بهترین مرکز لیفت و لمینت مژه و ابرو در تهران

بهترین مرکز لیفت و لمینت مژه و ابرو در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

در این مقاله با ما همراه باشید تا جواب این سوال را به شما دهیم و هم چنین اطلاعاتی در مورد بهترین مرکز لیفت و لمینت مژه و ابرو در تهران در اختیار شما عزیزانن قرار دهیم.

لیفت مژه و همچنین لیفت و لمینت ابرو در اکثر مراکز زیبایی در تهران انجام می شود.و هم چنین کیفیت مواد استفاده شده در لیفت و لمینت مژه و ابرو بسیار بر روی سلامت و زیبایی اثر گذار است‌ .

کاربرد لیفت چیست و مناسب چه کسانی است؟

روشی جدید برای حالت دادن به مژه ها  با استفاده از مواد کراتین لیفت مژه است که در این روش مژه ها حالت طبیعی و مشکی و ضخیم می گیرند که روشی کاملا ایمن است و هیچ خطری برای مراجعه کننده و هم چنین مژه و ابرو آن ندارد.این روش برای حدود ۳ ماه ماندگار است و مژه ها ی شما ۳ ماه لیفت می مانند . زمان مورد نیاز برای انجام این کار حدود ۴۵ دقیقه الی ۱ ساعت می باشد و حتما باید توسط متخصص کار آزموده این کار و در مرکز لیفت مژه انجام شود .

زمانی که برای لیفت مژه به مرکز زیبایی مراجعه می کنید هیچ گونه آرایش و میکاپی روی صورت خود نداشته باشید و اگر به چسب لاتکس آلرژی دارید حتما به کسی که خدمات مژه را براب شما انجام می دهد اطلاع دهید . بعد از انجام کار مژه روی چشم خود از شستن صورت و گرفتن دوش تا ۴۸ ساعت بعد خود داری کنید و مانع رسیدن حرارت به صورت خود شوید . سونا و استخر باعث ماندگاری کمتر لیفت مژه می شود پس از رفتن به این مکان ها تا جایی که ممکن است خود داری کنید.

 • لیفت مژه و لیفت ابرو درمانی است .‌
 • برای تمامی سنین از ۱۴ سال به بالا مناسب است .
 • به مژه و ابروی شما آسیبی نمی رساند ‌.
 • ماندکاری لیفت ابرو ۲ ماه است .
 • ماندگاری لیفت مژه تا ۳ ماه است .
 • هدف لیفت مژه فر کردن مژه و حالت دادن به آن و تیره تر کردن آن است.

لیفت مژه و ابرو مناسب برای چه کسانی است؟

اگر این شرایط را دارید کاندید مناسبی برای انجام لیفت مژه و لیفت ابرو می باشید:

 • مژه های شما صاف است.
 • استفاده هر روز از ریمل برای شما سخت و وقت گیر است.
 • در استفاده کردن فر مژه خسته شده اید .

حال می خواهیم بدانیم لیفت مژه مناسب چه کسانی نیست؟

اگر چشمان شما بسیار حساس است و به چسب لاتکس حساسیت دارید و هم چنین دچار اگزما هستید شما مورد مناسبی برای انجام موارد فوق نیستید.

بهترین مرکز لیفت و لمینت مژه و ابرو در تهران چه ویژگی هابی دارد؟

ویژگی های بهترین مرکز لیفت و لمینت مژه و ابرو در تهران چیست ؟

استخدام کار کنان با تجربه برای بالا بردن کیفیت خدمات

مهم ترین بخش بهترین مرکز لیفت و لمینت مژه و ابرو در تهران کارکنان آن هستند که با توجه به فرم صورت و شخصیت شما کار های زیبایی را روی صورت تان انجام می دهند.

رعایت بهداشت محیط و نظافت تجهیزات

رعایت بهداشت یکی از ضروری ترین جنبه ها برای انتخاب سالن زیبایی است . یک مرکز زیبایی نه فقط در بخش مشترک ارتباط با مشتریان بلکه در بخش تجهیزات نیز باید تمیز باشد.

در بازدید از مرکز زیبایی لوازم جانبی و تجهیزات را بررسی کنید و مطمئن شوید کار کنان ظاهر آراسته و شکیل  و تمیز دارند.اگر وسایلی را که در تماس با چشم و ابرو هستند کثیف بودند از انجام خدمات در آن سالن صرف نظر کنید.

سالن های خوب در تمیزترین حالت نگه داشته می شوند و کار کنان آن موهای آراسته و لباس تمیز‌ دارند.

برقراری ارتباط در بهترین مرکز لیفت و لمینت مژه و ابرو در تهران

مرکز های زیبایی خوب ارتباط خوبی با مشتریان می گیرند . مهارت های ارتباطی یک مرکز زیبایی شامل حل مسئله ، ایجاد رابطه خوب و دوستانه با مشتری می باشد . هنگامی که یک آرایش گر رابطه خوب و دوستانه با مشتریان خود دارند مشتریان به واسطه این رفتار خوب برای انجام کارهای زیبایی‌ سمت آن ها بر می گردند . یکی از عوامل موفقیت سالن ها توجه خاص کردن به مشتری می باشد.

ترند های روز و توجه کردن به آپدیت بودن تجهیزات مرکز لیفت و لمینت مژه و ابرو در تهران

سالن زیبایی جذاب است که دائم به دنبال ترند ها و آپدیت کردن مهارت کار کنان و همچنین توجه به به روز بودن تجهیزات کنند .آن ها با خرید کردن مجلات متنوع و مطالعه راجب مد این کار ها را انجام می دهند  .بهترین آرایشگران همیشه در سمینار های زیبایی شرکت می کنند .

همگام بودن با تکنولوژی

در عصر حاضر بسیار مهم است که آرایش گران با تکنولوژی هم گام باشند . آرایش گرانی که از نرم افزار هایی استفاده  می کنند که به آن ها امکان ارسال ایمیل می دهد و یا اطلاعات بازار یابی به آن ها می دهد میتوانند مشتری های بیشتری را به خود جذب کنند‌.

هم چنین باعث می شود مشتریان رزومه آرایش گر را بخوانند و بیشتر با آن آشنا شوند.

بهترین مرکز لیفت و لمینت مژه و ابرو در تهران چه ویژگی هابی دارد؟

خدمات استثنایی

مرکز زیبایی که همیشه خدماتی بیشتر ارائه دهد برتر است . و هرچه لاین های زیبایی بیشتری در مرکز باشد جذابیت بیشتری برای مشتریان  دارد چرا که یک فرد کل خدمات را میتواند یک جا دریافت کند و در وقت و هزینه نیز صرفه جویی می کند .

قیمت و هزینه معقول مرکز لیفت و لمینت مژه و ابرو در تهران

هرینه خدمات به عوامل زیادی مرتبط است . بهتر است قبل از گرفتن خدمات از مرکز زیبایی پرس و جو کنید تا از قیمت ها مطمئن شوید و سپس مراجعه کنید چرا که بسیاری از سالن های زیبایی ممکن است با بودجه ی شما هم خوانی نداشته باشد.

موقعیت مکانی و موقعیت زمانی

موقعیت مکانی مرکز زیبایی از اهمیت زیادی برخوردار است چرا که باید مرکزی را انتخاب کنید که نزدیک خانه تان باید تا در زمان صرفه جویی کنید و عاقلانه نیست برای گرفتن خدمات ساده چندین ساعت در ترافیک بمانید . هم چنین ساعت کاری مرکز زیبایی بسیار اهمیت دارد و شما به توجه به برنانه روزانه تان باید انتخاب کنید که چه زمانی به آن مرکز مراجعه کنید.

تجهیزات مدرن و با کیفیت در بهترین مرکز لیفت و لمینت مژه و ابرو در تهران

خدمات برتر را همیشه می توانید از مرکزی دریافت کنید که از تجهیزات برند و با کیفیت استفاده می کند .وقتی بحث زیبایی و سلامت به میان می آید تحمل قیمت بالا آسان تر می شود اما تحمل محصولات بی کیفیت سخت است .

رو راستی اولین شرط اطمینان است و هرگز به ارائه دهندگان خدمات زیبایی که برند و مارک مواد استفاده شده را از شما پنهان نگه می دارند اعتماد نکنید.

فضای داخلی مرکز لیفت و لمینت مژه و ابرو در تهران

هر مرکزی فضای مختص خود را دارد  که شامل تجهیزات سرما و گرما صندلی ابزار مژه و ابرو و … می باشند .و سالنتی که انتخاب می کنید کاملا بستگی به خودتان دارد اگر خدمات ساده می خواهید سالن های معمولی تر معقول هستند و اگر خدمات پیچیده تری میخواهید به مرکز های پیشرفته تر مراجعه کنید ‌.

رضایت ارباب رجوع و توجه به خواسته و نیاز های مشتریان

جهت مراجعه به مرکز های زیبایی به نظرات کسانی که قبلا از خدمات آن جا استفاده کرده اند  گوش دهید تا با دید بازتری به آن جا مراجعه کنید .

هم چنین می توانید به صفحات مجازی مرکز زیبایی مراجعه کرده و نظرات مشتریان را مشاهده کنید.

اینکه به چه مرکزی جهت انجام خدمات لیفت مژه و لیفت ابرو در تهران مراجعه می کنید کاملا به خودتان بستگی دارد و باید مرکزی را انتخاب کنید که هم صرفه اقتصادی داشته باشد هم از کیفیت خوبی برخوردار باشند.و برخورد پرسنل یکی عوامل مهم جذب مشتری است . کیفیت ابزار و تجهیزات روی سلامتی و زیبایی شما اثر مستقیم دارد پس جایی را انتخاب کنید که معتبر باشد.

بهترین مرکز لیفت و لمینت مژه و ابرو در تهران چه ویژگی هابی دارد؟

محلول مورد استفاده در مرکز لیفت و لمینت مژه و ابرو در تهران

محلولی که برای لیفت مژه به کار می رود به دو دسته کلی ذیل تقسیم می شود که به قرار ذیل است:

 • محلول های طبیعی

محلول های طبیعی همان طور که از نامش نیز پیدا است از مواد طبیعی تهیه می شود و حتی از آن ها می توان به منظور لیفت مژه در منزل نیز استفاده کرد البته این نوع محلول ها در کنار عملکرد مناسبی که دارند در صورتی که نحوه استفاده از آن به درستی صورت نپذیرد عملکرد نامناسبی خواهد داشت، لذا استفاده از آن ها نیازمند دقت و حوصله هستند و برای این منظور معمولا محلول های طبیعی روغنی توصیه می شود.

توجه داشته باشید در زمان استفاده از محلول های طبیعی در مورد میزان مصرف، زمان لازم برای استراحت و همچنین تاثیرگذاری روی تارهای مژه به منظور عملکرد صحیح اطلاعات لازم را کسب نمایید و اقدامات اولیه را به درستی انجام دهید. همچنین بایستی از وسایل مخصوص برای فر کردن مژه ها نیز بهره مند باشید.

 • محلول های مصنوعی

محلول مصنوعی که اغلب در مراکز و خدمات زیبایی مژه مورد استفاده قرار می گیرد که شامل کراتینه و تقویت کننده مژه نیز می باشد و این دو مورد به کار رفته در ساخت این محلول برگرفته از مواد طبیعی است، لازم است که بدانید میزان کیفیت و مرغوبیت این نوع محلول به درصد بالای مواد طبیعی به کار رفته در آن ارتباط دارد که این امر حتی در مدت زمان اثرگذاری و ماندگاری بالای آن نیز تاثیر بسزایی دارد.

مطالب پیشنهادی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید