آرایش چشم دودی

۸ آرایش چشم دودی مد روز که ارزش امتحان کردن را دارد

چه کسی آرایش چشم دودی را دوست ندارد؟ این آرایش چشم همه کاره، شیک و زیبا، ظاهری جسورانه را ایجاد می کند و برای همیشه مد بوده است. مهم نیست که چه مناسبتی باشد، اسموکی چشم انتخابی است که همه برای آرایش چشم انتخاب می شوند. صرف نظر از اینکه اهل آرایش هستید یا نه، یا اینکه قبلا آرایش دائم انجام داده اید، قطعاً حداقل یک بار به به فکر اینکه «چگونه یک آرایش چشم دودی انجام می شود؟» بوده اید. اما اگر به ایجاد یک ظاهر چشم دودی کامل نرسیده اید، اکنون زمان آن فرا رسیده است که این کار را انجام دهید.

برای کمک به شما برای شروع، ما هشت آرایش چشم دودی خیره کننده را گردآوری کرده ایم که می توانید آنها را یاد بگیرید. اگر تاتو خط چشم را انجام داده اید برای آرایش چشمها زمان زیادی لازم ندارید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

۱٫ چشم دودی کلاسیک

چشم دودی کلاسیک
چشم دودی کلاسیک

وقتی می گوییم که با این یکی هرگز اشتباه نمی کنید به ما اعتماد کنید. از محصولات مات استفاده کنید و ظاهری روز آماده خواهید داشت. کمی درخشش به آن اضافه کنید، و شما آماده هستید که راه خود را در هر مهمانی، قومی یا مد روز بگذرانید. تنها چیزی که نیاز دارید دانش تکنیک است. بهترین نکته در مورد آرایش چشم دودی کلاسیک این است که به هر شکل چشمی می آید و توهم چشمانی بزرگتر و زیباتر را القا می کند . در نظر داشته باشید که با لیفت مژه می توانید ظاهر طبیعی چشمان خود را زیباتر کنید.

۲٫ چشم دودی با یک وسیله آرایش

چشم دودی با یک وسیله آرایش
چشم دودی با یک وسیله آرایش

آیا می خواهید با چشمان زیبای خود مهمانی را طوفانی کنید، اما محصولاتی برای آن ندارید؟ اگر به شما بگوییم که می‌توانید تنها با یک محصول یک چشم دودی بی‌نقص بسازید ، چه می‌شود. تنها کاری که باید انجام دهید این است که ابتدا آن را روی پلک‌هایتان بمالید و کمی روی مژه‌های پایینی لکه بزنید و سپس با خط مژه و کشیدن خط مژه آن را کامل کنید. در مواقعی که حداقل محصولات آرایشی را مصرف می کنیم، آسان، بدون دردسر و اقتصادی است.

۳٫ چشم دودی با خط چشم رنگی

چشم دودی با خط چشم رنگی
چشم دودی با خط چشم رنگی

این چشم دودی ساده با رنگی برای کسانی است که دوست دارند کمی درام به آرایش خود اضافه کنند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک چشم دودی ساده بدون دست زدن به خط مژه پایینی ایجاد کنید. پس از آن، هر خط چشم رنگی دلخواه خود را بردارید و آن را روی خط پایینی چشمان خود بکشید و به آرایش چشم دودی خود جذابیت بسیار مورد نیاز را اضافه کنید. این شیک، زرق و برق دار و دراماتیک است که همه در یک جا جمع شده اند – شما آن را دوست خواهید داشت.

۴٫ چشم دودی براق

چشم دودی براق
چشم دودی براق

اگر می توانید رنگی به آن اضافه کنید، می توانید یک درخشش نیز اضافه کنید. خوب، شاید با هم نباشند زیرا ممکن است اثر را از بین ببرند. اما این یک انتخاب عالی برای مهمانی های عصرانه است. تنها چیزی که نیاز دارید، پالت سایه های برهنه چشم براق مورد علاقه خود است، ترجیحاً، و از آن ها برای ایجاد ظاهری متراکم استفاده کنید. روشن ترین سایه را برای برجسته کردن گوشه های داخلی و قوس ابرو انتخاب کنید. پس از آن، اجازه دهید کژال و خط چشم شما جادو کند. آن را آزادانه روی مژه ها و خط آب خود بمالید و برای شرکت در مهمانی طوفانی آماده شوید.

۵٫ چشم دودی بنفش

چشم دودی بنفش
چشم دودی بنفش

آیا حتی می توانید آرایش چشم دودیبدون سایه های کلاسیک مشکی و قهوه ای تصور کنید ؟ خب، بله، اکنون می توانید آرایش چشم دودی ایجاد کنید و به رخ بکشید که دقیقاً با استفاده از آن رنگ های خاکی ایجاد نشده اند. چشم دودی بنفش چطور؟ از یک سایه چشم یا مداد رنگی مات بنفش استفاده کنید و سایه را روی پلک خود پخش کنید و مخلوط کنید. خط چشم یا کژال خود را روی خط مژه و سپس خط چشم بکشید. شما انجام دادید.

۶٫ چشم اسموکی آمبره

چشم اسموکی آمبره
چشم اسموکی آمبره

اگر به اندازه کافی جرات دارید آرایش چشم دودی بنفش را انتخاب کنید، چرا یک آمبره با چندین سایه ترکیبی با یکدیگر ایجاد نکنید؟ این تند، جذاب و باحال است. سایه هایی مانند صورتی، آبی و قرمز را انتخاب کنید و آن ها را روی پلک با هم ترکیب کنید تا الگوی مورد علاقه خود را ایجاد کنید. به هر روشی که اعمال می کنید، مطمئن شوید که خطوط خشن و ترکیب نشده وجود ندارد. اینها می توانند هر آرایشی را خراب کنند، به خصوص آرایش چشم دودی. کلید یک آرایش چشم دودی خوب در نحوه لک کردن و ترکیب کردن شما نهفته است. بنابراین اطمینان حاصل کنید که برای ظاهری یکپارچه، ترکیب، ترکیب و ترکیب می کنید.

۷٫ چشم اسموکی عروس

چشم اسموکی عروس
چشم اسموکی عروس

آیا می خواهید آرایش چشم دودی را در روز خاص خود انجام دهید؟ کمی بیشتر برو با ایجاد چشم دودی کلاسیک شروع کنید و سپس براق برنزی را در مرکز پلک های خود قرار دهید تا جلوه هاله ای داشته باشید. مقداری مژه مصنوعی و مقداری خط چشم و ریمل اضافه کنید تا چشم ها باز شوند و مشخص شوند. فراموش نکنید که چشم های خود را آماده کرده و پرایم کنید تا مطمئن شوید که آرایش شما چروک و لکه نمی شود. بیشتر رنگ های برنزی و طلایی از پرطرفدارترین سایه ها برای آرایش چشم دودی عروس هستند و جلوه زیبایی ایجاد می کنند.

۸٫ چشم دودی روزمره

چشم دودی روزمره
چشم دودی روزمره

چه کسی گفته چشم دودی فقط می تواند سنگین باشد؟ شدت ظاهر را می توان کاملاً مطابق با ترجیح شما تنظیم کرد. این یکی به‌خوبی با آرایش روزمره مناسب است، زمانی که می‌خواهید ظریف باشید و در عین حال می‌خواهید کمی درام در اطراف چشمان خود داشته باشید. رنگ مشکی را رها کنید و یک سایه قهوه ای با رنگ سرد انتخاب کنید و آن را روی پلک ها و خط مژه پایین بکشید. یک تکان منظم روی خط مژه بالایی بکشید و پلک پایینی را خالی بگذارید. انگشت خود را روی چند لایه ریمل بکشید تا ریمل های آن باز شوند.

نکات و ترفندهایی برای ایجاد یک آرایش چشم دودی خوب

آرایش چشم دودی برای کشیدن و ایجاد مشکل است. بنابراین، چند قانون اساسی وجود دارد که باید قبل از اینکه کل کلد را روی چشمان خود انجام دهید، به خاطر داشته باشید. بیشتر از محصولات مناسب، به چند ترفند نیاز دارید که می تواند به شما کمک کند ظاهر را بهتر کنید. در غیر این صورت ممکن است در نهایت با چشم های خجالت آور پاندا روبرو شوید و وقتی می گوییم که شما آن را نمی خواهید به ما اعتماد کنید.

در اینجا چند نکته برای رعایت آرایش چشم دودی وجود دارد:

  • از برس های سایه چشم استفاده کنید. از مخروطی برای آستر نازک گرفته تا کرکی برای مخلوط کردن، همه را تهیه کنید.
  • قبل از شروع چشمان خود را آماده کنید. از کانسیلر برای پوشاندن رنگدانه ها (در صورت وجود) استفاده کنید و آن را با استفاده از پودر شفاف یا یک سایه چشم برهنه نزدیک به رنگ پوستتان تنظیم کنید. این کار آرایش چشم شما را دست نخورده نگه می دارد و از چروک شدن و لکه شدن آن جلوگیری می کند.
  • ابرو را فراموش نکنید. چشم دودی خوب چه فایده ای دارد اگر ابروهای شما براق نباشد؟ آن ها را آرایش کنید. با انجام تاتو ابرو از این کار بی نیاز می شوید.
  • ریمل برای باز کردن چشمان شما و افزودن تعریف ضروری است.
  • برای چشم های کوچک، کجال را روی خط آب پایینی فرو کنید و به جای آن از مداد چشم سفید یا برهنه استفاده کنید. آرایش چشم اسموکی کار یک تازه کار نیست، اما هرکسی می تواند با نکات و ترفندهای درست بر آن مسلط شود.

سوالات متداول در مورد آرایش چشم دودی

س. چه رنگ های لبی با آرایش چشم دودی بهتر می شود؟

الف. در حالت ایده آل، ما رنگ های صورتی و برهنه را پیشنهاد می کنیم. تمام هدف آرایش چشم دودی این است که توجه را روی چشم ها متمرکز کنید. بنابراین، بقیه آرایش بی صدا نگه داشته می شود. با این حال، اگر شما فردی هستید که با صدای بلند می روید، قرمز پررنگ برای مهمانی انتخاب بدی نیست. همچنین، لب های پر سر و صدا با چشم دودی ملایم که یک انتخاب روزمره است، به خوبی هماهنگ می شود. با انجام تاتو رژ لب می توانید همیشه لب هایی آراسته داشته باشید.

س. آیا می توانم فقط با کجال چشم دودی ایجاد کنم؟

  1. بله شما می توانید.فقط به یاد داشته باشید که اگر کژال ضد لک دارید، خیلی سریع مخلوط کنید، زیرا پس از استفاده و خشک شدن به راحتی تکان نمی خورد. می توانید از کژال برای ایجاد یک پایه در هنگام ترکیب استفاده کنید و سپس آن را روی خط مژه و خط آب بمالید تا ظاهر را کامل کنید. کار را با چند لایه ریمل به پایان برسانید.

س. چگونه از لک شدن چشم دودی خود جلوگیری کنم؟

  1. نکته کلیدی در اینجا این است که از محصولات ضد آب و ضد لک استفاده کنید که در ساعت ۱۲ بعدازظهر ارائه می شوند که تکان نخورند یا روی صورت شما ریزش نکنند. قبل از استفاده از خط چشم و سایه چشم از پرایمر برای پرایمر کردن پلک های خود استفاده کنید تا مطمئن شوید که آرایش شما چروک یا تکان نمی خورد و ماندگاری بیشتری دارد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید
سبد خرید