میکروبلیدینگ ابرو برای بیماران سرطانی

میکروبلیدینگ ابرو برای بیماران سرطانی یا افراد بدون ابرو

میکروبلیدینگ ابرو انتخاب بسیاری از افرادی است که می خواهند حجم ابروهای خود را افزایش دهند و فرم ابروهای خود را افزایش دهند. با این حال، برای افرادی که اصلا موهای ابرویی ندارند، مانند کسانی که از آلوپسی یا بیماران سرطانی رنج می برند، می تواند راه حلی عالی باشد. در ادامه این مطلب  در مورد میکروبلیدینگ ابرو برای بیماران سرطانی و افراد بدون ابرو اطلاعات لازم ارائه شده است.

آیا میکرو ابرو برای افراد بدون ابرو امکان پذیر است؟

قطعا! از میکرو می توان برای بازسازی کل ابروها استفاده کرد! تنها چیزی که باید به آن توجه کنید این است که یک هنرمند با تجربه میکرو ابرو را پیدا کنید که می داند چگونه میکروبلیدینگ را بدون ابرو به درستی انجام دهد.

میکرو ابرو برای مشتریانی که ابرو دارند، به خصوص آنهایی که فقط نیاز به اصلاح جزئی دارند، به آسانی انجام می شود. اما برای بیماران سرطانی و افرادی که ابروهای خود را به صورت کامل از دست داده اند شرایط متفاوت است. کل شکل ابرو باید بازسازی شود و باید تا حد امکان طبیعی به نظر برسد. هر ضربه مو از ابتدا با یک ابزار دستی آغشته به رنگدانه ایجاد می شود. پس از بهبودکامل، خط های مو شبیه موهای طبیعی می شود.

آیا میکرو ابرو برای افراد بدون ابرو امکان پذیر است؟

آیا میکرو ابرو برای افراد بدون ابرو امکان پذیر است؟

منبع تصویر: اینستاگرام @sirenella_pagano

آیا میکروبلیدینگ ابرو برای بیماران سرطانی طبیعی به نظر می رسد؟

اگر به درستی انجام شود، بله. میکرو ابرو گزینه بسیار بهتری نسبت به شیدینگ ابرو است زیرا موها بسیار طبیعی تر به نظر می رسند. شیدینگ به ابروها ظاهری آرایش می دهند و می توانند کمی مصنوعی به نظر برسند، به خصوص در مورد افرادی که مژه های خود را نیز از دست داده اند.

آیا میکروبلیدینگ ابرو برای بیماران سرطانی طبیعی به نظر می رسد؟

آیا میکروبلیدینگ ابرو برای بیماران سرطانی طبیعی به نظر می رسد؟

منبع تصویر: اینستاگرام @samirabrowcouture

آیا ابروهای نانو راه حلی بهتر از میکروبلیدینگ ابرو برای بیماران سرطانی است؟

نانو بلیدینگ ابرو در واقخ خطوط مو هستند که با دستگاه به جای تیغه دستی انجام می شوند. میکروبلیدینگ با دستگاه، یعنی ابروهای نانو، موهای نازک‌تر و ظریف‌تری ایجاد می‌کند و برای پوست‌های چرب مناسب‌تر است. همچنین، ماندگاری بیشتری دارد. بنابراین برای بیماران سرطانی و افراد بدون ابرو روش بهتر و طبیعی تری است.

نانوبلیدینگ ابرو برای بیماران بدون ابرو

نانوبلیدینگ ابرو برای بیماران بدون ابرو

منبع تصویر: اینستاگرام @browsbyjulie_kim

در مورد بیماران سرطانی چطور؟

بیماران سرطانی که موهای ابروی خود را از دست داده اند، به طرفداران بزرگ میکروبلیدینگ و سایر تکنیک های تاتو ابرو تبدیل شده اند. رایج ترین سوال این است که از نظر شیمی درمانی چه زمانی برای میکروبلیدینگ مناسب است.

برخی از افراد ترجیح می دهند قبل از شروع شیمی درمانی میکروبلیدینگ ابرو را انجام دهند، بنابراین می توانند راحت تر با ریزش مو مقابله کنند. در این صورت، میکروبلیدینگ باید حدود ۲ ماه قبل از شروع شیمی درمانی انجام شود ، بنابراین ابروها زمان کافی برای بهبودی و برای انجام ترمیم اولیه داشته باشند.

اگر بعد از شیمی درمانی تصمیم به انجام تاتو گرفتند، توصیه می شود حداقل ۸ هفته صبر کنید تا بیماری بهبود یابد . اکثر هنرمندان برای اطمینان از ایمن بودن انجام میکروبلیدینگ برای بیماران سرطانی، نتایج آزمایش خون فرد بیمار را می خواهند.

نکته مهم برای بیماران سرطانی

داروهایی که ممکن است استفاده کنید می‌توانند بر احتباس و نتیجه کل فرآیند تاتو ابرو تأثیر بگذارند. بنابراین، هر دارویی را که استفاده می‌کنید به هنرمند خود اطلاع دهید و اگر از شما درخواست کردند، برای انجام میکروبلیدینگ ابرو از پزشک تأییدیه بگیرید.

نکته مهم برای بیماران سرطانی

نکته مهم برای بیماران سرطانی

منبع تصویر: اینستاگرام @mateo_brows_boss

اگر یک ابرو را از دست بدهم چه می شود؟

گاهی اوقات مشتریان یکی از ابروهای خود را از دست می دهند و می خواهند دیگری را میکروبلید کنند. این می تواند مشکل باشد، زیرا یک ابرو دو بعدی هرگز نمی تواند به اندازه ابرو با موهای واقعی طبیعی به نظر برسد. بنابراین، هنرمند باید با مشتری صادق باشد و در مورد انتظارات او واقع بین باشد.

وقتی صحبت از مشتری های مرد می شود، ابروهای آنها معمولا بزرگتر و پرپشت تر از ابروهای زن است. در این صورت، هنرمندان احتمالا باید ابروی واقعی را کوتاه کنند تا تا حد امکان شبیه ابروی خالکوبی شده باشد.

متأسفانه، ابروی خالکوبی شده همیشه سبک تر و دو بعدی تر به نظر می رسد، اما هنوز یک پیشرفت بزرگ است.

انتخاب هنرمند میکروبلیدینگ ابرو برای بیماران سرطانی

انتخاب یک هنرمند خوب میکروبلیدینگ ابرو ضروری است، چه موهای ابرو داشته باشید و چه نداشته باشید.

ابروها بارزترین ویژگی صورت افراد هستند و می توانند تا حد زیادی روی اعتماد به نفس شما تأثیر بگذارند. به همین دلیل است که انتخاب یک هنرمند میکروبلیدینگ خوب و دارای گواهینامه ضروری است. مهم است که فردی را پیدا کنید که قبلاً تجربه میکروبلیدینگ بدون ابرو را داشته باشد و می داند چگونه نتایج عالی بدهد.

توصیه هایی بخواهید، بررسی های آنلاین و به خصوص صفحات اینستاگرام آنها را که در آن عکس های قبل و بعد خود را ارسال می کنند، بررسی کنید و در آنجا خواهید دید که آیا میکروبلیدینگ زیادی بدون ابرو انجام داده اند و چه نتایجی به دست آورده اند.

منبع تصاویر: Freepik

microblading-with-no-eyebrows-what-does-it-look-like

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید
سبد خرید