تاتو خط چشم طبیعی

تاتوی خط چشم طبیعی – آیا تاتوی خط چشم می تواند ظریف به نظر برسد؟

اکثر مشتریانی که برای تاتو خط چشم دائمی مراجعه می کنند، درخواست تاتوی خط چشم طبیعی و ظریف را دارند. در حالی که همه ما دوست داریم در مواقع خاص از خط چشم تیز، دراماتیک و دودی که با دقت به سمت شقیقه‌هایمان کشیده می‌شود، در مناسبت‌های خاص استفاده کنیم، اما تعداد کمی از ما واقعاً این مدل را برای استفاده همیشگی می پسندیم.

مدل خط چشم نازک و ظریف برای اکثر ما مناسب است، ظریف و طبیعی بودن آن باعث می‌شود چشم‌ها بدون اینکه زیاد آرایش کنید و بدون طی کردن فرآیند خسته‌کننده‌ کشیدن آن زیبا کند.

در این مطلب لیستی از مدل های تاتو خط چشم طبیعی ارائه شده است، با مطالعه این مطلب وقتی تصمیم به تاتو خط چشم دارید بهتر می توانید مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید.

آیا امکان انجام تاتوی طبیعی خط چشم وجود دارد؟

قطعا!

ممکن است این تصور را داشته باشید که تنها خالکوبی های خط چشم در دسته ضخیم و باله دار قرار می گیرند، اما در واقع، محبوب ترین مدل های خط چشم بسیار نازک و ظریف هستند، چیزی که می توانید بدون توجه به مناسبت آن را داشته باشید و یک پایه عالی برای کشیدن انواع خط چشم است. با آرایش معمولی

مهم نیست که خط چشم ضخیم یا ظریف می خواهید، هر مدلی را که دوست داشته باشید می توانید انجام دهید. همچنین می‌توان آن را در هر رنگی که می‌خواهید انجام داد – اصلاً لازم نیست مشکی اصلی باشد.

آیا امکان انجام تاتوی طبیعی خط چشم وجود دارد؟
آیا امکان انجام تاتوی طبیعی خط چشم وجود دارد؟

منبع تصویر: اینستاگرام @brownsandco.ae

نکته مهم برای انتخاب مدل اولین تاتو خط چشم

اگر برای اولین بار است که خط چشم دائمی می‌زنید، بهتر است تاتوی خط چشم طبیعی را انجام دهید، حتی اگر معمولاً خط چشم خود را چشمگیرتر می‌زنید.

چیزی که مشتریان گاهی آن‌طور که باید اذعان نمی‌کنند این است که خط چشم ماندگاری بسیار بالایی دارد و آن‌ها را برای مدت طولانی هر روز خواهند داشت، بنابراین در نهایت پشیمان می‌شوند که یک خط چشم دودی با بال‌های بلند کامل کشیده‌اند.

چیزی که در مورد آرایش دائمی وجود دارد این است که همیشه می توانید به آن اضافه کنید، اما حذف آن بسیار دشوار است. اگر سبک ظریف تری انتخاب کنید می توانید در آینده آن را به خط چشم ضخیم تبدیل کنید. اما اگر از همان ابتدا خط چشم ضخیم را انجام دهید و در نهایت آن را دوست نداشته باشید، مجبور هستید منتظر بمانید تا محو شود یا دردسرهای پاک کردن تاتو را تحمل کنید.

مدل های تاتو خط چشم طبیعی

تاتوی خط چشم را می توان به هر شکلی که می خواهید انجام داد. می‌تواند هر کاری را که می‌توانید با خط چشم معمولی انجام دهید بازسازی کند.

بن مژه

طبیعی ترین تاتو خط چشم، بن مژه است، سبکی از خط چشم که حتی لازم نیست به نظر برسد که خط چشم زده اید.

بن مژه به معنای کشیدن یک خط بسیار نازک درست بالای خط مژه و ترکیب آن با مژه ها است، بنابراین نتیجه نهایی شبیه مژه های پر، تیره و پرپشت به نظر می رسد. این کار چشم ها را بسیار موثر باز می کند و آنها را بزرگتر نشان می دهد. چشمان شما روشن تر و بیدارتر به نظر می رسند.

در گذشته، هنرمندان با خالکوبی نقاط تیره ریز بین مژه ها، بن مژه را انجام می دادند، اما این روش با خط نازکی در بالای آن ها جایگزین شد.

بن مژه
بن مژه

منبع تصویر: اینستاگرام @infinite_inkk

بن مژه های بالدار

بن مژه ها را می توان با یک بال ظریف نیز انجام داد. لازم نیست این خط به بیرونی‌ترین مژه شما ختم شود – اگر می‌خواهید شکل چشم‌هایتان را کمی تغییر دهید و آن‌ها را کشیده‌تر نشان دهید، می‌توان آن را کمی از خط مژه بیرون آورد.

طول، ضخامت و زاویه بال به شما بستگی دارد.

بن مژه های بالدار
بن مژه های بالدار

منبع تصویر: اینستاگرام @chantelurbanbeaute

تقویت مژه سایه

لبه خط یکی دیگر از جنبه هایی است که می توان آن را مطابق با ترجیح شما تغییر داد – می تواند تیز یا دودی باشد. روکش دودی به توهم ترکیب طبیعی می افزاید.

این بهترین استایل برای سن بالا است، زیرا رنگ سایه‌دار به‌جای تأکید بر خطوط ریز آن‌ها را استتار می‌کند.

تقویت مژه سایه
تقویت مژه سایه

منبع تصویر: اینستاگرام @infinitebeautynj

تاتو خط چشم پلک پایین

چیزی که ممکن است ندانید این است که می توانید پلک پایینی خود را نیز خالکوبی کنید.

خط چشم پلک پایین با کشیدن یک خط باریک درست زیر مژه های پایین انجام می شود. این خط از گوشه بیرونی چشم شروع می شود و با آخرین مژه بلند یا جایی در وسط خط مژه به پایان می رسد.

اگر نازک و ظریف انجام شود، خط پایین پلک می تواند یک خال کوبی بسیار طبیعی خط چشم باشد.

تاتو خط چشم پلک پایین
تاتو خط چشم پلک پایین

منبع تصویر: اینستاگرام @isabelles_center

گزینه های رنگ خود را در نظر بگیرید

در حالی که رنگ خط چشم مشکی است، این بهترین گزینه برای تاتوی خط چشم طبیعی نیست. مشکی فقط برای افرادی که مژه هایشان به طور طبیعی بسیار تیره و پرپشت هستند طبیعی به نظر می رسد.

برای اکثر مشتریان، سایه های قهوه ای بسیار طبیعی تر به نظر می رسد. برای مشتریانی که موهای تیره دارند، ابروهای تیره و تیره و برای مشتریان بلوند با پوست روشن، و آنهایی که مژه هایشان آنقدر روشن است که تقریبا نامرئی هستند، سایه روشن تر.

توجه داشته باشید

حتی زمانی که مشتری درخواست خالکوبی خط چشم مشکی می‌کند، هنرمند مقداری گرما به رنگ اضافه می‌کند تا از محو شدن به رنگ‌های خاکستری سردتر جلوگیری کند.

کلمه پایانی

خالکوبی خط چشم طبیعی در واقع تصمیم بسیار عاقلانه ای است حتی اگر به طور معمول آرایش بیشتری داشته باشید. وقتی هیچ آرایشی ندارید چشمان شما را برافراشته می کند، اما همچنین پایه ای عالی برای آرایش های برجسته تر خواهد بود. هنگامی که پلک های شما پس از درمان بهبود یافت، می توانید هر چقدر که می خواهید آرایش کنید، اما در زمان و انرژی لازم برای کشیدن خط چشم صرفه جویی خواهید کرد.

منبع تصویر جلد: Freepik

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

[html_block id="258"]