تاتو سایه چشم دائم

تاتو سایه چشم دائم | آموزش گام به گام سایه چشم

یک روش نوین و بی خطر البته با رعایت اصول بهداشتی است که تاثیر بسیار زیادی در زیبایی صورت دارد تاتو سایه چشم دائم است . این کار به معنای سایه ی دائمی بوده که شیدینگ چشم هم خوانده می شود. تاتو سایه چشم با قابلیت ماندگاری بالا خانم ها را از انجام آرایش های روزمره و وقت گیر رهایی می بخشد.

امروزه روش های بسیار نوینی در جهت زیبایی هر چه بیشتر صورت خلق شده  و خانم های زیادی را جذب خود ساخته است. بعد از میکروبلیدینگ ابرو ، تاتو لب ، تاتو خط چشم حالا نوبت به سایه چشم دائم رسیده است.

منظور از تاتو سایه چشم ، ایجاد یک سایه ی دائمی بر روی چشم با روشی مانند تاتو خط چشم است . ماندگاری سایه دائم چشم حدود ۵ سال است.

تاتو سایه چشم دائم چگونه انجام می شود

سایه دائم چشم در قسمت پشت پلک و به صورت نقطه نقطه اجرا می شود پس از اتمام نقطه ها آنها را پر کرده به صورتی که در قسمت پایین رنگ سایه پررنگ تر و در قسمت بالا کمرنگ تر است. افرادی که فاصله ی بین چشم و ابروی آنها کم است با تاتو سایه چشم دائم می توانند این فاصله را بیشتر از حد واقعی خود نشان دهند.

سایه چشم دائم و تاتو های از این قبیل مناسب بانوان ورزشکاری است که به دلیل فعالیت های ورزشی و تعریق در صورت نمی توانند آرایش داشته باشند. یکی از نکته هایی که باید در شیدینگ دائم چشم در نظر گرفته شود انتخاب صحیح رنگ سایه می باشد. در این عمل باید رنگی انتخاب شود که پس از مدتی شما را دل زده نکند. رنگ متعارف سایه ی چشم دودی یا مشکی است.

توجه به زیبایی چشم ها و آراستن آنها از زمان های قدیم مورد توجه بوده است. اما روش های مختلفی مانند لیفت مژه از دیرباز وجود داشته که با استفاده از لوازم آرایشی مختلفی انجام می شده است. سایه چشم یکی از پرکاربردترین لوازم آرایشی است که می توانید تهیه کنید. رنگ ملایمی که روی پلک‌های شما پخش می‌شود، می‌تواند چشمان شما را درخشان کند، و شما می‌توانید با استفاده از تکنیک‌ های کمی متفاوت، ظاهری خیره ‌کننده و طبیعی به چشمان خود بدهید. در این مقاله از مرکز آرایش دائم برخی از آموزش های مفید برای آموزش سایه چشم وجود دارد که می توانید از آنها برای ایجاد ظاهری شگفت انگیز برای خود استفاده کنید.

آموزش سایه چشم براق دودی

این ظاهر زیبا و درخشان به سادگی برای یک مهمانی یا یک موقعیت خاص عالی است! درابتدا با سایه متوسط ​​در رنگ خنثی ، سایه را درست روی چشم بکشید ، از گوشه داخلی به گوشه بیرونی کار کنید. به آرامی این سایه را با یک سایه تیره تر در گوشه های بیرونی ترکیب کنید تا یک استایل دودی داشته باشید. اکنون این ترکیب را تا برجستگی استخوان زیر ابرو بکشید و سپس سایه را از گوشه داخلی چشم به بیرون و به سمت بالا بکشید . با این کار چشم های شما لیفت می شوند. سپس با انگشت یا یک براش مخصوص سایه، یک سایه براق را روی برجستگی پلک بزنید. جالا شما یک سایه دودی براقِ زیبا دارید.

آموزش سایه چشم زیبای برنز به صورت گام به گام 

با یک سایه طبیعی و خنثی شروع کنید، آن را درست روی پلک بزنید.

سپس به آرامی یک رنگ قهوه ای روشن را روی گوشه بیرونی چشم بزنید و به سمت داخل آن را فید کنید.

حتما آن را با سایه روشن تر ترکیب کنید. به آرامی از سایه برای رنگ کردن خط مژه پایین استفاده کنید.

در نهایت یک سایه براق و طلایی زرق و برق دار را در قسمت بالا و مرکز پلک بزنید. در آخر نیز آرایش خود را با یک ریمل ابرو به اتمام برسانید.

آموزش گام به گام سایه چشم برای مبتدیان:

سایه چشم تیره با پلک های براق

این  مدل سایه چشم جسورانه  است –  اما برای موقعیت های خاص عالی است! با زدن یک سایه قهوه ای شروع کنید و چین پلک را بپوشانید. سپس یک خط را مطابق تصویر به شکل حلالی بالا تر از برجستگی پلک بزنید سپس آن را به آرامی در همان قسمت فید کنید. حالا قسمت خالی یعنی روی برجستگی پلک یک سایه براق یا گلیتری بزنید و آن را به سمت بیرون هدایت کنید تا چشم ها را کشیده تر نشان دهد. و در آخر هم آرایش خود را با کشیدن یک خط چشم به پایان برسانید.

آموزش سایه چشم گربه ای زرد و سیاه

 آموزش سایه چشم گربه ای زرد و سیاه 

آموزش سایه چشم گربه ای زرد و سیاه

سایه زرد رنگ یک رنگ جذاب خصوصا برای چشم های قهوه ای است.

ابتدا یک رنگ خنثی مثل گلبهی یا قهوه ای را روی قسمت برجستگی استخوان زیر ابرو بزنید و سپس رنگ زرد را روی قسمت برجستگی چشم بزنید و با رنگ قبلی فید کنید.

ودر آخر هم یک خط چشم گربه ای می تواند تکمیل کننده ی این مدل سایه زیبا باشد.

آموزش سایه چشم آبی براق

آموزش سایه چشم آبی براق

سایه چشم آبی براق

ابتدا مقداری کانسیلر روی پلک خود بزنید بعد از اینکه کامل پلک را پوشش داد ، یک رنگ خنثی مثل قهوه ای را در قسمت برجستگی استخوان زیر ابرو بزنید. در ادامه یک رنگ قهوه ای پررنگ تری را درست روی پلک بزنید و با رنگ قبلی فید کنید. اکنون یک سایه براق آبی روی پلک بزنید. در آخر هم کمی هایلایتر یا سایه براق و روشن روی قسمت داخلی گوشه چشم بزنید. سپس یک خط چشم متناسب با مدل چشم های خود یا مطابق تصویر بکشید و با یک جفت مژه مصنوعی مناسب زیبایی چشم شما تضمین می شود.

 سایه چشم زیبا و ساده بنفش مات

ابتدا از یک کانسیلر و یک رنگ خنثی برای پوشش کامل چشم استفاده کنید. سپس از یک سایه بنفش مات  ، استفاده کنید.

با یک براش سایه را روی قسمت بیرونی چشم بزنید و به آرامی آن را به سمت داخل فید می کنید.

حالا از یک سایه روشن تر برای برجستگی روی پلک استفاده می کنید و آن را با رنگ بنفش فید کنید . درآخر هم یک خط چشم متناسب و زیبا بکشیئد و با ریمل یا مژه مصنوعی ، آرایش چشم خود را به پایان برسانید.

سایه بنفش گلیتری با خط چشم بالدار

آموزش سایه بنفش گلیتری با خط چشم بالدار

سایه بنفش گلیتری با خط چشم بالدار

ابتدا با مداد یک خط چشم از قسمت بیرونی بکشید و سپس آن را به صورت مورب به سمت ابرو بکشید.سپس خط چشم را با سایه مشکی و یک براش مخصوص سایه زدن چشم  ضخیم و پر رنگ کنید. حالا روی قسمت خالی روی پلک یک سایه گلیتری بنفش بزنید. و در نهایت آرایش چشم خود را با یک خط چشم زیبا مانند تصویر و ریمل ، به پایان برسانید.

آموزش سایه چشم دودی طلایی و ارغوانی

آموزش سایه چشم دودی طلایی و ارغوانی

سایه چشم دودی طلایی و ارغوانی

در ابتدا با کانسیلر پلک خود را  به طور کامل پوشش دهید. سپس با یک سایه قهوه ای شروع کنید و  و سپس یک سایه بنفش را روی آن بزنید و هر رو فید کنید . حالا یک رنگ دودی را مانند تصویر ، قسمت پایین و بالاتر از گودی چشم بزنید در آخر هم از یک سایه براق طلایی را روی قسمت داخلی گوشه چشم بزنید و با یک خط چشم و ریمل آرایش چشم خود را تکمیل کنید.

آموزش سایه چشم دودی نقره ای

آموزش سایه چشم دودی نقره ای

سایه چشم دودی نقره ای

آرایش چشم خود را با یک سایه براق رنگ روشن شروع کنید. سپس با یک رنگ طوسی قسمت داخلی و بیرونی چشم را سایه بزنید. در مرحله بعد با براش هر دو قسمت طوسی رنگ را روی پلک فید کنید .

اما قسمت وسط چشم همچنان باید رنگ روشن باشد . سپس از همان سایه براق روشن ، روی قسمت  گوشه چشم بزنید، و در آخر هم با یک خط چشم و ریمل آرایش خود را به پایان برسانید.

آموزش سایه چشم براق  طلایی و صورتی

آموزش سایه چشم براق  طلایی و صورتی

سایه چشم براق  طلایی و صورتی

این سایه چشم طلایی و صورتی کاملاً زیبا است – مخصوصاً روی چشم های آبی یا سبز!

با یک سایه طلایی درخشان درست از روی پلک شروع کنید ، سپس یک سایه صورتی را بالا تر گودی چشم بزنید و سپس هر دو را ترکیب کنید و در آخر هم با یک براش سر کج روی بن مژه پلک بالا و پایین خط بکشید ودر آخر هم یک ریمل یا مژه مصنوعی می تواند ظاهر آرایش شما را زیبا تر کند.

لیفت مژه

امیدواریم که این مدل های سایه زیبا را بپسندید و استفاده کنید.

منبع

 

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید
سبد خرید