اسید هیالورونیک
آنچه در این مطلب می خوانید:

اسید هیالورونیک چیست؟

اگرچه ممکن است کلمه “اسید” با توجه به چیزی که روی صورت خود می گذارید ترسناک به نظر برسد اما نگران نباشید، اسید هیالورونیک پوست را نمی سوزاند. کاملاً برعکس ، در حقیقت ، اسید هیالورونیک برای تقویت پوست مزایای بسیاری  دارد، از جمله رطوبت رسانی، این ماده به دلیل قابلیت های فوق العاده آبرسانی و جوانسازی پوست ، به عنصری محبوب در سرم ها و مرطوب کننده ها تبدیل شده است.

اسید هیالورونیک ، برخلاف نام آن ، مانند سایر اسیدهای مورد استفاده برای صورت نیست و باعث لایه برداری از لایه های پوست شما و لایه برداری پوست شما نمی شود. این ماده به صورت طبیعی در بدن ما وجود دارد و بیشترین مقدار آن در مفاصل و در پوست بدن ما وجود دارد.

اسید هیالورونیک در واقع همان چیزی است که به عنوان یک ماده مرطوب کننده قوی شناخته می شود.

هیالورونیک اسید (HA) یا هیالورونان ، یک مولکول کربوهیدرات است که به طور طبیعی در بدن ما وجود دارد. درست است ، این در پوست شما است!

هیالورونیک اسید (HA) روغن رسانی به بافتهای همبند مفاصل و پوست ما را ایجاد می کند و نقش مهمی در سلامت کلی پوست ما دارد، همچنین در بسیاری از مناطق بدن ما از جمله چشم ها ، مایعات داخلی و بافت همبند وجود دارد ، اما قسمت عمده آن در پوست ما وجود دارد که ۵۰٪ از کل مقدار این ماده ارزشمند را در بدن ما تشکیل می دهد.

با اینکه این ماده ارزشمند در بدن ما به طور طبیعی وجود دارد اما به خاطر محبوبیت آن و تاثیرات فوق العاده آن بر سلامت انسان، این ماده ارزشمند به شکل های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد.

البته نگران نباشید ،هیالورونیک اسید از پوست افراد گرفته نمی شود. در آزمایشگاه تکثیر می شود

اسید هیالورونیک چه کارهایی برای پوست انجام می دهد؟

به احتمال زیاد بعد از مصرف اسید هیالورونیک متوجه می شوید که هرگز پوست خود را به این خوبی ندیده اید، که این به دلیل خاصیت آبرسانی که یکی از مزایای اصلی اسید هیالورونیک است اتفاق می افتد. و به معنای واقعی کلمه ، آب را به زیر پوست شما می برد. مزایای سرم هیالورونیک اسید بیشتر از عوارض جانبی آن است

(واکنش آلرژیک احتمالی. برای دریافت تمام مزایای پوست اسید هیالورونیک ، بدون عارضه جانبی ، به یاد داشته باشید که حداقل ۲۴ ساعت قبل از اینکه به صورت خود بزنید ، روی گودال آرنج خود یک  تست آزمایشی انجام دهید) .

سرم اسید هیالورونیک یکی از اجزای اصلی بافت های پیوندی صورت شما است ، یک مولکول پلی ساکارید که تماس های نوع ژلاتینی اطراف را در بر می گیرد. این ماده رطوبت را به پوست صورت شما متصل می کند ، و پوست شما را در تمام طول روز مرطوب نگه می دارد ، به این معنی که با گذشت زمان چین و چروک کمتری دارید.

سرم هیالورونیک اسید aka hyaluronan ، یک مولکول کربوهیدرات است که به طور طبیعی در بدن ما وجود دارد و روغن را به بافت های پیوندی مفاصل و پوست ما فراهم می کند.

محققان پس از مشاهده زنانی که فقط ۸ هفته از اسید هیالورونیک استفاده کردند ، پیشرفت های چشمگیری در پوست شرکت کنندگان پیدا کردند و در واقع این ماده برای همه انواع پوست فواید بسیاری دارد.

آیا استفاده از اسید هیالورونیک در صورت اثرات جانبی دارد؟ آیا اسید هیالورونیک بی خطر است؟

از آنجا که HA به طور طبیعی در بدن ما وجود دارد ، خطر بسیار کمی برای واکنش آلرژیک یا تحریک ایجاد می کند.

از قضا ، برخی از کاربران گزارش کرده اند که پوست آنها را خشک می کند ، اما این نادر است. اگر چنین تجربه ای دارید ، مطمئن شوید که از دستورالعمل های استفاده از فرمول اسید هیالورونیک خود پیروی می کنید یا با یک متخصص پوست مشورت کنید.

مانند هر محصول جدید برای مراقبت از پوست ، من همیشه توصیه می کنم یک تست پچ انجام دهید تا ببینید پوست شما چه عکس العملی نشان می دهد.

مقدار کمی از محصول را به داخل مچ دست یا پشت گوش خود بمالید. ۲۴-۴۸ ساعت صبر کنید تا اطمینان حاصل کنید که هیچ واکنشی قبل از سرکوب آن شغل در مناطق بزرگتر وجود ندارد.

آیا واقعاً اسید هیالورونیک ارزش استفاده دارد؟

البته که بله! از آنجا که چنین رطوبت رسانی سبک را ارائه می دهد ، HA برای انواع پوست از جمله پوستهایی که پوست چرب یا حساس دارند ملایم و عالی است.

بعلاوه ، همه ما پیر می شویم. حتی اگر نگران چین و چروک ها نباشید (شما اردک خوش شانس هستید) ، باز هم می توانید از توانایی HA در آبرسانی و محافظت از پوست بهره مند شوید.

و این ماده برای بازگرداندن رطوبت پوست در طول سال فوق العاده است. وقتی به ماه های پاییز و زمستان می رویم ، هوای سرد و گرم و بخاری رطوبت پوست ما را می گیرد. در تابستان ، گرما و قرار گرفتن در معرض آفتاب کاملاً ما را خشک می کند.

اطمینان حاصل کنید که همیشه با استفاده از مراقبت از پوست مرطوب کننده و نوشیدن آب فراوان ، بدن را آبرسانی می کنید!

برخی از مزایای اسید هیالورونیک را برای صورت !

۱رطوبت باورنکردنی را فراهم می کند

حرکت اصلی هیالورونیک اسید – و دلیل اینکه در مراقبت از پوست بسیار مورد توجه قرار گرفته است – توانایی شگفت انگیز آن در رساندن رطوبت ماندگار به پوست است.

هیالورونیک اسید (HA) یک ماده مرطوب کننده است ، به این معنی که رطوبت را گرفته و آن را نگه می دارد تا پوست بتواند آن را جذب کند.

مولکول اسید هیالورونیک می تواند تا ۱۰۰۰ برابر وزن خود را در آب نگه دارد!

مولکول HA برای نفوذ به لایه بالایی پوست بسیار بزرگ است. بنابراین ، این مولکول روی سطح پوست باقی می ماند و برای نگه داشتن رطوبت کار می کند تا پوست شما بتواند آن را جذب کند و سالم و مرطوب بماند.

۲اسید هیالورونیک باعث جوانسازی پوست می شود

با افزایش سن ، پوست ما مانند گذشته رطوبت را حفظ نمی کند. نوزادان با مقدار زیادی اسید هیالورونیک در پوست خود متولد می شوند ، به همین دلیل پوست آنها بسیار نرم است!

چین و چروک ها را کاهش می دهد – وقتی پوست ما لطافت خود را از دست می دهد ، شروع به آویزان شدن می کند و خطوط ظریف و چین و چروک ها بیشتر نمایان می شوند.  استفاده از اسید هیالورونیک بر روی صورت باعث می شود تا خطوط ظریف و چین و چروک صاف شود. صاف بودن انگور آبدار را در مقایسه با کشمش به تصور کنید. (البته نه اینکه بگویم صورت شما مانند کشمش به نظر می رسد!)

هنگامی که پوست شما لطیف و مرطوب است ، به صورت لخته در می آید تا محکم تر ، افتاده و ملایم تر به نظر برسد. HA رطوبت پوست را بازیابی می کند و به پوست شما کمی جوان سازی و جوانی ببخشد!

۳سلامت و محافظت از پوست را تقویت می کند

مانع محافظتی را بهبود می بخشد – وقتی پوست شما خشک است ، سطح آن در برابر آسیب و حتی از بین رفتن عفونت آسیب پذیر است. با تأمین رطوبت لایه های بیرونی پوست از محیط ، در واقع مانع محافظتی پوست شما را تقویت می کند تا پوستی سالم و محکم به شما بدهد. این مانند ترمیم سد دفاعی پوست است!

از بهبودی پشتیبانی می کند – به همین ترتیب ، هیالورونیک اسید (HA) با بهبود رطوبت تسکین دهنده پوست و خاصیت ضد التهابی از بهبود و ترمیم پوست شما پشتیبانی می کند. جسیکا ویزر ، متخصص پوست و مو در گروه پوست نیویورک ، حتی اسید هیالورونیک را برای افرادی که پوستی خشک یا اگزما دارند ، یا کمک به بهبود پوست بعد از عمل (به دنبال لایه برداری شیمیایی ، لیزر درمانی یا رویش مجدد سطح پوست) توصیه می کند.

آنتی اکسیدان دفاع – HA حتی برای مقابله با آسیب اشعه ماورا بنفش به پوست شما دفاع آنتی اکسیدانی می دهد. این مهم است زیرا رادیکال های آزاد می توانند کلاژن و الاستین را تجزیه کنند تا پوست ما پیر شود و چین و چروک و افتادگی آن بیشتر نمایان شود.

با تمام این قدرت مرطوب کنندگی ، جوانسازی پوست و تقویت کننده سلامتی ، HA مانند چند منظوره نهایی مراقبت از پوست است! حال بیایید ببینیم چگونه می توانید آن را در برنامه روزمره خود بگنجانید.

۴اسید هیالورونیک برای درمان آکنه مفید

کسانی که با آکنه دست و پنجه نرم می کنند می دانند که درمان های موضعی آکنه چقدر خشک می شوند. گرچه HA به طور مستقیم آکنه را پاک نمی کند ، اما در فرمول های ضد لک برای جذب رطوبت به پوست و بهبود خشکی استفاده می شود.

یکی از درمانهای آکنه نور درمانی صورت یا لایت تراپی صورت است که باعث برطرف کردن لکه ها از صورت می شود.

وقتی پوست ما خشک است ، در واقع روغن بیشتری تولید می کند تا جبران شود – که ممکن است آکنه بیشتری ایجاد کند. بنابراین ، بله ، مرطوب کننده یک مرحله مهم مراقبت از پوست است!

۵درمان اگزما با اسید هیالورونیک

آره! یکی از مزایای اسید هیالورونیک این است که می تواند به آب بدن کمک کند و آن را به صورت غیر تحریک کننده انجام دهید. به این ترتیب ، می توانید رطوبت را از بین ببرید و خارش پوسته پوسته را با یک سرم هیالورونیک اسید روزانه برطرف کنید.

برای بهترین نتیجه ، شما باید روزانه از اسید هیالورونیک به عنوان بخشی از برنامه مراقبت از پوست خود استفاده کنید. همچنین ، در صورت تمایل به آزمایش اشکال مختلف اسید هیالورونیک بپردازید. کرم های موضعی ممکن است ثروتی را که از آن لذت می برید فراهم کنند یا اینکه ممکن است سرم سبک وزن برای درمان مناسب تر باشد.

چگونه می توانم از اسید هیالورونیک در جوانسازی پوست خود استفاده کنم؟

هیالورونیک اسید به عنوان ماده ای سازنده در همه موارد از آرایش گرفته تا سرم ها گرفته تا مرطوب کننده ها موجود است. روش های بسیار خوبی برای استفاده از آن وجود دارد!

برای اینکه بیشترین تاثیر را برای پوست شما داشته باشد، به دنبال فرمولی باشید که حداقل دارای ۱٪ اسید هیالورونیک باشد. اگر فقط چیزی در حدود ۰٫۵٪ را شامل شود ، ممکن است بهترین اثر را نداشته باشد.

ادامه مطلب را بخوانید تا مطمئن شوید که به طور صحیح اقدامات مراقبت از پوست خود را انجام می دهید تا بهترین نتیجه آبرسانی و جوانسازی پوست را بدست آورید!

اگر می خواهید از استفاده HA خود بیشترین بهره را ببرید ، من یک سرم هیالورونیک اسید را توصیه می کنم ، به خصوص اگر پوست خشک دارید.

سرم ها به طور معمول قوام نازک تری دارند و غلظت قوی تری از مواد تشکیل دهنده دارند تا نتایج عالی داشته باشند.

هنگام استفاده از سرم ، حداقل ۱۵ دقیقه صبر کنید تا سرم درخواست شود تا کاملاً جذب پوست شود ، قبل از رفتن به مرحله بعدی در برنامه خود.

نکته مثبت: ویتامین C و HA برای یک برنامه جوانسازی پوست بسیار مناسب هستند. و تولید کلاژن را تقویت می کند ، لکه های تیره را کاهش می دهد و با علائم پیری مبارزه می کند!

مرطوب کننده اسید هیالورونیک

راه خوب دیگر برای به دست آوردن مزایای اسید هیالورونیک استفاده از مرطوب کننده ای است که حاوی HA برای بسته بندی یک ماده آبرسانی است.

حتی با استفاده از سرم و لوسیون حاوی HA می توانید دو برابر شوید!

افزودن هیالورونیک اسید به روال مراقبت از پوست شما بسیار آسان است! لیست مواد تشکیل دهنده محصولات خود را بررسی کنید. ممکن است تعجب کنید اگر متوجه شوید که قبلاً از آن در جایی در مراقبت از پوست خود استفاده کرده اید!

هیالورونات سدیم” چیست؟

اگرچه از اصطلاحات “هیالورونات سدیم” و “اسید هیالورونیک” به جای یکدیگر در صنعت زیبایی استفاده می شود ، اما کمی با هم متفاوت هستند.

اگر حدس زده اید که این ربطی به نمک دارد ، حق با شماست!

هیالورونات سدیم نمک هیالورونیک اسید است.

هیالورونات سدیم یک مولکول کوچکتر از HA است ، بنابراین به راحتی جذب می شود و به عمق بیشتری به لایه های پوست نفوذ می کند – اما همان کار را انجام می دهد.

یک از این دو ماده لزوما بهتر از ماده دیگر نیست. در واقع آنها می توانند مکمل یکدیگر باشند.

در واقع ، شما حتی می توانید محصولات مراقبت از پوست HA را پیدا کنید که حاوی هر دو فرم برای حداکثر منافع باشد.

پرکننده های پوستی

برخی دیگر از موارد استفاده از اسید هیالورونیک چیست؟

پرکننده های پوستی هیالورونیک اسید از محبوب ترین اشکال تزریقی هستند (در Juvederm و Restylane استفاده می شود).

یک ماده پرکننده پوست به پوست صورت تزریق می شود تا خطوط و چین و چروک ها را پر کند تا صورت صاف شود جوانسازی پوست .

بسیاری از آنها موقتی هستند زیرا در نهایت توسط بدن جذب می شوند ، بنابراین لازم است پس از مدت زمان مشخص دوباره انجام شوند.

مواد تزریقی اسید هیالورونیک را می توان از باکتری ها یا تاج خروس (پرندگان) تهیه کرد !

در بعضی موارد ، برای ماندگاری بیشتر در بدن ، از نظر شیمیایی اصلاح می شوند و نتایج معمولاً از شش ماه تا یک سال طول می کشد.

مواد تزریقی ساخته شده با HA باعث جمع شدن پوست ، بهبود خطوط و کاهش چین و چروک و زخم می شود. و مهمتر از همه ، ایمن است!

تزریق هیالورونیک اسید و همچنین برای درمان درد زانو ناشی از آرتروز (OA) استفاده می شود.

همانطور که در بالا اشاره کردم ، این بدان دلیل است که HA به طور طبیعی در بدن یافت می شود و به عنوان روان کننده و کمک فنر برای مفاصل عمل می کند.

FDA حتی تصویب کرده است که اسید هیالورونیک در طی جراحی های چشم برای کمک به جایگزینی مایعات طبیعی تزریق شود.

آیا می توان از طریق خوراکی اسید هیالورونیک مصرف کرد؟

پاسخ بله است!

مکمل هایالورونیک اسید برای آرتروز و دردهای مفصلی موجود است.

همچنین گفته شده است که مفصلها را در برابر آرتروز محافظت می کنند.

دوز خوراکی پیشنهادی HA 100-200 میلی گرم در روز است.

ادعاهایی وجود دارد که HA می تواند به جلوگیری از پوکی استخوان و مدیریت خستگی و درد مزمن هنگام بلع کمک کند.

قبل از استفاده از مکمل هایالورونیک اسید در برنامه روزانه خود ، از پزشک خود بپرسید.

کدام یک ، اسید هیالورونیک یا رتینول؟

فواید اسید هیالورونیک این توانایی را دارد که به تنهایی روی پوست معجزه می کند. با این حال ، همزمان با سایر محصولات قابل توجه مراقبت از پوست ، آنها حتی بیشتر تأثیرگذار هستند. دو مورد از مشهورترین ویتامین C و رتینول برای افزودن به این ترکیب است.

اسید هیالورونیک و ویتامین C با همکاری یکدیگر چهره زیبایی ایجاد می کنند. ویتامین C باید همیشه قبل از اسید هیالورونیک استفاده شود. دلیل آن ساده است: ویتامین C پوست شما را روشن می کند و یک پالت شفاف تر ایجاد می کند ، پوست را برای HA آماده می کند تا با آبرسانی آن را پر کند. حتی می توانید اسید هیالورونیک را با ویتامین C در برخی موارد برای یک کار ۲ در ۱ مخلوط کنید.

در مورد رتینول ، این ماده نیز با اسید هیالورونیک بسیار خوب کار می کند. رتینول ، یکی از مشتقات ویتامین A ، یک داروی ضد چروک و حامی کلاژن است. اگرچه این ماده اصلی در دنیای مراقبت از پوست  و جوانسازی پوست است ، اما این بزرگنمایی کننده زیبایی گاهی باعث خشک شدن پوست می شود. چگونه می توان با آن نتیجه مبارزه کرد؟ پس از استفاده از محصول رتینول مورد نظر خود ، از سرم های با Hyaluronic Acid یا Hyaluronic Acid Lotion استفاده کنید. این باعث می شود سطح پوست مرطوب و درخشان باشد.

چه مقدار اسید هیالورونیک زیاد است؟

وقتی نوبت به اسید هیالورونیک می رسد ، اشکال مختلفی وجود دارد که می توانید آن را پیدا کنید. مراقبت از پوست اسید هیالورونیک ، قرص هیالورونیک اسید و مواد تزریقی اسید هیالورونیک. در حالی که چیزی به عنوان عوارض جانبی مکمل اسید هیالورونیک بسیار منفی وجود ندارد ، اما برای این ماده ، هنوز مهم است که از موارد استفاده از آنها استفاده کنید.

وقتی به دنبال اسید هیالورونیک برای صورت هستید ، مطمئن شوید که در جستجوی محصولاتی با ترکیبی از وزن مولکولی هستید. طیفی از وزنه ها وجود دارد – کوچک تا بزرگ. وزنه های کوچکتر به عمق پوست نفوذ می کنند. در حالی که وزن های بزرگتر در بالای آن قرار می گیرند. در هر صورت ، نتیجه یک چهره کامل تر خواهد بود که دور از ذهن نیست.

مواد تزریقی اسید هیالورونیک

مواد تزریقی اسید هیالورونیک در درجه اول برای درمان آرتروز استفاده می شود و از طریق عکس به زانو منتقل می شود. با این حال ، مواد تزریقی صورت اسید هیالورونیک نیز وجود دارد ، پرکننده های a.k.a ، که به طور طبیعی می توانند مناطقی را که به دلیل افزایش سن کسل شده اند ، جمع کنند. از آنجا که این کار توسط یک متخصص پزشکی انجام می شود ، شما هرگز نیازی به نگرانی در مورد مقدار زیاد آن ندارید.

از آنجا که آنها آموزش دیده اند تا بدانند چه چیزی برای پوست شما بهتر است. اگر در حال انجام درمان هدفمندی روی صورت خود هستید ، باید انتظار آمپول های متعدد را داشته باشید.

مکمل های اسید هیالورونیک از طریق دهان مصرف می شود. توصیه می شود این فرم ، معمولاً یک قرص یا قرص ، بیش از ۲۴۰ میلی گرم در روز وعده نداشته باشد. عوارض جانبی اسید هیالورونیک خوراکی ناشی از مصرف بیش از حد توصیه شده ، ناچیز است و سردرد از آن بدتر است.

همه اینها برای گفتن است ، به فرمول اسید هیالورونیک توجه کنید و در صورت شک ، با یک متخصص بهداشت مشورت کنید.

آیا می توان از هیالورونیک اسید با نیاسینامید استفاده کرد؟

از اسید هیالورونیک می توان با نیاسینامید استفاده کرد. در واقع ، این دو مانند یک زوج قدرت با هم کار می کنند. نیاسینامید برای تنظیم تولید چربی پوست و بهبود بافت شناخته شده است.

بهترین روش استفاده از سرم با اسید هیالورونیک و نیاسینامید با هم استفاده از این روش است که ابتدا سرم دنبال می شود. این اطمینان می دهد که سطح هیدراتاسیون شما بالا رفته و هیچ گونه تحریک احتمالی از نیاسینامید رخ نخواهد داد.

کدام اسید هیالورونیک برای میکرونیدلینگ بهتر است؟

سه نوع اصلی اسید هیالورونیک وجود دارد که باید از آنها مطلع باشید: نسخه های بزرگ مولکولی ، مولکولی متوسط ​​و کوچک. نوع انتخابی شما بر اساس نوع پوست وسبک زندگی شما انتخاب می شود.

بنابراین هنگام استفاده از میکرونیدلینگ از کدام یک استفاده می کنید؟ از آنجا که روند میکرونیدلینگ می تواند مانع پوست را کمی تحریک کرده و مستعد خشکی باشد ، پیشنهاد می شود از فرم مولکولی بزرگتر اسید هیالورونیک استفاده کنید.

این نوع به خوبی روی سطح پوست قرار می گیرد و سطح آبرسانی را دوباره پر می کند و باعث کاهش چین و چروک می شود. ما به شدت پیشنهاد می کنیم اطمینان حاصل کنید که محصول هیالورونیک اسید که استفاده می کنید خالص گواهی شده است – به خوشبخت ترین نتایج برای پوست شما منجر می شود!

شما لیاقت این را دارید که از تمام مزایای آبرسانی و تقویت کننده پوست اسید هیالورونیک بهره مند شوید. در اینجا برخی از بهترین محصولات این ماده ارزشمند برای افزودن بعنوان جدیدترین عضو باند مراقبت از پوست شما امروز وجود دارد!

سایر گزینه های مورد علاقه من برای فرمول های اسید هیالورونیک

کرم مرطوب کننده اسید هیالورونیک

Image Skincare Vital C Hydrating Enzyme Masque

این ماسک تازه کننده با استفاده از آنزیم ها برای حل سلول های مرده پوست و ناخالصی ها ، به آرامی پوست را لایه برداری می کند. این ماده حاوی آنتی اکسیدان ویتامین C برای شفاف سازی و روشن شدن چهره شما در عین حال ترمیم آسیب است. سرانجام ، اسید هیالورونیک به رطوبت پایدار پوست کمک می کند در حالی که ویتامین ها پوست را با تغذیه تزریق می کنند. پوست شما احساس شادابی ، نشاط و شگفت انگیزی نرم خواهد کرد!

ماسک مرطوب کننده اسید هیالورونیک و ویتامین c

ilike Organic Skin Care Organics Hyaluronic Time Erase Complex

اگر برخی از خوبیهای هیالورونیک اطراف را می خواهید ، این مجموعه شما را تحت پوشش قرار داده است. این شامل همه مواردی است که شما برای تزریق پوست با آبرسانی مداوم و پر کردن این خطوط ریز در یک کیت مفید به آن نیاز دارید! این مجموعه شامل موارد زیر است:

ماسک ژل کمپلکس Hyaluronic Time Erase (1.7 اونس) – ماسک اسید هیالورونیک جوانسازی پوست و یک ترکیب گیاهی منحصر به فرد برای پر کردن سد رطوبت و ایجاد ظاهری ظاهری جوان تر.
سرم Hyaluronic Time Erase Complex (1.2 اونس) – سرم اسید هیالورونیک جوانسازی پوست و یک ترکیب گیاهی منحصر به فرد برای دوباره پر کردن مانع رطوبت و ایجاد پوستی به ظاهر جوان تر.
مرطوب کننده کمپلکس Hyaluronic Time Erase Complex (1.7 اونس) – مرطوب کننده ضد پیری و مرطوب کننده اسید هیالورونیک و یک ترکیب گیاهی منحصر به فرد برای دوباره پر کردن مانع رطوبت و ایجاد پوستی با ظاهری جوان تر.
کرم دور چشم Hyaluronic Time Erase Complex (1 اونس) – کرم ضد اسید هیالورونیک جوانسازی پوست و یک ترکیب گیاهی منحصر به فرد برای کاهش چین و چروک ها و ایجاد نواحی چشم با ظاهری جوان تر.

بهترین مزایای اسید هیالورونیک که باید بدانید

اسید هیالورونیک یک محصول کاملاً خوب برای مراقبت از پوست است. تاکنون ، احتمالاً قبلاً در مورد آن شنیده اید و برخی از فواید دوست داشتنی آن را برای رنگ پوست مشاهده کرده اید. شما یکی را می شناسید درخشش شبنم ، پوستی صاف و ملایم ، سلفی های عالی با برجستگی های طبیعی … اسید هیالورونیک پایه اصلی این اثرات است. اما ، آیا می دانید واقعاً چیست یا چه فوایدی برای بدن شما ایجاد می کند که باعث درخشش ظاهری می شود؟ نه؟ بگذارید امروز شما را روشن کنیم.

هومکتانت چیست؟

هومکتانت دسته ایاز مواد مرطوب کننده پوست هستند که رطوبت پوست را به خوبی حفظ می کنند و . در واقع ، می تواند تا ۱۰۰۰ برابر وزن خود را نگه دارد!

پوست شما از کجا معادله می شود؟ خوب ، این رطوبت گفته شده را از لایه درم پوست شما به اپیدرم می کشد (سطحی تر). با انجام این کار ، چهره ای مرطوبتر ایجاد می شود که به شما امکان می دهد آن تب و تاب بودن را داشته باشید. خیلی مرتب ، آره؟

سود ۱) این یک هیدراتاتور قدرتمند است

همه اینها ما را به اولین مزیت هیالورونیک اسید (HA) که خاصیت آبرسانی آن است ، می رساند. از آنجا که این یک ماده آبرسانی است ، و شما اکنون می دانید که چه چیزی برای شما مفید است و باعث جوانسازی پوست  می شود ، بیایید در مورد چگونگی سود سرم هیالورونیک اسید بحث کنیم

این ماده به صورت موضعی روی پوست ، از قبل مرطوب کننده استفاده می شود و می تواند به جذب آب از محیط نزدیک کمک کرده و سپس آن را به پوست شما متصل کند. نتیجه این است که سطح هیدراتاسیون را بالا نگه دارید تا خشک شدن آن حتی در دمای سردتر متوقف شود.

لازم به ذکر است که ممکن است با چیزی به نام سدیم هیالورونات مواجه شوید. این یک مشتق از اسید هیالورونیک است و در حالی که برخی از این اصطلاحات به جای یکدیگر استفاده می کنند ، فقط بدانید که آنها مواد مختلفی هستند. بله ، هر دو به آبرسانی پوست کمک می کنند ، اما کلاسیک مورد جستجو فقط “اسید هیالورونیک” است.

مزیت ۲) تقویت کننده سد چربی

با افزایش سن ، اپیدرم یا بیرونی ترین لایه پوست به بسیاری از افراد حساس است. از اشعه خورشید گرفته تا آلودگی هوا ، در طولانی مدت همه چیز ممکن است ناخوشایند شود. یعنی ، این محرک های محیطی اسیدهای چرب موجود را از بین می برند و منجر به آسیب می شوند.

این همان جایی است که محافظت از سد لیپید بازی می کند. اسید هیالورونیک ، به لطف توانایی حفظ رطوبت ، به قوی و سالم نگه داشتن سد چربی کمک می کند. این به نوبه خود منجر به مقاومت بیشتر در برابر پیری زودرس می شود.

مزیت ۳) یک رنگدانه رنگدانه.

توانایی بعدی Hyaluronic Acid برای کمک به بازسازی سلولهای پوستی سالم در لیست بعدی است. اگرچه در واقع نمی تواند رنگدانه ها را به طور کامل پاک کند ، اما می تواند به مرور زمان محو لکه ها شود.

این توانایی انجام این کار را دارد زیرا به تقویت سد چربی کمک می کند. این به معنای آسیب داخلی کمتری است که به سلول های جدید فضای رشد سالم در یک محیط هیدراته را می دهد. .

با گذشت زمان ، سلولهای جدید از طریق چرخه و به لایه فوقانی پوست رانده می شوند ، سلولهای پوستی رنگی و قدیمی ریخته و جایگزین می شوند.

برای اطمینان از اینکه بهترین نتیجه را برای این کار کسب کرده اید جوانسازی پوست ، بدنبال سرم اسید هیالورونیک باشید که ویتامین C به آن اضافه کرده باشد. این ماده یک ماده روشن کننده پوست را به مخلوط اضافه می کند!

مزیت ۴) جایگزین قابلیت دسترسی زیستی

همانطور که در بالا ذکر شد ، تأثیر عوامل استرس زای محیطی بر روی پوست منجر به از بین رفتن اسید هیالورونیک خواهد شد که به طور طبیعی در پوست وجود دارد. یکی از بزرگترین تخریب کننده های HA در پوست ، اشعه UVB از خورشید است.

برای کمک به مبارزه با این اتفاق ، استفاده از اسید هیالورونیک موضعی یا تزریقی مفید است. سطح اسیدهای چرب موجود در پوست را بازیابی می کند و به صورت شما اجازه می دهد رطوبت بیش از حد خود را حفظ کند. نتیجه این کار پوستی پرپشت ، مرطوب و سفت است.

این یکی از روش های کمک به مقابله با تیرگی ، افزایش لطافت و دفع چین و چروک است.

اکنون که از تمام مزایای برتر اسید هیالورونیک برخوردار هستید ، آماده هستید تا به دنیای مبارزه با چین و چروک و خوبی که باعث القا آن می شود ، بپردازید. نمی توانم صبر کنم؟ به ما بگویید که با استفاده از سرم هیالورونیک اسید قصد مقابله با آن را دارید! جوانسازی پوست

نتیجه نهایی

شما اکنون در استفاده از اسید هیالورونیک کاملاً مسلط هستید! این یک ماده محبوب محبوب برای مراقبت از پوست به دلایل خوب است. خواه بدنبال آبرسانی فوق العاده ، هم کاهش خطوط ریز آزار دهنده و یا تقویت سلامت پوست خود باشید ، HA پشت شما را جلب کرده است.

اما ، حتی اگر ترجیح می دهید آن را به برنامه روزانه خود اضافه نکنید ، مطمئن شوید که همیشه مراقبت از پوست را که برای پوست منحصر به فرد شما مناسب است ، انجام می دهید!

چگونه می توان بهترین روش آرایش ابرو را برای شما انتخاب کرد؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید
سبد خرید