کاشت ناخن در خانه

کاشت ناخن

زیبایی و لطافت دست ها از جمله مواردی است که بانوان به آن اهمیت فراوان می‌دهند و یکی از مهمترین قسمت آن جلوه سازی و طراحی های زیبای ناخن است که با حالت دهی به آنها کشیدگی و زیبایی را برای انگشتان دست به ارمغان می آورد.
کاشت ناخن های مصنوعی می توانند به شما کمک کنند در زمان کوتاهی از حالت معمولی به شکلی زیبا و مرتب برسید. کاشت ناخن یکی از روشهای آرایش دائمی است. شما می توانید آنها را بدون طراحی و ساده قرار دهید تا ظاهری طبیعی داشته باشید یا اینکه با کمک ایده ها و مدل های زیبایی گوناگون برای خود مانیکور انجام دهید .

آماده کردن ناخن ها برای کاشت نچرال

کاشت ناخن دخترانه

کاشت ناخن کوتاه

در ابتدا لاک و یا ناخن های قدیمی خود پاک کنید. برای کاشت ناخن و استفاده از ناخن های مصنوعی باید لاک قدیمی خود را بردارید، حتی اگر شفاف باشد. داشتن لاک کهنه روی ناخن ها چسبیدن ناخن های مصنوعی را سخت تر می کند. آنها در نهایت بعد از یک یا دو روز جدا می شوند مگر اینکه این اقدام ضروری را انجام دهید.
اگر قبلاً ناخن های مصنوعی، اعم از اکریلیک یا ژل استفاده کرده اید آنها را نیز پاک کنید. می توانید از استون یا روش دیگری برای انجام کار استفاده کنید. پس از استفاده از استون یا لاک پاک کن دیگری دست های خود را بشویید. مواد شیمیایی مورد استفاده در پاک کننده لاک ناخن می تواند ناخن های شما را خشک کند.

اقداماتی که قبل از کاشت ناخن باید انجام داد

ناخن هایتان را خیس کنید. با خیس کردن آنها در آب گرم برای حدود پنج دقیقه شروع کنید تا زمانی که درحد نیاز نرم شوند. دست‌ها و ناخن‌هایتان را با پارچه خشک کنید. در صورت تمایل می‌توانید مقداری مایع شستشوی بدن یا صابون دستی به آب اضافه کنید، اما دست‌هایتان را در محلولی که حاوی روغن های تقویتی است خیس نکنید.
در حالی که استفاده از روغن خوب یک راه عالی برای مرطوب کردن دست‌ها است، اما وجود روغن روی ناخن  قبل از کاشت و استفاده از ناخن‌های مصنوعی، چسبیدن آن‌ها را سخت‌ تر می‌کند.

از یک ناخن گیر یا قیچی ناخن برای کوتاه کردن ناخن های خود استفاده کنید تا همه آنها یکدست شوند. آنها را کوتاه کنید، اما نه زیاد . برای اینکه ناخن ها بهتر بچسبند و ماندگاری آنها بیشتر باشد ، نیاز است که ناخن ها کمی له داشته باشند. از سوهان ناخن استفاده کنید تا لبه ناخن هایتان را صاف و یکدست کنید.

کوتیکول های (لبه های گوشتی ناخن )خود را به عقب فشار دهید. در حالی که بسترهای ناخن شما برای کاشت ناخن هنوز نرم هستند، از یک چوب یا فشار دهنده کوتیکول استفاده کنید تا به آرامی کوتیکول های خود را عقب برانید. به این ترتیب می توانید مطمئن شوید که ناخن های مصنوعی را به ناخن های خود می چسبانید، نه به پوست خود. کوتیکول های شما از بستر ناخن شما در برابر عفونت محافظت می کنند و کوتاه کردن آنها خطر تجمع آلودگی یا میکروب ها را در آن ناحیه افزایش می دهد.

نکته:

قبل از کاشت ناخن نچرال ، سطح ناخن ها  را صاف کنید. از بافر ناخن استفاده کنید تا ناخن های خود را به خوبی یکدست و مرتب کنید. بافر مقدار کمی سطح زبر ایجاد می کند و چسبیدن ناخن های مصنوعی را آسان تر می کند. وقتی کارتان تمام شد گرد و غبار را پاک کنید.

شروع کاشت ناخن در خانه

بسته ناخن های مصنوعی را باز کنید و تمامی آن ها را به ترتیبی که روی ناخن هایتان قرار می دهید بچینید. برای کاشت ناخن، بزرگ‌ترین ناخن‌های مصنوعی روی انگشتان شست و کوچک‌ترین ناخن‌ها روی کوچک‌ترین انگشتان شما قرار می‌گیرد.
مطمئن شوید که ناخن ها به درستی روی ناخن واقعی شما قرار می گیرند و در صورت لزوم از سوهان برای شکل دادن به لبه های پایین استفاده کنید. زیرا با این کار و مرتب کردن لبه ناخن مصنوعی، به هنگام چسباندن بر روی ناخن طبیعی احساس ناراحتی روی انگشتان حس نمی کنید زیرا دیگر لبه ناخن های مصنوعی تیز و آزاردهنده نیستند .

نحوه کاشت ناخن دخترانه و نچرال

کاشت ناخن دخترانه

کاشت ناخن نچرال

اولین ناخن را بزنید. یک چسب را روی ناخن واقعی خود بچسبانید و یک چسب دیگر را درست از قسمتی که ناخن مصنوعی روی ناخن طبیعی شما وصل می شود (نه قسمتی که به سمت بالا می چسبد) بچسبانید. ناخن مصنوعی را با احتیاط مستقیماً روی ناخن واقعی خود قرار دهید تا منحنی پایینی کاملاً با کوتیکول شما هماهنگ شود.
آن را فشار دهید و به مدت ۱۰ ثانیه نگه دارید تا بچسبد. مطمئن شوید که بدون شکاف محکم روی ناخن واقعی شما قرار گرفته باشد. زیاد از چسب استفاده نکنید. زیرا قطعا نمی خواهید که از کناره هی ناخن چسب خارج  و انباشته شود. چند ضربه زدن کافی خواهد بود. اگر چسب بیرون زد، از یک سواب پنبه ای استفاده کنید تا به آرامی آن را پاک کنید. بسیار مراقب باشید که در هنگام کاشت ،ناخن را کج قرار ندهید زیرا چسب به سرعت خشک می شود.

این کار را با ناخن های باقیمانده تکرار کنید. هر ناخن را یکی یکی با چسب بچسبانید. به خاطر داشته باشید که هر کدام را به مدت ۱۰ ثانیه فشار دهید تا مطمئن شوید که محکم به ناخن واقعی شما مهر و موم هستند .

ناخن ها را به شکل دلخواه سوهان کنید. می توانید از سوهان ناخن معمولی استفاده کنید تا آنها را به شکل مربع یا بیضی کلاسیک یا هر شکلی که دوست دارید سوهان دهید. اگر از شکل ناخن ها راضی هستید، نیازی به سوهان نیست.

تزیین و زیباسازی ناخن

برخی از ناخن‌های مصنوعی طرح‌هایی روی آن‌ها دارند، اما اگر ناخن‌های شما بدون طرح و ساده هستند، ممکن است بخواهید کمی جذابیت بیشتری به آن‌ها اضافه کنید. اگر به دنبال یک ظاهر کلاسیک هستید، هیچ چیز مانند چند لایه رنگ زیبا نیست.علاوه بر یک سبک یکنواخت، طرح های زیر را در نظر بگیرید: ناخن های آمبره، ناخن های گلی، ناخن های کهکشانی، ناخن های کفشدوزکی، ناخن های مرمری.

کمی درخشندگی اضافه کنید. می‌توانید به هر رنگی یک لاک براق کننده اضافه کنید، . اما اگر می‌خواهید ناخن‌هایتان واقعاً برجسته باشد، یک پک نگین های کوچک برای استفاده  روی ناخن ها داشته باشید. شما می توانید این نگین ها را روی ناخن ها بزنید و ظاهری خیره کننده روی هر ناخن ایجاد کنید.

این یک سبک طبیعی و زیبا است که برای کاشت ناخن روی ناخن های مصنوعی عالی به نظر می رسد. اگر می‌خواهید ناخن‌های مصنوعی شما جلوه‌ای واقعی داشته باشند، مانیکور فرانسوی بهترین راه حل است. می توانید یک پک مانیکور بخرید یا لاک صورتی، شفاف و سفید خود را برای انجام کار انتخاب کنید.

این طرح هارا می‌توانید در انواع رنگ ها بکار ببرید و آن ها را بدون به هم ریختگی با استفاده از براش مخصوص لاک ایجاد کنید. یک ظاهر خال‌خالی را امتحان کنید یا کارهای حرفه ای تری مانند طرح پاندا یا توت فرنگی انجام دهید. و خیره کنندگی انگشتان خود را با ایجاد رنگ ها و مدل های گوناگون بر روی ناخن ها خود افزایش دهید.

منبع:

https://www.wikihow.com/Apply-Fake-Nails

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید
سبد خرید