کامپوزیت اولترادنت آمریکا

کامپوزیت اولترادنت آمریکا

کامپوزیت اولترادنت آمریکا کامپوزیتی است که ویژگی‌های فلورسنت و اپالسنت ساختار طبیعی دندان را نشان می‌دهد. این یک سیستم میکرو هیبریدی پرتوپاک مبتنی بر Bis-GMA با اندازه متوسط ​​ذرات ۰٫۷ میکرومتر است. سایه‌های عاج با شفافیت کم و فلورسنت بالا همراه با سایه‌های مینای با شفافیت بالا و مادی/ شفاف، تولید مثل برتر دندان‌های طبیعی را تسهیل می‌کنند.

این کامپوزیت به خاطر کیفیت بالای آن در بهترین مرکز کامپوزیت دندان در تهران و سایر مراکز معتبر در سراسر کشور مورد استفاده قرار می  گیرد.

  • عاج و مینای دندان طبیعی را به خوبی بازتولید می کند
  • برای ترمیم های قدامی و خلفی خوب عمل می کند
  • هم کرمی است و هم قابل مجسمه سازی
  • به زیبایی جلا می دهد
  • راهنمای سایه کاملاً مطابقت دارد
  • موجود در ۱۸ سایه عاج و ۱۶ سایه مینا

* برای اندازه گیری اندازه ذرات به روش بستگی دارد.

جزییات فنی کامپوزیت اولترادنت آمریکا

۱- بازسازی های واقعی

با استفاده از یک تکنیک لایه بندی اثبات شده، مواد ترمیمی زیبایی Vit-l-escence به شما امکان می دهد سایه های مینا و سایه های عاج را ترکیب کنید تا واقعی ترین ترمیم های ممکن را ایجاد کنید. راهنمای سایه ای سفارشی از کامپوزیت واقعی ساخته شده است، بنابراین می توانید ضخامت مناسب هر لایه را تعیین کنید.

۲- ۳۴ کد رنگ کامپوزیت اولترادنت آمریکا

مواد ترمیمی زیبایی Vit-l-escence مجموعه ای از عاج، مینا و سایه های شفاف را به شما می دهد تا ظاهر دندان های طبیعی را دوباره ایجاد کنید. کاتالوگ گسترده آن شامل ۳۴ سایه کل است که گزینه های تقریباً نامحدودی را در اختیار شما قرار می دهد.

۳- پولیش پذیری استثنایی کامپوزیت اولترادنت آمریکا

مواد ترمیمی زیبایی Vit-l-escence دارای یک ترکیب میکروهیبرید است که به آن اجازه می دهد تا به یک براق مینا مانند پرداخت شود.

۴- حجم پرکنندگی بالا

مواد ترمیم کننده زیبایی Vit-l-escence با حجم پرکننده ۵۲ درصد، بافتی کرمی برای جابجایی عالی در طول ترمیم های زیبایی دارد.

 

۵- کیفیت بی نظیر کامپوزیت اولترادنت آمریکا

نام کامپوزیت اولترادنت Ultradent مترادف با کیفیت است. تمام تحقیقات و توسعه ما در داخل انجام می شود. تولید و کنترل کیفیت ما نیز همینطور است. این به ما امکان می دهد تا کل فرآیند را هدایت و نظارت کنیم – از زمانی که یک نوآوری کامپوزیت اولترادنت آمریکا تصور می شود تا زمانی که ایجاد و برای حمل بسته بندی می شود. ما سختگیرانه ترین استانداردها را رعایت کرده ایم و امکانات ما دارای گواهینامه ISO 9001 است. این تضمین می کند که هر محصول دقیقاً همانطور که برای شما و برای بیماران شما باید عمل کند.

تکنیک لایه بندی Master Vit-l-escence با استفاده از کامپوزیت اولترادنت آمریکا

برای دستورالعمل های کامل، هشدارها و اقدامات احتیاطی به دستورالعمل های استفاده مراجعه کنید.

مرحله ۱

برای ترمیم‌های کلاس IV، روکش‌ها یا بسته‌های دیاستما، ماتریکس بتونه سیلیکونی ساخته شده از واکس‌آپ تشخیصی را توصیه می‌کنیم.

گام ۲

از ماتریس به عنوان راهنما برای شکل اصلی ترمیم و پشتیبانی از قرار دادن زبانی اولیه مواد استفاده کنید.

مرحله ۳

از یک لایه نازک از Opaque Snow ™ برای ایجاد کانتور زبانی و جلوگیری از نمایان شدن استفاده کنید. اگر ساختار دندان روی دیواره لینگوال وجود داشته باشد، این کار ضروری نیست.

مرحله ۴

لایه داخلی عاج بدن شامل رنگ اصلی عاج در معرض دید است. اگر این A2 باشد، A5 در دهانه رحم و A4 به سمت انسیزال اعمال می شود. رنگ پایه را درمان کرده و اعمال کنید (A2). با استفاده از کارور، خمره ها را درست کنید.

مرحله ۵

بدنه را بپوشانید و لبه مینا را با سایه شفاف مناسب گسترش دهید. برای رسیدن به یک “هاله” (خط سفید در لبه انسیزال)، یک رول نازک از Pearl Frost ™ یا Opaque Snow قرار دهید.

مرحله ۶

تنظیمات نهایی را با فرزهای تکمیلی چند لنگه انجام دهید.

قیمت کامپوزیت اولترادنت آمریکا

قیمت کامپوزیت اولترادنت آمریکا بسته به قیمت دلار تغییر می کند.

سایر برندهای کامپوزیت:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید