هایفوتراپی غبغب

هایفوتراپی غبغب چیست؟

هایفوتراپی غبغب یکی از روشهای رفع غبغب است. در واقع هایفو غبغب جدیدترین فناوری است که به طور خاص برای از بین بردن چربی در سریع ترین زمان ممکن طراحی شده است. این فناوری با ارائه انرژی متمرکز فراصوت در عمق تقریباً ۱٫۳ سانتی متری برای تجزیه سلول های چربی کار می کند.

به دلیل فرکانس امواج اولتراسوند، این امر باعث ایجاد اثر گرمایی در زیر پوست می شود که به طور موثر سلول های چربی را از بین می برد و پوست را سفت می کند. سپس سلول های چربی با استفاده از فرآیندهای طبیعی خود در یک دوره حداکثر ۳ ماهه از بدن خارج می شوند.

این بدان معنی است که نه تنها سلول های چربی را که باعث ایجاد غبغب می شوند حذف می کند، بلکه باعث سفت شدن پوست و کاهش بیشتر این ظاهر می شود. و میتوان هایفوتراپی پوست را برای از بین بردن چین و چروک و جوانسازی نیز انجام داد.

مزایای از بین بردن غبغب با هایفو چیست؟

  • حذف چربی فقط از ناحیه مورد نظر
  • هیچ آسیبی به بافت پوست اطراف یا سایر اعضای بدن وارد نخواهد شد
  • اثر حرارتی درمان هایفو باعث ایجاد انقباض کلاژن در ناحیه درمان می شود و به یک اثر سفت کننده پوست منجر می شود که پس از تکمیل ظاهر درمان را بیشتر بهبود می بخشد.

چرا هایفوتراپی غبغب را انجام دهید؟

به وجود آمدن غبغب فقط به دلیل اضافه وزن نیست و برای تصمیم گیری برای هایفوتراپی غبغب، نیازی به اضافه وزن ندارید. مواردی مانند پیری و ژنتیک نیز نقش خود را در افتادگی پوست ایفا می‌کنند. هایفو راه‌حل غیرجراحی کاملی برای هدف قرار دادن پوست شل و تجمع چربی در ناحیه چانه و گردن است.

به لطف این روش که به شدت هدفمند است، درمان هایفو قادر است با تحریک تولید کلاژن و الاستین در زیر پوست، چربی را کاهش داده و خط فک و گردن را به طور همزمان کانتور کند.

هایفوتراپی غبغب چگونه انجام می شود؟

هایفوتراپی غبغب با استفاده از همان اصول اولیه در لیفت صورت غیرجراحی هایفو عمل می کن. با این تفاوت که به جای هدف قرار دادن پوست صورت، برای هدف قرار دادن گردن و غبغب انجام می شود. انرژی اولتراسوندی که برای رفع غبغب استفاده می شود به طور خاص به سلول های چربی که باعث ایجاد غبغب می شوند. این  باعث واکنش حرارتی در داخل بافت چربی می شود و باعث شکسته شدن و مرگ موثر چربی ها می شود. سپس این سلول های چربی از طریق سیستم لنفاوی به عنوان ضایعات در طول هفته ها و ماه ها پس از درمان از بدن خارج می شوند تا نتایج نهایی مشاهده شود.

از لحظه ای که هایفو غبغب شروع می شود تا نتایج نهایی نشان داده می شود. اثرات درمان در پشت صحنه برای مبارزه با ظاهر چربی و سفت شدن پوست باقی می ماند. همانطور که ما به خوبی از تعداد تبلیغات زیبایی که به آنها اشاره می کنند آگاه هستیم، کلاژن و الاستین عواملی هستند که مسئول ظاهر جوان پوست و نحوه برگشت آن هستند. با تحریک تولید مجدد در لایه های ساختاری پوست، بدن به طور موثر خود را از درون به بیرون ترمیم می کند.

مزایای هایفو غبغب چیست؟

مزایای هایفو غبغب چیست؟

مزایای هایفو غبغب چیست؟

نتایج هایفوتراپی غبغب از نظر بالینی ثابت شده است و در کلینیک های سراسر جهان آزمایش شده است. مزیت بزرگ دیگر این است که بر خلاف سایر درمان‌های برداشتن غبغب، نیازی به استفاده از هیچ کرم بی‌حس‌کننده‌ای ندارد . این روش هیچ زمان از کار افتادگی ندارد، به این معنی که می‌توانید در عرض چند ساعت پس از درمان به زندگی روزمره خود بازگردید.

سوالات متداول درباره هایفو غبغب

آیا نتایج از بین بردن غبغب با هایفو دائمی است؟

هایفو به عنوان یک روش کاملاً ایمن و غیرتهاجمی برای حذف دائمی چربی در نظر گرفته می شود. با ایجاد یک واکنش شیمیایی در سلول های چربی که باعث گرم شدن آنها می شود. سلول هایی را که در اثر هایفو از بین رفته اند ازبدن خارج شده و برای همیشه از بین می روند.

آیا غبغب است؟

ژن‌ها می‌توانند بخشی از علت داشتن باشند. بنابراین اگر این چیزی است که در خانواده‌تان وجود دارد، احتمالاً در مقطعی از زندگی‌تان مجبور هستید با رفع غبغب دست و پنجه نرم کنید. اگرچه ژنها تنها علت نیستند و همچنین می توانند ناشی از افزایش وزن و پرخوری یا صرفاً کمبود ورزش باشند.

برای کمک به و حفظ نتایج هایفوتراپی غبغب چه کاری می توانم انجام دهم؟

از اینکه درست غذا می خورید و به طور منظم ورزش می کنید مطمئن شوید. این ساده ترین کاری است که می توانید برای به حداکثر رساندن و حفظ نتایج از بین بردن غبغب با هایفو انجام دهید. پس از درمان، اگر سبک زندگی بدون تحرکی دارید، ممکن است سلول های چربی اطراف رشد کنند و ناحیه تحت درمان را اشغال کنند. بنابراین همیشه توصیه می شود که یک رژیم غذایی متعادل داشته باشید و یک سبک زندگی فعال داشته باشید.

از بین بردن غبغب با هایفوتراپی به چند جلسه نیاز دارد؟

یکی از بزرگترین مزایای هایفوتراپی غبغب این است که تنها به یک جلسه درمان برای از بین بردن سلول های چربی در ناحیه غبغب نیاز دارد. اگر احساس می کنید نتایج آن چیزی نیست که انتظارش را داشتید، همیشه می توانید برای درمان های مکرر رزرو کنید.

آیا هایفو غبغب برای من مناسب است؟

هایفو غبغب می تواند در از بین بردن این مشکل به شما کمک کند. و فرقی نمیکند غبغب شما زیاد باشد یا کم.

منبع

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید