آیا می توانید از رنگ خالکوبی بدن برای تاتو صورت استفاده کنید؟

آیا می توانید از رنگ خالکوبی بدن برای تاتو صورت استفاده کنید؟

آرایش دائمی می تواند نتایج بسیار طبیعی و واقعی را به همراه داشته باشد. یک متخصص تاتو ماهر می تواند برای شما یک میکروبلیدینگ ابرو یا خط چشم دائمی عالی انجام دهد که عاشق آن شوید. اما واقعیت این است که تاتوهای آرایشی در عرض چند سال محو می شوند.  خالکوبی های آرایشی به گونه ای انجام می شوند که به آنها اجازه می دهد تا به صورت آهسته محو شوند. برای آرایش دائم صورت از رنگ هایی استفاده می کنند که بدن می تواند در طول زمان این رنگ ها را تجزیه کند.  در این مطلب این مورد بررسی می شود که  آیا می توان از رنگ خالکوبی بدن برای تاتو صورت استفاده کرد یا خیر؟

آیا می توانید از رنگ خالکوبی بدن برای صورت استفاده کنید؟

خیر، زیرا ترکیبات رنگدانه  که برای تاتو صورت استفاده می شود با ترکیبات رنگ خالکوبی بدن متفاوت هستند .

دلایل متعددی برای این موضوع وجود دارد. رنگ خالکوبی برای تاتو صورت مناسب نیستنداین بخش از اطلاعات به طور گسترده در دسترس است، اما چیزی که به راحتی پیدا نمی شود دلیل آن است. بیایید نگاهی به تمام مسائل پشت استفاده از جوهر خالکوبی معمولی برای تاتو صورت  بیندازیم و امیدواریم شما را متقاعد کنیم که ضرر بیشتری نسبت به فایده دارد.

عدم تعهد بیمه در صورت بروز مشکل

رنگ های خالکوبی بدن برای انجام آرایش دائمی در نظر گرفته نشده اند. به عبارت ساده، اگر از رنگ خالکوبی معمولی برای  استفاده می کنید و مشکلی پیش می آید، ۱۰۰% مقصر هستید و هیچ بیمه ای این موضوع را پوشش نمی دهد و مسئولیت هر گونه عارضه ای که ممکن است رخ دهد به عهده شماست.

بنابراین اگر تصمیم دارید از رنگ خالکوبی برای  استفاده کنید، نه تنها سلامت و رضایت مشتریان خود را به خطر می اندازید، بلکه خود و کسب و کارتان را نیز به خطر می اندازید. اگر مشکلی پیش بیاید، می توانید از شما شکایت کنید.

رنگ خالکوبی به اندازه رنگ آرایشی تحت نظارت نیست

صنعت خالکوبی سال هاست که برای از بین بردن فرمول های بد و مواد خطرناک موجود در آنها تلاش می کند. اگرچه وضعیت بهبود یافته است، اما تولید و توزیع رنگ خالکوبی بدن هنوز آنطور که باید مورد نظارت قرار نمی گیرد.

از آنجایی که انواع رنگ تاتو صورت دردسته مواد آرایشی قرار می گیرند، رنگ های تاتو آرایشی منحصراً با مواد ایمن و تایید شده و غیر سمی فرموله می شوندفرمول آنها بسیار ساده است. رنگ‌ها بیشتر از اکسیدهای آهن می‌آیند، در حالی که حامل‌ها آب مقطر، الکل یا گلیسیرین هستند. بنابراین فرمول ها بسیار ساده و شفاف هستند.

رنگ های خالکوبی معمولاً فهرستی طولانی از مواد تشکیل دهنده دارند و اغلب همه آنها را فاش نمی کنند. برای اینکه تا حد امکان ماندگاری بیشتری داشته باشند، می توانند حاوی انواع مواد بالقوه مضر باشند که نباید به پوست ظریف و نازک صورت تزریق شوند، به خصوص نه در نزدیکی چشم و دهان. لیست طولانی مواد همچنین به معنای احتمال بیشتر واکنش های آلرژیک است.

استفاده از رنگ خالکوبی بدن برای صورت طبیعی به نظر نمی رسد

رنگ های خالکوبی طوری فرموله شده اند که تا حد امکان روشن و زنده به نظر برسند، اما صورت نیاز به رویکرد تارتری دارد. رنگ تاتو صورت بسیار متمرکز تر استفاده می شود، بنابراین کاملاً مات به نظر می رسد.

پوست صورت خواص ویژه ای دارد و  بسیار نازک تر از پوست بقیه بدن است. . برای تاتو صورت رنگ هایی را که شبیه آرایش معمولی به نظر می رسند با هم ترکیب می کنند و پس از کاشت صاف تر و طبیعی تر به نظر می رسند تا بتوانند آرایش معمولی را شبیه سازی کنند. تاتو صورت متناسب با ته رنگ طبیعی پوست انجام می شود،  بنابراین زیاد برجسته نمی شوند، بلکه با پوست ترکیب می شوند.

به همین دلیل است که مشتریانی که تاتو ابرو با جوهر انجام شده است، اغلب به دنبال پوشش با رنگدانه هستند.

تغییر رنگ خالکوبی بدن

خوب، بله، گاهی اوقات رنگدانه های تاتو صورت نیز ممکن است تغییر رنگ دهند. اما جوهرهای خالکوبی اغلب به رنگ‌های خاکستری سرد تبدیل می‌شوند، بنابراین اگر از جوهر خالکوبی معمولی برای  استفاده می‌کنید، مشتریان شما در عرض چند سال با ابروهای آبی یا سبز یا تاتو خط چشم با رنگ آبی مواجه می‌شوند.

رنگدانه های آرایشی به گونه ای فرموله شده اند که از تغییر به رنگ های نامناسب جلوگیری می کند. و حتی اگر این اتفاق بیفتد، تصحیح رنگ رنگدانه های آرایشی بسیار ساده است. رنگهای خالکوبی معمولی غلیظ تر هستند و مات تر به نظر می رسند، بنابراین اصلاح رنگ آنها می تواند چالش برانگیز باشد.

رنگ خالکوبی بدن محو نمی شود

ممکن است فکر کنید، اما این چیز خوبی است، درست است؟ اما نه در مورد .

روندهای زیبایی خیلی سریع تغییر می کنند، و چیزی که در حال حاضر وجود دارد ممکن است در ۱۰ سال آینده مورد پسند عموم مردم نباشد. فقط به تمام ترندهای دهه گذشته فکر کنید و تصور کنید آنها را روی صورت خود با جوهر دائمی خالکوبی کرده اید.

این واقعیت که آرایش دائمی در عرض ۲-۳ سال محو می شود در واقع یک نعمت است. این به شما امکان می دهد ظاهر را با روندهای فعلی، ترجیحات جدید و تغییرات پوست خود تنظیم کنید – مهم نیست که چقدر کلاژن دریایی می نوشید، چین و چروک ها و خطوط ریز ظاهر می شوند.

اگر از رنگ خالکوبی بدن استفاده کنید مجبور هستید برای همیشه آن را همراه خود داشته باشید. البته روشهایی برای پاک کردن تاتو قدیمی نیز وجود دارد ، اما پاک کردن خاکوبی معمولی می تواند بسیار سخت تر از پاک کردن تاتو آرایشی باشد.

سخن پایانی

ما می دانیم که ایده آرایش دائمی که در واقع دائمی است و مادام العمر است ممکن است برای برخی وسوسه انگیز به نظر برسد، اما عوارض احتمالی قطعاً برای هنرمندان و مشتریان بیشتر از مزایای آن است. بنابراین ریسک نکنید و از استفاده از رنگ خالکوبی بدن برای تاتو صورت برای  خودداری کنید.

رنگ های تاتو صورت محبوب:

رنگ تاتو کی پیرنگ تاتو فیبروزرنگ تاتو پرمابلندرنگ تاتو بایوتاچ

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید
سبد خرید