معرفی بهترین وسایل میکروبلیدینگ حرفه ای

آنچه در این مطلب می خوانید :

معرفی بهترین وسایل میکروبلیدینگ حرفه ای

برای داشتن بدنی سالم ورزش کردن ، نحوه آموزش و استفاده درست از وسایل ورزشی و اطمینان از سالم بودن آنها لازم است . برای انجام عمل های زیبایی گوناگونی مانند میکروبلیدینگ نیز دانستن نحوه کار با وسایل و و کارایی هرکدام نیز ضروری است. ما دراین مقاله درمورد وسایل میکروبلیدینگ و دستگاه میکروبلیدینگ برای شما مطالبی فراهم کرده ایم در ادامه با ما همراه باشید.

فیلم وسایل مورد استفاده در میکروبلیدینگ

 

مطلب پیشنهادی: ۷ مورد از بهترین دستگاه های آرایش دائم سال ۲۰۲۱

استفاده از وسایل و دستگاه میکروبلیدینگ در صنعت  آرایشی مدرن

زیبایی و جوانی صورت هدفی است که مشتریان زیادی را برای رسیدن  به آن  به سمت روش های آرایش دائمی سوق می دهد.
این امر منجر به افزایش چشمگیری در انجام عمل های زیبایی گوناگونی شده است. به دنبال آن  باعث شده متخصصان زیبایی هرچه بیشتر نسبت به کار خود اهمیت دهند تا همچنان بتوانند در بالاترین رده ها و استاندارد های درمان و زیبایی باقی بمانند.
مثال کاربردی و واضح این روش های زیبایی، میکروبلیدینگ به ویژه میکروبلیدینگ ابرو است.  این  روش با استفاده از وسایل پیشرفته انجام میشود.

در حقیقت ، به دنبال افزایش تقاضا برای روش های آرایشی دائم از جمله میکروبلیدینگ متخصصان زیبایی در تلاشند تا مهارت خود را افزایش دهند. در تلاشند تا بتوانندمیکروبلیدینگ ماهرانه تری برای مشتری انجام دهند . همچنین داشتن یک مهارت پردرآمد و مفید درصنعت زیبایی به ویژه ابرو بیش از گذشته مورد توجه قرار گرفته است .
اگر می خواهید در این زمینه پیشرفت کنید وبه عنوان یک هنرمند میکروبلیدینگ آموزش ببینید ،پس اولین قدم منطقی برای تحقق این امر استفاده از وسایل میکروبلیدینگ و دستگاه میکروبلیدینگ درجه یک و حرفه ای است.
در ابتدا ممکن است  این کار دلهره آور به نظر برسد با توجه به اینکه رقبای زیادی در این صنعت هستند. اما هر متخصصی باید از نقطه صفرشروع کند تا به قابلیت های بالاتری دست پیدا کند.

وسایل میکروبلیدینگ حرفه ای برای مبتدیان و کاربران متوسط عالی است

ابزارهای زیادی در دسترس وجود دارد که می توانند کارایی های مختلفی داشته باشند. ممکن است شما  در انتخاب وسایل میکروبلیدینگ مشکل داشته باشید.
برای انجام آرایش دائمی و نیمه دائمی وسایل میکروبلیدینگ مقدماتی درجه حرفه ای به دقت تنظیم شده اند ،که کار را بری شما ساده می کند و این امکان را می دهد تا بدون هیچ زحمتی و با کمترین تحقیقات مهارت کافی را یاد بگیرید.
این دستگاه میکروبلیدینگ برای مبتدیان هر آنچه را که برای اطمینان از یک نتیجه حرفه ای و یادگیری تکنیک های مورد نیاز از جمله تمرین پوستی لازم دارند، برای آنها فراهم می سازد.

مطلب پیشنهادی: میکروبلیدینگ ابرو بهترین روش آرایش دائم ابرو

برای انتخاب  این وسایل میکروبلیدینگ دو گزینه وجود دارد:

وسیله یکبار مصرف شماره یک که حاوی نگهدارنده های تیغه است، که پس از استفاده نیازی به پاک سازی مجدد ندارند . فقط در صورت استفاده برای شخص باید یکبار استفاده شود.
وسیله یکبار مصرف شماره دو که دارای نگهدارنده های تیغه است که اگر می خواهید چندین بار از آن استفاده کنید ،درهر مرتبه باید آن را تمیز کنید ، برای هربار استفاده آن را جدا کرده و پاک سازی و ضدعفونی کنید.

وسایل میکروبلیدینگ

کیت میکروبلیدینگ

بیایید نگاهی به مطالب موجود برای آشنایی با وسایل میکروبلیدینگ حرفه ای بیندازیم

نگهدارنده تیغه میکروبلیدینگ

چه یک تیغه یکبار مصرف انتخاب کنید یا نکنید ، به وسیله ای نیاز دارید که بتوانید آن تیغه های کاملاً تیز را نگه دارید. وسایل میکروبلیدینگ مناسبی برای این کار طراحی و ساخته شده است که تیغه ها را نگهداری کرده و برای استفاده مجدد می توان از آنها کمک گرفت.

تیغه های میکروبلیدینگ

تیغه های دستگاه میکروبلیدینگ

وسایل میکروبلیدینگ ابرو

چیزی که اکثر مردم متوجه آن نیستند این است که خود تیغه ها به معنای خود کلمه تیغه نیستند. آنها در واقع سوزن های بسیار نازک و کوچکی هستند . این تیغه ها به “سنجاق” معروفند و در یک ردیف های تکی یا دوتایی قرار می گیرند.
این تیغه ها به دو شکل میکرو پره وجود دارد . هرمتخصص آرایش دائمی برای ایجاد شکل های کامل ابرو و طراحی دقیق آن به ترکیبی از هر دو در اندازه های مختلف نیاز دارد.
تعداد تیغه به تعداد پین اشاره دارد . بنابراین تیغه های شماره گذاری شده کوچکتر برای ضربات کوتاهتر و جزئیات دقیق بهتر است. تیغه های شمارش بزرگتر”تیز” هستند .اما رنگدانه کمتری را رسوب می دهند و تیغه های شمارش کوچکتر ، بیشتر رسوب می کنند.

این یک اقدام متعادل کننده است که هنرمند از ترکیبی مناسب برای ظاهر ابرو استفاده می کند. اما هر تیغه مزیت خاص خود را دارد بنابراین برای یک مجموعه وسایل کامل و دستگاه های میکروبلیدینگ نیاز دارد.

وسایل میکروبلیدینگ صاف منحنی شکل

این تیغه ها معمولاً برای ایجاد ضربه های منحنی استفاده می شوند. این تیغه ها غالباً به طور عمده در نیمه جلویی و قوس ابرو استفاده می شوند.

آرایشگر می تواند از قسمت جلویی یا میانی تیغه استفاده کند. اما کل تیغه به یکباره با پوست تماس نخواهد گرفت. به همین دلیل برای انجام‌ این گونه میکروبلیدینگ ابرو تمرین ضروری است.

دستگاه میکروبلیدینگ Uشکل

استفاده از اینگونه وسایل میکروبلیدینگ کمی به مهارت بیشتری نیاز دارد که باعث ایجاد حرکت های منحنی کشیده تری می شود و می تواند ابرو های متراکم تری ایجاد کند.

رنگدانه های میکروشیدینگ

رنگدانه های میکروبلیدینگ

رنگدانه های کنسانتره شده Dorme2shot

ابرو های زیبا و حرفه ای فقط با وسایل و دستگاه میکروبلیدینگ حرفه ای ایجاد نمی شوند بلکه به رنگدانه های با کیفیت نیز نیاز است. این رنگدانه های  با کیفیت ساخت کشور کره جنوبی هستند.

این رنگدانه ها سبک هستند که کار را برای آرایشگر راحت تر می کند. باعث رسوب کمتری می شود . این رنگدانه ها دو دسته هستند:

رنگدانه های دسته اول جز رده سبک هستند. اما دسته دوم سنگین تر و پوشش روغنی بیشتری دارد که البته جلوه پررنگ تری به ابروهای شما میدهد.

Doreme یک تولید کننده رنگدانه با کیفیت و دارای گواهینامه است . این شرکت به طور گسترده در دو کشور کشور کره جنوبی و آلمان فعالیت می کند.

پوست تمرینی

پوست مصنوعی دو طرفه

استفاده از دستگاه میکروبلیدینگ و پوست مصنوعی

نباید انتظار داشت کسی برای اولین بار میکروبلیدینگ را روی یک شخص واقعی امتحان کند .  در واقع افراد مبتدی که با استفاده از دستگاه میکروبلیدینگ می بایست از پوست تمرینی (پوست مصنوعی) استفاده کنند.

برای یک متخصص طراحی ابرو با تجربه که می داند چگونه کارش را انجام دهد نیز توصیه می شود قبل از طراحی  مدل های جدید ابرو روی صورت شخصی، روی پوست مصنوعی تمرین کند.

و حتی متخصصان حرفه ای با سالها تجربه ممکن است گاهی اوقات تیغه های جدید یا اشکال جدیدرا قبل از استفاده روی پوست فرد زنده بر روی پوست مصنوعی  امتحان کنند.
پوست های تمرینی موجود با دوام  و از نظر لطافت و بافت حس پوست واقعی را فراهم می کند.
پوست های تمرینی در میکروبلیدینگ این امکان را می دهد تا مبتدیان بدون آزمون و خطای فاجعه آمیز روی مشتری یاد بگیرند و بیاموزند که کدام تیغه ها و اندازه ها متناسب با شکل های مختلف صورت و سبک های مختلف است.

پوست مصنوعی سه بعدی

پوستهای تمرینی سه بعدی

پوست  مصنوعی سه بعدی

پوست سه بعدی مشابه پوست تمرینی است ، یک پوست ابرو سه بعدی به آرایشگر  مبتدی یا باتجربه اجازه می دهد تا شکل پیشنهادی را آزمایش کند.  با این کار می توان ابرو و صورت  انسان را شبیهه سازی کرد.

این وسایل میکروبلیدینگ به عنوان جایگزین  و شبیه ساز یک فرد واقعی عمل می کنند. و همچنین به افزایش اعتماد به نفس یک مبتدی قبل از مراجعه مشتری واقعی کمک می کنند.
افراد حرفه ای همچنین می توانند هنگام استفاده از سبک های جدید و جلوه های شیدینگ  یا تکنیک هایی که می خواهند اجراکنند ، از این وسایل میکروبلیدینگ استفاده زیادی کنند.

وسایل میکروبلیدینگ ابرو

دستگاه میکروبلیدینگ میکروبلیدینگ

طراحی اولیه روی پوست تمرینی به وسیله دستگاه میکروبلیدینگ قلم دوتایی

این که آیا شما روی پوست تمرینی یاد می گیرید یا به طراحی را روی صورت مشتری مشتری  انجام می دهید ، فرقی ندارد به هر حال شما به یک دستگاه میکروبلیدینگ نیاز دارید که بتوانید برای علامت گذاری نقاط اصلی شروع و پایان ، شکل کلی و رئوس های دقیق ، روی پوست را طراحی کنید.
این نشانگرهای دستی مخصوص طراحی شده برای استفاده روی پوست ، همان نوع قلم هایی هستند که جراحان پلاستیک برای اطمینان از نتیجه نهایی رضایت بخش ، برای  بیماران استفاده می کنند.

دفترچه راهنمای میروبلیدینگ

کتاب راهنمای میکروبلیدینگ

مقدمه ای بر کتاب راهنمای میکروبلیدینگ

حال که همه وسایل میکروبلیدینگ ابرو را دارید باید از کجا شروع کنید؟
کتاب راهنمای دائمی “مقدمه ای بر میکروبلیدینگ” یک کتابچه راهنمای روشن و آسان برای یادگیری تمام مراحل  پایه و اساسی تا ایجاد نتایج عالی  برای مشتریان است.

در این کتاب چه مسائلی آمده است؟

  • جزئیات مربوط به هر مرحله مشخص شده است.
  • چگونگی نحوه کار از آغاز تا پایان، و همه موارد لازم که باید بدانید قبل از شروع اولین طراحی میکروبلیدینگ خود بدانید.
  • نکات مفید و آموزش روش هایی برای مبتدیان تا بتوانند با استفاده از وسایل و دستگاه میکروبلیدینگ حرفه ای بهترین نتایج را داشته باشند.
  • یاد میگیرید که چگونه می توانید از تمام ابزارهای موجود برای یک ظاهر عالی و زیبا استفاده کنید.

منبع:         

https://www.perpetualpermanentmakeup.com/what-is-in-our-professional-microblading-kit

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در pinterest
Pinterest
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در reddit
Reddit
اشتراک گذاری در tumblr
Tumblr
اشتراک گذاری در mix
Mix
اشتراک گذاری در vk
VK
اشتراک گذاری در odnoklassniki
OK
[html_block id="258"]
منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات پوسته -> سربرگ -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تعیین کنید
برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.