اکستنشن ابرو چیست؟

اکستنشن ابرو روش جدید برای ابروهای زیبا

جدیدترین روش آرایش دائم ابرو یعنی اکستنشن ابرو است. اگر ابروهای کم پشت و نازکی دارید که رشد آنها واقعا سخت است، می توانید این روش را امتحان کنید.

اما اکستنشن ابرو دقیقا چیست؟ برای چه کسانی مناسب تر است؟ چقدر ماندگاری دارد؟ برای دانستن این موارد، ادامه مطلب را بخوانید…

اکستنشن ابرو دقیقا چیست؟

اکستنشن ابرو چیست؟
اکستنشن ابرو چیست؟

درست مانند اکستنشن مو و مژه، اکستنشن ابرو شامل چسباندن الیاف با یک چسب درجه پزشکی شفاف است تا به ابروهای شما حجم و طول بیشتری بدهد. الیاف طبیعی مستقیماً روی پوست شما یا خود ابروها می‌چسبند. الیاف اکستنشن ابرو بسیار ظریف تر هستند زیرا این چیزی است که ظاهر طبیعی تری به آنها می دهد.

مراحل انجام اکستنشن ابرو

  1. ارائه دهنده شما به شما کمک می کند تا تصمیم بگیرید چه نوع اکستنشن ابرو می خواهید: فیبر طبیعی یا مصنوعی.
  2. رنگ موی ابروی شما با اکستنشن شما مطابقت خواهد داشت.
  3. سپس صورت شما به آرامی شسته و خشک می شود. در مرحله بعد، ابروها را به شکل دلخواه درآورده و با استفاده از مداد طراحی ابرو انجام می شود.
  4. تارهای اکستنشن مجزای ابرو یک به یک با استفاده از موچین در جای خود قرار داده می شوند. هر رشته قبل از استفاده روی پوست یا در برخی موارد روی موهای موجود در چسب آغشته می شود.

بسته به اینکه چه تعداد اکستنشن ابرو نیاز دارید، کل فرآیند اعمال می تواند از ۳۰ دقیقه تا یک ساعت یا بیشتر طول بکشد.

تفاوت آن با میکروبلیدینگ چیست؟

تفاوت میکروبلیدینگ با اکستنشن ابرو
تفاوت میکروبلیدینگ با اکستنشن ابرو

 

اگرچه هدف میکروبلیدینگ و اکستنشن ابرو هر دو این است که ابروهای شما را پرپشت تر نشان دهند، اما شباهت ها در اینجا به پایان می رسد! میکروبلیدینگ یک تاتو نیمه دائمی است که با استفاده از ضربات مو مانند ظاهر ابروهای ضخیم تری را ارائه می دهد. اما برخلاف اکستنشن ابرو، این تکنیک فاقد ابعاد است. ثانیاً، این روش الیافی را با استفاده از چسب به سطح پوست متصل می‌کنند، برخلاف سوزنی که اپیدرم را در فرآیند میکروبلیدینگ سوراخ می‌کند. اگر به دلایلی از نتایج تاتو یا نانو بلیدینگ راضی نیستید، نمی توانید آن را لغو کنید. اما در این روش به سادگی با چسب پاک کننده آنها از بین می روند.

این روش چقدر طول می کشد؟

این روش چقدر طول می کشد
این روش چقدر طول می کشد

بسته به طول و ضخامت مورد نظر شما، این فرآیند می تواند بین ۳۰ دقیقه تا دو ساعت طول بکشد. هر کدام از الیاف ها به دقت، رشته به رشته، با موچین کاشته می شود. این الیاف به گونه ای اعمال می شوند که از الگوی رشد طبیعی ابروهای شما پیروی می کنند. این نیز یکی از مواردی است که به اکستنشن ابرو ظاهری طبیعی تری نسبت به میکروشیدینگ و سایر روش ها می دهد.

پس از پایان کار، ابروهای من چه شکلی می شوند؟

پس از تکمیل فرآیند، ابروهای طبیعی و مرتب اما با هیچ نقصی خواهید داشت.

اکستنشن ابرو چقدر ماندگاری دارد؟

اکستنشن ابرو چقدر ماندگاری دارد؟
اکستنشن ابرو چقدر ماندگاری دارد؟

مانند هر نوع اکستنشن، نحوه مراقبت از آن تعیین می کند که الیاف چقدر دوام خواهند داشت. مراقب باشید تا ۴۸ ساعت اول آب به ابروهایتان برخورد نکند. از دست زدن استفاده از محصولات روغنی و آرایش آنها خودداری کنید. فقط با استفاده از یک پارچه مرطوب، محل را با آب آغشته کنید. اگر به درستی از آنها مراقبت کنید، حدود ۲ هفته دوام خواهند داشت.

سایر درمان های پوششی برای ابروها

راه های دیگری نیز وجود دارد که می توانید ابروهایتان را پرتر و پرپشت تر نشان دهید. علاوه بر اکستنشن ابرو و میکروبلیدینگ و نانوبلیدینگ، ممکن است بخواهید موارد زیر را در نظر بگیرید:

اکستنشن ابرو یکی از چند راه برای افزایش ظاهر ابروهای شماست. در حالی که آنها می توانند پرهزینه باشند و ماندگاری طولانی ندارند، علاقه مندان به زیبایی می گویند که این روش سریع است و خطر کمی برای ناراحتی یا عوارض جانبی ندارد.

اگر از آرایش روزانه ابرو خسته شده اید، اما نمی خواهید تاتو ابرو را انجام دهید. اکستنشن ابرو ممکن است روش مناسبی برای شما باشد. برای بحث در مورد گزینه های خود با یک متخصص زیبایی مشورت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید
سبد خرید