تاتو لب به روش آمبره

تاتو لب به روش آمبره چیست؟ و چگونه انجام می شود؟

رژ لب دائم در سبک های زیادی وجود دارد که هر کسی می تواند آرایش لب مورد علاقه خود رابه صورت دائمی انجام دهد. البته به معنای واقعی کلمه آرایش دائم نیست، زیرا نتایج پس از چند سال محو می شوند، اما تا چندسال می توانید با محصولات لب خداحافظی کنید. بنابراین رژ لب دائم می‌تواند مطابق با روندهای دنیای آرایش باشد و اخیراً تاتو لب به روش آمبره یکی از پرطرفدارترین سبک‌های تاتو لب بوده است.

احتمالاً می دانید که آمبره در دنیای آرایش به چه معناست، تغییر رنگ تدریجی از پر رنگ به شفاف و روشن. اما چگونه این بر روی لب ایجاد می شود؟ در ادامه این مطلب همه آنچه که باید درباره تاتو لب به روش آمبره بدانید ارائه شده است.

آرایش لب آمبره چیست؟

لب‌های آمبره سبکی از آرایش لب است که به این معنی است که خطوط لب‌ها – لبه‌های آن‌ها – را با محصولی تیره رنگ کنید و بقیه لب‌ها را با رنگی روشن‌تر پر کنید و مرکز لب‌ها را روشن‌تر کنید. رنگ ها به خوبی با هم ترکیب می شوند، بنابراین کل چیز واقعا جذاب به نظر می رسد.

برای آرایش لب آمبره زیبا و مرتب، زمان زیادی را باید صرف کنید. شما باید چندین رژ لب با ماندگاری مناسب داشته باشید، نه خیلی خشک تا نتوان آنها را با هم مخلوط کرد، و نه خیلی چرب به طوری که نتوان از آنها استفاده کرد. شما همچنین به طیف گسترده ای از رنگ ها نیاز دارید، و این فقط به هدر دادن پول و زمان است.

بنابراین تاتو رژ لب به روش آمبره بهترین راه برای انجام این کار است.

 

تاتو لب به روش آمبره چگونه انجام می شود؟

برای هر گونه تاتو رژ لب از دستگاه تاتو برای ایجاد منافذ ریز روی پوست لب و پر کردن آنها با رنگدانه استفاده می شود. هنگامی که منافذ کوچک به هم نزدیک می شوند، ظاهری یک رنگ به دست می آورید. هرچه منافذ بیشتری ایجاد شود، رنگ مات تر به نظر می رسد. با در نظر گرفتن این موضوع، تیرگی رنگ را می توان برای ایجاد طیف گسترده ای از انواع تاتو لب ایجاد کرد.

در تاتو رژ لب آمبره، هنرمند کاشت رنگدانه ها را با تکنیک آمبره تطبیق می دهد و شما می توانید ظاهری را که با آرایش معمولی ایجاد می کنید، به دست آورید. با این تفاوت که از ۲ یا چند رنگ رژ لب برای ایجاد لب‌های آمبره استفاده می‌کنید، اما تاتو رژ لب آمبره با استفاده از ۱ رنگ تاتو انجام می‌شود، اما شفافیت آن را در نواحی مختلف لب تنظیم می‌کنند.

لبه های لب ها با اشباع بالا مشخص شده اند ، بنابراین تیره ترین به نظر می رسند. هنرمند در چندین گذر از طرح کلی می گذرد و بیشترین رنگ را در این ناحیه ایجاد می کند. همانطور که به سمت مرکز لب ها حرکت می کنند، پاس های آزاد و کمتری انجام می دهند. با کاهش تعداد پیکسل های ساخته شده، رنگ به تدریج شفاف تر و شفاف تر به نظر می رسد.

مرکز لب ها اصلا لازم نیست رنگی باشد! رژگونه لب آمبره با رنگ طبیعی لب های شما کار می کند و ظاهری را ایجاد می کند که آن را نمی پوشاند، بلکه رژگونه طبیعی را با هم ترکیب می کند.

تاتو لب به روش آمبره چگونه انجام می شود؟
تاتو لب به روش آمبره چگونه انجام می شود؟

منبع تصویر: اینستاگرام @kootsbykath

آیا می توانم برای رژ لب آمبره هر رنگی را انتخاب کنم؟

بله، اما بهتر است رنگ مورد نظر شما با رنگ طبیعی لب شما سازگار باشد، زیرا پوست لب برهنه از قسمت های رنگدانه دیده می شود. محبوب‌ترین رنگ ها صورتی‌های گوشتی یا قرمز هستند، اما برای افرادی که لب‌های رنگ‌پریده‌تر دارند بهترین گزینه رنگ طبیعی‌تر است.

آیا می توانم برای رژ لب آمبره هر رنگی را انتخاب کنم؟
آیا می توانم برای رژ لب آمبره هر رنگی را انتخاب کنم؟

منبع تصویر: اینستاگرام @juanitasbeautysecret

 

اگر از رژ لب دائم آمبره خسته شوم چه؟

اگر رژ لب دائم آمبره را انجام دادید و بعد از چند ماه نظر شما عوض شده و ظاهر آن را دوست ندارید، راه‌حل‌های آسانی برای آین مورد وجود دارد. یکی از ساده ترین موارد این است که می‌توانید منتظر بمانید تا رژ لب دائم آمبره شما محو شود و در این مدت از رژ لب روی آن استفاده کنید . پیشنهاد می شود که از رژ لب ارگانیک استفاده کنید.

اما شاید راه‌حل عملی‌تر این باشد که یک نوبت دیگر برای رژ لب رزرو کنید و از هنرمند بخواهید بقیه لب‌های شما را پر کند. رنگ لب شما به طور کلی تغییر می کند و ظاهری متفاوت خواهید داشت.

 

یادداشت پایانی درباره تاتو لب به روش آمبره

رژ لب آمبره دقیقاً برای اکثر مردم درمان مناسبی نیست، بنابراین همه هنرمندان تجربه یکسانی در انجام این درمان ندارند. اگر می خواهید لب های آمبره بگیرید، کسی را پیدا کنید که می داند چگونه این سبک خاص را انجام دهد، حتی اگر کمی گران تر از حد متوسط ​​باشد. تاتو یک سرمایه گذاری است و شما نمی خواهید به دنبال معامله باشید و در نهایت با نتایج رضایت بخشی مواجه شوید.

منبع تصاویر: Freepik

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید
سبد خرید