بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران

بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران را چگونه انتخاب کنیم؟

بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران یکی از سوالاتی است که در این مطلب ذرباره آن توضیحات لازم ارائه می شود. لب یکی از  قسمت های صورت است که تاثیر زیادی در زیبایی ظاهری دارد از این رو اغلب افرادی که از شکل و حجم طبیعی لب های خود رضایت ندارند و یا این که به دلیل افزایش سن حجم لب آن ها کاهش پیدا کرده برای این حل مشکل تزریق ژل لب را انتخاب می کنند که امروزه به عنوان یکی از رایج ترین عمل های زیبایی برای رسیدن به استانداردهای زیبایی در تمام دنیا انجام می شود. در این مقاله قصد داریم به بررسی بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران بپردازیم و در این زمینه اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم از این رو دعوت می کنم با ما همراه باشید:

بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران

تزریق ژل لب در تهران را کجا انجام دهیم؟

امروزه یکی از استانداردهای زیبایی در دنیا برخورداری از لب های درشت و برجسته است از این رو افرادی که لب های باریک و ظریفی دارند به دنبال راهی برای رسیدن به این استاندارد زیبایی هستند که خوشبختانه با پیشرفت روز افزون علم پزشکی این مورد به راحتی توسط پزشک ماهر و با تجربه بدون این که نیاز به بیهوشی داشته باشد قابل انجام است، پزشک برای انجام این عمل زیبایی از تزریق ژل  لب استفاده می کند.

با توجه به این که تزریق ژل لب در تهران طرفداران زیادی دارد از این رو متاسفانه شاهد هستیم که برخی افراد که در این زمینه تخصص و دانشی ندارند مانند سالن های زیبایی و مطب های عمومی پزشکان  و… سعی در جلب افراد برای انجام این متد زیبایی را دارند.

لازم است که بدانید این عمل زیبایی اگرچه نیاز به بیهوشی ندارد اما در زمره عمل های بسیار حساس قرار دارد و در صورتی که توسط دکتر متخصص و با تجربه صورت نپذیرد ممکن است عوارض خطرناک و جبران ناپذیری برای فرد در پی داشته باشد از این رو توصیه می کنیم حتما قبل از هر گونه اقدامی ابتدا در مورد بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران تحقیق کنید و انجام این متد زیبایی حساس را با خیالی آسوده به وی بسپارید.

چگونه بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران را پیدا کینم؟

بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران

تزریق ژل لب  با توجه به حساسیت بالایی که دارد بایستی حتما نزد پزشک متخصص که در این زمینه از دانش و مهارت لازم برخوردار است انجام می شود از این طریق نه تنها از تکنیک انجام کار بلکه از کیفیت مواد مورد استفاده برای تزریق لب نیز خیالتان راحت خواهد بود.

توصیه می کنیم بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران را از میان کلینیک های تخصصی پوست و زیبایی و جراحان پلاستیک پیدا کنید زیرا این پزشکان نه تنها از تخصص، و مهارت لازم در این زمینه برخوردارند بلکه تجربه لازم را در برجسته سازی لب ها داشته و در دستیابی به اهداف زیباشناسی می توانند به شما کمک فراوانی کنند.

برای انتخاب بهترین دکتر تزریق ژل تحقیق کنید و کارهای گذشته دکترهای مختلف را ببینید و در جلسه مشاوره حتما سوالات خود را در مورد این عمل زیبایی به صورت شفاف از پزشک بپرسید، این نکته رابه یاد داشته باشید که هرچقدر تحقیق بیشتری کنید نتیجه دلخواهتان را بعد از تزریق ژل لب دریافت خواهید کرد.

مزایای مراجعه به بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران

بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران

همانطور که پیشتر نیز گفتیم تزریق ژل لب اگرچه در زمره عمل های ساده قرار دارد و در مطب پزشک بدون نیاز به بیهوشی انجام می شود اما در صورتی که انجام این متد زیبایی را به دست افرادی غیر متخصص بسپارید نه تنها از نتیجه نهایی کار رضایت نخواهید داشت بلکه  با عوارض خطرناکی نیز مواجه خواهید شد.

در ادامه به مهم ترین مزیت های دکتر تزریق ژل لب در تهران اشاره می کنیم:

 • کبودی کمتر: پزشک متخصص با توجه به مهارتی که در این زمینه دارد فرایند تزریق را به گونه ای انجام می دهد که کبودی و ورم ایجاد شده بعد از اتمام کار بسیار کمتر باشد.
 • ماندگاری بیشتر: پزشکانی که در مراکز و کلینیک های تخصصی فعالیت دارند از بهترین و با کیفیت ترین مواد برای تزریق لب استفاده می کنند در نتیجه ماندگاری بیشتری خواهد داشت.
 • کنترل حجم لب: دکتر متخصص با توجه به علم و دانش خود به راحتی می تواند حجم ژل را در زمان تزریق کنترل کند و نتیجه دلخواه شما را به دست آورد.
 • کمتر شدن احتمال بروز هر نوع حساسیت: موادی که برای تزریق ژل به کار می رود در صورتی که از کیفیت بالایی برخوردار باشد و همچنین با توجه به این که موادی که در ژل وجود دارد در بدن انسان نیز موجود است از این رو بعد از تزریق در بدن بیمار ایجاد حساسیت نخواهد کرد اما توصیه می شود در صورتی که به داروهای بی حس کننده مانند لیدوکایین حساسیت دارید حتما قبل از شروع درمان پزشک خود را مطلع کنید.

مطلب پیشنهادی : بهترین مرکز کامپوزیت دندان در تهران

توصیه های مهم قبل و بعد از تزریق ژل لب در تهران

برای این که از نتیجه نهایی کار رضایت کامل را داشته باشید و همچنین بعد از تزریق سریعتر بهبود پیدا کنید لازم است که نکات ذیل را مورد توجه قرار دهید:

توصیه هایی برای قبل از تزریق ژل لب

 • برای این که بعد از اتمام کار در نواحی لب و اطراف آن خون مردگی ایجاد نشود حتما قبل از تزریق از کمپرس یخ استفاده کنید.
 • از ۴۸ ساعت قبل از تزریق ژل لب از مصرف داروهای رقیق کننده خون نظیر آسپرین پرهیز کنید.
 • فرم لب شما بعد از تزریق باید با سایر اجزای صورتتان همخوانی داشته باشد از این رو برای تزریق بیش از حد ژل لب به دکترتان اصرار نکنید.
 • حتما در انتخاب پزشک برای تزریق ژل لب نهایت دقت خود را به کار ببرید و از بهترین مارک ژل برای این فرایند استفاده کنید.

توصیه هایی برای بعد از تزریق ژل لب

 • به مدت یک ساعت بعد از تزریق ژل لب از خوردن و آشامیدن پرهیز کنید، زیرا به دلیل اثرات به جای مانده از داروی بی حس کننده امکان گازگرفتن و صدمه زدن به لب ها وجود دارد.
 • به مدت ۲۴ ساعت بعد از تزریق ژل لب از انجام فعالیت های سنگین پرهیز کنید همچنین نباید در معرض نور مسستقیم آفتاب و یا گرمای شدید قرار گیرید.
 • بعد از تزریق ژل لب ممکن است تا چند روز در ناحیه لب و اطراف آن تورم داشته باشید که جای هیچگونه نگرانی نیست و به مرور از بین خواهد رفت.
 • پزشکان توصیه می کنند بعد از تزریق ژل لب بهتر است روزانه مقدار آب زیادی بنوشید.
 • بعد از دو هفته مجددا به کلینیک پزشک مراجعه کنید تا در صورت نیاز به ترمیم و مشاهده هرگونه ایرادی نظیر عدم قرینگی آن را رفع نماید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید