حالی که در مرحله اول درمان، سوزش و سوزش قابل توجهی وجود داشت، هیچ عارضه جانبی نامطلوبی وجود نداشت. به جز اینکه در کل زندگی خود به زیباترین و درخشان ترین پوست فکر می کنید تا یک عارضه جانبی باشد.

مراقبت های بعدی از اکسیژن تراپی صورت :

پس از انجام پروسه اکسیژن تراپی صورت، می توانید طبق معمول زندگی عادی و روزمره خود را داشته باشید. بن‌شلومو توصیه می‌کند در صورت لزوم، رژیم مراقبت از پوست خود را پس از انجام Oxygeneo، با استفاده از مرطوب‌کننده یا کرم استاندارد ادامه دهید. برخلاف برخی از درمان‌های مراقبت از پوست صورت که شما را از نوشیدن نوشیدنی یا تمرین پس از درمان منع می‌کنند، OxyGeneo به هیچ مرحله اضافی بعد از درمان نیاز ندارد. با این حال، هنوز ایده خوبی است که قبل از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید، یک لایه روی ضد آفتاب قرار دهید، زیرا مرحله لایه برداری ممکن است پوست شما را کمی حساس‌تر کند و به طور کلی، کرم ضد آفتاب همیشه ایده خوبی برای محافظت از پوست شما است.

هزینه اکسیژن تراپی صورت چقدر است؟

در هر مورد از درمانی که متخصص زیبایی شما توصیه می کند، Balance، NeoBrightE یا NeoReviveE، هزینه OxyGeneo Super Facial حدود ۱۵۰ دلار است. برای نتایج فوق العاده، درخشان و فوری، جادوی OxyGeneo را بیابید.

تفاوت بین اکسیژن تراپی و فیشیال صورت چیست؟

با این حال، یکی از اعضای متخصص پوست زیبایی که دارای مجوز هیئت مدیره هستند، یعنی اکسیژن صورت، CO2 را به داخل پوست پمپاژ نمی کند، “HydraFacial یک لایه جدید از پوست را با لایه برداری ملایم و لایه برداری آرامش بخش آشکار می کند.” درعوض، اکسیژن را از پوست خارج می‌کند، که باعث آسیب کمی می‌شود (از طریق Elemental Esthetics).

ماندگاری اکسیژن تراپی چقدر است؟

اکسیژن تراپی صورت اثر تجمعی دارند، بنابراین هر چه تعداد فیشال‌های صورت بیشتری داشته باشید، نتایج طولانی‌تری باقی خواهند ماند. در طول دوره درمان، نتایج باید حداقل چهار تا شش هفته و در نهایت یک تا سه ماه باقی بماند.

آیا می توانید بعد از اکسیژن تراپی صورت آرایش کنید؟

فرآیند بهبودی بر خلاف درمان‌های تهاجمی‌تر، پس از اکسیژن‌رسانی صورت، زمان استراحت یا بهبودی وجود ندارد. در صورت تمایل می توانید حتی بلافاصله پس از آن آرایش کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید
سبد خرید