تاتو کانسیلر دائمی

تاتو کانسیلر دائمی چیست؟ و چگونه انجام می شود؟

حلقه دور چشم … آنها بخشی از زندگی همه هستند و چه گاه به گاه حلقه های تیره زیر چشم داشته باشید یا یک اتفاق روزمره باشند، مهم است که یاد بگیرید چگونه آنها را پنهان کنید. به همین دلیل در این مقاله از مرکز آرایش دائم به ما آموزش داده شده که چگونه سیاهی دور چشم را با استفاده از آرایش پنهان کنیم. البته یک راه دیگر آن انجام کانسیلر دائمی دور چشم یا تاتو کانسیلر است که در ادامه توضیح داده می شود.

کانسیلر دائمی زیر چشم یک درمان آرایش دائمی است که برای بازسازی اثرات کانسیلر معمولی طراحی شده است، بنابراین، سیاهی زیر چشم را استتار می کند. نتیجه نهایی به معنای روشن شدن ناحیه زیر چشم است، اما این اثر از طریق تزریق رنگدانه به پوست حاصل می شود.

بنابراین، کانسیلر دائمی را نمی توان مانند آرایش معمولی شسته یا پاک کرد. رنگ زیر سطح پوست قرار می گیرد، بنابراین رنگ پوست را از داخل یکدست می کند.

کانسیلر دائمی چگونه انجام می شود؟

کانسیلر دائمی با باز کردن پوست زیر چشم با سوزن الکتریکی و رسوب رنگ به داخل آن انجام می شود. این دستگاه دارای یک سوزن منفرد یا یک نوک چند سوزنی است که لرزش دارد و برش های نقطه مانندی روی پوست ایجاد می کند. این ماده فقط تا مرز بین لایه اول و دوم به پوست نفوذ می کند، بنابراین رنگ بسیار کم عمق در پوست رسوب می کند.

رنگ لایه ای بین سطح پوست و رگ های خونی واقع در لایه های ۲ و ۳ پوست ایجاد می کند (که باعث ایجاد تیرگی می شود). بنابراین رگ‌ها کمتر دیده می‌شوند و پوست کمتر دیده می‌شود. برخی از متخصصان نه تنها ناحیه زیر چشم، بلکه پلک بالایی را نیز درمان می کنند.

مراحل تاتو کانسیلر

تاتو کانسیلر اساساً یک روش ساده است، اگرچه معمولاً در بیش از ۱ جلسه انجام می شود. در ادامه مراحل انجام آن توضیح داده شده است:

مرحله ۱ – تمیز کردن

از آنجایی که پوست زخم خواهد شد، برای جلوگیری از عفونت، ناحیه مورد نظر قبل از کانسیلر دائمی باید کاملاً از هرگونه آرایش، مراقبت از پوست یا سبوم تمیز شود. این فناوری از یک پاک کننده ملایم استفاده می کند که پوست را تحریک نمی کند.

 

مرحله ۲ – مخلوط جوهر / رنگدانه

همانند انواع تاتو ابرو ابتدا رنگ یا جوهری که در تاتو کانسیلر اجرا می شود برای هر مشتری به صورت سفارشی مخلوط می شود تا مناسب ترین سایه را برای رنگ پوست خود بدست آورد. این ترکیب چندین درجه روشن‌تر از پوست شما خواهد بود تا به یک اثر روشن‌کننده دست پیدا کند و رنگی مکمل برای پوست شما خواهد داشت.

مرحله ۳ – پیاده سازی رنگ

سوزن زدن این فناوری با دستگاه سوزنی که رنگ را به پوست تزریق می‌کند، زیر چشم‌های شما را به جلو و عقب می‌رود. آنها ممکن است چندین بار از منطقه عبور کنند و بین پاس ها پاک کنند.

مرحله ۴ – تمیز کردن و مرطوب کردن

در نهایت، منطقه تمیز می شود. یک مرطوب کننده محافظ روی آن اعمال می شود.

مرحله ۵ – جلسه(های) اضافی

اگر درمان با جوهر انجام شود، ممکن است ۱ جلسه برای ایجاد پوشش مطلوب کافی باشد.

اما اگر با رنگدانه هایی که غلظت کمتری دارند انجام شود، حداقل ۲ جلسه برای پوشش ۷۰ تا ۸۰ درصد لازم است.

هر جلسه اضافی با فاصله ۲-۴ هفته انجام می شود و روند دقیقاً مانند جلسه اولیه است.

آمادگی برای تاتو کانسیلر

مهمترین بخش آماده سازی برای کانسیلر دائمی، انجام تحقیقات کامل است ، و ما قویاً به شما توصیه می کنیم قبل از رزرو قرار ملاقات، عواقب بلند مدت احتمالی را بررسی کنید. اگر تصمیم دارید آن را ادامه دهید، از شما می‌خواهیم با تجربه‌ترین فناوری موجود را بیابید ، زیرا این درمان خطرناک است و نباید توسط تکنسین‌های فاقد گواهی، فاقد صلاحیت یا بی‌تجربه انجام شود.

از نظر پیش مراقبت فعال، تاتو کانسیلر واقعاً نیازی به آمادگی دقیق ندارد زیرا نسبت به PMU تهاجمی کمتری دارد، اما قطعاً باید:

 • مصرف رتینول، رتین A یا ویتامین A را به مدت ۵ روز قبل از درمان قطع کنید.
 • اگر از داروهای ضد آکنه یا رقیق کننده خون استفاده می کنید، با پزشک خود مشورت کنید و ببینید که آیا امکان قطع مصرف برای مدتی قبل از درمان وجود دارد یا خیر.
 • یک پچ تست انجام دهید.

مواد رقیق کننده خون و پوست می توانند باعث خونریزی یا حساسیت پوستی شوند. هر زمان که برای اولین بار تحت درمان قرار می گیرید، یک پچ تست باید انجام شود تا مطمئن شوید که به هیچ یک از محصولات استفاده شده حساسیت ندارید.

مراقبت های بعدی کانسیلر دائمی

پس از تاتو کانسیلر، از شما خواسته می شود که به زیر چشم خود توجه ویژه ای داشته باشید، اما هیچ چیز پیچیده ای نیست.

 • تا آخر روز به آن منطقه دست نزنید.
 • آن را به مدت ۲۴ ساعت خشک نگه دارید.
 • به مدت ۳ روز هیچ گونه آرایش یا مراقبت از پوست روی آن ناحیه نزنید.
 • حداقل به مدت ۳ روز به شنا نروید و منطقه را در معرض گرما یا بخار قرار ندهید.
 • برای مدتی (در حالت ایده آل، چند هفته) از نور خورشید دور بمانید.
 • برای چند روز از محصولات خشن خودداری کنید.
 • اگر برای شما یک پماد مراقبت پس از درمان تجویز شده است، آن را طبق برنامه زمانی که مجموعه‌های فنی خود دارید استفاده کنید. این پماد تا زمان بهبودی پوست یک سد محافظ ایجاد می کند و رطوبت و تغذیه ناحیه تحت درمان را تامین می کند.

از آنجایی که پوست در طول درمان زخم می شود، محافظت از ناحیه از آلودگی مهم است. قرار گرفتن در معرض کلر یا آب شور، گرمای شدید یا نور خورشید می تواند ته نشین شدن رنگدانه را مختل کند.

چگونه حلقه های تیره را را با آرایش پنهان کنیم

به طور کلی، برای پنهان کردن حلقه دور چشم باید ۳ مرحله را انجام  دهید:

 1. زیرسازی پودر را به کل صورت خود بزنید. این به شما یک لایه اولیه استتار می دهد تا بتوانید کمتر از کانسیلر استفاده کنید.
 2. از یک کانسیلر با ته رنگ هلویی یا قرمز برای اصلاح رنگ تیره دایره های خود استفاده کنید.
 3. یک لایه دیگر از فونداسیون پودری به کانسیلر اضافه کنید و آن را با پوستتان ترکیب کنید.

اگر می خواهید کانسیلری با کاربرد آسان داشته باشید که به شما کمک کند حلقه های تیره و زیر چشم خود را بپوشانید، سعی کنید از آن استفاده کنید.

حلقه دور چشم را پنهان کنید

اکنون که اصول اولیه را می دانید، این فیلم را تماشا کنید تا یاد بگیرید چگونه سیاهی دور چشم را با موارد دلخواه خود پنهان کنید.

 1. ابتدا پوست خود را تمیز، مرطوب کنید. این به شما یک پایه عالی برای شروع هنگام آرایش می دهد.
 2. سایه خود را اعمال کنید ، بنابراین اولین لایه پوشش را برای حلقه های تیره شما فراهم می کنند و شما می توانید از کانسیلر کمتری استفاده کنید!
 3. با استفاده ازبرس فونداسیون ، کانسیلر را با حرکات ترکیبی کوتاه روی حلقه های تیره زیر چشم خود بزنید.
 4. با استفاده از برس، مواد روی پوست را با هم مخلوط کنید.
 5. از اسفنج برای فشار دادن و رول کردن فونداسیون بالای کانسیلر استفاده کنید. این به ماندگاری کانسیلر شما در تمام طول روز کمک می کند.
 6. در نهایت، کل صورت خود را می توانید آرایش کنید.

لوازمی که برای پنهان کردن حلقه های تیره دور چشم ضروری است

کانسیلر روشن کننده حلقه دور چشم

کانسیلر روشن کننده حلقه دور چشم

برس

برس

پودر

پودر

اسفنج

اسفنج

 

 

لینک منبع:

https://janeiredale.com/blogs/makeup-blog/how-to-conceal-dark-circles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید
سبد خرید